Opinie o State Street Bank Polska w Kraków Podgórska 36

Branże: Biura rachunkowe

Słucham, jakie są opinie po ostatnim mailu Scotta odnośnie zmian w MyBenefit?

Aga
@Marcin

Warte uwagi zwłaszcza ostatnie zdanie, że komentarze niepasujące do "standardów" firmy będą eskalowanie i usuwane ;)

@Aga

Powinniśmy na to odpowiedzieć, że ruchy firmy szkodzące pracownikom też powinny być eskalowane i usuwane :)

Rozwiązywanie problemu w stylu Rosji, Chin i Korei Pln...... painkiller

Zainteresowana

Umowa o prace od razu? Czy dopiero po jakimś okresie próbnym? Jak tak to jak dlugo trwa okres probny?

@Zainteresowana

Od razu. Tutaj nikt nie chce pracowac, wiec oni biora kazdego i daja od razu na czas nieokreslony.

Krzysztof
@Pawel

Serio? To rzadkość żeby do razu dali umowę na stale. Czemu według ciebie ludzie nie garną się do roboty? Za dużo obowiązków, czy co?

@Krzysztof

Nie chodzi o to, że nie garną się do roboty, tylko nie chcą aplikować do SS, bo to marny pracodawca na rynku.

@Krzysztof

Malo placa, brak benefitow, nieplatne OT, brak ludzi, wiec sporo pracy, duzo stresu i brak szacinku do pracownikow. A i zapomnialem - ciagle cos nie dziala, a IT w Indiach.

taki sobie
@Pawel

Czyli są niedobory pracowników? Wielu ludzi brakuje. Ja tam aplikuję, ale nie odezwali się.

@taki sobie

Bardzo duze niedobory. Sa dzialy, gdzie 3-4 osoby robia robote, ktora robilo 10 osob. Naprawde sie zastanow, czy to dobry pomysl isc tutaj.

@Pawel

To faktycznie słaba sytuacja kadrowa.

@Michał

Jako osoba, ktora przepracowala tutaj kilka lat i wlasnie zlozyla wypowiedzenie moge Ci poradzic jedno: Nie idz do State Street do pracy. Potraktuja Cie jak cytryne, wycisna do cna i wyrzuca, jak przestaniesz byc potrzebny. Nie trac czasu i zycia na te firme. Zamiast tego wybierz prace, w ktorej sie czegos nauczysz.

starakapibara
@On

Jako osoba, ktora rowniez spedzila pare lat w SSB i skonczyla z uszczerbkiem na zdrowiu w postaci depresji, musze to potwierdzic. Cos jest w tej firmie toksycznego, ze niszczy ludzi. Zarowno mnie jak i moich przyjaciol.

taki sobie
@starakapibara

Wysłałem ostatnio ofertę , ale póki co bez odpowiedzi.

Kafeteria

Podejrzewam ze większość wie, ale na Jabberze utworzony jest chain w sprawie limitacji Kafeterii. Ma już wiele komentarzy, ale zachęcam żeby podzielić się Feedbackiem, może widząc ile osób się wypowiada w tym temacie, ulegnie to jakieś zmianie. Sama uważam, ze zostaliśmy wprowadzeni w błąd i jest to nie fair.

Michal

Jak coś to na Yammerze

Mikołaj :)
@Kafeteria

Pani Renata nawet nie ma odwagi, żeby zorganizować spotkanie i odpowiedzieć na pytania :)

@Mikołaj :)

Poniekąd jej współczuje, bo kobieta musi świecić "wiadomo czym" za decyzje góry, na które nie ma wpływu. No, ale z drugiej strony, na takim stanowisku trzeba się liczyć z faktem noszenia ciężaru powagi sytuacji. Ale ten sztuczny hurraoptymizm, żeby takie łajno jak kafeteria przedstawiać w superlatywach to już naprawdę żenua :)

@Mikołaj :)

Pani Renata odpowiada tylko na Yamar i twierdzi, ze to wg polskiego prawa pracy XD... to dlaczego w innych firmach działa to inaczej?

