Adamed

Pieńków

Opinie o Adamed

były pracownik 2010-03-24 19:39
Biuro, kadry i sekretariaty to „inny świat”, w stosunku do reszty działów. Dyrektorzy, koordynatorzy od „niczego”, dla których tworzy się sztuczne stanowiska, informując całą firmę pocztą internetową o zakresie obowiązków. Pracownicy równi, równiejsi i najrówniejsi co przejawia się w wielu aspektach codzienności. Sztucznie wywoływane sytuacje stresowe przez nie kompetentność osobową, straty finansowe przez błędne decyzje i łatanie najprostszymi sposobami dziur budżetowych, nielogiczna polityka personalna. Stanowiska piastowane przez ludzi z niepełnymi kwalifikacjami zawodowymi. Kolesiostwo, familiada i donosicielstwo na szeroką skalę.
Pracownik 2010-04-01 23:38
Firma jest rodzinna, więc albo jesteś w rodzinie albo c'est la vie. Mocno przerysowałeś sytuację, szczególnie kiedy pracowałeś kilka dni i już Ci podziękowano. Jeżeli chcesz być menedżerem i wprowadzać własne rządy nad swoimi przełożonymi to musisz być prezesem, wtedy możesz mieć pretensje do wszystkich. Struktura organizacyjna to taki twór, który nie lubi kiedy informacje negatywne przepływają z góry do dołu. Powiem krótko, pierwsza polska firma, która wprowadza standardy koncernów międzynarodowych i chwała jej za to. Proponuję koledze więcej asertywności i poprawności politycznej, życzliwości i poczucia humoru a intratne stanowiska będą kwestią czasu. Pozostaje tylko pytanie czy wiedza akademicka kolegi jest wystarczająca, albo nie przyjmuje postawy przerostu formy nad treścią. Pozdrawiam. Wciąż pracownik z szansą na awans w krótkim czasie :)
pracownik 2010-04-07 23:23
Gdyby nie data publikacji postu (Prima aprilis) można by przypuszczać, że to prawda :o)
pracownik 2010-04-07 23:27
zapomniałem o ocenie :)
pracownik 2014-03-14 09:12
I Pani Prezes na to wszystko pozwala ? Akceptuje taki motłoch i familiadę u siebie ? Piszecie, że panuje donosicielstwo. A czego się zpodziewacie po ludziach o niskim poziomie kultury, braku kompetencji, no czego ?
Można ich po prostu wymienić na innych, jest tylu wartościowych ludzi na rynku.
ada 2014-03-17 13:39
Była taka fajna dziewczyna Asia /Manager, nie wiecie co się z nią stało ? Nie widzę jej od bardzo dawna, nie spotykam także takich dwóch wrednych i pulchnych gnomów, ale to akurat dobrze dla tej firmy, bo to zafajdane charaktery były. Fajnie że nie ma donosicieli i osób chorych na władzę.
coktail 2015-11-19 13:13
Jak może dziać sie dobrze w firmie w której pracownicy kradną . Telefonami ,tabletami obdarowują swoich bliskich . Czy ktos to kontroluje. A przedstawiciele medyczni pracują na starym sprzecie!
w 2016-05-15 20:41
no a tutaj nawert jako konsultant medyczny musisz mieć Minimum roczne doświadczeniew pracy w branży farmaceutycznej, ale wiadomo że branża farmaceutyczna wymaga
loj 2016-11-10 00:12
adamed to juz nie to co kiedys
Paulina 2017-03-30 14:08
@loj, co masz na myśli? Możesz powiedzieć coś więcej?
zgred 2017-04-11 10:04
Pani Prezes niewiele wie na ten temat, bo ocenia wszystko i wszystkich na podstawie "słupków" i nie dochodzi spraw zamiecionych pod dywan.
aaa 2017-06-20 22:27
Pani Prezes ma hotel Narvil w Serocku gdzie sprytna Pani Dyrektorka przybytku doi z niej kasę ile wlezie ciesząc się ze swojej bajońskiej pensji i premii wspólnie ze swoim przydupasem klakierem pożal się Boże Dyrektorzyną Finansowym, którego umiejętności sprowadzają się do lizusostwa i nieetycznych zachowań.
Pani Dyrektorka wejdzie wraz z wejściem nowej ustawy emerytalnej X2017 w ochronę i Pani Prezes nawet nie będzie mogła się z nią rozstać całe 4 lata. I przydupas biorący kasę za nic również dalej będzie zbijał bąki na koszt pracodawcy. Żal patrzeć jak właściciele marnotrawią pieniądze na takich ludzi.
Stokrotka 2017-07-16 12:38
Co do narvilowego finansowego to cienki jest rzeczywiście i boi się przeciwstawić swojej księgowej. Ale dyrektorka...? Czy ja wiem...sposób zarządzania czasem pozostawia wiele do życzenia ale najważniejsze, ze są wyniki. A dopóki są i hotel przynosi zysk to po diabła szukać szczęścia .. wiadomo jaki byłby kolejny...?

