Opinie o State Street Bank Polska w Kraków Podgórska 36

Branże: Biura rachunkowe

nowy

czy dla nowych pracowników (zacząłem pracę w listopadzie) przysługują jakieś podwyżki wiosenne o których piszecie? I czy mi również jest wystawiana jakaś "ocena"?

xyz
@nowy

nope, za krótko pracujesz nie będziesz miał ani oceny/podwyzki/bonusu

@xyz

czy jak zacząłem np. w lipcu to dostanę roczny bonus za pół roku?

Elexi
@Mike

No właśnie, jak to jest, do kiedy musiało nastąpić zatrudnienie w zeszłym roku żeby załapać się na podwyżkę/bonus roczny? Oczywiście te groszowe podwyżki w październiku nie były dla osób pracujących poniżej roku.

@Elexi

Podwyzka wyklucza pracownikow nowych zatrudnionych lub awansujacych w Q4. Czyli jak kto sie zatrudnil w listopadzie to raczej nie dostanie, ale juz w lipcu to tak. Mozna dostac bonus, ktory jest przydzielany przez menago, ale za pol roku to pewnie beda jakies grosze. Nie to, zeby stali pracownicy dostawali jakies kokosy.

Gwiazdorzyć też Anno trzeba ;)

Elexi

Dzięki Nick za wytłumaczenie, zobaczymy jak to właśnie będzie..

Mat
@nowy

Mnie zatrudnili w październiku i dostałem 500 zł bonusa, więc jak ktoś mega ogarnia to może dostać.

@Elexi

Jesli jest sie zatrudnionym po 1 wrzesnia to nie przysluguje bonus i podwyzka. Kiedys to byl 1 pazdziernika, ale w ramach oszczednosci zmienili.

@Olo

czy jak zacząłem np. w lipcu to dostanę roczny bonus za pół roku?

@Mike

Bonus jakis groszowy, podwyzki raczej nie

Mike

Dzięki, ale pytałam Olo...... ;)

Mike

Olo jest zawsze szczera ...;)

@Mike

Tak, jak nabardziej. Nawet mam w zespole osoby zatrudnione w sierpniu i rowniez im dalismy. Juz zaczalem u siebie oglaszac premie i podwyzki.

Ciotka Stanislawa
@Olo

No i znowu zonk. Osoby zatrudnione w Q4 nie dostana. Olo, co Ci ten State zrobił, że tak mijasz się z prawdą?

@Ciotka Stanislawa

Jakie miesiące wchodzą w skład Q4? :)

Nowy pracownik

Witam. Czy ktoś wie jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko senior fund accountant with german language proficiency hybrid associate 2 i jakie sa zarobki? dzieki odp

@Nowy pracownik

Ogarnij co to sa management accountsy / financial statementy / podstawy księgowości (debit,credit itp). I będzie Ok.

A2
@Nowy pracownik

Przede wszystkim Trial Balance - z czego sie sklada, w co uderzaja accruale, a w co paymenty itp. I jakies podstawowe instremnty finansowe. Wystarcza suche, krotkie definicje. Nikt Ci nie kaze tego tlumaczyc.

Asia

Hej! Jakie są najlepsze i najgorsze działy w SS? Tylko błagam nie piszcie, że wszystkie

kawiarka
@Asia

Depositary podobno ma bardzo dobra opinie. Ciekawy dział, sprawują nadzór nad cały cyklem "życia" funduszu. Dużo się można nauczyć.

@kawiarka

Polecam, atmosfera normalna, life work balance jest, moze nie idealny ale zdecydowanie lepszy niż w innych dzialach, menedżerowie ogarnięci a nie brane przygłupy z łapanki bez doświadczenia ;)

starakapibara
@Asia

Najgorsze odddziały SS w Polsce sa w Gdansku i Krakowie :) A tak na serio, o najlepszych nie slyszalem, natomiast najgorsze moim zdaniem to caly Nav - FA, BoAt, Middle Office. O Aml opinie sa podzielone.

