Autogala Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Autogala Sp. z o.o.

Prawda 2013-11-21 22:46:07
Jeśli chcesz pracować charytatywnie... to jest idealne miejse!!!!

Żenada!!!!
qik 2014-01-11 11:22:21
Zgadzam się
Żenada
Ortalion Trenera 2014-04-03 14:33:47
Czy ktoś zna przyczyny wymiany załogi w serwisie?
Dzisiaj się pokazało ogłoszenie, że potrzebują doradców i mechaników? Nie trzeba wysyłać CV, tylko dzwonić?
praca 2014-05-15 00:50:35
charytatywnie czyli jakie stanowisko ile zarabia?
doradca 2014-06-01 17:04:44
Dyrektor 10000 kierownik 5000, doradca od 1800 do 8000 pod warunkiem że wcześniejsi kierownik i dyrektor go nie wyr...uchają z premii, mechanik 1800-2500 + wirtualna premia , za uprzejmie donoszę i dobre wyniki nawet możliwy awans
Seat 2014-09-27 22:37:42
W ciagu roku zmieniła sie chyba cała załoga począwszy od serwisu kończąc na dziale handlowym. Przyczyna tych zmian jest bardzo prosta w tej firmie nie da sie pracować . Wymagania większe niż w ministerstwie ,płace gorsze niż w Spożywczym. Przykre ,ale prawdziwe . Szkoda ,ze czasy są ciężkie a ludzie potrzebują za coś żyć w innym razie włodarze zeszli by z antresolki i posmakowali jak cudownie jest popracować z klientami. Szczególnie najmądrzejszy i najcudowniejszy r.
Gość 2015-08-09 13:50:24
Nie polecam. Cały czas szukają jeleni do pracy za darmo.
uchodźca 2015-09-15 22:46:22
A uchodźców nie zatrudniają? Będą pracowali za bułkę z masłem, może być czerstwa żeby kierownik z dyrektorem nie zbiednieli, no i jeszcze oszczędności na ochronie będą bo nie mają gdzie spać wiec mogą pilnować w nocy obiektu za szklankę wody do tej bułki. nie wspomnę o odśnieżaniu terenu itp.
alfa 2015-10-14 12:15:54
Wynagrodzenie niskie ale wymagania wysokie - nieadekwatnie. Synek prezesa i dyrektorek premii uznaniowych nie uznają. A Pan/Pani prezes wiedzą tylko tyle co im powiedzą. Realia są czasami jeszcze gorsze niż tu piszą. Dziw, że to dealerstwo jeszcze pełza na rynku. Ludzi zmieniają co chwilę jedyną rzeczą na plus są odprowadzane składki w obawie żeby się im do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie dobrali. Na to się wielu nabrało - ale niewielu to wystarczyło żeby pozostać na dłużej w tej firmie.
pracuś 2016-02-17 14:40:23
Lubisz pracować za 1800 i nie wiele robić to coś dla Ciebie. Jak wyrobisz więcej planu i tak Cię z wykolegują tak, że szybko Ci się odechce nawet tej umowy o pracę. Oczywiście na rozmowie kwal. będziesz miał "gruszki na wierzbie" które rzeczywistość szybko weryfikuje. Powodzenia
pracuś 2016-02-17 15:35:09
Mowa kolego o serwisie mechanicznym i doświadczeniu 10 letnim. Po zagrywkach dyrekcji z wypłatą wynagrodzenia odpuściłem sobie to miejsce.
Życzliwy 2016-03-10 20:45:49
Rotacja w tej firmie istnieje i to nie mała. Od trzech lat średnio co trzy miesiące pojawia się ogłoszenie. Raz szukają do serwisu kolejny raz do sprzedaży na salonie lub do floty. Życzę powodzenia...
Volvo 2016-04-08 14:30:24
Firma lipa...
kimok 2016-05-15 18:28:38
ojej, jakoś doradcy nie narzekają na pracęw firmie. Wiadomo, że jest spore ciśnienie na wyniki w całej siatce dealerskiej w Polsce ale konkurencja to jest to co powoduje, że firma może podnosić jakość swoich usług. Tylko dziwne, że teraz tylku mechaników potrzebują...
Zostaw swoją opinię o Autogala Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Autogala Sp. z o.o.