Uno Foods

Toruń

Opinie o Uno Foods

xxxxx 2014-11-08 15:59:25
KOLEGO KOLEŻANKO NIKT NIE TRZYMA NA SIŁĘ JA PRACUJĘ MIESIĄC I NAPRAWDĘ JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z WIELKĄ CHĘCIĄ ZOSTAŁABYM TU NA STAŁE REWELACYJNA ATMOSFERA LUDZIE SUPER (usunięte przez administratora) NIE PISZ BZDUR ŻE POSIADAMY JEDEN CZAJNIK BO SĄ DWA JEST CZAS NA ZAŁATWIENIE POTRZEB JEST CZAS NA KAWĘ ALE PRACA MUSI BYĆ WYKONANA POZDRAWIAM
Anonimek 2014-11-08 18:42:55
Ja tam pracuje i jestem zadowolona z firmy .Pozdrawiam
zzz 2014-11-09 13:13:21
Nie porównuj warunków panujących w firmie zajmującej się mrożonkami z tymi panującymi w Uno. Co wspólnego ma hurtownia słodyczy z przedsiębiorstwem przetwórstwa rybnego! Jeśli pracowałaś/-łeś z któryś z tych firm, do których przyrównujesz Uno to doskonale wiesz, że tam dbają o pracowników. Kiedy było zimno to szefostwo zakupiło specjalną dmuchawę by ludziom na produkcji było ciepło! Tu nikt nie dba o ludzi! Grzejnik jest tylko tam na magazynie, gdzie pojawia się szefostwo!
zatrudniony 2014-11-10 11:53:37
Anonimek!!!. Zimno? Pojęcie względne. Przecież jest powyżej 10 stopni, o jakim zimnie wspominasz? Z tego co mi wiadomo, są nagrzewnice, a o warunkach pracownicy byli informowani i proszeni o cieplejszy ubiór. Co do święta, to dobrowolna deklaracja chętnych. Jest na koniec tygodnia do zrealizowani olbrzymi kontrakt, ale co ty o tym wiesz bedunie.
xxxxx 2014-11-11 09:10:32
NIKT WAS NIE TRZYMA NA SIŁĘ JA PRACUJĘ I BARDZO MI SIĘ PODOBA
NIE MACIE POJĘCIA CO TO MOBBING CHYBA NIGDZIE INDZIEJ NIE PRACOWALIŚCIE ZASTANÓWCIE SIĘ CO PISZECIE BO TO JEST ABSURDALNE LEPIEJ DO PRACY SIĘ ZAGARNIJCIE NIŻ TAKIE GŁUPOTY PISZECIE I OCZERNIACIE LUDZI BEZ JAKIEGOKOLWIEK ZASTANOWIENIA I HONORU POZDRAWIAM
jacol 2014-11-11 11:26:42
xxxxx widocznie nigdy nie pracowałeś(aś)fizycznie i w takich warunkach jak Uno i nie pisz głupot że ci sie tam podoba (usunięte przez administratora) Oczywiście że nikt nikogo tam nie trzyma ale większość ludzi co tam pracuje to tacy co nie mają na chleb i muszą zęby zacisnąć (usunięte przez administratora)
xxxxx 2014-11-11 14:07:57
JACOL....CAŁE ŻYCIE PRACUJE FIZYCZNIE RÓWNIEŻ W UNO I NAPRAWDĘ JEST SUPER (usunięte przez administratora)
Xxxx 2014-11-11 20:02:35
ludzie w uno sa bardzo sympatyczni (usunięte przez administratora) Mamy cieply magazyn.... Zimno to moze wy macie w domu ale nie uno... To jest najlepsza firma w jakiej pracowalam.... Przestancie pisac glupoty na temat uno.... (usunięte przez administratora) ..... A wam tylko glupoty w glowie i pisac jakies bzdury... OGARNIJCIE SIE LUDZIE!! Nikt nikogo nie trzyma na sile i koniec tematu.... Jeszcze raz powtarzam uno jest najlepsza firma
zatrudniony 2014-11-11 20:04:15
(usunięte przez administratora) PO PIERWSZE... Płatności są w umówionych terminach, zgodnych z zawartymi umowami. Firma płaci zaliczkowo na wyraźne życzenie pracowników, a nie przez kłopoty finansowe firmy bo kryzys, co stwarza firmie dodatkowa prace kadrową. Zapotrzebowanie na nowe kadry, świadczy o mocnej pozycji firmy na rynku ŚWIATOWYM. Są przypadki, że przychodzą po pieniądze na koniec każdego dnia...gdzie tak jest, że tak idzie się na rękę pracownikowi? Firma ma się dobrze, a płace nie są regulowane w towarze. Jeżeli pracownik zakupi w firmie w preferencyjnych cenach, a odciągnie się przy wypłacie wartość pobranego wcześniej towaru, to nazywasz płaceniem w towarze? Zastanów się, co piszesz. Jeżeli chcesz podyskutować, zapraszam do biura, wiesz gdzie to jest. Twoje IP nie jest anonimowe.
