SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Opinie o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

ciekawski - 2012-05-07 10:11:39 A może ktos napisać ile się zarabia jesli zatrudnią przez ten M-power?obecnie stawka wynosi 9,27,umowa co misiac , tylko nie wiadomo na jak dlugo, tzn. wiadomo , ze na niebardzo dlugo

manpower

Witam.Zatrudniają jeszcze przez manpowera?jesli tak to może ma ktoś jakies namiary?dzwonie na ten numer tel ktory jest podany w pup w Szamotułach jednak nikt nieodbiera.Pozdrawiam

ciekawski

A może ktos napisać ile się zarabia jesli zatrudnią przez ten M-power?

miro

[usunięte przez moderatora] ja mialem umowe na stale ale sam sie zwolnilem powiedzialem dosc i pracuje sobie w amice tam jest normalnie umowe mam na 3 miesiace a wole to a nie samsunga

Firma SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Optymalizacji Procesów/ Dział Management Innovation. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
marek

miro napisz z jakiego powodu są zatrudnieni przez samsung?

miro

no z jakiegos powodu sa zatrudnieni przez samsung miej ambicje chlopie samsung to nie koniec swiata

marek

bo ta firma zwalnia dobrych pracowników a zostawia słabych dlatego bo są zatrudnieni przez samsung a mannpower na ostrzał [usunięte przez moderatora]

mareczek

jka wam się nie podoba to zwalniać się my zwolnieni chetnie przyjdziemy oszołomy

marek

jak ty masz godność to dlaczego tam pracujesz i poniżasz się i narzekasz też się zwolnij będziesz miałmgodność. bo nie znjjdziesz inej pracy tylko narekasz chłopcze idz pracować gdzie indziej to zobaczysz co to praca. Mnie zwolnili i pracuje gdzieindziej i pwoiem szczerze wole wrócić do samsunga .pełen socjal a gdzie indziej nic . Płatne nadgodziny jedyna wada to ten mannpower i tyle

chacha

lady gaga - 2012-05-05 17:55:33 chacha - 2012-05-05 09:36:23 pogratulować nowych pracowników zagwarantować im kratę piwa przed rozpoczęciem pracy albo coś mocniejszego ale jaja niema czego gratulowac, wrócili niestety, bez wstydu i godnosci......... i tak ich (usunięte przez administratora) jak zamówien nie bedzie i TAKno firma inwestuje w ludzi czyli jakosc przejzyj sie w lutrze jak wchodzisz na chale tam cos jest napisane

lady gaga

mala

nikt w Manpower nie dostanie 50 gr podwyżki aktualna stawka to 9,27 czyli wzrost 3 procent ktokolwiek dostal stawke 9,50 to pani z Manpowera obiecala ze zmieni się ją 9,27! a 87 gr podwyzki to jak najbardziej ale w Samsungu MGS-owcy znowu zostali nabici w butelkę Samsung dostal większe podwyzki a my marne 3 procent od marnych stawek mam nadzieje ze niebawem zaczną przyjmować do Amiki ja tu nie zostaje mimo ze jestem na wyższym stanowisku zarabiam jak monter...

dzon

praca na okres zniw, czyli do zimy az spadna zamówienia i wtedy kawałek pizzy i kop (usunięte przez administratora). No ale co zrobic teraz poobiora ludzi z ulicy byle kogo byle rece do roboty. Dzwoniły z manpowera do wszystkich co zwolnili i obiecały te same warunki czyli stawka ta sama i umowa a tu 9.5 brutto i umowa na miesiac a na zime za BRAME. bo jak juz raz zwolnili to drugi bedzie łatwiej.

werka

Wielkie Dzięki

ona

witam to na jakim stanowisku pracuje ten twoj mezus ze ma taka stawke?

jazdaaaa

werka - 2012-05-01 12:17:07 Witam. Słyszałam że przyjmują do Samsunga. A wiec mam do was takie pytanko gdzie trzeba się zgłosić żeby przyjęli do pracy?wejdz na pup szamotuly, kliknij oferty pracy masz tam link z praca w samsungu (manpower) wyslij cv na adres mailowy tam podany

werka

priv

Skoro mąż dostał 0,83 zł podwyżki to ile już przedtem musiał mieć? Skoro podwyżka była 3% + 0,30 zł. Z prostych obliczeń wynika, że mąż przed podwyżką miał 17.50/h.

lala

3% ha ha ha. Robie juz 8 miesiecy na stawce 9zl. Jakis czas temu zwolnili moja kolezanke ktora miala te same zarobki co ja. Teraz ja ponownie przyjeli i najciekawsze. Nie dosc ze na te samo stanowisko to stawka 11,50. A ja mam teraz 9,50. [usunięte przez moderatora]

żona

witam mój mąż dostał 83 grosze podwyżki !!!! JESTEŚMY ZADOWOLENI !!! JAK KTOŚ JEST WIECZNIE NIE ZADOWOLONY Z PRACY W SAMSUNGU TO NA KURONIA NIECH IDZIE !!! A PRACOWAĆ TRZEBA WSZĘDZIE !!!! JAK PRACUJESZ NA 100% TO TEŻ CIĘ INACZEJ DOCENIĄ :o)

Zostaw merytoryczną opinię o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. - Wronki

• Jak się pracuje w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.