Opinie o State Street Bank Polska w Kraków Podgórska 36

Branże: Biura rachunkowe

goqnass

Jesli chcesz sprobowac swoich sil to pisz goqnass@gmail.com ;)

...
@goqnass

Przyjmują każdego kto oddycha, więc nie szukaj naiwnych którzy dadzą Ci zarobić na poleceniu

Hcs
@goqnass

Przyjmą go nawet jak z gołym tyłkiem przyjdzie na rozmowe

odg
@goqnass

co ty biorą jak do mcdonalda, nawet jak jesteś invalidą na emeryturze, byle by miał ręce do klepania

Mateusz

Hej, proszę powiedzcie jak wyglada teraz rozmowa z menagerami ? Dziękuje!!

ss woman

Cześć mam pytanie jak po krótce wygląda praca na stanowisku: Senior Fund Administrator, Associate 2 oraz jeśli mozna wiedzieć to jakie znacie języki i na jakim poziomie? Angielski sam będzie wystarczający do tej firmy? :) dzieki za pomoc!

Mona
@ss woman

Sam angielski. Dostajesz fundusze i na nich księgujesz na bieżąco + co miesiąc/ 3 miesiące przygotowujesz raporty do zarządu. Trzeba trochę ogarniać bo czasowo wszystko napięte i team nie ma kiedy pomagać. Jak coś złe zrobisz to klienci się czepiają itp. - dotyczy działu AIS. Ogólnie loteria do jakiego klienta/na jaki rynek trafisz. Teraz na zdalnej to mega słabo jak nie masz wiedzy/ doświadczenia bo treningi/szkolenia są mniej efektywne a jak czegoś nie wiesz to nie podejdziesz tak o sobie do kogoś żeby Ci pomógł. Dodatkowo sporo osób przeszło do innych firm bo mogą na tym stanowisku dostać 2k netto więcej. Stejt zatrudnia na seniorskie stanowisko osoby bez doświadczenia, gdzie team oczekuje czegoś innego i to tez doprowadza do pewnej frustracji i słabego podejścia od początku. Nie ma ludzi do pracy a przychodzi żółtodziób do przeszkolenia. Ogólnie jak to stanowisko nic Ci nie mówi i nie wiesz jak wyglada praca to raczej bym się w to nie pchała.

@Mona

rozumiem, dziekuję za informację :) jakie stanowiska zatem moglabym ogarnac i czy z doswiadczeniem niestety nie w korpo ale w obsludze klientow po angielsku mozna ponegocjowac zarobki czy standardowo 2700 ;)

Papryk
@ss woman

2700 to ma A1, ty tutaj pytasz o A2, widelki na a2 zaczynaja sie od 5300 Brutto :)

@Papryk

Tak bo nie wiem czy bez doswiadczenia w korpo będę w stanie ogarnąć jakieś stanowisko A2, jeśli tak to jaki dział byłby ok, z tego co czytam opinie o firmie są coraz mniej pochlebne i zaczynam się zastanawiać ;)

Łukasz
@ss woman

Jeśli nie masz doświadczenia w finansach, bankowości lub w korpo to ciężko będzie na A2 od razu. Co do opinii to niestety się mocno popsuło w State Street i zapowiadają się kolejne słabe lata. Raczej stąd się odchodzi niż przychodzi.

Mona
@ss woman

Celuj w A1, po roku dostaniesz awans na A2 bo jest spora rotacja. Najlepiej na ogólną pozycję to Cię przydziela do działu gdzie akurat potrzebują i łatwiej się dostaniesz. Posiedzisz 1,5 roku i możesz już się rozglądać za inną pracą za lepsze pieniądze.

@Mona

dziękuję to jest chyba najrozsądniejsza opcja, bo prawdopodobnie moje doswiadczenie z innego polskiego banku nijak sie ma do SS, bo tutaj nie wykonuje sie przelewów czy nie otwiera kont ;) czy orientujesz sie moze ktory dział nie ma strasznie duzo nadgodzin i da sie znalezc chwilę na zycie prywatne? Mowie akurat w kwestiach zdrowia w tym momencie (choroba autoimmunologiczna), oczywiscie to juz moja osobisa kwestia ale nie chcialabym trafic od razu do dzialu gdzie ludzie dzien w dzien pracuja po 10-11h . Dziekuję za pomoc :)

Zoja
@ss woman

Ja jestem zadowolona, zadania wyglądają tj ktoś wyżej napisał. W moim teamie wszyscy mega pomocni, nadgodzin jakoś bardzo dużo nie ma. Ale generalnie jak nie ogarniasz takich finansowych rzeczy super to łatwiej będzie na A1, u nas są ciągle braki w ludziach a atmosfera naprawdę super, więc jct zapraszamy ;)

@Zoja

A w jakim deprtamencie jesteś?

