Adamed

Pieńków

Opinie o Adamed

były pracownik 2010-03-24 19:39
Biuro, kadry i sekretariaty to „inny świat”, w stosunku do reszty działów. Dyrektorzy, koordynatorzy od „niczego”, dla których tworzy się sztuczne stanowiska, informując całą firmę pocztą internetową o zakresie obowiązków. Pracownicy równi, równiejsi i najrówniejsi co przejawia się w wielu aspektach codzienności. Sztucznie wywoływane sytuacje stresowe przez nie kompetentność osobową, straty finansowe przez błędne decyzje i łatanie najprostszymi sposobami dziur budżetowych, nielogiczna polityka personalna. Stanowiska piastowane przez ludzi z niepełnymi kwalifikacjami zawodowymi. Kolesiostwo, familiada i donosicielstwo na szeroką skalę.
Pracownik 2010-04-01 23:38
Firma jest rodzinna, więc albo jesteś w rodzinie albo c'est la vie. Mocno przerysowałeś sytuację, szczególnie kiedy pracowałeś kilka dni i już Ci podziękowano. Jeżeli chcesz być menedżerem i wprowadzać własne rządy nad swoimi przełożonymi to musisz być prezesem, wtedy możesz mieć pretensje do wszystkich. Struktura organizacyjna to taki twór, który nie lubi kiedy informacje negatywne przepływają z góry do dołu. Powiem krótko, pierwsza polska firma, która wprowadza standardy koncernów międzynarodowych i chwała jej za to. Proponuję koledze więcej asertywności i poprawności politycznej, życzliwości i poczucia humoru a intratne stanowiska będą kwestią czasu. Pozostaje tylko pytanie czy wiedza akademicka kolegi jest wystarczająca, albo nie przyjmuje postawy przerostu formy nad treścią. Pozdrawiam. Wciąż pracownik z szansą na awans w krótkim czasie :)
pracownik 2010-04-07 23:23
Gdyby nie data publikacji postu (Prima aprilis) można by przypuszczać, że to prawda :o)
pracownik 2010-04-07 23:27
zapomniałem o ocenie :)
pracownik 2014-03-14 09:12
I Pani Prezes na to wszystko pozwala ? Akceptuje taki motłoch i familiadę u siebie ? Piszecie, że panuje donosicielstwo. A czego się zpodziewacie po ludziach o niskim poziomie kultury, braku kompetencji, no czego ?
Można ich po prostu wymienić na innych, jest tylu wartościowych ludzi na rynku.
ada 2014-03-17 13:39
Była taka fajna dziewczyna Asia /Manager, nie wiecie co się z nią stało ? Nie widzę jej od bardzo dawna, nie spotykam także takich dwóch wrednych i pulchnych gnomów, ale to akurat dobrze dla tej firmy, bo to zafajdane charaktery były. Fajnie że nie ma donosicieli i osób chorych na władzę.
coktail 2015-11-19 13:13
Jak może dziać sie dobrze w firmie w której pracownicy kradną . Telefonami ,tabletami obdarowują swoich bliskich . Czy ktos to kontroluje. A przedstawiciele medyczni pracują na starym sprzecie!
w 2016-05-15 20:41
no a tutaj nawert jako konsultant medyczny musisz mieć Minimum roczne doświadczeniew pracy w branży farmaceutycznej, ale wiadomo że branża farmaceutyczna wymaga
loj 2016-11-10 00:12
adamed to juz nie to co kiedys
Paulina 2017-03-30 14:08
@loj, co masz na myśli? Możesz powiedzieć coś więcej?
zgred 2017-04-11 10:04
Pani Prezes niewiele wie na ten temat, bo ocenia wszystko i wszystkich na podstawie "słupków" i nie dochodzi spraw zamiecionych pod dywan.
aaa 2017-06-20 22:27
Pani Prezes ma hotel Narvil w Serocku gdzie sprytna Pani Dyrektorka przybytku doi z niej kasę ile wlezie ciesząc się ze swojej bajońskiej pensji i premii wspólnie ze swoim przydupasem klakierem pożal się Boże Dyrektorzyną Finansowym, którego umiejętności sprowadzają się do lizusostwa i nieetycznych zachowań.
Pani Dyrektorka wejdzie wraz z wejściem nowej ustawy emerytalnej X2017 w ochronę i Pani Prezes nawet nie będzie mogła się z nią rozstać całe 4 lata. I przydupas biorący kasę za nic również dalej będzie zbijał bąki na koszt pracodawcy. Żal patrzeć jak właściciele marnotrawią pieniądze na takich ludzi.
Stokrotka 2017-07-16 12:38
Co do narvilowego finansowego to cienki jest rzeczywiście i boi się przeciwstawić swojej księgowej. Ale dyrektorka...? Czy ja wiem...sposób zarządzania czasem pozostawia wiele do życzenia ale najważniejsze, ze są wyniki. A dopóki są i hotel przynosi zysk to po diabła szukać szczęścia .. wiadomo jaki byłby kolejny...?

Zresztą to jest forum o Adamedzie. Nie wiem jak jest w terenie, ale w Pienkowie jest super i mało jest takich firm. Firma jest super, płaci na czas, kawki, herbatki, owocki ... w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niektórym się przewraca.
Firma jest jedną z najsolidniejszych a jak jesteś innego zdania to nikt nie jest przywiązany.
Jedyny zarzut jaki mam to zatrudnianie i zatrudnianie nowych i coraz więcej osób udaje ze coś robi a całe dni przełażą bez sensu ....
Zostaw swoją opinię o Adamed - Pieńków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adamed