Zresztą to jest forum o Adamedzie. Nie wiem jak jest w terenie, ale w Pienkowie jest super i mało jest takich firm. Firma jest super, płaci na czas, kawki, herbatki, owocki ... w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niektórym się przewraca.
Firma jest jedną z najsolidniejszych a jak jesteś innego zdania to nikt nie jest przywiązany.
Jedyny zarzut jaki mam to zatrudnianie i zatrudnianie nowych i coraz więcej osób udaje ze coś robi a całe dni przełażą bez sensu ....
Paulina 2017-08-14 10:31
@Stokrotka- a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Adamed? Wspominasz o dodatkowych benefitach zapewnianych przez pracodawcę - a jak wyglądają możliwości rozwoju w firmie? Czy jest jasno określona ścieżka kariery dla poszczególnych stanowisk? Czy jest możliwość awansu?
Stokrotka 2017-08-15 23:41
Właściwie na każdym stanowisku są możliwości rozwoju. Ścieżki kariery są teoretycznie wyznaczone.

Wiadomo, w niektórych działach szybciej można awansować a w innych trudniej i wolniej.
Różnie. Zależy od działu i jego szefa.
Dobry szef pomoże ci awansować, marny nie pomoże. Napisz co cię interesuje
Ale firma jest super.
Największe awanse widać na recepcji;-)
Tam to jest przemiał.
Ale fajnie, ze tak można. Za to - wielki pluss dla firmy i przełożonych !!!
audytor 2017-08-20 11:31
W adamedzie nie jest może idealnie, ale w Serocku to jest istna samowolka.
Dyrektor finansowy w Hotelu Narvil faktycznie nie ma wiedzy nt. finansów i rachunkowości, oj nie ma - kompletne dno, co prawda kierowniczka księgowości AB też nie jest za mocna w tych tematach, poza tym knuje i gnębi podwładnych żeby ukryć swoje nieróbstwo.
Pana JT utrzymuje na stanowisku Dyr. Finansowego Pani Dyrektor Narvila GK, bo się skrycie w nim podkochuje, a AB kierowniczka księgowości jest nadal zatrudniana ponieważ nikt nie chciał z nią pracować w Adamedzie i w ten sposób przenosząc ją zrobili krzywdę ludziom w Narvilu.
Czy ktoś wreszcie się obudzi i zrobi z tym porządek ?
Może Pani Prezes Adamedu wreszcie skutecznie zajmie się tym tematem i pożegna to nieudolne towarzystwo z Serocka.
A wcale wyniki finansowe Narvila nie są takie dobre jak się je przedstawia Pani Prezes, tylko niektórzy się na to nabierają. A gra warta świeczki bo kolejny miesiąc można zainkasować 50 tysięcy na swoje konto.
Taka gra tylko do końca września bo potem to już można wszystko olać jak się wejdzie w ochronę na 4 lata przed emeryturą.
bag 2017-08-21 20:27
W Serocku to się tak zarządza, że oszczędza się na pokojówkach i pracują na czarno ukrainki żeby więcej kasy zostało do rozdrapania dla czapy. Hotel schodzi na psy. A szkoda bo dużo pieniążków zainwestowali, a i adamed miał gdzie pojechać.
Paulina 2017-09-12 14:14
@Stokrotka - w swoich wpisach wspominałaś też, że Adamed zatrudnia duże ilości nowych pracowników - czy możesz opisać, jak wyglądają pierwsze dni pracy (czy można liczyć na szkolenie wstępne, czy może przydzielonego opiekuna przez pierwsze miesiące)? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.
koza 2017-09-12 20:33
Widać, że nasza Dyrektorka Grażyna z Narvila będzie za 2 tygodnie nie do ruszenia i to przez 4 lata i Wasza Pani Prezes Adamkiewicz z Adamedu będzie jej mogła naskoczyć.
W Serocku od października to już całkiem będą mogli położyć na wszystko długą lachę.
I zacznie się laba i nawet kombinowanie w wykresach sprzedaży już nie będzie potrzebne, po prostu będzie można stwierdzić, że lepiej to już było. A szkoda bo tyle forsy utopiła Pani Adamkiewicz w ten hotel.
Zostaw swoją opinię o Adamed - Pieńków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adamed