bscder 2014-11-12 15:55:45
IP jest anonimowe. Sprawdzić, je może tylko prokuratura, ale nawet tego nie wiecie!!!
radca 2014-11-12 16:25:10
bscder Ustawa z dnia 18 lipca 2002 roku, art.18 mówi, że dane sksploatacyjne, którymi są adresy IP komputerów, administrator zobowiązany jest przekazać organom państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań. Czyli to nie tylko prokuratura, ale również policja. Uzyskanie danych adresowych użytkownika danego IP, to czas 2-3 tygodnie. Nikt nie może czuć się bezkarnie.
minia 2014-11-27 16:48:13
Trzymać się od firmy z daleka! Dla własnego zdrowia. Tyle doradzam.
qwerty 2015-01-05 14:23:09
Pracowałem w Uno Foods przez pół roku. Jak w każdej firmie są plusy i minusy. Bardzo miło wspominam strukturę organizacyjną, nie ma tu korporacyjnej biurokracji i braku możliwości przebicia się ze swoimi pomysłami. Jeśli wiesz jak usprawnić swoją pracę i poprawić wydajność całego zespołu, bez problemu możesz przebić się ze swoim pomysłem. Właściciele są normalnym osobami, które rozumieją, że poza pracą, ma się swoje życie, nie spotkałem się z odmową kiedy potrzebowałem dzień wolnego, lub wyjść wcześniej z pracy. Na minus – chaos organizacyjny, brak osoby czuwającej i zespalającej pracę całej firmy, stare nawyki niektórych pracowników. Firma z potencjałem – pomimo wszystkich nie – polecam.
Anna 2015-01-22 10:07:17
pytanie
anna 2015-01-22 10:08:23
jaki jest dojazd do firmy, jakim Autobusem, tramwajem?
Uno Foods 2015-01-22 11:44:07
Smoleńska 37, dojazd autobusem 76 z ronda Toruńskiego lub tramwajem numer 8 do ul. Kieleckiej i później pieszo.
Ramona 2015-02-12 22:09:24
Przesadzacie z zimnem na halach. Pracowaliście w chłodniach typu Frosta? Tam to jest zimno i nikt się nie przejmuje. Mało, nie może dogrzać stanowiska pracy, bo nie wolno. Jestem w Uno od kilku tygodni i tak jak każdego nowego pracownika, mnie informowano o chłodzie panującym w magazynie. Każdy dokonuje wyboru nie pod przymusem. Pozdrawiam
uczciwa 2015-02-17 17:18:43
nie rozumiem tylko jednego czego się bać przecież ta strona jest stworzona właśnie do dodawania opinii na temat firmy nikt nie dodaje opinii na prywatnym portalu tylko na stronie stworzonej właśnie do tego celu
cipka 83 2015-03-10 08:48:14
Ei... wy tam na górze, jak się macie do §6 punkt 2, który jest zawarty w umowie zlecenie ? Na moje jasno jest napisane, ze okres wypowiedzenia wynosi jeden tydzień ;) to dlaczego zwalnianie ludzi z dnia na dzień?
dondi 2015-03-10 08:57:27
Uważajcie na ta firmę ,ponieważ w pracy spotkacie się tylko z wyzyskiem, warunki pracy koszmarne, co chwile jakieś komplikacje, wiele aspektów juz opisywali byli pracownicy na tym forum ale jak zwykle gora się postarała żeby te wpisy zniknęły ..., jeżeli chcecie stałej pracy i spokojnej to nie w tej firmie bo obietnic usłyszycie dużo ale po akcji świątecznej traktują Cię jak niepotrzebnego śmiecia i zwalniają z dnia na dzień wogole nie biorąc pod uwagę okresu wypowiedzenia umowy który jest zawarty w umowie i wynosi 7 dni . Firma niszczaca ludzi psychicznie i fizycznie i jeszcze unia europejska ich sponsoruje żart jakiś...