@Paweł

Tak, w państwowych zakładach pracy i innych korpo mogą dostawać bony sodexho/ kasę/ a nawet mybenefit z dużo bardziej rozbudowaną opcją, tylko ten strejt strit taki twardo trzymający się przepisów ustawy. Każdy pracodawca zatrudniający pow. 50 osób ma zasmarkany obowiązek ustanowienia ZFPP. SS zwyczajnie znaleźli najtańszy sposób na jego realizację, bo pewnie dostępne dla pracowników bony zostały odpowiednio dogadane za kulisami.

anka00
@Jerzy

do tych co zabierali glos na yammerze - do was tez pisali menago, zeby nie pisac juz wiecej bo beda problemy? xDDDD

@anka00

Boże co za (usunięte przez administratora) dobrze że się wymiksowałam z tej firmy rok temu, nic tylko popcorn robić i obserwować tu na forum jak rozwija się sytuacja :D już na mieście w Krakowie mają z tej instytucji niezłą bekę

@anka00

Pewnie zależy od "menago", bo są tacy offowie i AVP, którzy też są mocno podirytowani kafeterią... ale jeśli serio były naciski takie to fajny ten Speak Up. Jak CIę obrażą to nie kryj się w cieniu, eskaluj, ale jak Ty chcesz napisać co myślisz to oj, lepiej przygryź język, bo wiesz, mamy instrumenty aby Ci uprzykryć życie. ŻENADA.

@Jerzy

Dając pracownikom multikafeterie zamiast hajsu, kupili maszyny do kawy w biurach albo Jabbra ;) MASAKRA!

@Paweł

W Reutersie dostali Sodexo ,xd

@anka00

Nie ,gdyż mamy to w odb...cię. jest wolność słowa,nie mogą być rasistami i dyskryminować. Mogę nawet z tęczowa flaga przyjść wetknięta (usunięte przez administratora) i zgodnie z ich teczo polityka nic mi nie zrobią

iloo
@Kasia

Ja tez cale szczęście rzuciłem wypo i po nowym roku ewakuacja...po prostu komedia co się tutaj odstawia :)

klient
@Kafeteria

z kafeteria to od dawna wiedzieli tylko nic nie mowili bo by im ludzie "zle" wypelnili roczny survey .... polityka....

On

Wpisujemy tutaj najgorsze decyzje firmy w ostatnich latach. Ja zaczynam: Występienie Scotta, gdzie ogłosił, że angielski nie jest potrzebny do pracy i ludzie się czuję zestresowani podczas interview. Rekrutacje prowadzimy po polsku, a angielski nie jest kryterium przy rekrutacji :)

SO
@On

Serio coś takiego padło? Następny krok to znajomość obsługi komputera/Windowsa nie jest potrzebna do pracy i zaczną przyjmować (usunięte przez administratora)

