Logowanie dla kandydatów/kursantów

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Centrum Badawczo-Produkcyjno-Usługowe „CECOMM” S.A

Pracowałeś w firmie Centrum Badawczo-Produkcyjno-Usługowe „CECOMM” S.A i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2015-07-09 19:19:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Chcesz pracować w firmie Centrum Badawczo-Produkcyjno-Usługowe „CECOMM” S.A? Zadaj pytanie na forum i uzyskaj wszelkie niezbędne informacje.
zdjecie uzytkownika
span - 2015-12-16 21:35:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Według mnie warunki zatrudnienia są jak najbardziej okej, niektórzy pewnie narzekają na niewysokie zarobki, lecz miejsce pracy jest ciekawe i fajna atmosfera powstaje w firmie.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Centrum Badawczo-Produkcyjno-Usługowe „CECOMM” S.A!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Badawczo-Produkcyjno-Usługowe „CECOMM” S.A

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: