SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Opinie o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

wata

orientuje się ktoś może czy jest możliwość zatrudnienia się tylko na weekendy? słyszałem od kilku osob i nie wiem czy to prawda. jak wtedy płacą?

www

jak nie przyjdziesz jedna sobote to mozesz pocałować bramke z drugiej strony

erty

Ludzie opanujcie się z tym jadem!!! Pracują w samsungu ludzie z Trzcianki , Obornik , Chodzieży , Miedzychodu a nawet z Poznania. Czy naprawdę nie daje to wam do myślenia? Nie ma pracy!!! Więc szanujcie to co macie. Popatrzcie na tych ludzi co codziennie przed portiernią ciuchy samochodu odbierają i pomyślcie trochę. Gdzie lepiej w Amice gdzie ostatnio trzy dni w tygodniu pracują i przychodzą w weekend w samsungu dorobić?

kaja

Witam mam prośbe prosze wypisac wszystkich kontrolerów jakości z lodówek???? Pozd. Miłej pracy:)

Firma SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Optymalizacji Procesów/ Dział Management Innovation. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
aaaaa

To jak z tym kontrolerem jakości ? Znacie jego imię ? Co :)

piotr praca

[usunięte przez moderatora] mam pytanie czy bede musial pracowac codziennie po 12godzin ? i czy soboty sa obowiozkowe? i od ktorej sie zmiany zaczynaja bardzo prosze o odpowiedz

Onka

pp - 2013-03-03 14:07:17 Marita - 2013-03-03 13:13:59 Pracuje na pralkach już z cztery miesiące i niestety jeszcze żadnego romansu tam nie widziałam.. :(bo nie chcesz widziec albo sama masz z kims romans Obowiązkowo? ależ skąd. Żadne nadgodziny nie są obowiazkowe ale spróbuj nie przyjść to zobaczysz.

pp

piotr praca

bardzo prosze o odpowiedz ile dni sie pracuje tam w tygodniu ? soboty sa obowiozkowo?

Marita

piotr praca

mam pytanie pracuje sie tam 6dni po 12godzin czy 7dni? no i od ktorej sie te zmiany zaczynaja ? bardzo prosze o odpowiedz bo mam zaczac tam prace

piotr praca

ale 7dni w tygodniu czy 6?

mmm

Mam pytanie. Czy przyjmują tylko na weekendy? Jezeli tak, to jaka jest stawka netto za godz?

meg

nie sądziłam ze dożyje rządów takich (usunięte przez administratora) na lodówkach już nie ma normalnych ludzi jak kiedyś teraz sami zomowcy bez szkoły po prostu z chama na pana pewnych ludzi już z nami nie ma, wiele się o nich mówiło raz pozytywnie raz nie ale wiedzieli co robić i byli w moim odczuciu nie tylko fachowcami ale przede wszystkim ludźmi może nieraz z ryjem ale stanowczo dziś zostali już tylko słabeusze którym dać trochę władzy a głupota ludzka zaraz się ujawnia a o człowieczeństwie i kulturze nie wspomnę

Kinga

Witam, mam pytanie. czy ktoś z was pracuje w Samsungu tylko na weekendy z Sierakowa? I ma dwa wolne miejsca w aucie?

FP

Co sie dzieje na blaszance? skad te nerwy???

on

ona - 2013-02-24 21:30:49 Macie nadgodziny jest wam zle nie ma nadgodzin to jeszcze gorzej co wy ludzie chcecie goła pensje to sie wam wtedy dopiero oczy otworza za te pieniadze nie oplaca sie jezdzic tyle km bez nadgodzi bo na paliwo nie zarobimy tak ze się zastanowcie ja tez mam kawalek do pracy i samochodzik na wode niestety nie jezdzi.witam, to wolisz kobieto paść na pysk,policz sobie ile godzin miesięcznie robisz wszystko jest do czasu,gdzie dom,rodzina ,życie prywatne,,,do innych zakładów we Wronkach dojeżdżają ludzie zewsząd i jakoś dają radę,,,

ShE

Dzięki trep:) Byłam już w biurze pośrednictwa i wiem że przyjmują, ale póki nie mam dojazdu to nie mam po co w ogóle się tam zatrudniać:/ Pozdrawiam ciepło...

Pracuś

ODDAJCIE KOSZE na śmieci! z kazdym smieciem musze leciec na stołówke gdzie kosz zawsze kipi od smieci. (słyszałem ze ktoś wpadł na pomysł ze jak nie bedzie koszy to bedzie mniej smieci) jakie (usunięte przez administratora) haha

trep

ShE - 2013-02-26 11:42:19 trep - 2013-02-26 11:04:16 ShE - 2013-02-26 08:53:31 To może ktoś dojeżdża z Szamotuł?? Pozdrawiam ciepło:) (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) dojeżdża od Obrzyc koło Międzyrzecza i (usunięte przez administratora) król piany to cię mogą zabrać po drodze tylko proś najwyższego żebyś się do nich nie dostał .Dziękuję za info, ale trasa przez Szamotuły to jakieś 40 km gratis dla kogoś z Obrzyc, więc raczej nie bardzo będzie się to temu komuś kalkulować:/ A mam prosić najwyższego żeby się do Samsunga nie dostać czy do tej grupy dojazdu??:p Szkoda że PKP nie pomyślało o pasażerach i najwcześniejszy pociąg z Poznania jest ok. 6:05 we Wronkach:( Pozdrawiam ciepło:)Sory do Samsunga możesz się przyjąć lecz zrozumiałem że Ty już pracujesz i nie masz czym się dostać , a jeśli chodzi o ten duet to dotyczy RA- premontaż to są rządzący zmianowi co gnębią pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. - Wronki

• Jak się pracuje w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.