Opinie o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Łódź

eny

wie ktoś jak ze stanowiskami fizycznymi? w sensie w sprawie rekrutacji. bo same biurowe widze i nie wiem czy to chwilowy przestój, czy wszędzie komplet

North
@eny

Ciężko stwierdzić, być może dopiero powoli wdrażają kolejne rekrutacje

@eny

Wiesz co, oferty są na bieżąco aktualizowane, więc skoro nie ma na stronach z ofertami, to po prostu nie ma. Trzeba czekać aż coś się faktycznie pojawi.

@Train

A okej, czyli wszystko jest aktualne tylko trzeba po prostu poczekać, dzięki wielkie

@eny

Ależ proszę, jak coś będę widział, to tu wrzucę info.

@Train

Przywracasz mi wiarę w ludzkość, a szczególnie tą anonimową w internecie :)

@eny

Oh, aż tak? Bardzo mi miło ;)

@Train

No różne już rzeczy tutaj widziałem, czytałem i coraz rzadziej pojawia się ktoś chętny do jakiejkolwiek pomocy

ktoś
@eny

Z tego, co wiem, w PGF Wrocław w związku z obecną sytuacją związaną z koronawirusem, firma przystąpiła do tarczy antykryzysowej i nie może przyjąć nikogo do pracy do końca sierpnia. W Łodzi chyba tak samo. A i tak nie radzę, nie dbają o pracowników.

Krecik

są jakieś przyjęcia na fizyczne stanowiska czy póki co samo biuro?

Leto
@Krecik

a szukałeś ogłoszeń jakiś? najszybciej to tam się dowiesz :p

Krecik
@Leto

szukałem, ale może sytuacja jest dynamiczna i osoby z wewnątrz wiedzą lepiej

A.H.

No właśnie czy na magazynie zostały zmienione godziny pracy???

Ps.

A jakie są godziny pracy na magazynie?

Magazynier

na 10 kazdego dnia. Rekrutacja otwarta bo " nie ma ludzi"

ile mozna zarobic ? Kierownik z " akwarium" wyswietla sobie brutto wyplaty ze najlepsi po 3000 i nawet 4000 zarabiaja. Wszystko jedno wielkie kłamstwo

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Fudeko S.A.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

kokosz

no wlasnie nikt tutaj nie pisze za bardzo o godzinach pracy i zmianach a w sumei tez jestem ciekawy czy warto tam uderzac

karmi
@kokosz

tam Ci wyżej już facet napisał, ale nie wiadomo czy nadal jest tak samo

Pro
@karmi

O jakie stanowisko było pytanie?

Khal
@Pro

po takim czasie to chyba nikt nie będzie pamiętał na jaki temat toczyła się ta rozmowa ;p

Pro
@Khal

No pewnie tak, ale chciałem dopytać, bo może umiałbym na nie odpowiedzieć, czy coś

Khal
@Pro

to może znajdziesz jakieś inne do odpowiedzi :D

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Jeśli chodzi o magazyn to 6-14, 14, 22, 22-6

Tulip
@acab

To standardowo, a pracuje się 7 dni w tyg?

Nikc
@Tulip

jakie zarobki jak sie ma uprawnienia na wozki?

Guilermo

Kapitan Oczywisty zawsze do usług, widzę :D

Jaki
@Guilermo

hmm.. chyba zniknęła moja odpowiedź z tego co widzę :D ciężko określić dokładnie zarobki, nie chce wprowadzać nikogo w błąd więc najlepiej i najpewniej jest aplikować i wtedy się dowiedzieć

hm
@acab

a inne stanowiska niż magazyn?

Sesso
@hm

Inne czyli o jakie konkretnie ci chodzi?

hm
@Sesso

no kierowcy albo handlowcy np?

