Climatronix

Kwidzyn

Opinie o Climatronix

kobieta 2014-07-22 10:04:01
ludzie jeżeli macie zamiar pracować w tej firmie prowadzonej przez tego pana zastanówcie się najpierw,nie płaci on na czas pozatym oszukuje młode osoby zatrudnione u niego bez umowy znaczy na czarno nie wypłacając im wynagrodzenia.
ELOmelo 2015-04-09 22:24:24
Firma climatronix to wyzysk ludzi o oszustwa pracowalem w niej i przekonalem się na własnej skórze o co tam chodzi chapac kasę wozic się mercedesami passatami i innymi autami a we firmie sypiace się auta bez normalnego dowodu tylko ksero ci dadzą i jeszcze źle bo musisz pracować od 7 aż ci PAN powie dobra to jedzcie do domu ma pracowników jeden p...e a reszta tylko patrzy co podpieprzyc z godowy a szef nie leprzy kit wciska nam co tomcio w tej firmie widzi ale jak chce być popychadlem za psi grosz to niech pracuje OSTRZEGAM JESLI MACIE WYBÓR TO UNIKAJCIE TEJ SCIEMY NAPRAWDE WLASCICIELE CHCA TYLKO KASY I NIC INNEGO
zarząd 2015-07-31 11:56:55
Artur dziękujemy ci że zauważasz nasz trud pracy i wysiłek jaki wkładamy w dążenie do celu fajnie jest jak ktoś zauważa że ulepszamy swoją pracą nasze marzenia do których ty nigdy nie będziesz miał możliwości dojść podchodząc tak do stosunku pracy dobrze że się zwolniłeś to wzrosły nam jeszcze bardziej dochody firmy bo nie ma już takich ludzi jak ty..........a ten PAN w pełni zasługuje na pochwałę i szacunek za podejście do swoich pracowników
Ja 2015-08-10 15:09:30
Odeszłem bo chciałem się ustatkować i nic poza tym było ok jak komuś coś sie nie podoba to niech nie pisze czegoś o kimś kto zrezygnował smiechu warte
DO MODERATORA 2015-08-17 12:07:57
Prosze Moderatora strony o usuniecie wpisu z dnia (2015-07-31 Zarząd) zgodnie z artykułem o ochronie danych osobowych osoba w nim wymieniona była jedynym pracownikiem o tym imieniu Dziekuje
aksa 2015-10-08 10:24:59
Ludzie otwórzcie swoje firmy zobaczcie jak to jest łatwo jaki luksus z tego dajcie pracownikowi super nowy samochód super wysoką wypłatę i żeby pracował u was a wy wsiądźcie w najtańszy samochód i zarabiajcie na utrzymanie takiego pracownika który przyjdzie po miesiącu pracy powie że rozwalił super nowy samochód i zwalnia się bo jednak mu nie odpowiada praca zastanówcie się co piszecie ile macie doświadczenia i czy macie pojęcie o tym o czym się wypowiadacie każdy chciałby zarabiać fortunę ale żeby uczciwie pracować to nie ma komu patrzą żeby coś wynieść i sprzedać na złom albo dalej.....najpierw pokażcie za co chcecie otrzymać wynagrodzenie co zrobiliście na co zarobiliście do czego się nadajecie trochę ambicji i zaangażowania w życiu są jakieś kategorie właściciel dyrektor kierownik pracownik na każdy trzeba sobie zapracować i zasłużyć jest takie powiedzenie co wojewodzie to nie tobie smrodzie.....
eir 2016-05-19 21:10:36
No jasne, że nie @katia. Za takie rzeczy jak paliwo płaci firma, przecież taki interes by się pracownikowi nie opłacał.
Zostaw swoją opinię o Climatronix - Kwidzyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Climatronix