Ona

Hej ;) rozmowy dalej są online?

typowe rekrutacyjne

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
hej

Powiedzcie proszę jak to jest z pracą w święta? Pracuje się normalnie, a później można odebrać? A dni wolne w USA? Pracujecie czy też jest wolne?

Hej
@hej

1.tak 2. pracujemy

I hate Mondays

Ja pier@*!$%ole, jutro poniedziałek, czy kogoś jeszcze zbiera na mdłości na myśl o pracy?

Greg
@I hate Mondays

Mnie. Z dnia na dzien jestem coraz bardziej sfrustrowany.

@I hate Mondays

Niestety, z dnia na dzień coraz mniej się chce, mamy już końcówkę roku, podwyżek dla aktualnych pracowników nie widać, nic tylko myśleć o l4 i w miedzy czasie szukać pracy.

Podwyzki

Ludzie zaczęli znowu masowo odchodzić, a w styczniu lutym firmy będą jeszcze więcej rekrutować.

Dokladnie. Po Nowym Roku znowu sie ruszy

@Olo

Wiadomo coś o podwyżkach?

@Podwyzki

Nic. Temat ucichl. Podejrzewam, ze zostalo to rzucone tylko po to, zeby przytrzymac ludzi przez te pare miesiecy. Nie odejdziesz, bo "przeciez maja byc podwyzki to poczekam".

@Olo

Przy tej inflacji i wyższych pensjach u konkurencji będzie katastrofa kadrowa. Szczególnie że pensje od a2 wzwyż znacznie odbiegają od rynku.

Słodkie buraczki
@Podwyzki

Nie liczyłbym na nic.... W przyszłym tyg jest all staff call, trzeba wywołać management do odpowiedzi.

@Słodkie buraczki

Zachecam kazdego do zasypania ich pytaniami

iksDE
@Olo

SSB pewnie oszczedza kase na premie dla ludzi z bbh. W czerwcu, tym ktorzy zostana po transferze maja wyplacic dodatkowe 15% rocznej, takze dla swoich pracownikow pewnie malo zostanie.

D
@Olo

Nie liczyłabym na odpowiedz. Jestem pewna ,że te pytanie niejednorkotnie się pojawiało na callach tylko było ignorowane. Teraz pewnie też tak będzie.

Beata
@D

Ale teraz jest inna sytuacja bo coraz więcej ludzi odchodzi. Zobaczymy za tydzień czy pojawi się konkretny komentarz w tej sprawie.

@iksDE

Pracownicy BBH dostaną w sumie 30% wypłaty rocznej w dwóch transzach. Pierwsze 15% w lutym, drugie 15% po pół roku. Mowimy tu oczywiście o pensji z bbh, którą po przejściu zachowują.

Ziemniaki

I to jest niezalezne od normalnych bonusów wyplacanych w sst w marcu? Tj. Oprocz wyzej wymienionych 2 bonusow dostana tez roczny bonus w marcu?

iksDE
@Ziemniaki

Niezalezne. To znaczy, pierwsze 15% dla pracownikow BBH ma byc jeszcze w grudniu z kasy BBH. Potem na poczatku roku normalne premie roczne z BBH i potem drugie 15% w czerwcu-lipcu, bedac juz pod skrzydlami SS, ale nie jestem pewien czy ta druga premia nie bedzie finansowana juz przez SS.

Zarobki

Ostatnio dużo się mówi zarobkach, które są poniżej rynkowych, ale konkretnie, na jakie zarobki może liczyć U KONKURENCJI ktoś z "grejdem" oficera z dajmy na to 6-7 letnim doświadczeniem? Stejtowe entry to 11k brutto dla przypomnienia, dla typowych stanowisk z językiem angielskim.