Krystian
@Tulip

no właśnie, praca jest 7 dni w tyg na magazynie? to w sumie dość ważna informacja

Tak88
@Krystian

Tak 7 dni w tygodniu i nadgodziny obowiązkowo inaczej wylot ☺

inf

Poszukują firm transportowych dla PGF na różnych lokalizacjach do współpracy jakby ktoś był zainteresowany

Tenor

Hey. Czy na specjalistę ds. obsługi baz danych nie trzeba mieć doświadczenia z DBMS? Żadnych SQL'ów etc.? Tak wnioskuję z ogłoszenia, ale jednak trochę ciężko mi sobie wyobrazić, że chcą zatrudnić osobę, która jest w zasadzie "zielona w temacie". Ja temat liznąłem na studiach, bardzo powierzchownie, bo tylko w jednym semestrze i to na pierwszym roku, ale jakieś pojęcie mam, myślicie, że to pomogłoby przy rekrutacji?

danko
@Tenor

gdzieś Ty wyczaił takie ogłoszenie? nigdzie takiego nie widze.. a co do studiów, no ciężko stwierdzić. Zawsze jest to jakaś podstawa, z której można coś wyciągnąć jeśli znajdzie się osoba, która bedzie chciała Cię wszystkiego nauczyć, to w zasadzie od tego zależy. Nigdy nie zaszkodzi próbować, ktoś w końcu da Ci szanse

@danko

Też jestem ciekawa, gdzie @Tenor znalazł takie ogłoszenie. Oferty od Polskiej Grupy Farmaceutycznej są na jednym z wiodących portali - i nie znalazłam tam oferty dotyczącej pracy jako Specjalista ds. obsługi baz danych. @danko, widzę, że dużo wiesz o tym pracodawcy. Powiedz mi wobec tego, czy nowy jej pracownik (niezależnie od posady), może liczyć na cykl szkoleń przed podjęciem właściwych obowiązków?

Tenor
@danko

Podczas pisania mojego pytania oferta znajdowała się na pracuj. pl. Faktycznie jak teraz wszedłem, to nie widzę. Ale była, wiem co mówię ;)

remila
@Marta

właśnie ja też szukam informacji o jakichkolwiek szkoleniach. Jestem w stanie się domyślić, że takie wprowadzające, stanowiskowe na pewno są - no bo muszą być, żeby wiedzieć w co ręce włożyć w pierwszych dniach pracy. Ale co dalej? Czy da się rozwinąć? Dają jakieś możliwości? Może ktoś ma jakieś konkretne informacje. Będę bardzo wdzięczna.

@Tenor

Nie. Korzysta się z innych programów, które wyszczególnione były w ogłoszeniu. To nie te bazy co ze studiów znasz. W tym przypadku bardziej cenna jest wiedza okołofarmaceutyczna, niż ta informatyczna.

tenor
@Daboli

no ale to w takim razie trzeba przyjść już z tą wiedzą, czy jednak są w stanie z tego podszkolić?

@tenor

Przyjść z. Z niektórych rzeczy podszkolą, ale wiedzę jakąś w temacie należy mieć. Nie musisz zna programów, o których była mowa, ale wiedzę z np. prawa farmaceutycznego musisz mieć.

Daboli

No poważniejsza, cóż ci mogę innego powiedzieć. Widziałeś ogłoszenie, więc powinieneś to wiedzieć, a nie być zdziwiony.

Wirgiliusz
@danko

Pojawiła się znowu oferta na to stanowisko, to tak jakby ktoś był zainteresowany podrzucam info.

Fryc
@Wirgiliusz

to może jednak wtedy nikogo nie znaleźli, tylko wstrzymali rekrutację, skoro oferta tak szybko zniknęła i teraz ponawiają

Wirgiliusz
@Fryc

Możliwe, nie śledziłem tego aż tak dokładnie, zobaczyłem ofertę to rzucam info

Asia

Hej, przechodził ktoś już rekrutację online do PGF i mógłby po krótce opisać jak ona wygląda? Z góry dzięki

@Asia

takie rekrutacje zwykle wyglądają standardowo, najpierw telefoniczna rozmowa, a potem na kamerce jest spotkanie

@Tanya

Okej, dziękuję, a wie ktoś czego można się spodziewać, jakich pytań i tak dalej? Na co się przygotować?

