Opinie o Uno Foods w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Uno Foods. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Uno Foods o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uno Foods w Toruń

Anonim Nowy wpis

KATORGA... CO TAM SIE DZIEJE RO JEST OBŁĘD.... WYTRZYMAŁEM LEDWO (usunięte przez administratora) NIE POJĘTE JAK TRAKTUJĄ LUDZI. LEPIEJ KLATKI SPRZATAC NIZ TAM PRACOWAĆ. Z CZYSTYM SUMIENIEM NIE POLECAM

Pracownik Nowy wpis
@Anonim

Bardzo niesprawiedliwa opinia. Jednostkowy przypadek. Jest sporo osób, które najzwyczajniej nie lubią tego typu czynności i po czasie rezygnują. Jest dużo pracowników, którzy wykonują swoja prace lepiej lub gorzej, pracują długie miesiące. Dla niektórych, najzwyklejsze zwrócenie uwagi, jest odbierane jak terror. Pozdrawiam

Joanna

@Oleksa dziękuję za odpowiedź. A mogłabyś powiedzieć coś jeszcze na temat pozostałych warunków zatrudnienia o które pytałam? Taka informacja może być bardzo pomocna dla osób, które rozważają zatrudnienie w Uno Foods.

Dar
@Joanna

Praca na produkcji jest obecnie na 1 zmianę to 6 do 14.kasa około 1600 zł.bardzo dużo przymusowych nadgodzin płaconych jak normalna stawka.w sezonie pracujące są też soboty i w dobrym tonie jest żeby się pojawić w pracy.Praca bardzo monotonna i nudna a normy bardzo wygorowane i zmieniające się często.

Gość Nowy wpis
@Dar

Nie do końca się z tym zgodzę. Okej praca na jedną zmianę, najniższa krajowa oraz nadgodziny płacone normalnie z tym się zgodzę. Jeśli natomiast chodzi o nadgodziny to nie są obowiązkowe tylko dla chętnych, pracujące soboty również są dla chętnych. Nikt nikogo nie zmusza aby został dłużej w pracy czy też żeby przyszedł w sobotę. Wiem bo sama pracuję w Uno od dłuższego czasu. Praca nie jest monotonna, nikt przez cały czas nie stoi i nie robi tego samego przez miesiąc. Firma produkuje wiele różnych słodyczy jak lizaki czy jajka, więc raz się robi jedno raz drugie albo trzecie czy czwarte. Brygadzistki są miłe, pomocne, z każdym można pożartować i pogadać. Jak ktoś sumiennie i dokładnie wykonuje swoją pracę, to nikt się nie czepia, ale jak przychodzą do pracy osoby które uważają że ich norma jaka jest na danym stanowisku nie obowiązuje, to nic dziwnego że wreszcie im firma podziękuje. Co do przerwy dodatkowej to fakt, jak jest tak ciepło to przydało by się chociaż 5 minut dodatkowo żeby usiąść i chwilę odpocząć. Poza tym praca jest fajna, przyjemna atmosfera, super ludzie.

Joanna Nowy wpis

@Bezrobotna, chcesz przez to powiedzieć, że w firmie komunikacja pracownik - prezes nie wchodzi w grę? A jak jest z kierownictwem firmy, czy przez nich nie można dopinać spraw, które są ważne do rozwiązania dla pracowników? @KD, pracujesz tam? Opinie byłych bądź obecnych pracowników są bardzo ważne. Dzięki nim można dowiedzieć się czegoś na temat danej firmy. Tego typu informacje są niezbędne do tego, by podjąć decyzję na temat tego czy w danej firmie chcemy pracować, czy też nie. Jeśli więc zechciałabyś podzielić się swoimi spostrzeżeniami co do pracy w Uno Foods będę wdzięczna .

Możecie opisać świeżą sytuację Uno Foods? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

KD

Widocznie, jak nie pojawiają się opinie, nie ma takiej potrzeby.

Aplikowałeś do firmy Uno Foods? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Bezrobotna

Rozmowa z pracodawcą nie z tym, u nich liczą się tylko normy i oszczędności

Oleksa

Jest szansa na umowe o prace z firmą zewnętrzną.Ale w praktyce czas jaki trzeba sie wykazać żeby takową otrzymać to około 6 miesięcy ,czasem dłużej.