Ramona 2015-03-10 08:59:12
Zmieniam zdanie na temat firmy UNO FOODS. Nie myślimy samodzielnie. Nie wiem, może oni nie wierzą, że my jesteśmy ludzkimi istotami będącymi w stanie sami myśleć. (...) Jestem absolutnie wyczerpana . Szczerze mówiąc, najbardziej doskwierają mi obolałe stopy, plecy i ten niewyobrażalnay SYF. (...) Tutaj dosłownie wypruwasz sobie żyły i nie możesz liczyć, że ktoś ci odpuści albo spotka cię nagroda...wręcz przeciwnie, jeszcze Cie zwalnia. Nigdy nie miałam takiej pracy. Presja jest niewyobrażalna.
była pracownica 2015-05-19 10:50:00
Wiem jedno, nie ma idealnego pracodawcy. Akurat UNO należy do tych przyzwoitych. Jak wszędzie, są narzekania pracowników na pracodawcę. Niestety to się nigdy nie zmieni. Pracowałam w konfekcji i wiem, ze większość ludzi to głąby, do których nie dociera prosta informacja od przełożonego. Często zmienia zalecenia co do sposobu pakowania, bo tak "mi " wygodnie. Co do norm, każdy uważa, że są zawyżone. Moim zdaniem, co się potwierdzało w rozmowach na stołówce, specjalnie zwalnia się pracę, żeby nie wyrabiać tego co się narzuca, żeby chronić przed podnoszeniem ich. Fajnie, że płacą godzinówkę, bo mimo nie wyrobienia normy, dostajemy tak, jakby była wyrobiona. Ciekawe, jak byśmy pracowały, kiedy by płacili faktycznie za wypracowane normy. Tym co krytykują, polecam popatrzeć na siebie, a potem wypisywać kłamstwa. Mi się pracowało dobrze.
Madzia 2016-01-14 20:54:57
Beznadziejna firma, jak to na produkcjach bez przerwy: plotki, jaranie szlug, i dwulicowość, bezczelne rąbanie d*py za plecami. Poza tym traktowanie nowych pracowników jak niepełnosprawnych umysłowo, jak by byli jacyś gorsi od tych co już tam pracują, każdy kiedyś zaczynał i był tym nowym, dlatego nie rozumiem tak bezczelnego podejścia do nowych pracowników w tej firmie... widocznie" zapomniał wół jak cielęciem był..." Osobiście, pracowałam tam i zdecydowanie NIE POLECAM !!!
Andri 2016-01-23 08:02:15
Zakład sam wporządku praca,też,nie jest ciężka,szefostwo wporządku oni widzą kto chce pracowąc a kto nie.Po pierwsze otworzyli nowy magazyn na przemysłowej tam jest jazda,przyjmują ludzi nie wiadmomo skąd jak i co,brak totalnie organizacji pracy dwie pseudo brygadzistki które faforyzują ludzi swoich ,same nie ogarniają ładu z ludzmi,tworzą mobing, mało tego szatnia męska co to jest?zero szafek,ubikacja? na ponad 70 osób jest tylko jedna,wielki magazyn ogrodzony plandeką wstawione 2 dmuchawy ludzie przy stołach jak chińczyki,agencje pracy które werbują ludzi niestety nie mówią jakie są faktyczne warunki pracy.Panie pseudo brygadzistki na przemysłowej biorą ludzi swoich na bok i ustalają śmieszne akordy co to jest? Tam wystarczy tylko stać i wszystko słyszysz i widzisz.Ale to ludzie psują tam pracę chcą przypodobać się szefostwu. Także mimo wszystko nie polecam przerwa 15 minut mało tego 2 zł masz odciągane za drugie wyjscie papierosa,ale sama pseudo brygadzistka co chwile wychodzi i pali taki przykład daje pracownikom.
Bastik 2016-01-23 10:20:19
Jak szefostwo może być w porządku,skoro przyjmują w takich warunkach, nie dbając o pracowników.Fakt że nie którzy ludzie chcą godzinówkę a stoją i nic nie robią. Osobiście widziałem jak traktuja nowych ludzi, zamiast wytłumaczyć to Krzyczą Warunki bardzo złe.Nie polecam tam pracować
aggi 2016-02-26 11:23:33
Ogólnie nie polecam tej firmy. Bałagan w papierach. Za styczeń pracownicy otrzymali wypłatę w dwóch ratach. Wielu osobom nie zgadzały się pieniążki o 100 zł i więcej oczywiście na minus nie na plus. Podobno pogubili listy płac... O zgrozo!!!!Brygadzistki maja swoich pupilków, którzy mogą sobie nie przyjść do pracy. Toaleta wspólna dla pań i panów na 60 osób pracujących.