@Asia

no tak samo jak na standardową rozmowę rekrutacyjną

@Tanya

No wiem, pytam o to jak się ogólnie na standardową rozmowę w PGF przygotować :) Jakich pytań mogę się spodziewać, na co zwrócić uwagę, takie ewentualne wskazówki

@Asia

to niestety nie pomogę w tej kwestii, nie wiem jakie aktualnie mogą zadawać pytania. Zawsze jest dobrze się przygotować (jeśli jest taka możliwość) ogólnie z informacji o firmie, żeby w razie czego umieć coś powiedzieć w tym temacie, czasem się to przydaje, ale to tylko luźna wskazówka

@Asia

A na jakie stanowisko w ogóle? Bo chyba od tego zależy większość pytań, więc raczej ciężko będzie pomóc, skoro nie wiemy w jakim kierunku celujesz

Myślę, nad stanowiskiem Specjalisty do spraw komunikacji :D

@Asia

To pewnie będą jakieś pytania dotyczące Twojego portfolio, dlatego warto się do jego przygotowania przyłożyć, być może jakieś pytania na kreatywność, niewykluczone, że bedą sprawdzać Twoją znajomość angielskiego, znajomość SEO, pewnie nie zabraknie też standardowych pytań o Twoje poprzednie doświadczenia, o tym dlaczego wybrałaś PGF i tak dalej.

@shisha

I właśnie dokładnie takiej odpowiedzi potrzebowałam z konkretami, oczywiście zdaje sobie sprawę, że to nie jest na 100 % pewne co mówisz, bo tego w sumie nigdy nie da się przewidzieć, nie mniej jednak bardzo to dla mnie pomocne, wiem na co zwrócić ewentualnie uwagę, wielkie dzięki naprawdę :)

@Asia

Cieszę się, że mogłam pomóc :) Jak coś jeszcze, to pytaj śmiało.

@shisha

No o takie już typowo organizacyjne sprawy związane z zatrudnieniem, umową i pieniędzmi to nie będę pytać, bo mam nadzieję dowiedzieć się tego na rozmowie, nie mniej jednak dziękuje i gdyby coś się nasunęło to dam znać

@Asia

To w takim razie powodzenia :)

Rafał

Czy jest tu jakiś właściciel firmy, który współpracuje z PGF? Mam swoją firmę transportową i myślę nad rozpoczęciem z nimi współpracy. Nigdy nie współpracowałem z hurtownią farmaceutyczną i PGF jest mi obcy na tej płaszczyźnie, więc chętnie dowiem się czegoś o nich, czy są uczciwi i czy warto się pchać w coś takiego. Pozdrawiam.

Lawer
@Rafał

ja co prawda nie współpracuję, ale jestem pracownikiem i ręczę za uczciwość. Ta firma to duża marka od lat na rynku nie pozwoli sobie na jakieś niejasne sytuacje. Także jeżeli tylko warunki ci będą odpowiadały to nie ma się co zastanawiać. Lepsza współpraca z dużą firmą niż z jakąś prywatną po której nie wiadomo co się spodziewać, ale to tylko moje zdanie

Lawer

polecam się i czekam czy ktoś jeszcze się wypowie

@Lawer

Też czekam :)

Soleo
@Rafał

Na co tu więcej czekać. odpowiedź jest uważam satysfakcjonująca, mówi że można zaufać firmie, bo jest na rynku wiele lat i ja też w pelni się z tym zgadzam. Trzeba próbować, ryzykować, a nie czekać aż ktoś nam powie co robić.