Joanna

@Tolibo to ważna informacja, że w firmie jest możliwość otrzymania umowy o pracę. Mógłbyś powiedzieć również coś więcej o pozostałych warunkach zatrudnienia? Czy można liczyć na dodatkowe benefity, czy też pakiet socjalny? Jak wygląda kwestia rozwoju pracowników?

Joanna

@Brunetka rzeczywiście, taka sytuacja może budzić frustrację. Czy ktoś z pozostałych osób obserwujących wątek również miał takie doświadczenia? Jednak to ważne, że w pracy można liczyć na pomoc i zrozumienie bezpośrednich przełożonych.

Brunetka

dodam że jeżeli chodzi o brygadzistki to jak najbardziej oceniam pozytywnie są bardzo sympatyczne potrafią spokojnie wytłumaczyć

Brunetka

pracowałam w Uno 5 miesięcy ogólnie praca nie była az tak ciężka tylko ciagle podwyższali normy starałam sie jak mogłam chodzilam regularnie robilam około normy i niestety mnie zwolnili i nie moge zrozumiec ze pracuja tam ludzie ktorzy robili mniejsze odemnie normy oszukuja wkladajac więcej pasków do jajek i dalej pracuja wiec mowia ze beda zwalniac kto nie robi normy a prawda jest taka ze zwalniaja jak ktos im sie poprostu nie podoba .ogolnie nie polecam stoisz caly czas i tylko slyszysz ze normy trzeba wyrobic dajesz siebie wszystko zrobisz norme i tak cie zwolnia a ktos i tak normy nie zrobi i tak zostaje co chwile zmieniaja technike zebys tylko robil szybciej i szybciej

Joanna

Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakim pracodawcą jest Uno Foods. Bardzo cenne dla osób szukających dodatkowych informacji o pracy w firmie będą merytoryczne wpisy, które wezmą pod uwagę zarówno dobre strony pracy, jak i to co warto jeszcze poprawić. @ssmanikpiszesz, że w Uno Foods pracuje się za pośrednictwem agencji. Czy jest szansa na przejście po jakimś czasie do pracy bezpośrednio w firmie?

ssmanik

ogólnie praca na produkcji bardzo monotonna i nudna.wszechobecna gorączka i wielki chaos bo wszystko robi sie na wczoraj i ciągle szuka winnego. oczywiście umowa z agencjami za najniższą krajowa. zero systemu premiowania -czytaj wyrobisz 80 procent czy 120 kasa i tak taka sama a nie wyrzucą ciebie bo i tak nie ma kto pracować w firmie pracuje około 100 osób w większości na produkcji a pracy jest na 50 procent więcej nie polecam

...

Brak słów .. codziennie podwyzszaja normy .. uczą pracować danym sposobem a za parę dni przychodzą i mówią że to już jest zły sposób wymyslajac następny. .. nie wspomnę o zamykaniu na klucz drzwi od firmy ciekawe co jak by pożar wybuchł .. nie polecam ..

UNO FOODS
@...

Warto podpisać się z imienia i nazwiska, żeby można było określić, czy osoba podpisująca się ... wypracowywała swoją godzinówkę, która firma musi wypłacić podejmując z pracownikiem współpracę. Norm nikt nie podwyższa, jedynie zaczęliśmy wymagać wypracowywania ustalanych do każdego produktu indywidualnie ( normy ustalają pracownicy firmy ). Akurat tak się składa, że "dzięki" rządzącym narzucono minimum płacy, co wcześniej nie obowiązywało i można było proponować osobom nie wypracowującym ustalonych norm, niższe stawki. Norma jest podstawą planowania produkcji, która umożliwia zaplanowanie czasu, ilości ludzi potrzebnych do wykonania zleceń. Drzwi są zamknięte nie na klucz, lecz ograniczone wejście z zewnątrz na halę produkcyjną zgodnie z wymaganiami systemu IFS. Wyjście nie jest problemem. Pracownicy mają wszystko na miejscu, a jedynie osoby palące w czasie swojej przerwy mogą wychodzić do palarni. Zapraszamy do pracy, kontakt przez agencje pracy.