starakapibara
@On

Moje faworyty: -odbieranie OT zamiast ich wypłaty co sprawiło, że ludzie robili więcej OT, z powodu braków kadrowych; - zmiana zarzadzania szkoleniami na globalne co spowodowalo, ze raz sie wpakowalem na chinski webinar xD -brak refundacji dla ludzi za prace zdalna w sprzecie lub pieniadzach w szczycie epidemii, jednoczesnie zamkniecie biura na cztery spusty. Jak ktos sie zapytal o dodatki to dostawal odpowiedz, ze moze przyjsc do biura, choc faktycznie nie mogl (tutaj oddajmy honor byla mozliwosc wniosku o zwrot na zakup krzesla + mozliwosc zamowienia sluchawek - moje jeszcze chyba nie doszly a zwolnilem sie kilka mies temu ;), ale na komputer i tel- nic); -wysylanie ludziom zdjec z monitoringu z grozbami za krzywa maseczke lub jej brak w "przestrzeni publicznej" (przynajmniej w gda); -wprowadzenie okrojonej Enovy po łebkach bez opdowiedniego przeszkolenia wszystkich pracownikow; -zmiana systemu refundacji wydatkow pod koniec zeszlego roku i brak jej jasnej komunikacji; -zrezygnowanie ze zdalnego bloomberga jeszcze w czasie epidemii co spowodowalo dramat zespolow, ktore z niego korzystaja ; -stwierdzenie "we don't need to overpay employees" na jednym z town halli w sytuacji kryzysu, w ktorej ludzie zaczeli sie zwalniać i uparte twierdzenie, ze SS sam sie obroni i ludzie beda aplikowac ("monitorujemy sytuacje") i brak zmian stawek do jesieni tego roku; -stwierdzenie VP na jednym z town halli, ze jak sie komus nie podoba widocznie nie musi pracowac w SS (odp na negatywny komentarz na czacie); -zmiana w pakiecie Luxmed i mydlenie ludziom oczu, ze to dobra zmiana; -wprowadzenie kafeterii na mies przed Swietami; Zdaje sobie sprawe, ze niektore te decyzje i ruchy nie zaleza od polskiego oddzialu, jakkolwiek swiadcza o firmie i wplywaja na jej wizerunek jako calosc. Bardzo odradzam aplikowanie do tej firmy, a wszystkim, ktorzy tam utkneli polecam jak najszybsza zmiane. Jest zycie poza ss,

Lady
@starakapibara

"stwierdzenie VP na jednym z town halli, ze jak sie komus nie podoba widocznie nie musi pracowac w SS (odp na negatywny komentarz na czacie)" Haha :) To o Eamonnie ode mnie z dzialu!

@Lady

On od samego początku nie robił na mnie dobrego wrażenia, typ "pana i władcy"

nikt moja wina ze reklama poszła :) polecam ale uważajcie gdzie dreptanie !

klient

typowe rekrutacyjne

Maciek

Narzekaja lenie ludzie ze zlym charakterem

Maciek
@Maciek

Nie sie zwolnia

@Maciek

Ja sie wlasnie zwolnilem. Jestem na okresie wypowiedzenia

@On

Dodam tylko, ze do pracy nie chodzi sie dla przyjemnosci tylko zeby zarobic pieniadze. Skoro tutaj sie wszystko ucina, to ludzie nie beda klaskac.

Kiedy w state jest wyplata?

asdf
@Ania

Do 10 dnia miesiąca. Jeśli wypada w weekend - w piątek przed

Iza
@asdf

A czy ktoś z was wie gdzie składa się wniosek o dofinansowanie krzesła?

Najwiekszy problem w tej firmie to zarobki. Co to za zarobki dzis? A1 - 2700, a po roku 3200 A2 - 3700 SA - 5000 Ile lat nie bylo podwyzek? Z 5-6? Co roku gadanie, ze slaby rok i nie ma pieniedzy. A management na town hallu zajmuje sie pierdolami.

xxx
@Adam

Czy to są stawki brutto czy netto?

@xxx

Netto

Didżej
@Adam

Jakimi pierdolami wg ciebie zajmuje się zarzad na town hallach?

@Adam

Niby to sa stawki minimalne, potem rosna, jednak niewiele. Nawet jak a2 ma te 4500 netto czy SA 6000 netto to i tak jest slabo

@Adam

Patrząc na to ze rotacja pomiędzy korporacjami dramatycznie spadła, to nie jest tak źle. Ludzie potrąciło prace, większość turystyki, restauracje, własne biznesy usługowe popadały i jest wielu nowych na rynku pracy. Niestety ofert pracy i walki o pracownika tak jak jeszcze 2 lata temu szybko nie zobaczymy. Firma wie jaka jest sytuacja i z tego korzysta, obserwuje pozostaje firmy i się dostosowuje poprzez redukcje kosztów. Zobaczycie niedługo na premiach rocznych.

Tylko ze stejt slabo placil nawet gdy sytuacja na rynku pracy byla z perspektywy pracownika bardzo dobra. Wtedy rowniez nie bylo walki o pracownika. A premie byly zartem odkad pamietam. Btw, wiesz cos wiecej czy to Twoje donysly?

