Opinie o Kancelaria Prawna LEXUS w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawna LEXUS. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Prawna LEXUS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna LEXUS w Wrocław

Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Pracownicy KPL na święta Wielkanocne, w ramach prezentu otrzymali obcięcie 70% premii. A Wy? Co dostaliście?

PCW

cHmuRko, czy tobie również obcięli premie?

Prawdziwa chmurka
@No nie wiem

Taka powinna być płaca dostosowana do realnej pracy, a pracownicy firmy zwłaszcza starsi i motywujący powinni być nagradzani gratis, chętnie wymienię: p. Magda, pani A.P. pan P.Z. oraz pan P.B. pan J.P. i pani K.W. moim skromnym zdaniem the best from the best!

Chmurka

Rozmowa kwalifikacyjna i etap rekrutacyjny to kilka pytań podchwytliwych ale rzeczowych, nie ma dużego stresu, potem dość dużo spraw formalnych i procesu wdrażania, który jest trudny, ale trzeba jak najszybciej się wdrożyć, i są osoby chętne do pomocy na szczęście, są to starzy pracownicy firmy, bardzo miłe osoby które wspierają nawet zdalnie, jest jeden pracownik co wprowadza w biurze bardzo dobrą atmosferę oby więcej takich!

Taka prawda Nowy wpis

Niewydolność systemu informatycznego, dziwne że to się kręci, antywirusowe zaklęcia za mało, żeby nadążyć za innymi trzeba zainwestować i to szybko

Dziwne wpadki Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 godzin.

Dyrektor nie zamknął drzwi do toalety i tam weszłam, a druga styczność jak przybiegł do biurka pracownika i zaczął wrzeszczeć, jego żona w rozmowie z pracownikami próbowała coś tłumaczyć, następnego dnia dyrektor przeszedł przez firmę kilka razy z miłą mina, ale roztaczając niemiłą woń, to normalne?

Opinia Nowy wpis

Opinia pozytywna, są pracownicy starsi firmy, którzy bardzo pomagają nowym, mimo ogólnego złego nastroju spowodowanego ucięciem premii, co nie powinno się zdarzyć. Pracownicy najlepszego projektu w firmie i jego menagerowie robią wszystko i jeszcze więcej na dobry wynik, nie jeżdżą na urlopy, są cały czas w firmie od wczesnego rana, czas docenić kancelario osoby, które każdego dnia harują na optymalny wynik, powinny być spotkania motywujące w dobrej atmosferze a nie tylko na pozór, więcej spotkań, z pracownikami, dział jakości bez zastrzeżeń, cały czas harują. Wydaje się, że ryba psuje się od głowy, brak dobrego zarządzania od góry. Urlopy menagerów ok! Ale za urlopami szarych pracowników. Spotkania branżowe za szklanymi drzwiami ok! Ale jeśli szarzy pracownicy nie będą mieli do nich zastrzeżeń. Jeśli ucięcie premii ok! Ale jeśli jest sprawiedliwe. To że dyrektor raz na miesiąc pojawi się w dobrym humorze to za mało.

PCW

cHmuRko, czy tobie również obcięli premie?

@PCW

Może nie zrobiłeś planów, ja dostałam

@Chmurka

To chyba jesteś z HRu :p

Prawdziwa chmurka
@PCW

Jeszcze mi nie obcięli, dostałam na bilet do pracy, zarabiałam tyle 15 lat temu. Jednak mam teraz fajnego menagera, który wygląda inteligentnie, a to wbrew pozorom dużo.

No nie wiem
@Prawdziwa chmurka

Czy to jest powód do radości, minimalna pensja, jak dla kogo

Prawdziwa chmurka Nowy wpis
@No nie wiem

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kancelaria Prawna LEXUS na stanowisko Doradca ds. serwisu w Lexus Trójmiasto? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Kamila

Spieszcie się czytać komentarze, tak szybko HR je usuwa:) (dobrze, że w godzinach pracy)

Czy może ktoś wie jak wygląda rotacja pracowników w firmie? Chciałbym pracować gdzieś gdzie nie ma ciągłej zmiany pracowników.

Arek
@Kandydat

to źle trafiłeś ;-)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

@Pracodawca dlaczego premie pracownicze zostały obcięte o 70% przed samymi świętami, a pracownicy nie zostali o tym poinformowani?

