Opinie o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Łódź

XXXXL

Witam Serdecznie. Chcecie faktów to chciałbym przytoczyć fakty na temat ''profesjonalizmu'' rekrutacji w PGF. Aplikowałem na stanowisko Konsultanta ds. Telesprzedaży w tej firmie na początku lipca po czy 11 lipca dostałem pozytywną odpowiedź od osoby, która ze mną przeprowadzała rozmowę, że zostałem przyjęty do pracy i miałem zacząć pracę od 6.08.2018. Poprosiłem o list intencyjny i od tego czasu kontakt się urwał. Pan, który mnie rekrutował nie odbierał 13.07, nie odbierał 24.07 i tegoż dnia wysłałem też sms z pytaniem czy rozpoczęcie pracy w terminie 6.08.2018 jest aktualne. Oto odpowiedź: Witam. Dopiero dzisiaj wrocilem do pracy po nieobecnosci. Niestety nie ma mozliwosci z naszej strony trony wystawienia listu intencyjnego dodatkowo dzisiaj otrzymalem informacje ze wszelkie zmiany kadrowe decyzja zarzadu firmy zostaly wstrzymane. Przykro mi ale nie mozemy rozpoczac wspolpracy w najblizszym czasie. Przepraszam bardzo za niedogodnosci jakie spotkaly z naszej strony. Pozdrawiam **** *****(danych nie upubliczniam, gdyż w związku z RODO mogłyby mnie spotkać konsekwencje) Tak więc sami sobie wyciągnijcie wnioski.......

Post mortem
@XXXXL

Trzeba było zmienić obywatelstwo albo przynajmniej zaciągać z ukraińska. Bo takich, trzymiesięcznych, pracowników preferują. Ewentualnie, przeraziłeś ich tym tym LOI, takie wymagania, więc kto wie czego jeszcze zażądasz, a nuż działających słuchawek, czy, uchowaj Boże, klawiatury...

@Sniegu Dlaczego masz aż tak negatywną opinię o firmie Polska Grupa Farmaceutyczna? Pamiętaj, że zawsze warto przytoczyć odpowiednie argumenty, które przemawiałby za Twoim zdaniem. Pracowałeś albo pracujesz tam? Bardzo Cię proszę, abyś wyjaśnił nam swoje stanowisko.

GOŚĆ

Czy ktoś wie coś konkretnego o stanowisku Pracownik biurowy ? Jakie warunki, co konkretnie należy do obowiązków ?

Sniegu
@GOŚĆ

Firma do (usunięte przez administratora)

@a A co to dokładniej znaczy? Nie do końca rozumiem jaki to ma związek z tematem. Zatem czy mógłbyś napisać swoją opinię na temat Polskiej Grupy Farmaceutycznej zawierając jakieś szczegóły dotyczące pracy tutaj? Niestety, ale w takiej formie Twój komentarz nie wnosi nic.

Magazynier

na 10 kazdego dnia. Rekrutacja otwarta bo " nie ma ludzi"

ile mozna zarobic ? Kierownik z " akwarium" wyswietla sobie brutto wyplaty ze najlepsi po 3000 i nawet 4000 zarabiaja. Wszystko jedno wielkie kłamstwo

logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Dysponujecie jakimiś nowinkami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem, warunkami zatrudnienia czy benefitami pozapłacowymi.

a

jo, posadzili my drzewo :)

Nowa31

Witam :) Mam takie pytanko odnośnie pracy w biurze? Jaka atmosfera, warunki jeśli chodzi o wynagrodzenie? Warto aplikować ? I czego mogę spodziewać się na rozmowie ? Z góry wielki dzięki za cenna radę. Pozdrawiam :)

ann
@Nowa31

W PGFie w Łodzi narobili samych kierowników zastęców kierowników dyrektorów zastępców dyrektorów każdemu samochod za darmo itd to sam pomyśl ile pieniędzy zostaje na pensje dla zwykłych pracowników-od 10 lat 200 zł podwyżki w formie premii kwartalnej a do niedawna bon na święta to było 50 zł w Aptece Dbam o Zdrowie , są działy gdzie na 20 osób jest 3-4 kierowników prawie jak za komuny .

Justyna

Widziałam ofertę dla pracownika hurtowni. Podpowiedzcie coś w temacie.

Witam,może ktoś napiszę o kierownicze transportu z Poznania ;Karolinie

Nikrofor

On był ok,teraz przyszła do rzadzenia???

krajoznawca

hej Zenku, tzn? ile tam mozna zarobic?

Zenek H.

Na magazynach drgnęło na pozytyw - uruchomiono zmiany w wynagrodzeniach i od września dostaliśmy podwyżki. Wprowadzono też nowy system premiowy.

gadul

Kraków spoko, było trudno ale coś się zaczyna układać-poszła kasa to i są efekty

Qwerty

To w końcu były te podwyżki czy nie? Podobno każdy aneks dostał, choć parę osób zadowolonych nie było.

Sinister

Premia to żart akurat a pozycję się (usunięte przez administratora)liczą . Nie polecam nikomu , chyba że nie ma wyjścia . Ostatnio były podwyżki , ale wydaje mi się, że na jedno wyjdzie , a do ludzi trzeba tutaj podchodzić z dystansem i nie brać nic osobiście . Porada dla ludzi , którzy chcą tu pracować , bo nie ma nic lepszego (usunięte przez administratora)pozdrawiam Łódzki oddział i (usunięte przez administratora)z biura ;)

A jak jest w Krakowie na magazynie?

MAr

PGF-Wrocław Tragedia, omijać szerokim łukiem

kogutek

a piotrek jeszcze jest zmianowym?

Kurczaczek
@kogutek

NIE

stara33

Jakie biuro ? Ja pracuję rok a nie jestem za biurkiem mimo że mam mgr i doświadczenie za biurkiem.

Zaraz tam szok

No ale same się nie posprzątają - prawda? Sklejarki nie pasują - kup sobie własną, jak będziesz ją kupowała to weź jeszcze zszywacz jak firmowy Ci nie odpowiada. I nie zapomnij o zszywkach, w końcu jak nie chcesz firmowego sprzętu to zszywki Ci się nie należą. A właśnie, wózek też sobie kup albo chociaż zainwestuj te dwa złote i na te parę godzin pożycz wózek z netto albo stokrotki. Kartonów nie ma? No coś takiego.... Zarządzanie nie pasuje - to niemożliwe, firma czuwa nad optymalną rekrutacją pracowników na stanowiska menadżerskie. Twoje zarzuty są więc krzywdzące dla firmy i z gruntu nieprawdziwe. (Byłbym zapomniał jak w tym miesiącu premie?)

szok
@Zaraz tam szok

Ja mam nadzieję, że Twoja odpowiedź jest w formie sarkazmu?, bo jeżeli piszesz to na poważnie to właśnie świadczy o tym jakie jest tutaj zarządzanie,polecać komuś wózek ze "Stokrotki"? ,śmiech na sali.....zszywacze. sklejarki, wózki itp. to są podstawowe narzędzia naszej pracy i powinny być zapewnione przez pracodawcę, a nie robienie z tego łaski....

egon
@szok

Cięcie kosztów,przecież dyrektor cały czas twierdzi że PGF Wrocław jest bardzo biedną firmą.

piwosz

a jak tam premie w lutym?

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Kandydaci do pracy w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.