To mój pierwszy rok w State, jakiej premii rocznej się spodziewać? Jestem A2.

Non

Stejt płacił tak sobie, bo nastawił się na rotację pracowników, taki model biznesowy. Dopiero od SA+ robią więcej, by pracownika zatrzymać, ale bez cudów. Chyba czasem łatwiej jest dostać awans niż sensowną podwyżkę w ramach grade'a. Oczywiście sytuacja jest trochę lepsza dla ludzi z zewnątrz, okazuje się, że widełki płacowe są szerokie. Obecnie ze względu na sytuację na rynku pracy i dużo mniejszą rotację pracowników, Stejt robi to co zawsze i zbiera profity.

Ja tam na swoj bonus roczny od kilku lat nie narzekam ;) premie dostaje się za performance

@Didżej

Na przyklad bardzo waznym tematem diversity albo ciagle tematem pracy z innego kraju. A kiedy poruszali temat plac, premii, tego ze ludzie masowo odchodza? Teraz akurat przez lockdown jest chwilowy spokoj z rotacja, ale konkurencja w Krakowie placi duzo wiecej niz SSB.

Nick2
@Kasia

W zeszlym roku za ocene 4 (ktora ma moze 10% pracownikow) premia dla a2 wynosila 4000 brutto. Bez szalu

@Nick2

No a dostac ocene 4 nie jest latwo.

Karol
@Marcin

Racja, na 4 to nie wiem co by się musiało zrobić, nam manager mowil, że chciałby dać lepsze oceny ale wszyscy nie mogą mieć dobrych, bo takie zalecenia, BEZ SENSU. Na jaka można liczyć podwyzke przy 3? Czy jak mija mi niedługo rok pracy w SS (jakoś pod koniec stycznia) to czy oprócz podwyżki inflacyjnej dostanę coś za rok pracy? Tzn. czy w ogóle w SS dostaje się podwyzke po roku nieważne kiedy się zostało przyjętym? (Jestem już po tej standardowej podwyżce co kiedyś dostawali jak zmieniała się umowa na nieokreślony)

@Karol

Powinieneś dostać, nawet za pare miesięcy przepracowanych mogą dać premię.

@Karol

Teraz jest zalecenie, zeby jeszcze bardziej obnizac oceny

@Karol

Nie chce sie chwalic, ale jestem z tych osob ktora ma 5. Po bonusie i premii powiem czy bylo warto...

Wojtek
@Prac

Ron ci taką ocenę wystawił? :D

Mirka
@Adam

Jak jesteś taki kozak to zadaj Scottowi pytanie (przez telefon, żeby nikt cie nie zbył) o pensje, bonusy, rotacje etc. na następnym all staff callu, na pewno koleżanki i koledzy będą wdzięczni

@Wojtek

5% pracowników mają 5 jeśli nie mylę się, czyli około 250 osób w Polsce co nie jest mało ;)

Lucky Luke
@Prac

Dokladnie. Sie pracuje, sie ma roszczeniowe lasery ;)

@Mirka

Zadawalem przez Menti kilka razy i ani razu nie uzyskalem odpowiedzi. Nawet nie przeczytali tego pytania. Tez zadalem na town hallu w biurze. Powiedzieli, ze SSB placi zgodnie z rynkiem.

Pab

Z rynkiem wschodnim chyba :D

AA
@Adam

Jaka jest podstawa na oficerze przy rekrutacji wewnętrznej? Rok temu słyszałem o 10500, to aktualne?

@AA

11k brutto jest , wiem bo dostałem awans w listopadzie

AA

Dzięki

Magda

To czy jesteś A2 czy A1 lub seniorem nie ma wpływu na premie. Liczy się ocena roczna, jak siedzisz i robisz tylko to co w zakresie twoich obowiązków i nic dodatkowego to nie licz na więcej niż 1200/1500zl

Do Magda
@Magda

Stanowisko ma wlyw na premie tak samo jak ocena roczna. A1 z ocena 4 ma premie o polowe nizsza niz a2 z ta ocena

Greg
@Lucky Luke

To nie tak działa. Możesz pracować i to pracować dużo i dobrze a skończysz z 3. Niestety ale nie wszyscy mogą się załapać na dobre oceny, bo jest limit więc jest przesiew.

