Opinie o Mennica Metale Szlachetne w Warszawa H.Wieniawskiego 24 lok. 31

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Mennica Metale Szlachetne. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mennica Metale Szlachetne o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Produkcja metali szlachetnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mennica Metale Szlachetne w Warszawa H.Wieniawskiego 24 lok. 31

Jaki dress code obowiązuje w Mennica Metale Szlachetne?

ka Nowy wpis

witam , czy może ktoś wypowiedzieć się na temat pracy w oddziale w Radzyminie? praca dotyczy ślusarza

Tomuś Nowy wpis

Dziękujemy szlachetny gest

ktoś Nowy wpis

Ale Mennica Skarbowa to nie Mennica Metale Szlachetne. To dwie różne firmy. Wprowadzasz zamęt.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mennica Metale Szlachetne, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
zubi

ludzie jakie debilne pytania ile płacą ile godzin pracy czy syf czy to czy tamto szukacie pracy czy jaja sobie robicie ja pracuję za 1270 pln po 12 godzin i co .... daję radę bo chcę pracować i muszę jakoś rodzinę utrzymac

Uczciwy
@zubi

Co głupiego jest w pytaniu o wysokość wynagrodzenia? Z Pańskim podejściem tj. zgodą na pracę, gdzie otrzymuje się 1270 zł miesięcznie za 12 godzin dziennie i jeszcze próbą wmówienia społeczeństwu,że należy być tak przesadnie pokornym, niedługo będzie skutkowała tym,że pracodawca zaproponuje pracę za miskę ryżu dziennie. Nie po to tyle lat się uczymy i zdobywamy wykształcenie, Szanowny Zubi, by później oferowano nam ochłapy. I bynajmniej, za taką stawkę jak w Pańskim przypadku, nie zamierzam klękać na kolana przed pracodawcą w podziękowaniu, za to że tę pracę mam. Życzę więcej wiary w siebie i więcej szacunku do swojego cennego czasu. Pamiętaj, że 240 godzin miesięcznie (zakładając, drogi Zubi,że pracujesz pięć dni w tygodniu po 12 godzin dziennie) spędzasz w swojej pracy.

Alicja

@alojzy jesteś pracownikiem Mennica Metale Szlachetne? Na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Może przybliżysz innym użytkownikom ogólne warunki pracy, atmosferę, jaka panuje w firmie.

Alicja

Na jakie benefity można liczyć pracując w Mennica Metale Szlachetne?

alojzy
@Alicja

żadne...

luis

Spółka ma znakomite obroty, fantastyczny zysk netto a propozycja współpracy dla specjalisty zewnętrznego to kwoty głodowe. Jak to się dzieje, że zatrudniacie ludzi (pan M.G.) szukających tanich wykonawców istotnych usług które mają za zadanie wspierać sprzedaż produktów w spółce mającej tak fantastyczne wyniki finansowe?

mm

Władze mennic ostatnie 50 lat nie kiwnęły palcem aby zrobić coś z człowiekiem, który rósł w siłę i był bezkarny w tym co robił. Dział utrzymania ruchu z pewnością przeżył bardzo ciężkie czasy za panowania tego człowieka. Jego ulubione metody zastraszania to wywoływanie dziwnych bezpodstawnych awantur, potworne wrzaski, wykorzystywanie np. ochrony do wywołania fali strachu; rano awantura o byle co, a po południu serdeczna rozmowa o bzdurach. Że to niby miły gość był.....

mm

Przez wiele lat paziewszczyzna wzbudzała obrzydzenie w pracownikach ale i lęk przed tym niezrównoważonym typem. Dlaczego ten człowiek nigdy nie trafił pod sąd za swoją działalność przeciwko pracownikom??? Dużo zależało od władz firm, ale jakoś nikt się nie odważył, bo on załatwiał za nich brudną robotę. Ludzie byli zastraszani, a dla władz firmy to przecież najważniejsze.

mm

Należy jeszcze zwrócić uwagę na pełnomocnika ds. jakości i jego wieloletnią działalność w mennicach. Człowiek kreował się na wszystkowiedzącego, a mało kto zdawał sobie sprawę z jego średniej wiedzy. Najgorsze było to, że znęcał się nad innymi, był całkowicie bezkarny w swoich działaniach, a władze firm pozwalały mu na wszystko. Jego umiejętności były typowo sb-ckie, jak to możliwe, że przetrwał tyle lat w mennicach???

mjk

Super, że można liczyć na wynagrodzenie na poziomie 3,5 tysięcy złotych @miner, taka dbałość o dobre zatrudniene jest istotne. A pewnie dają do tego premie? Pozdrawiam

KB

Pani Justyno obie wiemy, że takie rozmowy o których Pani pisze nie miały miejsca w naszym oddziale. Ponadto kontaktowałem się z Panią kilka dni po rozmowie i podziękowałam za rozmowę oraz spytałam czy mogę zostawić Pani cv gdyby w przyszłości zwolnił się u nas etat. Bardzo mi przykro czytać takie rzeczy, nie wiem co Panią kierowało, aby wystawiać takie opinie. Pozdrawiam i życzę powodzenia w poszukiwaniu pracy.

