Opinie o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Łódź

szeryf

czy tobie placa za pisanie takich bzdur ? Czy dostarczenie niezbednych narzedzi do wykonywania zawodu uznajesz za jakis benefit ? To tak jakbys zostal zatrudniony do kopania rowow I cieszyl sie, ze dostaniesz lopate. A zeby nie odbiegac od tematu. Generalnei z natury nie ciesze sie z cudzego nieszczescia. Jednak po kilku latach przerwy od PGFU, mimo wszystko, ciesza mnei informacje, ze 'szefostwo' dopadla karma. Jakas sprawiedliwosc na swiecie musi istniec ;).

prezes

@cotam, a ty coś taki ciekawy/a?

cotam

a co się stało Pani Dyrektor ? Sama odeszła czy pomogli jej odejść ?

fleksi

Tutaj nikt, niczego nie roztrząsa,ludzie wyrażają tylko swoja opinie, do tego to forum sluży.A ja nie rozumiem tych twoich @Piotruś dziwnych reklam,ktore tutaj cały czas serwujesz.

Magazynier

na 10 kazdego dnia. Rekrutacja otwarta bo " nie ma ludzi"

ile mozna zarobic ? Kierownik z " akwarium" wyswietla sobie brutto wyplaty ze najlepsi po 3000 i nawet 4000 zarabiaja. Wszystko jedno wielkie kłamstwo

logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
obserwator

Boże, ludzie bierzecie sie za pisanie na forum, a nie umiecie czytać ze zrozumieniem.Przecież ten "Pamiętamy" zwracał się do naszej p.dyrektor,a nie do ciebie "Agnieszka":)))).No, ale to trzeba trochę pomyśleć nad tym co sie czyta, a tutaj widać jest z tym problem:).Trzeba było wybrać inny nick, wtedy może nie byłoby takich śmiesznych nieporozumień:)).

Agnieszka

Do "Pamiętamy" akurat wyobraż sobie,że praca w tym burdelu i spalenie za sobą mostów jak to określiłaś/eś było najlepszą decyzją w moim życiu :)I hamuj ze słownictwem, bo ja nikomu niczego złego nie życzę,tak jak Ty to zrobiłaś/eś .A napisałam na forum tylko po to aby pokazać,że każdy może znaleść się w takiej sytuacji jak ja czy Pani Borys, tylko róznica polega na tym,że ja nigdy nie nosiłam tak wysoko (usunięte przez administratora) A skoro składamy sobie życzenia to również życzę "samych " pomyślności w poszukiwaniu pracy,ale na pewno nie na takim wysokim stanowisku i zapraszam do kolejki w PUP-ie we Wrocławiu.I również nie pozdrawiam, bo nie ma kogo :D

Kris

Nigdy nie życzyłem nikomu niczego złego i dalej nie życzę ,ale DZIĘKUJCIE BOGU , że ta Dyrektorka od siedmiu boleści spadła ze stołka!!! Współczuję bardzo mocno kolejnym ofiarom jej działalności...Mam nadzieję, że zasila grono bezrobotnych...

Pamiętamy

P Agnieszko przytoczę jeden cytat "Nie rozumiem ludzi ,którzy palą za sobą mosty" i kto teraz jest thebeściak.Życzę pracy fizycznej,wtedy docenisz wkład innych ludzi w ciężką pracę . Nie pozdrawiam

obserwator

@Agnieszka-Jak to mówią, zla karma zawsze powraca.Jednak nie wszyscy przebywający na długotrwalym zwolnieniu lekarskim sa zwalniani.Mamy tutaj taką pracownicę, pracującą tylko na pól etetu, a przebywajacą na zwolnieniu L4 prawie co miesiąc w chwili obecnej nie ma jej chyba już ze trzy miesiące.Następnie wróci, popracuje tydzień, bądź dwa i znów pójdzie na zwolnienie i w ten sposob można ciągnąć do emerytury:)), ponieważ pracownika przebywającego na L4 nie można zwolnić to można tak ciągnąć w nieskończoność.To też jest sposób na życie:))