R
@Asia

KVG z tego co słyszę przyzwoicie wypada na tle innych działów

Derry
@Asia

Derivatives - to tak jak mieć 3/4 etatu, ciężko się dobrze dostać bez znajomości, ale jeśli tylko trafisz na nietoksyczny zespół możesz otwierać szampana, bo jednak jak ludzie się nudzą, to wymyślają koperkowe afery i tworzą przedszkolne gangi. Działy z dodatkowym językiem obcym mogą się opłacać na start, bo przez pierwsze pół roku wiele pracy i tak nie wykonasz przez brak języka, więc dostajesz banalne przydziały, a po tym czasie najpewniej zapiszą Cię na całkiem niezły kurs. Jeśli jesteś ambitny/a jest nadzieja, żeby czmychnąć do lepszego świata, dodatkowy język zawsze w cenie. Investment compliance analyst - ciężkie działy, dni różniły się od siebie tak naprawdę tylko tym jakie nowe problemy się napotkało, rekrutacje otwarte przez cały rok, krótkie deadline'y, awarie systemu, siedzenie do nocy, to codzienność. Wielu roszczeniowych klientów, którzy nie przysyłają danych na czas lub paczki są niekompletne, nie informują o zmianach, a później spamują pasywno-agresywnymi mailami. Duży stres, z drugiej strony zespół raczej stara się wspierać, bo wiedzą, że wspólnie siedzą w ruchomym piasku. Bez dobrej znajomości aktywów i szerszej wiedzy w temacie nawet szkoda startować, bo nie masz kiedy się szkolić jeśli chcesz mieć życie i ugrzęźniesz na A1, a dopóki nie rzucisz papieru nie zgodzą się na przeniesienie, kolejki do awansów niższego szczebla są długie. Zawsze brakuje ludzi, nigdy pracy.

Najgorzej
@Asia

Najgorszy dział to UK Fin rep, na samo wspomnienie pracy tam robi mi się niedobrze.

Nigdy w życiu
@Asia

Pseudo PMO i wiecznie nadąsana szefowa U.

Kick
@Asia

O AML niektórzy się pozytywnie wypowiadają. Aczkolwiek opinie, które słyszałam są sprzed kilku lat, więc kto wie czy nie pogorszyło się tam jak w całym SS. Investment Compliance za to jest straszne. Strasznie dużo pracy, która dzieli się albo na monotonną i bezsensowną (pozdrawiam serdecznie półgodzinne poprawianie cyferek w PDFie *dzień w dzień*), albo na taką, gdzie nie masz bladego pojęcia jak coś zrobić, bo nikt nie miał czasu cię przeszkolić. Nikogo to też zbytnio nie obchodzi, bo deadline goni deadline i musisz się wyrobić. Siedzenie po godzinach to będzie twoja codzienność, nigdy danego dnia nie wiesz kiedy dziś skończysz. Biorą do zespołu ludzi bez wiedzy finansowej, a mimo to po krótkim czasie jest wyraźne oczekiwanie, że będziesz się we wszystkim rozeznawać. Do tego źle załadowane dane, psujące się systemy, stres, ciągła frustracja, fatalny menadżer i najszybsza droga do zaburzeń psychicznych.

Hshs
@Nigdy w życiu

A przynajmniej szefowa sporo zarabiała ? Czy tyle co nauczyciel dyplomowany w szkole

@Asia

Ze wszystkich działów polecam ten który jest uniwersalny i będziesz mógł znaleść prace w innym korpo. W SS jest wiele działów gdzie zdobyta wiedza czy proces jest wykorzystywany tylko w SS i później siedzisz na SA do końca życia bo na seniora nigdzie indziej się nie dostaniesz a na juniora nie pojdziesZ bo za niskie zarobki i wtedy myślisz jakie kursy itp można zrobić żeby się wyrwać.

AN
@Asia

Proof and Audit omijaj z daleka. Szkoda zdrowia. Zabójcza rotacja. Treasury u raczej spoko. Cudów nie ma, ale da się żyć.

Hmmm
@Hshs

Szefowa odeszła, tak jak kilku innych wysoko postawionych w SS, więc teraz męczy się z nią ktoś inny :D

Głowa do zhuntowania

Poleci ktos mily i zyczliwy do SS na jakis fajny dzial? Kilka lat temu sam dostalem sie na A2 do FA ale zrezygnowalem bo mialem lepsze oferty, teraz wezme i SS jak dadzą :)

Nnn

Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Wojtek Dobra zmiana

Cześć wszystkim - czy kojarzy ktoś z Was czego można się spodziewać na VP - jakie mniej więcej widełki obowiązują w firmie? Dzięki z góry :)

@Wojtek Dobra zmiana

A po co to komu ? Na takie stanowisko tylko po znajomosci.

