Opinie o Impel Group w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Impel Group. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Impel Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Group w Kraków

Nie jest tak wesoło jak piszą pracuje w impelu od2 lat na umowe zlecenie i mam płacone za 168 godz średnią krajową a następne godziny na zlecenie jak to jest możliwe MIKOŁAJ..........

Iga

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie?

boria

pracuje u nich od niedawna ale wszystko wyglada ok. praca i klimat bardzo mi odpowiada. kasa tez spoko

kokolina
@boria

ja dopiero teraz zaczelam i moge potwierdzic, ze jak na poczatek to jest ok bardzo, myslalam ze bedzie ciezko, a jest ok polecam pracke

aramanda

Nie narzekam, dobrze i wygodnie sie mi pracuje. do pracy nie mam daleko, ludzie w zespole ok, firma przyzwoita, wypacaja kiedy trzeba... pracuje, moze kiedys zaloze cos swojego, ale poki co to jest ok

Czy po rozmowie w Impel Group rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
peter78

nigdy nie mogłem utrzymać się w robocie na dłużej - zawsze coś mi nie odpowiadało, a to współpracownicy, a to kierownicy, a w impelu wszystko gra. Ekipa spoko, przełożeni też - idzie sie dogadać. na wynagrodzenie nie narzekam, wiedziałem czego mam sie spodziewać i nic mnie nie zaskoczyło

Karolinka
@peter78

Potwierdzam to co mówi peter, bardzo mądra opinia

aneta

ja tam nie narzekam, jakoś rok temu koleżanka mnie namówiła żeby spróbować i od tamtej pory jestem wierna impelowi :)

Karolinka
@aneta

Też namówiła mnie koleżanka, polecam pracę na dorobienie sobie do pensji. Ja pracuję w swojej firmie ogólnie, ale w Impelu dorabiam i nie narzekam

Kama

Jest ok, polecam firmę. Składki odprowadzane, ubezpieczenie, do tego ok przełożeni. Jestem zadowolona

kasiakasia
@Kama

No właśnie, składki! kluczowa sprawa, mi właśnie zależy na skladkach i chyba się zatrudnie

marek

ja się cieszę, że zdecydowałam się na staż, dzięki temu znalazłam też u nich zatrudnienie. myśle ze warto próbować bo po pierwsze, staż nie jest bezpłatny tak jak dużo osób myśli, a po drugie wiadomo że impel będzie wolał zatrudnić pracownika który już się wdrożył i zna się na temacie zamiast osoby kompletnie "zielonej" więc szanse na pracę są naprawdę bardzo duże

mimi
@marek

mam takie same odczucia, na pewno dobrze wykorzystany czas! :)

Alicja

@marek To ważna informacja, że można liczyć również na odbycie w firmie stażu płatnego. Możesz powiedzieć coś więcej o swoim stażu w Impel Group? Jakie dał Ci możliwości? Czego mogłeś się podczas niego nauczyć? Takie dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

mira
@Alicja

Alicja, ja mogę powiedzieć tylko tyle, że nauczyłam sie bardzo dużo nie tylko z zakresu pracy z ludźmi, ale również takich konkretnych rzeczy dotyczących np. marketingu i co lepsze, tez tak jak marek zostałam na dłużej. super miejsce żeby zacząć swoja karierę zawodowa, bo ja np wiadomo robię teraz dużo więcej, ale na stażu przygotowywali mnie już pod to stanowisko.

Alicja

@aneta możesz powiedzieć coś więcej o swojej pracy w Impel Group? Co konkretnie sprawia, że jesteś z niej zadowolona? Konkretne informacje na temat mocnych stron pracodawcy będą najbardziej cenne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacja.

lit

Dobry pracodawaca. Bardzo fajna ekipa u mnuie na obiekcie, kasa ok i na czas przedewsyzstkim.

Alicja

@kaazik praca przy tak dużych i prestiżowych wydarzeniach na pewno jest dodatkowo satysfakcjonująca. Możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy przy nich? Może to pomóc osobom, które zastanawiają się, czy jest to dobra praca dla nich. Co byś im doradził?

kaazik

Super jest to w firmie, że zgarnia dobre kontakty jak nie serwerownia googla, to euro, a teraz Tour de Pologne

forcexs3

siemka , pracuje tu 2-gi miesiac , jest calkiem spoko , szybko sie wdrozylem , panuje mila atmosfera, na luzie , kasa na koncie w terminie , ogolnie polecam !

Witam. Co do wyplat nigdy nie narzekalem, zawsze kasa byla na koncie na czas. Moj kiero tez jest ok, wyrozumialy i w miare mozliwosci stara sie pomoc, wiec tez polecam porozmawiac ze swoim. Ogolnie w porzadku praca, ale atmosfera tez jest wazna i to fakt, ze sie nie lubi przychodzic do pracy jak sie codziennie widzi wrogow, dlatego pogadaj z przelozonym, trzymam kciuki by cos zaradzil. Daj znac pozdro

Impel

Tragedia jeden wielki bałagan nie wypłacalni ludzie nikogo nie interesuje ze ty powinieneś mieć przelew a nie masz i co ich to obchodzi a na dodatek sami bezszczelni ludzie w biurze jak ty coś potrzebujesz, ale jak oni potrzebują ciebie to milutcy

Waldek
@Impel

kolego przykro że tak trafileś, ale ja nie narzekam bo zawsze kasę miałem na czas może bank jakoś nie zaksiegował co do ludzi to mówisz o biurze, do ktorego cie przydzielili? rozne osobniki bywają, ale jesli chodzi o wspolpracowników z Impela to zawsze się dogadujemy, a kierownik stoi za nami murem. pogadaj ze swoim o tym problemie. na pewno pomoże

Canis

Straciłem pracę.Z racji tego że lubię mundur poszedłem do tej firmy zapytać o pracę. Od ręki załatwiłem wszystkie formalności i pracuję .Pracuje się bardzo dobrze.Warunki jak na obiekt chroniony wspaniałe. Kierowniczka nie robi problemów. Pozdrawiam wszystkich którzy lubią tę pracę.

Alicja

@jsum, podsumowując polecasz pracę w tym miejscu?

jsum

Doprawdy, nie wiem na co narzekać - umowy, wynagrodzenia, odzież pracownicza, warunki socjalne to kwestie formalne i powinny być wszędzie standardem a nie zaletą. W tej firmie powinność jest dopełniona. Niestandardowe mają rozwiązania jeśi chodzi o kwestie zarządzania zasobami ludzkimi, indywidualnym podejściem do pracownika, rozwojem firmy i wykorzystaniem potencjału w kontaktach z kontrahentem - to się ceni. Mnie pracuje się dobrze, a kompromisy są potrzebne. Jeśli tu wam źle, popytajcie kolegów/koleżanek z branży w jakich warunkach pracują.. Malkontenci od razu zostaną skróceni o głowę...

Ben

pracowałem u nich kilka tal i nie narzekam. dla mnie byli w porzadku. kasa sie zgadzała i zawsze na czas

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Group - Kraków

• Jak się pracuje w Impel Group?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Impel Group