Praca czyni wolnym

Komentarze użytkownika cHmuRka są pisane przez wiadomo kogo :) żaden pracownik przy obecnej atmosferze w firmie i po obcięciu 70% premii nie napisałby czegoś takiego. Nie polecam pracy w tej firmie, atmosfera toksyczna, zarobki dla negocjatorów marne.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Chmurka

Na początku jest praca w siedzibie kancelarii, jest dość spokojny sposób na wdrożenie, ale potem zaczyna się z czasem dość spraw, pewnie gdy ktoś się wdroży, to jest opcja pracy zdalnej, w biurze jest dość dużo osób, które większość pomagają, a niektóre nawet bardzo pomagają! A starzy pracownicy na zdalnej pracy zawsze coś podpowiedzą, bo cały czas obserwują co się dzieje

Kacpi

Kancelaria szuka właśnie specjalisty do spraw windykacji. Praca podobno stacjonarna lub hybrydowa, ale w opisie jest też wzmianka o możliwości pracy zdalnej. Czy chodzi o całkowicie zdalną, czy raczej o element trybu hybrydowego?

Inga

Czy brał ktoś udział w rekrutacji w tej firmie, bo mnie interesuje głównie stanowisko doradca ds. serwisu w Lexus i mam pytanie o to, czy jest etap z zadaniem rekrutacyjnym? W ofercie wymagają bardzo dobrej znajomości ms office albo znajomości branży motoryzacyjnej i zastanawiam się, czy to sprawdzają lub selekcjonują kandydatów na podstawie właśnie zadania, jakiegoś testu?

Mag

Bardzo nie miła obsługa klienta tragedi,jedna z pań która odebrała telefon masakra wywyższa się że szok...

Na stronie internetowej Pracuj.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Kancelaria Prawna LEXUS. Poszukiwani są Mechanik Samochodowy. Co sądzicie o warunkach zatrudnienia zaproponowanych przez pracodawcę?

Mnie tylko zastanawiają okoliczności i to czy wobec każdego stanowiska może tak właśnie się zdarzyć? Widzę w internecie jedynie ofertę pracy dla negocjatora, zresztą już ktoś o niej pisał. A co z innymi stanowiskami? Mam na myśli cos bardziej poczatkującego? Asystent? Praktykant? Myślicie, że po tych trzech latach zaszły jakieś zmiany?

Spodobała mi się oferta pracy dla negocjatora w firmie. Zatrudnienie na umowę o pracę więc super, do tego możliwość pracy zdalnej i tu pojawia się pytanie, czy pracodawca zapewnia wszelkie niezbędne narzędzia do pracy? Jak z finansami? W wątku pisaliście, że najniższa krajowa ale nie wiem którego stanowiska to dotyczy...

j11

Nie polecam nikomu tej pracy. Nie pracuję już tam kilka lat a widzę nic się nie zmieniło. Premie wypłacane zawsze po czasie i do tego najniższa krajowa- tak było i widać dalej tak jest. Dodatkowo Moja menadżerka była wyjątkowo wredna. Nie wiesz czegoś musisz radzić sobie sam.

Albi

Wyczytałem w sieci, że rozglądają się za osobami, zainteresowanymi współpracą, zarówno w charakterze Przedstawiciela handlowego, jak i osób zainteresowanych budowaniem własnych agencji.Kogoś na kształt doradcy energetycznego, lobbysty, partnera, działającego w branży OZE. Formą zatrudnienia ma być zlecenie, a przewidziany zakres wynagrodzenia wynosi od 2000 do 15000 zł / m-c. Zależy mi więc, by zawczasu wiedzieć, co wchodzi w skład tego profesjonalnego pakietu szkoleń, który jest w ofercie? Czy 2000 zł to kwota gwarantowanego minimum, czy nie ma tu czegoś na kształt "podstawy"? Jakie są realne zarobki, przy traktowaniu tej pracy, jako podstawowego źródła zarobku?

Angela

W ogłoszeniu na doradcę energetycznego jest trochę mało informacji o tym, jak to działa z wynagrodzeniem. Czy jest jakieś podstawowe wynagrodzenie zapewnione czy po prostu masz tyle, ile wyrobisz? Bo ja bym wolała jednak coś pewnego.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna LEXUS - Wrocław

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna LEXUS?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna LEXUS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna LEXUS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Prawna LEXUS
1.8/5 Na podstawie 190 ocen.

Kancelaria Prawna LEXUS