@Prac

Jeśli jest ktoś kto czekał na odpowiedź, nie warto starać się o 5. Dostaniecie niewiele więcej, niż na 3-4 (+20-30%, co w przeliczeniu na złotówki jest śmieszne), a musicie mocno cisnąć i nikt nie daje gwarancji że dostaniecie 5 w końcu. Różnica w poziomie starania się > różnica kasy

Noname

Ile% podwyzki?

Noname
@Prac

Jesli 20-30% lepiej niz przy ocenie 4 to wnioskuje ze w granicach 8-10%?

@Noname

Trochę ponad 9%

Anonymous

Ale jest to do negocjacji, bo jak SĄ jest blisko do 11 ( widełki chyba 11-14 czy 15) i czy nie ma minimalnego % podwyżki z gradu na grade?

@Adam

To zależy do jakiego działu i na jakie stanowisko. Ja dostałem 5000 zł brutto na A1 (zatrudniałem się. 2019). Po roku dostałem awans na A2 i podwyżkę na 6500 zł. Ale z dodatkowym językiem obcym.

Kamila2
@Anonim

Hej na jakim poziomie masz drugi język i czy go wykorzystujesz w pracy oraz czy można zapytać jaki dział i czy jest dużo pracy?

XYZ
@Kamila2

W pionie IT, mając ocenę 5, dostałem bonus w wysokości 11% pensji oraz 5% podwyżki podstawy. Bonus fajny, podwyżka mogła być. Ale i tak zostawiłem state.

@Magda

Ja czytam, to słabo to wygląda. Żona w Shellu na poziomie officera w 2019 dostała bonusa około 35 tyś. Coś za coś bo w 2020 były wstrzymane bonusy, ale tak słabo jak tutaj to chyba nie ma nigdzie.

@Nowy

W stejcie oficer nie dostanie tyle przez 3 lata.

Pab

Nieaktualne stawki.

Ciekawe
@Pab

A jakie są aktualne?

Anonimm
@Adam

Coś mi tu się nie zgadza . Ja jestem A1 i mam 5000 brutto . Skąd takie niskie stawki ? Od jakiej kwoty zaczyna się A2?

@Anonimm

A prosze bardzo, tak wygladala moja "kariera" w SS, A2 zaczyna od 5250 brutto rocznie brutto netto 2021 65,040.00 5,420.00 3,866.00 1.31% podwyzka 70 PLN xD 2020 64,200.00 5,350.00 3,816.02 1.90% podwyzka 100 PLN 2019 63,000.00 5,250.00 3,745.00 19.64% awans na A2 2018 52,656.00 4,388.00 3,137.62 19.04% podwyzka po 6 mc 2018 44,234.00 3,686.17 2,642.53 poczatkowa stawka A1 Aktualnie w UBS - 10500 brutto

Ana
@Anonimm

Przyszedles a innego korpo? Also znasz jakis inny jezyk niz angielski?

Paul
@Adam

W BBH A2 może już spokojnie 5k na czysto zarobić, uciekać z tego SS jak najprędzej polecam!

@Adam

Największym problemem w tej firmie jest kadra kierownicza

Szary pracownik
@Abc

A2 ma 4100 na rękę po podwyżce

Wideuki

Dzień dobry, jakie są maksymalne widełki na stopniu Officer i jakie są ogólne widełki na AVP ?

Xxxx

Hej, czy ma ktoś może opracowane pytania do awansu wewnętrznego w state street?