Agnieszka

Słyszałam,że Pani Dyrektor Borys zakończyła już swoją karierę w PGF-ie...po długotrwałym zwolnieniu chorobowym...o jak mi przykro :) Byłam w tej samej sytuacji, kiedy przebywałam na zwolnieniu lekarskim 11 miesięcy i zapewniano mnie,że będą na mnie czekać, a wypowiedzenie przyszło pocztą.I tak nie miałam zamiaru wracać :) to była najgorsza praca w moim życiu, która wykończyła mnie psychicznie i fizycznie,ale sami rozumiecie- co innego jest być zwolnionym a co innego zwolnić się samemu.Pani Borys, jak szybko wraca do ludzi wyrządzona krzywda :)))) Pozdrowienia dla nielicznych z załogi PGF-u.

muszka

Dostaliście dzisiaj jakieś paczki na święta?

ancymonek

a jak wyglądają dyżury sobota/niedziela?

Ray
@ancymonek

liche :)

Były Pracownik

A ja powiem krótko omijajcie szerokim łukiem Farmacollllll we Wrocławiu panuje tam jeden wielki dziki kapitalizm A jeśli chodzi o umowę o pracę to czarna magia ... Zrobią z Ciebie idiotę ... latasz po każdym możliwym stanowisku pracy wykonujesz swoją prace a po okresie próbnym powiedzą Ci bezczelnie że nie miałeś szansy się wykazać na swoim stanowisku pracy żenada ludzie którzy są tam kierownikami za dużo sobie pozwalają śmieją się nawet potrafią obgadywać za plecami powiem nawet krótko że spotkałem się z tak zwanym Mobingiem ... Czopek debil jakich mało P.Kowalska Dobra ściemniara czego więcej ... no i czas pracy to już zobaczycie sami :) NIE POLECAM TEJ FIRMY POD ŻADNYM WZGLEDEM ...

myśliciel

@Jowita-Polska Grupa jako oficjalnie na rynku krajowym, zagranicznym na pewno ma ugruntowaną pozycję, ale nie PGF jednostkowy jak akurat ten właśnie.Warunki pracy jak za Króla ćwieka,bałagan,wszędzie ciasno, ale co się dziwić, magazyn jest zbyt mały na takie obroty jakie tutaj się robi.A jeżeli chodzi o zarobki, to ciekawe gdzie tak dobrze płacą?, może przyjmę się tam, bo na pewno nie tutaj:-).

a_

jest premia - dyżur :)

ancymonek

mam pytanie, czy na święta dostaje się jakieś paczki/premie ?

ktoś

@mash-zmianowi sa tylko małymi trybikami całej tej machiny, raczej nie maja tutaj swojego zdania, wykonują tylko odgórne polecenia, a że oprócz tego maja jeszcze swoje humorki to już inna bajka....@macienio-ciekawe sukces jakich pracowników masz na mysli?, bo na pewno nie tych szarych, wykonujacych najgorsza robotę.

mash

czy zmianowi są w porządku?

takie tam....

@jas.Wszystkie te wpisy są o pracy bezposrednio na magazynie, gdzie pracuje się cięzko i fizycznie, a nie za biureczkiem , czy kółkiem samochodu, więc o czym my mówimy.Popracowałbyś trochę fizycznie i z tymi ludźmi to zmieniłbyś zdanie.A tobie życzę powodzenia w poszukiwaniu pracy bo widzę ,że to juz twój nie pierwszy wpis tutaj i mimo tak świetnej oferty nadal szukasz pracy, zapraszam na magazyn;)

takie tam....

@ pracownik.To widocznie pracujemy w dwóch roznych firmach,bo do jednych może zwracaja sie i z prośba, a innym wydają polecenie i kazdy tutaj doskonale wie, że jak odmówi to z czasem zemszczą sie na tobie.Chyba,że masz układy, albo nie nalezysz do tych zaradnych, więc cię nie prosza o zostawanie, bo nie maja z ciebie pozytku.Tutaj doskonale kazdy wie jak wygląda sytuacja tylko nikt sie nie przyzna.W takim razie ciekawe dlaczego tyle ludzi już stąd odeszło jak jest tak wspaniale?.

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Kandydaci do pracy w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.