Opinie o Climatronix w Kwidzyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Climatronix. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Climatronix na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Climatronix w Kwidzyn

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Na jakie benefity można liczyć w Climatronix?

Marek Kwidzyn

Witam serdecznie ,znam tą firmę bo nadzoruję fabrykę , u nich nie ma ściemy ,mają dyżury dobowe i świąteczne,dzwonię że chłodzenie padło np. w niedzielę ,a oni za godzinę przyjrzymy się sprawie ,gadajcie co chcecie ale wskażcie mi inną firmę co tak reaguje ,bogate firmy to odpisują po dwóch dniach że zgłoszenie przyjeli ,ustalają termin przyjazd

Marek B Nowy wpis
@Marek Kwidzyn

Skąd ta firma ma takie opinie dobre śmiech na sali.

Konrad Nowy wpis

Firma ma w internecie dobre opinie i to w oparciu o opinie klientów. Czyżby to inspiracja konkurencji?

Daniel

Fatalna firma

nigdy Nowy wpis
@Daniel

Ale o co ci gościu chodzi ? masz jakiś problem? jeżeli ta firma była fatalna to by nie miała startu na rynku ..

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Climatronix? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Igor

@Daniel Możesz uzasadnić swoją opinię?

Julita

Sprawdziłam na stronie internetowej firmy, ale niestety nie znalazłam żadnych ogłoszeń rekrutacyjnych firmy Climatronix. Ale z doświadczenia wiem, że zdarza się tak, że mimo braku takich ogłoszeń, firma reaguje na interesujące aplikacje i zaprasza na rozmowę kwalifikacyjną osoby z pożądanym przez nią doświadczeniem. Jeśli ktoś z Was wie o podobnych praktykach w firmie Climatronix, to zachęcam do pozostawienia komentarza na ten temat.

Stach

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Jarek

Słyszałem, że to dobry pracodawca. Podpowiedzcie czy prowadzą aktualnie rekrutację?

Climatronix to bardzo dobra firma, morze inni na nią narzekają bo ją z niej np wyrzucili. ale przez co pytanie. otóż w firmie szefostwo jest naprawdę dobre i miłe z tego powodu po pewnym czasie pracownicy sobie za dużo pozwalają np: małe/duże kradzieże. jeżdżą dobrymi samochodami, dlaczego. bo sobie na to zarobili tak. to są zasłużone pieniądze. ogólnie sama praca tam zaczyna się o godzinie 7 zazwyczaj do godziny 15. lecz są też nadgodziny. jeśli się starasz szefostwo napewno nie zapomni o premi. Bardzo polecam tą firmę. Pozdrawiam.

ELOmelo

Firma climatronix to wyzysk ludzi o oszustwa pracowalem w niej i przekonalem się na własnej skórze o co tam chodzi chapac kasę wozic się mercedesami passatami i innymi autami a we firmie sypiace się auta bez normalnego dowodu tylko ksero ci dadzą i jeszcze źle bo musisz pracować od 7 aż ci PAN powie dobra to jedzcie do domu ma pracowników jeden p...e a reszta tylko patrzy co podpieprzyc z godowy a szef nie leprzy kit wciska nam co tomcio w tej firmie widzi ale jak chce być popychadlem za psi grosz to niech pracuje OSTRZEGAM JESLI MACIE WYBÓR TO UNIKAJCIE TEJ SCIEMY NAPRAWDE WLASCICIELE CHCA TYLKO KASY I NIC INNEGO

Cała Prawda!!!
@ELOmelo

Ja również tam pracowałem i powiem szczerze że tam jest dobrze. czasem może i mogą być troszkę spóźnione wypłaty ale sam szef i szefowa są bardzo dobrzy a że ktoś chce coś podpieprzyć to jest po prostu chamstwo bo szefostwo na to wszystko zarabia. więc jak nie wiesz dobrze co sie tam dzieje to nie komentuj.

Tonik

Czy jest jakiś powód, że nie piszecie na forum? Warto aplikować do firmy?Podpowiedzcie nowemu chętnemu

Julita

Jak jest ze wstępnymi szkoleniami w Climatronix, czy są jakieś i jak wyglądają pierwsze dni pracy? Ktoś kto pracował lub aktualnie pracuje jeszcze w firmie mógłby się wypowiedzieć na ten temat? Będą to istotne wiadomości dla tych osób, które zastanawiają się, żeby złożyć cv do firmy w przyszłości.

eir

No jasne, że nie @katia. Za takie rzeczy jak paliwo płaci firma, przecież taki interes by się pracownikowi nie opłacał.

aksa

Ludzie otwórzcie swoje firmy zobaczcie jak to jest łatwo jaki luksus z tego dajcie pracownikowi super nowy samochód super wysoką wypłatę i żeby pracował u was a wy wsiądźcie w najtańszy samochód i zarabiajcie na utrzymanie takiego pracownika który przyjdzie po miesiącu pracy powie że rozwalił super nowy samochód i zwalnia się bo jednak mu nie odpowiada praca zastanówcie się co piszecie ile macie doświadczenia i czy macie pojęcie o tym o czym się wypowiadacie każdy chciałby zarabiać fortunę ale żeby uczciwie pracować to nie ma komu patrzą żeby coś wynieść i sprzedać na złom albo dalej.....najpierw pokażcie za co chcecie otrzymać wynagrodzenie co zrobiliście na co zarobiliście do czego się nadajecie trochę ambicji i zaangażowania w życiu są jakieś kategorie właściciel dyrektor kierownik pracownik na każdy trzeba sobie zapracować i zasłużyć jest takie powiedzenie co wojewodzie to nie tobie smrodzie.....

DO MODERATORA

Prosze Moderatora strony o usuniecie wpisu z dnia (2015-07-31 Zarząd) zgodnie z artykułem o ochronie danych osobowych osoba w nim wymieniona była jedynym pracownikiem o tym imieniu Dziekuje

Odeszłem bo chciałem się ustatkować i nic poza tym było ok jak komuś coś sie nie podoba to niech nie pisze czegoś o kimś kto zrezygnował smiechu warte

zarząd

Artur dziękujemy ci że zauważasz nasz trud pracy i wysiłek jaki wkładamy w dążenie do celu fajnie jest jak ktoś zauważa że ulepszamy swoją pracą nasze marzenia do których ty nigdy nie będziesz miał możliwości dojść podchodząc tak do stosunku pracy dobrze że się zwolniłeś to wzrosły nam jeszcze bardziej dochody firmy bo nie ma już takich ludzi jak ty..........a ten PAN w pełni zasługuje na pochwałę i szacunek za podejście do swoich pracowników

kobieta

ludzie jeżeli macie zamiar pracować w tej firmie prowadzonej przez tego pana zastanówcie się najpierw,nie płaci on na czas pozatym oszukuje młode osoby zatrudnione u niego bez umowy znaczy na czarno nie wypłacając im wynagrodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Climatronix - Kwidzyn

Climatronix
2.8/5 Na podstawie 8 ocen.

Climatronix