Do adoranta 2016-02-29 18:55:00
Adorant dla Ciebie jest ok jedna toaleta na 60 osób dla pań i panów bo dla mnie nie jest ok
M.A. 2016-03-02 19:59:34
Witam wszytskich, pracowalam tam kilka dni, 1 dzien rzucili mnie smolenska na lizaki, tam praca stojaca,duzo ludzi,luz,kazdy z lizakiem w buzi.Pierwsze wrazenie spoko :) Dali mnie do grupy ludzi w sumie kazdy rozny z zachowaniem,ale kij wraznenie takie w sumie spoko:) Potem przerwa po przerwie pracujemy chwile i poszlismy do innego pomieszczenia czekalismy troche i powiedzialo kierownictwo ze na dzis nie ma pracy bo budynek oodali do uzytkowania i bedziemy mieli placone do 12:00 wyszlam przed budynek wrocilam i jednak mpglam zostac tyle ile mialam byc czyli do 15:00 ucieszylam sie i zostalam z kilkoma Paniami ogolnie mila atmosfera . A mialam byc na innym obiekcie,ale mieli za duzo ludzi dlatego mnie tam dali. Nastepne dni bylam tam gdzie mialam byc na drugim obiekcie.Tam innaczej w hali zimno stalam w kurtce, jedna stojaca farelka i dawala rade nawet. Praca lekka stojaca, podobalo mi sie,ludzie z ktorymi pracowalam bardzo mily na prawde,brygadzistki tez mile.Tylko jakies jakby podenerwowane ale pewnie przez to bo chcialy wyrobic sie z zamowieniami, a cos tam slyszalam ze przychodzi pani kierownik i kto nie robi albo wolno to wylatuje.. Nie wiem ile w tym prawdy. Ale co do wyplay dstalam tyle ile mialam dostac. Umowe zerwalam z za porozumieniem stron dlatego iz przeziebilam sie przez to,ze zimno bylo na hali.Bo to byla zima styczen, a od podlogi betonowej ciagnie. Moze tez dlatego ze ja ogolnie jestem zamrzluk.Nie wiem ale nie chcialam dostac zapalenia pluc dlatego powiedzialam w agencji pracy tymczasowej cala prawde.Kary nie dostalam,dltego pewnie bo warunki pracy sa nie zgodne z umowa,gdybym poszla z ta umowa gdzies to by mieli po dupie.Ale mozna sie dogadac. Malo jest takich prac jak ta.Ludzie szanujcie to co macie bo zawsze moze byc gorzej.Pozdrawiam
Misio 2016-04-07 17:51:32
Ogólnie praca nie jest zła,warunki nie za ciekawe.Najgorsze tylko że ciągle dają ogłoszenia,przyjmują ludzi kłamią praca stała!!!!zwalniają naprawdę fajnych ludzi którzy chcą pracować i chodzą do tej pracy a ci którzy li [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zostają!!!!!!!!!!
Kitek 2016-10-14 10:44:25
a do jakiej agencji pracy musze iść żeby tam pracować? można bezpośrednio sie tam dostac?
UNO 2016-10-14 12:54:11
Najlepiej do agencji Beetsma, tam kierują pracowników do UNO. https://www.beetsma.pl/pl/Kontakt.html
UNO 2016-10-14 13:32:06
Rotacja jest coraz mniejsza. Płatnościami dla rekrutowanych przez agencje, zajmuje się agencja i do nich trafiają pieniądze należne za pracę pracowników. Trafiają na czas.
UNO 2016-10-17 12:11:27
Osoby szczególnie zaangażowane, otrzymują propozycje współpracy na umowy o pracę.
Uno 2016-11-16 13:53:46
Czy jeżeli ktoś się rozchorował i nie poinformował to jak to wygląda ? Są konsekwencję ?
UNO 2016-11-17 10:31:11
Jeżeli się rozchorował powinien powiadomić agencję, a agencja UNO. Plany produkcyjne ustawiane są w oparciu o planowane osoby obecne w pracy.
skromna 2016-12-07 16:54:22
Uno Bydgoszcz Smoleńska masakra pseudo hala produkcyjna czyli praca w jakimś magazynie bez ogrzewania bez ubikacji na pseudo stołach ułożonych z palet. Pseudo brygadzistka 21letnia siuśka z mlekiem pod nosem szkoląca z wkładania paczek ciastek do woreczków. Zatrudniają obcokrajowców a ani pani kierownik ani brygadzistka nie znają słowa po angielsku i stoją nad tymi biedakami żaląc się po polsku.Syf, kiła i mogiła.
Zostaw swoją opinię o Uno Foods - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uno Foods