AVP jest spokojnie osiągalny po 10 latach w firmie startując od A1,jezeli jesteś kumaty :)

SO

Jedna sensowna zmiana firmy i po 6-7 latach na rynku zarabiasz więcej niż avp po awansie wewnętrznym w state. 10 lat w tej firmie to nieporozumienie.

Widzisz różnice pomiędzy AVP i VP ?

@SO

Ile zarabia avp po awansie wewnętrznym?

SO

Widełki zaczynają się od 15, o ile nic się nie zmieniło ostatnio.

Cattie

Czy mogę prosić o jakiegoś maila do HR w Krakowie?

Zośka
@Cattie

Z HR można skontaktować sie tylko poprzez GHR Service Center, nie obsługują petentów face to face.

@Zośka

Kiedys mozna bylo isc face2face, a teraz petent to problem.

Hej! Na jakiej stronie można aplikować na A1?

Nika

Nie widzę tam takiej oferty :(

Higieniczna
@Nika

Nika
@Higieniczna

Kiedyś aplikowałam, odpisali mi ze nie zostałam wybrana :(

Życzliwy
@Kasia

Jest pracuj.pl, ale nie polecam, rzadko trafisz tam dobrą ofertę, lepiej zarejestrować się w ich wewnętrznym systemie przez polecenie, gdzie masz praktycznie 100% szans na znalezienie stanowiska w ciągu miesiąca jeśli bardzo nie wybrzydzasz. Poszukaj w postach, czasami ludzie podają kontakt i oferują pomoc w znalezieniu stanowiska, bo za polecenie jest bonus, więc to najlepsza opcja. Doradzą Ci gdzie warto celować, co uczciwsi podzielą się kasą i omijasz rekruterów, którzy bez wyrzutów dorzucą Twoją głowę do koszyka i wpakują byle gdzie, żeby odciąć kolejny kupon.

Cattie

Czy mogę prosić o numer telefonu albo maila do HR w Krakowie? Dziękuję.

Bullsh

Annual bonus i podwyżki - jak sprawa ma się w praktyce? Kto się kwalifikuje do premii i ile wynosi? Czy faktycznie podwyżki są na śmiesznym poziomie 3%? Wiadomo jak ma się sytuacja w tym roku?

Higieniczna
@Bullsh

Tak, myślę, że podwyżki będą na poziomie 3%, czyli jak zwykle. Mnie bardziej interesuje to, czy jeśli ktoś dostał zacne 3.75% na jesień, to dostanie inflacyjną na wiosnę:D Jak myślicie, czy mogą się wykpic tym, że zgodnie z zasadami, jak się dostanie podwyżkę w 4tym kwartale, to na wiosnę juz nic a nic?

State
@Bullsh

Podwyżki będą w przedziale 6.0-7.5% za 3. Trudno określić czy to mało czy dużo, ale były już podwyżki latem i jesienią. Jeśli ktoś dostał, to powinien być zadowolony, jeśli nie... sami sobie odpowiedzcie. Premia zależy od grejdu, oceny.

@State

A wiesz może ile za 4?

@Higieniczna

Jesienna podwyżka była dodatkową pulą środków. Wiosną będą podwyżki zgodnie zgodnie ze oceną na roczną.

State
@Higieniczna

Nie ma znaczenia czy ktoś miał 3,75% czy nie.

@Marcin

Zależy jaki grejd i ile masz obecnie ale jak masz pensje poniżej średnich widełek to u mnie około 10 procent. Ogólnie podwyżki są wyższe niż w poprzednich latach , u mnie najniższa to 7 procent w teamie . Najwyższa 12 procent. Procentowo to dobrze wygląda, kwotowo już trochę gorzej

Janusz

A ile wynoszą średnie widełki, jak to kwotowo się przedstawia jeszcze bez tej podwyżki?

Karolajna

Hej:) czy wiecie czy sa zespoly które zaczynaja prace o 14 lub 15? Chcialabym aplikowac do takiego zespolu

Hej, czy wie ktos jak mogą sprawdzać kto ile razy w miesiącu pojawił się w biurze?

ICIC

Studiowalem finanse. Nie przydawalo sie to ani w pricingu ani w fund accountingu w State Street. Tu sa procedury i ich sie trzeba trzymac a popisywanie sie wiedza jest zle widziane.

Vifon
@ICIC

Dokładnie tak to wygląda. Dobrze widziane jest tylko ślepe posłuszeństwo, niewychylanie się i klaskanie, kiedy wypada. Do tego studiów nie potrzebujesz. Mógłbym książkę napisać o tym co jest nie tak w tej firmie, ale dużo już zostało powiedziane na tym forum, także daruje sobie dłuższe wywody.

Vifon
@Vifon

Jedna rzecz jest istotna, bo tu młodzi ludzie zaglądają, którzy szukają często pierwszej pracy po wspomnianych studiach finansowych. Musicie mieć świadomość, że SSB to jest bardzo konkretna firma finansowa, ale nie w Polsce. Tutaj wytransferowali procesy poboczne, powtarzalne, generalnie przeszkadzające zajmować się prawdziwymi finansami, bo jest taniej niż w poważnych lokalizacjach. Także tutaj kariera i rozwój w finansach to jest porównywalne z wykładaniem na uniwersytecie, tyle że kafelek. Jeśli macie ambicje, to polecam firmy, które faktycznie prowadzą w Polsce prawdziwa działalność finansową.

Officer 23

Możliwe do wynegocjowania 17000 brutto dla Officera ?

Nie. Do 15k to max na officerze

Od 15k już zaczyna się AVP. Bez szans na 1k na oficerze

wujas
@Officer 23

17k na Oficerze? To nawet w IT praktycznie niemożliwe. Może za rok, przy tej inflacji.

@Officer 23

Chyba ci mówią jakie SA które nigdy widełek nie widzieli na oczy officera, można robić 17k na offie +

@SO

Na avp dają terez ponad 16k przy awansie. To nie jest tak że się kończą widełki i zaraz zaczynają na wyższy grejd. A2 masz widełki chyba do 8 czy 8,5 brutto a SA się zaczyna od 6750

Jacek

Hej, muszę Wam opowiedzieć o Mikołajkach dla dzieci w State Street :D Myślałem, że padnę :D Dzieci miały spotkanie z mikołajem... Otrzymały od niego po małej paczce żelek! :D Serio... 30 gramów! Niektóre dzieciaki były serio rozczarowane - zwykle spotkanie z Mikłajem, z okazji mikołajek oznacza, że dziecko otzymuje jakoś prezent - niekoniecznie okazały ale jednak... Do tego hałaśliwa muzyka w stylu wesela na podkarpaciu, ekstremalnie głośne animacje - wyszedłem z bólem głowy... SS oszćzedza nawet na Mikołaju...

Małgorzata
@Jacek

Człowieku, daj już sobie spokój z hejtowaniem firmy. Ważne, że masz dziecko, ja mam puste mieszkanie i żadne stanowisko czy pensja mnie nie uszczęśliwia. Możesz sam kupić jakieś cukierki za punkty z mybenefit.

Jacek
@Małgorzata

Przykro mi z powodu Twojej sytuacji... Oczywiście dziecko dostało od nas prezent na mikołaja, zreszta jest już na tyel duże że nie było problemu... Widziałem jednak, że dla niektórych kilkulatków ta sytuacja była bardzo przykra - bo przecież takie dzieciaki powszechnie wierzą, że to był prawdziwy Mikołaj przynoszący prezenty grzecznym dzieciom. Czy zatem były niegrzeczne? To po prostu była niepotrzebna przykrość dla maluchów....

@Jacek

Dobrze, że o tym mówisz, bo trzeba piętnować patologie tej firmy. A co do Małgorzaty to może zmień pracę?

Mikołaj
@Jacek

No jak to?! oj kiepściutko, working parents club ewidentnie się w tym roku nie popisał :(

Lux
@Mikołaj

Myślę, że working parents club zorganizował, co mógł, ale ograniczał ich budżet.

Korposzczur
@Małgorzata

No i widzisz jak korpo dba o twój dobrostan ? XD Lepiej poszukaj sobie męża zamiast "karierę" w korpo. Opłaci się na stare lata (jak dobrze wychowacie dzieci).

Bernie
@Korposzczur

Obawiam się, że nawet jeśli to nie był trolling ludzie spędzajacy życie w strukturach korporacji nie sa w stanie dobrze wychować dzieci. Po takiej przeprawie bywa, że nie maja już kontaktu z rzeczywistościa, a poprawny politycznie mały odklejeniec z domu, który nie poznał pracy, a jedynie stres, życie z cudzego poświęcenia i układy obiektywnie nie będzie wartościowym wkładem w przyszłość.