@Soleo

Nie czekam aż ktoś mi powie co mam robić :) Liczyłem tylko na wypowiedź kogoś kto współpracuje na takiej płaszczyźnie, bo szkoda by się było naciąć. Wypowiedź Lawera jest satysfakcjonująca, ale miałem nadzieję, że ktoś jeszcze się wypowie :)

Soleo
@Rafał

No i dobre, przynajmniej zgadzamy się co do satysfakcji z odpowiedzi

@Soleo

Tak jest?

@Rafał

Nie wiem czemu wkradł mi się pytajnik na końcu, miał być uśmieszek ;)

@Rafał

PGF a właściwie Pelion ma swój transport Pharmalink plus kurierów, więc wątpię by byli zainteresowani. No chyba, że szukają to próbuj.

Karo
@acab

no ofert żadnych nie widać, więc chyba tylko bezpośredni kontakt pozostaje w tej kwestii

@acab

Była taka oferta, wiec nie wyłożyłem tego na tapet tak o :)

Karo

a no w porządku ;)

Timur

Znalazłem już dwa profile PGF Łódź nie wiem na którym lepiej napisać więc zapytam tu i tu Mam uprawnienia na wózek widłowy i myślę że lepiej w czystym przy lekach niż w innej branży tylko jakie zarobki oferuje pgf, bo jak niższe to wiadomo co wybiorę

Kermit
@Timur

Po co im aż 2 profile?

osa
@Kermit

dobre pytanie, ale na tamtym drugim więcej ludzi pisze z tego co widziałem, więc musi się pierwszy wyświetlać przy wyszukiwaniu czy coś takiego

@Timur

Czysto to może być w aptece, tutaj jest jak na każdym magazynie. Zarobki najniższa krajowa. Szansa na pracy na wózek znikome, na każdej zmianie jest 2 wózkowych wysokiego składu, plus jakieś osoby w zapasie gdy którejś nie będzie. Więc poszukaj gdzie indziej.

Oz
@acab

Minęło trochę czasu, myślę, że koleś już coś zdecydował...

Janek
@Oz

i na pewno go już tutaj nie ma na goworku :D ale wykopalisko

Cezary

To przede wszystkim dobry pracodawca więc jeśli ktoś ma w planie aplikować z pewnością warto

Doyle
@Cezary

prawda to. Duża firma to fakt, ale są przynajmniej pewni

@Cezary

nie wiem ile ci płacą za te bzdury, ale jeśli tak jak zarabiają pracownicy to tanio się cenisz :)

Cześć! Jak oceniacie poziom staży w PGF? Widziałam na olx ofertę na staż w HR i rozważam, ale chętnie bym się czegoś więcej na ten temat dowiedziała. Pozdrawiam!

Ax
@Monika

Oferta jest archiwalna, więc obawiam się, że się spóźniłaś

@Ax

na olx wyświetlają się archiwalne oferty? myślałam, że są od razu usuwane

fiona
@Ax

a dawno to było? nic nie mogę znaleźć także sory za może głupie pytanie

Yenn

ahaa okej chyba rozumiem, dzięki

Ax
@Yenn

Sama nie wiem jak to dokładnie działa, ale było wyraźnie zaznaczone jako archiwalna, więc info raczej wiarygodne :)

@Ax

nie podważam braku wiarygodnosci w żadnym razie

Inka
@Monika

byłam tutaj na stażu i mogę polecić ;)

fanka
@Inka

dawno już? ile trwał?

kupiec

od kilku dni wisi oferta na stanowisko kupca.. czy to jest to samo co przedstawiciel handlowy tylko o jakiejś innej nazwie wlasnej?

Feliczita
@kupiec

Na chłopski rozum kupiec zajmuje się skupowaniem, a PH to zazwyczaj sprzedaż...więc może jakieś podobieństwa są, ale wydaje się, że to całkowicie "przeciwległe" stanowisko

@Feliczita

no ale patrząc po wymaganiach brzmi bardzo podobnie.. no nie wiem, sam sobie obczaj

Feliczita
@kupiec

No cóż, nie pracowałam na tym stanowisku, to się nie wypowiadam, coby nie wprowadzać jakiegoś zamętu.