Prac
@Zarobki

Nie warto zapominać, że 11k to jest dół widełek Officera. Przychodząc z zewnątrz da się ogarnąć 14-15k Przechodząc do konkurencji z takim doświadczeniem można liczyć na 16-18k brutto UOP albo 18-21k na B2B Mówię teraz o stanowiskach związanych z zarządzaniem projektami, nie wiem o operacjach

hec
@Zarobki

jak to jakie? na juniora (a1) u konkurencji dostałem 5k netto, bez wykształcenia w finansach bez problemu

Zarobki
@Prac

Dzięki za informację. Co do widełek w STT, to oczywiście, że są większe dla ludzi z zewnątrz, natomiast pytanie było o sytuację osób z awansów wewnętrznych, które by szły na zewnątrz, więc stejtowe widełki nie mają tu znaczenia.

@hec

a gdzie konkretnie? szukaja tam nadal?

Czyzby
@zaskoczony

Firma na U?

@Czyzby

Ubs ?

hec
@zaskoczony

nie rozumiem co wy z tym ubsem, nawet mnie nie intersuje ta firma ani ona ani hsbc, jest ogrom na rynku firm nie wiem dlaczego wszyscy patrzą na te dwie, pokazuje to kompletny brak wiedzy o rynku pracy w krakowie, są firmy o wyzszych zarobkach, mniejszych wymaganiach i lepszej atmosferze, wystarczy się zorientować jakie są widełki na juniora, nie spotkałem się żeby ktoś na rozmowie mi powiedział że 5 k netto to za dużo,

@Zarobki

O jakie doświadczenie konkretnie chodzi w tym ogłoszeniu bo tez chcialabym aplikowac na officera do SS ale jestem totalnie z zewnatrz i nie mam doświadczenia w typowym korpo ale pracuję po ang obecnie

@hec

Jak można wyszukać takie firmy? Ja aktualnie szukam pracy w korpo w Krk niekoniecznie SS czy UBS ale fajnie byłoby wiedzieć ktore z tych firm to są kopro pokroju SS, gdyż sama nazwa w ogłoszeniu o prace niewiele mi mowi. Z gory dziekuję :)

@ss woman

Chcesz iść na Officera ale piszesz w innym pytaniu o stanowisko A2? Ktoś już tu pisał ze „drabinka” z grades tutaj wyglada tak. A1 A2 SA Officer AVP Itd.

@hec

Ale nadal nie mówisz gdzie tyle placa...

mc cormick
@hec

Serio? Musiałeś miec mocne CV ja mam doswiadczenie w obsludze klientow po ang i nawet na rozmowe nie zapraszaja, mozna wiedziec jak nazywa sie ta firma gdzie pracujesz i jakie sa wymagania na start?

neveragain

Przykre to pisać,ale lepiej przestrzec innych. Idea firmy piękna ale niestety nie zapominajmy ze żyjemy w polskiej rzeczywistości... Polecam omijać tą firmę z daleka a w szczególności dział Investor Services jeśli nie chcesz skończyć później na kozetce u psychologa. Łamane są wszelkie zasady zdrowej współpracy, do tego kolesiostwo, dyskryminacja,zdarzały się wyzwiska na forum, olbrzymie ilości nadgodzin, które stają się twoim obowiązkiem. Dochodzi do tego, że boisz się powiedzieć, że musisz wyjść o czasie.Osoby na wyższych stanowiskach, często same nie mają odpowiedniej, podstawowej wiedzy i pracownicy na najniższym szczebelku obarczani są odpowiedzialnością za klienta. Zero pracy w grupie, chyba że umiesz budować swój awans donoszeniem na innych i wyolbrzymianiem swoich zasług. Cała gadka anty-dyskryminacyjna o tym jak można raportować takie sytuacje to również bajka bo przecież Officer/Officerka jest w dobrej komitywie z twoim Sup'em. Nie polecam nawet na zdobycie doświadczenia bo jest wiele innych firm o podobnym profilu gdzie traktują cię z godnością.

@neveragain

czy mozna wiedzieć ktore to firmy w Krakowie np? Szukając pracy na stronach typu pracuj.pl widzisz tylko nazwę ale nie wiesz do końca czy to jest korpo czy jakaś inna firma.