Korposzczur
@Bernie

Dobrze prawisz kolego. Trzeba mieć naprawdę mocny kręgosłup i dobre relacje w swojej rodzinie, żeby nie ulec tym fałszywym mirażom "kariery". Ale tak to jest, biali konserwatywni WASP z Ameryki i Europy Zachodniej trzepią gruby hajs na Julkach i Oskarkach po wyższych szkołach gotowania na parze sprzedających się niczym kurtyzany na drodze, za okruchy z pańskiego stołu. Takie osoby nie będą wartościowe dla społeczeństwa. Ale dla korpo jak najbardziej.

Oskarek
@Korposzczur

Ahh te Julki bezczelne! Wola pracowac niz dzieci rodzic Wam prawym, bialym mezczyznom! Wolą mieć zapewnioną jakąś przyszlosc gdybyscie Wy prawdziwi faceci nagle je zostawili dla jakiejs ladniejszej, ciekawszej swiata kobiety, ktora ma dobra figure bo nie rodzila. Ta nieszczesna julka nie zostanie wtedy na lodzie blagajac o alimenty, bo bedzie miala prace z ktorej bedzie mogla zaplacic rachunki! Zgnile zagraniczne korporacje, które psuja slowianskie dziewczyny. A i jeszcze te studia grzeszne!

Hshs
@Korposzczur

Haha prędzej by poszli do budżetówki albo do szkoły jako nauczyciel to by wiecej zarobili

Kamila

Czy jeśli dostanę awans od lutego to czy przysługuję mi dodatkowo jeszcze marcowa podwyżka? Miałam 4.0 na koniec roku.

niestety
@Kamila

nie

@Kamila

Nie. Pierwsza podwyzka w 2024

Scott

Czy ktoś odchodził z firmy po odebraniu słuchawek? Jestem ciekaw czy są traktowane jako przedmiot prywatny i zostawiane, czy trzeba je oddać z resztą sprzętu.

Niezłe jaja
@Scott

Ja dostałam słuchawki do domu jak już byłam na wypowiedzeniu :D :D

bigos

Ile % podwyżki za ocene achieved na koniec roku mozna oczekiwac?

@bigos

Jezeli nic sie nie zmienilo w company policy to około 4%.

Pawel

Namawiam pracownikow tej firmy zeby wspolpracowali ze soba i sie szanowali nawzajem i nie robili nadgodzin. Oraz zeby prace w tym miejscu podejmowaly osoby z wyksztalceniem finansowym. Firma w Stanach zjednoczonych ma dobra opinie to ludzie w Polsce tworza zle warunki pracy. I przestancie narzekac.

@Pawel

Manager który nie ma soft skilow ale zrobił fajne makro to trzeba go przepchnąć na oficera i dac zespół. Faktycznie to pracownicy są problemem a nie niekompetencja zarządzającą tym (usunięte przez administratora).

@Pawel

Po co ci wykształcenie finansowe do kopiuj wklej

Zdziwiona

Hej, czy ktos mi jest w stanie wytluamczyc dlaczego co miesiac jest inna kwota wynagrodzenia? Pracuje na a1 iod niedawana i co miesiac mam inna kwote wypalaca. Wiem, ze wchodza w skald urlopy i nadgodziny. Ale mialam takie miesiace, ze nie bylam na urlopie, nie mialam nadgodzin, liczba dni wypadala taka sama, a nadal roznilo sie to o jakies 80 zl. Chcialam sie dowiedziec czy to normalne, bo to moja pierwsza praca na umowie o prace i nie chce sie zblaznic uderzajac od razu do managera czy tam do kadr ;)

@Zdziwiona

Polecam wysłać ticket do GHR-ow , menago go nie będzie widział a dostaniesz jasną informacje o co chodzi :)

@Zdziwiona

Sprawdz pasek placowy. Moga na to wplywac rozliczane benefity jak i zaliczki na podatek i ubezpieczenia spoleczne. Ta zaliczki najbardziej sie roznia z miesiaca na miesiac.

@Zdziwiona

Tutaj to rzecz normalna :) Przygotuj sie na wiele takich akcji typu: Niepoliczony urlop, za niska pensja. Bedziesz zakladac tickety i szarpac sie o swoje pieniadze.

