Opinie o Impel Group w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Impel Group. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Impel Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Group w Kraków

Praca w tej firmie to niestety porażka same układy i układziki. Wypłata za 168h była raz na czas raz nie jak 10 dzień miesiąca wypadł w weekend. Gardzą pracownikiem. Oszczędzają na pracowniku często zmieniając go na tego który chce mniej pieniędzy. Szkolenie z zakresu obowiązków zerowe dla początkujących. Zadania typu masz zrób. Prowadzone sprawy są niestarannie. Projekty budowlane są podpisywane i pojektowane przez osoby bez uprawnień

@Anonim

IMPEL przyjmuje do pracy ludzi karanych między innymi za przemoc.Jezeli komuś się wydaje, że taka osoba nie siedzi w więzieniu bo tak się zmienila to jest w błędzie. Nie wracają do wiezienia bo tam są. najsłabszym ogniwem ale szybko znajdują sobie ofiare np wśród pracownikow Pracowalam z takimi ludzmi w Plivie . Tu gdzie byly kamery pracowali tu gdzie nie bylo , pracuj za nich.Oprocz tego roznego rodzaju przemoc slowna. Do jednych z prac ktora ja wykonywalam firma oglasza się do dzisiaj bo nic się nie zmienia. Ludzie napewno nie odchodza przez prace bo to co ja wykonywalam to na osiem godzin pracy , pracowało się cztery.

Impel group to (usunięte przez administratora) zabieraja ci z pesji 300 zl a tłumacza sie tym ze w umowie jest napisane ze zabieraja ci 4 minuty z kazdej godziny pracującej czyli jak zarobisz najnisza krajowa to od tego 300 zl zabierają

Seba

(usunięte przez administratora) ,wymysł Dyrektora żeby zabierać każdemu pracownikowi 4 min z każdej godziny ,to jakaś paranoja

Anonim Nowy wpis

NIE polecam pracy w ochronie. Rekrutacja i rozmowy jak do korporacji, a płacą najniższe możliwe pieniądze. Szkolenie wdrożeniowe to kpina i nie istnieje. Już od pierwszego dnia de facto pracujesz i "radź sobie sam". Za to jeśli czegoś nie dopilnujesz (bo nikt ci o tym nie powiedział) to wylatujesz z dnia na dzień. Zwalniają masowo za byle co. Na umowie nie ma nawet określonego czasu pracy ani godzin, za to przełożony ma problem ze zmianą grafiku 24h wcześniej. Grafik rozpisują jak chcą, jeden dostanie w miesiącu tylko 130 godzin, a drugi 180. Potrafią się nawet przyczepić o to, że trzymasz ręce w kieszeni. Wypłata nawet do 20 dnia następnego miesiąca. Omijać z daleka. Impel według wielu to najgorsza firma ochroniarska.

Nick Nowy wpis

Zabierają 4 minuty z każdej godziny na jakiej podstawie, czy ktoś konsultował taką umowę z prawnikiem?

Seba Nowy wpis

Jak jest lokalizowany pracownik w aplikacji Optima FM ? Przez gps czy w inny sposób ? Pojawił mi się komunikat że jestem poza obiektem bo byłem w takiej dziurze gdzie mogło nie być zasięgu przez kilka minut. Czy widać cały czas gdzie dokładnie jestem czy rejon gdzie wbiłem zadanie ? Po tym czasie wbiłem kolejne zadanie i wszystko było dalej OK. Czy to gdzieś się odnotuje ?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Impel Group?

Czy po rozmowie w Impel Group rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood

Czy w Impel Group występują paczki/bony świąteczne?

Pro

Tak, na Boże Narodzenie Ale trzeba przynieść zaświadczenia o dochodach całej rodziny, wliczają również dodatek 500+ Kryterium to najniższa krajowa średnio na osobę w gospodarstwie domowym

Czy firma Impel Group kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

ktoś

Firma dobra, kierownika mam co proponuję mi wyjazdy na masówki i proponuję dobre pieniądze. Praca też fajna na biurowcu, mogłem wybrać obiekt i go obejrzeć.