Ziemniaki
@ss woman

Zadaj sobie troche trudu i wpisz nazwe firmy w google to sie dowiesz.. Ogolnie mozesz uznac ze wszyskie oddzialy bankow zagranicznych to typowe korpo, plus kilka wiekszych firm niekoniecznie zwiazanych stricte z finansami ale majaca swoje oddzialy ksiegowosci i nie tylko w krk np shell, heineken, capgemini, ibm, pwc i wiele innych

ugh

Niestety każdy grejd coraz bardziej odstaje od konkurencji finansowo. Niedługo będzie opłacało się cofnąć z A2 na entry level gdzie indziej i za tą samą kasę przechodzić szkolenie dla świeżaków gdzie uczą podstaw księgowania i formatowania tabelek w excelu. Naprawdę w SS ludzie w Polsce robią bardzo skomplikowane rzeczy w porównaniu do kolegów z innych krajów na tym samym procesie. A1 robi to co SA w Indiach (i to zwykle jakościowo dużo lepiej), UK, czy Stanach. A2 prowadzi calle z Officerami i AVP z innych krajów. Sytuacja z awansami trochę się odmroziła, ale to jest tylko chwilowa ucieczka do przodu, bo ludzie poklepani po plecach awansem dostaną jeszcze więcej roboty i zorientują się, że gdzie indziej i tak płacą lepiej na tym szczeblu. Bez zapowiedzianych podwyżek Scott może obudzić się z ręką w nocniku. Ludzie czekają na święta, bo ma być większy bonus świąteczny z tytułu braku multisporta. Potem pewnie część jeszcze się wstrzyma do marca żeby dostać bonus roczny. Ale w kwietniu już nie będzie na co czekać.

Tymek
@ugh

Niestety nawet z SA opłaca się finansowo cofnać na juniorskie stanowisko do niektórych firm.

Ohh
@Tymek

Do których firm się opłaca ?

Pumba
@Tymek

Mniejsza odpowiedzialność i lepsza kasa … czego chcieć więcej :)

Afe
@ugh

Nie za bardzo rozumiem po co czekać do tego śmiesznego corocznego bonusa świątecznego, to co, że będzie minimalnie większy z tytułu braku multisporta? Lepiej nie zwlekać i otrzymywać co miesiąc godne pieniądze w innej firmie :) Oni będą tak w nieskończoność próbować zatrzymać pracowników

Aa
@Afe

Co macie na mysli mowiac, brak multisporta? Przeciez multisport jest caly czas aktywny

@Aa

nie był aktywny przez dwa kwartały i z tego powodu ma niby być większy bonus świąteczny

Aa
@Placki99

Dzieki, w sumie juz w zeszlym roku bonus byl 'wiekszy' przez to, ze multisport nie byl aktywny, swoja droga to nie rozumiem czemu mowione jest o wiekszym bonusie, mogli zostawic wybor pieniadze albo multisport tak jak kiedys, zamiast dawac kazdemu obowiazkowo multisporta nawet jak sie wie, ze nie bedzie sie z niego korzystalo

@Placki99

Chyba oplaceni przez state pisza te glupoty zeby czekac do bonusa...

@Aa

W zeszłym roku był aktywny online (dodatkowe zajęcia itp.), a w tym roku z powodu zamknięcia siłowni praktycznie cały program był wyłączony, to niby ma spowodować wzrost budżetu social fund.. nie spodziewałbym się po tym wiele, ale jednak..

MAŁGOSIA

Cześć ???? jak to jest z laptopami? W Domu trzeba pracować na swoim? A jak ktoś nie ma takiej możliwości, można pracować w biurze? Z góry dzięki za jakakolwiek odp

@MAŁGOSIA

Mozesz w biura

Skupisko malutkich, zawistnych ludzi, ktorych zycie ma smak pasztetu podlaskiego.

Klaudia

Mowa ogólnie o pracownikach SS? :)

Placki99

Z dnia na dzień coraz gorzej. Polski oddział ma chyba największy kryzys od czasu powstania. Czy ktoś się orientuje czy premie roczne (TCP w marcu) są wypłacane na wypowiedzeniu? Bonusy świąteczne, jak już zostało powiedziane, raczej nie. Ale TCP nie jest social fundem i zależy w sumie od performance. Ktoś wie? Jeśli nic się nie zmieni to chyba ostatni będzie gasił światło..