@KB

Niestety ,ale tak często wygląda wystawianie opinii potencjalnego pracownika na wieść, że dziś ktoś inny przeszedł pomyślnie rekrutację. Tak jesteśmy stworzeni jako gatunek ludzki:) Nie każdy potrafi pogodzić się z porażką. Jednak zapominamy , że czasem istnieją bardziej kompetentne osoby na dane stanowisko, ale nie znaczy to wcale że nasza samoocena ma upaść. Po prostu jedni nadają się na prezesów inni na pracownika niższej rangi. Proponuję Pani jhjhjhj unieść głowę do góry i znaleźć taką pracę , gdzie będzie Pani pracownikiem nie zastąpionym. Natomiast Pani KB , aby nie przejmowała się tego typu opiniami jeżeli jest pewna iż postępuje prawidłowo , a myślę ze bez wątpienia tak jest. Dziś na rynku pracy jest dużo ofert i dla pracodawcy i dla pracownika, musimy tylko znaleźć odpowiednie miejsce dla siebie:) . Dodatkowo pamiętajmy jedno , nigdy nie wiemy tak naprawdę dlaczego ludzie tracą, lub odchodzą z pracy bo ile stron tyle opinii. Musimy sami przekonać się osobiście czy rzeczywiście warunki pracy i zarobki są na takim poziomie jak piszą rozgoryczeni byli pracownicy a taką informację najlepiej zaczerpnąć u źródła.PS. Nie jestem pracownikiem Mennicy jednak akurat przeglądałam opinie na temat tej firmy, moja ocena sytuacji jest oceną obiektywną i oczywiście nie każdy musi się z nią zgodzić:) Pozdrawiam

jhjhjhj

Ja byłam na rozmowie o pracę do oddziału w Gdańsku. Nie polecam... Pani Kamila manager oddziału przedstawiała pewne warunki pracy, z kolei na drugim etapie z dyrektor regionalną usłyszałam zupełnie coś innego. Byłam umówiona na konkretną godzinę, co ciekawe dwie godziny przed spotkaniem dzwonią do mnie i pytają czy mogę być o godzinę wcześniej...śmieszne... Czekając na rozmowę na sali w której znajdowali się inni pracownicy łącznie z pania manager, swobodnie rozmawiali przy mnie o zmianie miejsca pracy gdyż w Mennicy nie chcą już pracować. Na koniec zapewniano mnie o telefonie informującym mnie o decyzji firmy wobec mojej aplikacji. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam żadnego telefonu.... WYSTARCZY PRZECZYTAĆ I WYCIĄGNĄĆ WNIOSKI ŻE COŚ TU JEST NIE TAK....

w

Jakie są zarobki na stanowisku operator maszyn pakujących monety.

S

Przyjmują wszystkich. Nie musisz mieć doświadczenia. Wyślij CV to wystarczy

Kaktusik

Na jaki adres tytułować list motywacyjny?

alek

To w mennicy metale szlachetne jest ta minimalna krajowa, czy jednak jest więcej i polecacie zaaplikować?

ssss

A czy może ktoś pracuje lub pracował w biurze w mennicy Radzymin? Może jest ktoś kto zna sytuację z działu księgowości? Jak tam płacą? Po ile godzin pracują? Jak z dodatkami czy maja wczasy pod gruszą,bony na święta,szkolenia,pakiet socjalny?

qqq

A może mi ktoś powiedzieć gdzie składać podania do pracy na produkcję? jestem kobietą i chciałabym sie tam zaczepic na jakiś roczek zanim nie skończę szkoły. na ich stronie brak ofert pracy. moze ktos wie czy mozna tak z marszu isc z dokumentami ? aha i jeszcze pytanko odnosnie zarobkow referenta-logistyka? kurcze praca w radzyminie a zarobek 1600 brutto!!!! czy to zart?

Zostaw merytoryczną opinię o Mennica Metale Szlachetne - Warszawa

• Jak się pracuje w Mennica Metale Szlachetne?

Zobacz opinie na temat firmy Mennica Metale Szlachetne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mennica Metale Szlachetne
2.5/5 Na podstawie 29 ocen.

Mennica Metale Szlachetne