Znalazłem ofertę pracy w biurowcu dla firmy Google podwykonawca IMPEL. Proszę mi napisać jaka stawka obowiązuje na tym stanowisku za pełny etat na umowię orpace i za dodatkowego godziny na zleceniu?

wykorzystają Cię do szpiku kości a później przestaną się kontaktować, pieniędzy na czas nigdy nie było, przynajmniej w moim przypadku, (usunięte przez administratora) dziwię się że jeszcze ktokolwiek z nimi współpracuje,.... chybże tacy sami cwaniacy... życzę wam dokładnie tego samego co dajecie innym...czyli niczego dobrego

Pracownica
@Anonim

Niestety zgadzam się z tą opinią. Pieniądze żadne, obowiązków dużo, przeszkolenie zerowe. Do tego stale trzeba się tłumaczyć za czyjeś błędy. Nie polecam pracy tutaj!

Qanon
@Anonim

,,Szkolenie z zakresu obowiązków zerowe dla początkujących. Zadania typu masz zrób." - czyli nic się nie zmieniło przez kilka lat w tej firmie

Byly pracownik
@Anonim

W Krakowie, nie jest przestrzegana ochrona danych osobowych przez przełożona firmy sprzatajacej p D Przekazuje dane adresowe innym pracownikom sprzatajacym z ktorymi jest zaprzyjaźniona a te potem grzebią w prywatnym życiu. Sam też należy do osób bardzo wscibskich lubiaca plotki. Odchodzisz z pracy a potem slyszysz kto jska miał opinie na twoj temat.

@Anonim

Układy ,układziki z menagerami .

Tragedia
@Anonim

Napisze jak skończę tam pracę układy i układziki

@Anonim

Czy istnieje możliwość rozwoju w Impel Group?

GOSC

Osobistego tak, w firmie raczej małe

Hanna

ktoś w tamtym roku pisał, że da znać jak pracę tu skończy... Czyli dalej pracuje? pisali coś na temat jakiś układów ale skoro temat na tak długo się urwał to chyba coś mogło się poprawić w tej kwestii? a co z warunkami zatrudnienia? mam na myśli stawki i jakieś dodatki, jak teraz ludzi za pracę się wynagradza od kolejnego roku?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Impel Group?

Krakers

Jak w każdej firmie pracy chronionej. Na św. Gdygdy!!!

Hanna

A co z nim, że tak za nim tęsknisz? Chyba negatywnie do niego podchodzisz, czemu? :/

Bik

Cwaniaków tam nie brakuje w oddziale nad Wisłą.......

@Bik

A można coś więcej na temat tego wspomnianego cwaniactwa?

Jakie są warunki zatrudnienia w Impel Group?

Irena

Witam, w zależności od stanowiska pracy. Umowa zlecenie lub umowa pracy, i pracujemy na rzecz innej firmy, będąc pracownikiem Impela..Pozdrawiam.

Mikołaj
@Irena

Czyli jest się zatrudnionym w innej firmie a pracuje się w innej? Taki podwykonawca?

vat

Zanim się skapną po co pracuję to minie jeszcze 5 lat, at. co duraki . pani dyrektor z różą i sprzątnie prezes który niema pojęcia o prowadzeniu, myśli że przejrzy

Janki

W porównaniu z innymi firmami tego typu, jak się trafi na fajny obiekt i ok koordynatora to można pracować przez wiele lat.

@Janki

Jak masz znajomości i układy to możesz nawet nie umieć pisać a zostawią cie w spokoju ,firma to padaka i samo (usunięte przez administratora)

Karol

Niestety niektórych konkurencja inspiruje do pisania!! Firma jest dobra i może zacznijmy to doceniać?

Roman
@Karol

Nie, firma nie jest dobra od czasu zmiany dyrekcji jest coraz gorzej i do innych firm odchodzą Nie tylko pracownicy liniowi ale też managerowie i pracownicy biurowi

Tomi
@Roman

a gdzie to miało miejsce w Krakowie?

@Tomi

Przyznam szczerze, że też z chęcią się tego dowiem, ponieważ szukam pilnie informacji o firmie Impel Group. Szukają teraz (między innymi) Menedżera ds. sprzedaży usług. Orientujesz się mniej więcej, jaki jest zakres obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku?

Tomi
@Roman

O którym mieście mowa ?

Renata

Firma to jedna wielka porażka. Koordynatorki to największe chamidla na świecie. Zwolnienia za minutę spóźnienia, za bycie na L4. Wymagania jak do pracy w wielkiej korporacji, a pieniądze na najniższym poziomie. Plus odbijanie pieniędzy za przerwy, które się człowiekowi należą! Największa porażka i jeden wielki przekręt!

VAT

Gorzej niż źle, Nikt nie ma pojęcia z dyrektorów o co chodzi................

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Group - Kraków

• Jak się pracuje w Impel Group?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Impel Group