FanKafeterii

Hej, pytanie dla tych kto sie wglebial w temat tej nieszczesnej kafeterii. Dostalem teraz 1260 PKT .reszta teamu tez (osoby z multisportem mniejn nte 70pkt). Jak to teraz bedzie wygladalo, dostaniemy cos w styczniu lutym itd?Jesli tak to ile ?Na koniec roku 2023 dalej bedzie ponad 1000 czy wlasnie juz co misiac? . Z Tym multisportem to slaba sprawa, mial to byc osobny bonus zachecajacy do aktywnosci, a teraz to bedzie zniechecac, jak ktos bedzie chcial wiecej hajsu... Jak juz ludziom beda zabiera na multisporta pointy to powinni poprostu posiadaczom karty dawac wiecej..zeby widzieli cos wiecej niz monitor kuchnia i łóżko.

Jak oni kłamią o tym MyBenefit. Nie mogę nawet tego słuchać.

@Kasia

Co takiego ciekawego było poruszone na callu?

ejujfd

ze podobno pracownicy od dawna chcieli takiej zmiany xD ciekawe jacy i ciekawe kiedy, bo zadnej ankiety na ten temat przeprowadzanej nie bylo

Zen
@ejujfd

Ale się dajecie robić w bambuko, aż miło czytać. Niezła kup@.

@ejujfd

A jak pracownicy od dawna chca podwyzek to tez daja?

@ejujfd

Identyczna narracja była, gdy likwidowali płatne nadgodziny. Identyczna, gdy forsowali powroty do biur. Myślę, że gdyby cieli etaty i zwalniali, to również, by mówili, że tego od dawna chcą pracownicy (to akurat w sumie prawda :D ).(usunięte przez administratora) Tragiczna firma.

xxxx
@Zen

nikt sie nie daje robic w bambuko, bo nikt tej narracji nie wierzy a wplywu na te zmiane nie mamy, bo co mozna z tym zrobic? no nic

@GTR

GTR dobry człowieku, daj mi kontakt do siebie. Mam pytanie o ubs.

Nie pracuję w ubs

@GTR

A kurde, jakiś czas temu pisałeś chyba ze w UBS złapałeś prace. Akurat szukałem kogoś kto tam pracował aby mnie polecił i mam ogólnie pare pytań o ile tam pracowałeś jednak.

Inny GTR

Halka

Wiecie kiedy będą punkty z social fund ?

Aga
@Halka

już są, niestety można je wykorzystać na tylko kilka kategorii, szczerze to tragedia w porównaniu do dostania pieniędzy do ręki w zeszłym roku.

Iza
@Halka

A czy wypłaty w stejcie wszyscy mają na 10 czy na 1 też ktoś?

Formerererere

Po ilu miesiącach od odejscia można ponownie aplikować do firmy ?

Bump
@Formerererere

Podbijam ?

@Bump

Bylo juz to pytanie. Pol roku i zależy od tego czy menago Cie wpisal na czarna liste. Ale najlepiej wcale nie aplikowac z powrotem. Dla swojego zdrowia..

Rrrrr

Nie jest tak. Ja wróciłam po 3 miesiącach.

W715263

Ile teraz zarabia się na a1?

Jeszcze pracownik
@W715263

4400 brutto

@Jeszcze pracownik

To jest najniższe co oferują, można 5-5500 wynegocjować nawet bez doświadczenia.

Vba

Biorą do zespołu automatyzujące z samą dobrą znajomością VBA? I na jaki grade?

@Vba

VBA w tej firmie jest przydatne na każdym grade.

KorpoSzczur

I wyjątkowo niedoceniane, podobno kiedyś to zupełnie inaczej wyglądało.

@Vba

Tutaj ludzi z vba sie w ogole nie docenia. A to jezyk, ktorym mozna zautomatyzowac tysiace procesow i zmniejszyc liczbe errorow.

Xx

Generalnie tylko developerzy mogą działać w vba

minor

Serio managerowie nie znają bądz słabo znają jezyk angielski ewentualnie niemiecki badz francuski jesli obsługuja klientów z tych krajow? ;D Jak oni sobie dają radę z procesami i ogarnianiem calego tego bałaganu?

@minor

Tu sie angielskiego nie uzywa. Tu sie klepie na czas.