@Feliczita

no spoko, może ktoś kto pracował się wypowie

Max
@kupiec

na drugiej grupie PGF coś tam o tym pisali to może tam zajrzyj

kazik

Pojawiła się oferta pracy na stanowisko Specjalista ds. transportu. Czy ktoś może powiedzieć o warunkach pracy w tym dziale? Czy to praca zmianowa? W której spółce Pelionu jest zatrudnienie? Na jakie zarobki można liczyć? etc Z góry dziękuję

xyz

Ile płacą na godzinę na umowie zleceniu w Warszawie na magazynie na Białołęce?

prix
@xyz

I w jakich godzinach w ogóle?

mesh
@prix

jak ja pracowałem na magazynie pgfu w krakowie to godziny byly 7-15 15-23 23-7. Potem chyba pracowalo sie na 4 zmiany, a jak jest teraz to nie wiem, cos sie moglo pozmieniac

aptekarka

pracuje w aptece "prywatnej", nienależącej do zadnej sieci.. zastanawiamy się czy PGF zaopatruje również takie pojedyncze apteki? czy w gre wchodzą tylko potężne sieci

anka
@aptekarka

Zadzwoń do BOK'u z takimi pytaniami najlepiej ;)

tini
@aptekarka

widziałam na ich stronie, że mają też ofertę do pojedynczych aptek i tam chyba również był zostawiony kontakt do kogoś (być moze do BOKu nie pamiętam). Więc musi być taka możliwość

aptekarka
@tini

dziękuję bardzo za odpowiedźi

Kamil

Jest ogłoszenie na asystentkę/ sekretarkę. Brane są pod uwagę tylko kandydatury kobiet?

enka
@Kamil

a gdzie jest to ogłoszenie dostepne?

Monte
@enka

Na pracuj. pl jest asystentka zarządu, chyba o to chodzi w sumie jeśli chodzi o to, to jest asystent/ka, więc żadna płeć nie jest wykluczona, jest ukośnik

ciri
@Monte

no ogólnie to tak się utarło, że praca sekretarki i asystentki to tylko kobiety.. nie wiedzieć dlaczego? Osobiście znam kilku mężczyzn, którzy pracują w takiej branży i doskonale potrafią się zorganizować i prawidłowo wykonywać swoje obowiązki. Jest to na pewno również praca dla facetów, pod warunkiem, że to czują. Czują tą organizację, przekładanie papierów, załatwianie spraw, wtedy to żaden problem ;)

Kamil
@ciri

Dzięki za rozjaśnienie moich wątpliwości

Hela

A aplikował ktoś może do działu HR? Wiadomo jak to się przedstawia wszystko?

Reiko
@Hela

Pod jakim względem "wszystko"? Skonkretyzuj pytanie, bo elaboratu o pracy w całym dziale nikt nie będzie pisał ;)

Hela
@Reiko

jak wygląda rekrutacja, jakie warunki w firmie, jacy ludzie? polecasz czy nie polecasz? opinie są różne..

Jasia
@Hela

rekrutacja raczej standardowo. Wysyłasz, dzwonią, później spotkanie i rozmowa o warunkach, oczekiwaniach.. taka norma

Nowa

Praca w dziale rozliczen PGF- czy ktos wie jakie warunki pracy i finansowe? jacy ludzie na stanowiskach kierowniczych normlani czy (usunięte przez administratora)

Ania22
@Nowa

też myślałam kiedyś nad tym działem, chętnie bym się dowiedziala jak ekipa pracowników? Atmosfera jest dla mnie jednym z najwazniejszych czynników podjęcia pracy..

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Kandydaci do pracy w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.