Szczerze, nie polecam nikomu. Pracuję na A1, dostaję nieco ponad 3.5 na rękę co mieszkając w Krakowie starcza mi ledwo na mieszkanie i jedzenie. Po pytaniu o awans dostałam odpowiedź że to zależy od tego czy będzie posada czy nie, jeszcze nie mogę się o niego starać. A o podwyżki - to wszystko zależy od tego jak radzi sobie firma. Nadgodziny w naszym dziale tylko do odbioru, ludzie super, zadania takie sobie ale nie jest źle. Naprawdę chciałabym tu zostać ale za takie wynagrodzenie nie da się żyć w Krakowie - więcej jest się w stanie wyciągnąć w sklepie spożywczym w tych czasach...

Poszukaj pracy w innym dziale lub firmie i połóż wypo, albo nawet bez pewnej pracy połóż. Po 3,5 roku obstawiam, ze masz 3 mies wypo. Zobaczysz czy Ci cos zaproponuja czy nie. Najczesciej pojawia sie magicznie oferta wtedy. Tak to juz niestety w ssb jest, ze dopiero jak sa pod sciana to cos dzialaja. W miedzyczasie mozesz sobie nawet prace w innej firmie zlapac. W innych dzialach a2 moze byc juz od 5600 brutto tj. ponad 4k na reke. W innych firmach z tym dosmiadczeniem moze dojsc do nawet 7k brutto. Jest to do zrobienia, ale trzeba dzialac, bo samo ie przyjdzie. Powodzenia!

W sumie to nie napisalas , ze 3.5 roku, ale przekaz jest ten sam. Zlozyc wypo.

Włodek

Krasna 99% ty

Haha

3500 na ręke . To nauczyciele mają w podstawóce po 4500-5000 na ręke

Xx
@Haha

Większej głupoty w życiu nie słyszałem :D chyba chciałeś napisac 2500-3500 Maks

Mati

A powiedz mi na A1 jakie wykonujesz zadania, pracujesz zdalnie, i czy po 8h pracy kończysz i możesz się "wylogować", czy nieraz trzeba robić nadgodziny? Rozważam aplikować do tej firmy. Pozdrawiam serdecznie Mateusz

Mati

A powiedz mi na A1 jakie wykonujesz zadania, pracujesz zdalnie, i czy po 8h pracy kończysz i możesz się "wylogować", czy nieraz trzeba robić nadgodziny? Czy doświadczenie zdobyte w tej firmie będąc początkującym jest przydatne w dalszej karierze w innych firmach związanych z bankowością? Rozważam aplikować do tej firmy. Pozdrawiam serdecznie Mateusz

Ben
@Mati

Jeżeli na poważnie rozważasz rekrutację do SS odezwij się na bendoverck@gmail.com Wytłumaczę Ci jak wyglądają realia w kilku różnych gałęziach, ale w skrócie to dobra firma na początek, tylko nie dla każdego, a to czy doświadczenie będziesz mógł wykorzystać dalej zależy mocno od działu, do którego trafisz i tego jak sam przypilnujesz swojego rozwoju. Można trafić do pracy kopiuj>wklej i marnować czas w strefie "komfortu", a można wywalczyć szkolenia i ciekawsze przydziały.

Dodatkwo w sklepie nie zrobia Ci takiego prania mozgu jak w state street.

@Mati

Hej. Myślę że na początek jeśli chcesz się rozwijać w finansach to możesz spróbować w SS. Z godzinami było różnie, często gdy coś wypadło nagle to trzeba było zostać. Powiedziałabym że tak średnio 8-10 dni w miesiącu były jakieś nadgodziny. Co do zadań to monotonne, ale jeśli to pierwsza praca to myślę że tak czy siak się sporo nauczysz. Nie jestem w stanie powiedzieć czy będzie spoko bo co dział to inne opinie. Co do wynagrodzenia to tak jak mówiłam, nie jest za dobrze. Jeśli możesz to podaj jakąś stawkę z kosmosu lub o wiele większą niż proponują (4.5 max brutto) i zobaczysz :)

Dziękuję za informacje:) Pozdrawiam serdecznie Mateusz

Zostaw merytoryczną opinię o State Street Bank Polska - Kraków

• Jak się pracuje w State Street Bank Polska?

Zobacz opinie na temat firmy State Street Bank Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1015.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w State Street Bank Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 608, z czego 57 to opinie pozytywne, 147 to opinie negatywne, a 404 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy State Street Bank Polska?

State Street Bank Polska
2.1/5 Na podstawie 1120 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042