Nie są wypłacane.

Nikita
@Placki99

Jest wypłacany jak wyżsi managerowie klepną w systemie. To jest trochę wcześniej niż termin wypłaty.

ol 2

Mam pytanie czemu jak wysyłam aplikację do wszelkich korpo w Krk ale obecnie nie pracuję w typowym korpo a w innym polskim banku na back office to zawsze otrzymuję wiadomość taką samą kopiuj wklej: After careful consideration, we have decided to pursue other candidates whose profiles more closely meet the requirements of the position. Angielski mam na poz b2/c1 oraz francuski b2, doswiadczenie w banku, studia mgr na UEK i nie wiem gdzie leży problem... co ze mną nie tak? dziekuje za Waszą pomoc :)

Hultaj
@ol 2

Zalezy na jaka pozycje startujesz i jaki dzial. Jak a1/a2 w "popularnych" dzialach to odrzucenie takiej osoby w przedbiegach byloby conajmniej dziwne biorac pod uwage ze sporo zatrudnionych osob nie studiowala finansow i od dluzszego czasu jest permanentny problem z zatrudnieniem kogos w miare kompetentnego. Wyzsze grejdy to co innego, chca kogos kto jest obeznany z tym specyficznym srodowiskiem aczkolwiek nadal odrzucanie bez rozmowy jest zastanawiajace. Do mniej popularnych dzialow tj ryzyko, ssga itd często szukają osob z wyspecjalizowana wiedza. Niestety czesto tej wiedzy w pracy i tak pozniej nie wykorzystujesz :/ Podzialaj moze z cv troche, dopasuj je nieco bardziej pod dane korpo/stanowisko zamieszczajac rzeczy ktore pokrywaja sie z opisem stanowiska (trzymajac sie prawdy oczywiscie ;)).

@Hultaj

Hej, tak ja startuję głownie na A1 lub entry level w zależnosci od korpo chyba już z 10 wysłałam i wszyscy odpowiadają tym samym zdaniem jak powyżej i to jest dziwne bo to są przeciez różne korpo :) może dlatego, ze jestem stara (32 lata) i doswiadczenie w korpo tego typu zerowe, obecnie pracuję w polskim banku ale z angielskim tzn odpisuje klientom na maile po ang i odbieram połączenia po ang tak z 5-10 dziennie w zależnosci ale jakoś radzę sobie. W cv mam doświadczenie moze nie do konca odpowiednie bo wczesniej pracowalam w dziale reklamacji w Krk ale to nie korpo i w orange support to tez nie korpo moze dlatego... błędów w cv nie mam na pewno, wiec chyba brakuje mi stosownego doswiadczenia badz jestem zbyt stara na a1 :-)

Xyz
@ol 2

Ja na a1 poszlam majac 28 lat i brak wczesniejszego doswiadczenia w finansach. Moze rzeczywiscie cos nie tak z cv?

On

Ja Cie moge wciagnac do State Street

@Xyz

Tak, za mocne CV. Jest ryzyko, ze bedziesz cos wiedziec a takimi osobami ciezko sie zarzadza.

@Xyz

generalnie cv mam podobne do tych z internetu tylko wiadomo, inne miejsca pracy itp, ale zastanawia mnie głownie to, ze nie mogę się dostać do żadnej korpo, zeby choc sprobować tego szczęscia :-)

---
@ol 2

Na 100% za mocne CV. Spróbuj wyższe stanowisko.

Baśka

Cześć, Czy zna ktoś stanowisko Fund Administrator? Jak się pracuje? Jaka jest atmosfera? Na czym polega dokładnie to stanowisko? Dziękuje za informacje.

Kopiuj wklej
@Baśka

Otwieranie, zamykanie + wykonywanie modyfikacji na funduszach :) + dodatkowe rzeczy bo brakuje ludzi, na a1 jest w miare ok byle by nie pokazywać, ze sie coś umie bo Cie tak zawalą robotą, że nie bedziesz miec czasu na przerwe, a podwyzek nie dają

Baśka
@Kopiuj wklej

A czy są problemy z wzięciem urlopu? Czy liderzy są spoko? Czy sprzęt do pracy dostaje się w pierwszy dzień? Czy trzeba mieć swój sprzęt jak tu piszą? Czy teraz obecnie pracuje się zdalnie?do jakiego modelu pracy wrócą ?