Ala

Nie pisz głupot :) chyba, że to też zależy od działu. Osobiście nie wyobrażam sobie jak ktoś może pracować bez języka na poziomie minimum b1. Z klientem czy innymi zewnętrznymi kontaktami jednak trzeba się jakoś dogadać i zrozumieć co druga sprawa chce przekazać... Google translator tego nie załatwi :)

@minor

Zgadzam się - S managerowie (Avp,Vp) A1 znają jezyk angielski. Jestem obcokrajowcam i pracowałem w inne firmę

Xyz

Jakie zarobki na A2 aktualnie?

@Xyz

Ok 6600 brutto

@Xx

Zależy od działu nie w każdym tyle

Wnuk
@Abc

Dziadek tak powtarzał :P dzielić się ale bez przesady ludziska …..

Zzzz
@Xx

W jakim dziale? Dziwne te widełki jeśli w jednym dziale płaca 5000+ a w innych ponad 6000..

Mordęga

Pracowałem półtora roku, to był najgorszy okres w moim życiu, atmosfera w teamie jałowa,kolesiostwo, zero czynnika ludzkiego. Około 30-40h nadgodzin miesięcznie, beznadziejna komunikacja z wyższym „szefostwem” , praca na własnym sprzęcie, bo przecież laptop firmowy ma z 10lat. Zero benefitów, kawa na płatne kapsułki w biurze. Odradzam tą firmę, cały czas chodziłem zły, smutny, niedobrze mi się robiło jak miałem logować się do pracy. Dodatkowo zatrudnianie zaznajomionych menagerow którzy nie maja pojęcia co się dzieje i na czym polega praca, szansa na awans bardzo niska, chyba ze wchodzi się w (usunięte przez administratora) menagerom i pracuje dwukrotnie więcej niż się powinno za te pieniądze. Szczerze odradzam,szkoda życia.

ExPracownik

Trafiłem tu jeszcze na studiach, czyli w trakcie pandemii i wtedy jeszcze myślałem "nie jest tak źle" bo faktycznie biorąc pod uwagę ówczesny rynek pracy i inflację to źle nie było. Jednak z każdym miesiącem czar coraz bardziej pryskał. Brak perspektyw awansu w swoim teamie, czy też zmiana zachowania A2 w wyniku wyścigu szczurów po SA, traktujące A1 jak głupie maszyny do stukania w komputer to tylko wierzchołek góry lodowej. Przychodzisz codziennie do pracy neutralny,a wychodzisz wkurzony/smutny/zawiedziony bo wiesz, że stać cię na więcej ale i tak nic nie wskórasz. No i pensja taka jakbyś dostał w mordę, co też spędza sen z powiek bo pół miesiąca zastanawiasz się czy będziesz pod jego koniec jeść coś innego niż makaron z ketchupem xD to wszystko przełożyło się na duże obciążenia psychiczne, bo dodatkowo jesteś atakowany propagandą z każdej strony i managerowie mówią ci, że przecież jest super i będzie lepiej. A w momencie jak rzuciłem papierkiem to dostałem propozycję A1 w innym zespole xDDD polecam bardzo zmienić firmę wszystkim narzekającym, bo naprawdę życie poza SSB istnieje i jest dużo lepsze (no i kawusia w ekspresie - dobra i darmowa)

@ExPracownik

Dokladnie tak jest!

Prawda

Kilkadziesiat osob okopalo sie tu pare lat temu na wysokich stanowiskach i dymaja naiwnych, ktorzy pracuja za 2,5 tys netto. Jak sie nowi polapia ze sa wykorzystywani to odchodza a na ich miejsce przychodza nastepni absolwenci UEKow i innych pseudo uczelni.

Zostaw merytoryczną opinię o State Street Bank Polska - Kraków

• Jak się pracuje w State Street Bank Polska?

Zobacz opinie na temat firmy State Street Bank Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1016.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w State Street Bank Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 609, z czego 56 to opinie pozytywne, 150 to opinie negatywne, a 403 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy State Street Bank Polska?

State Street Bank Polska
2.1/5 Na podstawie 1120 ocen.

State Street Bank Polska