...
@UNO FOODS

Drzwi na zmianie popołudniowej jakiś czas temu były zamykane po przerwie od wewnętrznej strony .. pozdrawiam

Nowa

Dzień Dobry chciała bym się dowiedzieć gdzie dokładnie na ul. Przemysłowej znajduje się zakład Uno Foods ? dziękuję za informację

UNO

Przekazujemy agencjom pracy pod których podlegają pracownicy, jakie osoby nie spełniają naszych oczekiwań. Dużo osób ładnych, fajnych, brzydkich musieliśmy pożegnać wyłącznie dlatego, że nie wyrabiali przewidzianych norm. Pozdrawiam

niunia

Zwalniają kogo chcą jak im ktoś nie pasuje . Każdy pretekst jest dobry. Większość osób zgodzi się z tą opinią. Odpękać 8 godzin i do domu.

Panna

Zgadza się zwolnili ostatnio takiego fajnego chłopaka...

UNO

Do JA.. Od lutego praca odbywa się wyłącznie na Smoleńskiej 37. Praca na 2 zmiany. Na początek proponuję skontaktować się z agencją Beetsma, wykazac się w pracy, a jest duża szansa, że zostaniemy razem na dłużej.. Pozdrawiam D.

@UNO

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Jednak złe doszły mnie informację ze zwalnialiscie ostatnio pracowników z Beetsmy. Czy należy rozmawiać z konkretną osobą w tej agencji pracy czy nie ma znaczenia? Z miłą chęcią złożę cv( Mam kilkunastoletnie doświadczenie na produkcji) pozdrawiam serdecznie

Mam pytanie czy na Przemysłowej czy na Smoleńskiej oferują Państwo pracę ( chodzi mi o to gdzie byłby dla mnie bezproblemowy dojazd). Ile zmian jest I czy tylko przez agencję można być zatrudnionym czy również bezpośrednio u Państwa?

UNO

Hala na której "skromna" pracuje, to uczciwie powinna Pani napisać, że jest to hala etapami dostosowywana do produkcji, gdzie dzisiaj kończy się budowa pomieszczeń socjalnych, toalet i stołówki. Do tej pory korzystaliście Państwo z wszystkich udogodnień w budynku biurowym obok. W połowie grudnia powinno być podciągnięte na obu halach ogrzewanie przemysłowe zapewniające normalną temperaturę całej kubatury. W kwestii obcokrajowców pracujących w UNO, zatrudnianych za pośrednictwem Agencji Pracy, proszę zauważyć, że mamy wielu pracowników różnej narodowości, koloru skóry i t d. Nikogo nie dyskryminujemy, dajemy pracę i płacimy tyle samo co pracownikom narodowości polskiej. Nigdzie nie jest napisane, że brygadzistka powinna znać język angielski, rosyjski, ukraiński, arabski, tybetańsko - himalajski i i każdego z 30 języków świata najczęściej mówionych. Poza tym, nikt nikogo na siłę nie trzyma. Pracuje u nas kilkadziesiąt osób na stałe i kilkaset w okresach akcji świątecznych na wspólnie ustalonych zasadach i każda ze stron je akceptuje. UNO toleruje osoby, które pracują wolno, dając im kolejne szanse, jednak dla wielu osób tak proste czynności tłumaczone przez BRYGADZISTKI są zbyt skomplikowane i nie wykonują ich zgodnie z oczekiwaniami pracodawcy. Nie wiem, czy Pani należy do grupy POWOLNYCH, której podziękowano z tego tytułu, ale sprawiedliwie byłoby napisać, jaki jest stan faktyczny, a nie używając epitetów podpisując się jako ANONIM dla uwolnienia emocji nagromadzonych być może brakiem pomysłów na życie. Mając choć trochę cywilnej odwagi, z uwagami powinna Pani zwrócić się do pracodawcy na które dostałaby Pani w/w odpowiedzi. Niestety, prawo nie pozwala z imienia i nazwiska opisywać nieudolne osoby w intrnecie, jako przestrogę dla innych pracodawców. A SZKODA. Pozdrawiamy.

Zostaw merytoryczną opinię o Uno Foods - Toruń

• Jak się pracuje w Uno Foods?

Zobacz opinie na temat firmy Uno Foods tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uno Foods?

Uno Foods
1.8/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Smoleńska 37
    85-871 Toruń