Kopiuj wklej
@Baśka

@Baśka nie dostaniesz żadnego sprzetu tak jak wszyscy tutaj piszą, urlop planujesz z dużym wyprzedzeniem, z wzieciem 1 dnia urlopu nie ma problemu, ale oprocz team lidera musisz jeszcze pytać w teamie czy nikt nie ma nic przeciwko, zebys miala wolne w danym terminie, co do managera zalezy do jakiego teamu trafisz, docelowo praca ma byc hybrydowa

@Baśka

System pracy hybrydowej. 3 dni biuro, 2 dni dom. Sprzetu nie ma. Telefon komorkowy swoj trzeba miec.

Polecacie Fund Accountant w Krakowie?

Nick2

Tak

Dominika

Nie. Ostry (usunięte przez administratora) Godzinowe deadlajny, braki kadrowe, duzo stresu i nadgodzin.

To zalezy

Jak alternatywa jest praca w kamieniolomie albo bycie babcia klozetowa to polecam. Jak mozesz znalezc cos normalego to nawet nie trac czasu na rozmowy rekrutacyjne w FA w State Street.

Witam, wysłałam tydzień temu CV, niestety nikt nie dzwonił a z tego co widzę wczoraj odświeżyli ofertę na to stanowisko. Odrzucili moja aplikacje czy jak?

Pawel

Tak

Harles

Hej, czy ktos z was jest zorientowany jak wyglada praca w Depositary Support Lux? Rozważam aplikacje na to stanowisko wiec kazda opinia bedzie przydatna :)

Normalnie

Ciezko jest. Srednio polecam

Max
@Harles

Deficyt ludzi. Za 2700 a potem 3200 na A1 robi sie robote dwoch osob. Jak nie masz nerwow i chcesz miec zycie to sobie odpusc.

Malami123

W stejcie pracują tylko osoby które nie mają wyjścia bo są po (usunięte przez administratora)kierunkach typu historia energetyka itp.

Previously A2
@Malami123

O czym Ty mówisz, jeśli 80% osób w typowym operacyjnym zespole kończyły kierunki ekonomiczne

zxcv
@Previously A2

a w zyciu! pracowalem kiedys w operacjach w SS i JDWIE osoby mialy wyksztalcenie finansowe, czesc pracownikow miala tylko matury

@zxcv

Pracuja i tacy po finansach. Ale taki ostatni sort tego kierunku.

Podwyżki dla doświadczonych

Jak tam nasze podwyżki dla mocnych a2, SA, Officerów? Kiedy odchodzimy?

@Podwyżki dla doświadczonych

Jeszcze troche. Ja juz przegladam pracuj.pl i dzis mam interview o 20 :) Milego!

Beata
@Olo

Czekacie do TCP i bonusa? Czy uważacie, że nie ma na co i lepiej już uciekacie? (-:

@Beata

Nie ma sensu. Znowu nie bedzie budzetu i podwyzka 3%. Mam wypowiedzenie 3 miesiace, wiec nie oplaca sie juz. Stracilem nadzieje. Dzis mam interview. Jak sie uda to odchodze. Moze da rade skrocic te 3 miesiace wypowiedzenia.

@Beata

Btw. Jestem z Gdanska

Jola
@Olo

Nie skracają okresu wypowiedzenia. Kto bardziej kumaty to znalazł prace jak był do tego dobry moment. Teraz pod koniec roku w dużych korpo budżet jest już zazwyczaj dopięty. Można się rozglądać, ale najlepszy moment będzie chwile po nowym roku, wtedy też lepsza pozycja negocjacyjna. Powiem tak ... im szybciej tym lepiej, bo sporo osób już grzeje ciepłe i przyjemne posadki, a Ci co zostaną na samym końcu ...

Witam :) po jakim czasie od złożenia cv dzwoni Pani z Indii ?

Zostaw merytoryczną opinię o State Street Bank Polska - Kraków

• Jak się pracuje w State Street Bank Polska?

Zobacz opinie na temat firmy State Street Bank Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1015.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w State Street Bank Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 608, z czego 57 to opinie pozytywne, 147 to opinie negatywne, a 404 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy State Street Bank Polska?

State Street Bank Polska
2.1/5 Na podstawie 1120 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042