SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Opinie o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

martuha

witam! chcialabym sie dowiedziec czy przyjmuja jeszcze do pracy do samsunga. mam kilka numerow na ktore dzwonilam i niestety albo nie odbieraja, albo przez dana agencje juz nie przyjmuja. Wiecie cos na temat przyjmowania pracownikow? Pozdrawiam.

kaaa

Pozdrowienia dla operatora M. z wtryskarek pralkowych, będzie nam Ciebie brakowało. Jedyny zawsze uśmiechniety, wyluzowany, pomocny no i potrafił naprawić każdy problem. Sporo osób będzie tęsknić(zwłaszcza żeńska część;))

lodówki

juz w piatek mozna było odczuc brak tych ludzi bo nie było rąk do pracy. Takie zwolnienie to lekka przesada i takim czyms probuja zastraszyc ludzi..... zenada:/

pacownik

U nas na lodówkach linia Rb o kwienia prace straciło sporo doborych pracowników nie chorujacych przychodzacych w wekendy itd a zwolnienie zostali za to ze w sobote w swoich nadgodzinach wyszli po 8 godzinach z pracy to juz przesada

Firma SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Optymalizacji Procesów/ Dział Management Innovation. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
blablabla

jak to jest z tymi kartami podarunkowymi na swieta? zostalam zatrudniona 5dni temu, czy przysluguja mi one czy raczej nie? pytam z ciekawosci :)

xxx

Na dzien kobiet tez mialy byc lodowki do wygrania pod warunkiem ze Przyjda w niedziele i nie bylo zadnego losowania.

logik

Za sobote w pracy maja losowac 40 lodowek. ja ide moze wylosuje

karty podarunkowe

czy macie już doładowanie na kartach sodexo? miało być wczoraj a tam nadal 0,00.......................

Asiula

Praca jako monter - gdzie najlepiej trafić?

mały

obowiazkowe nie jest tylko jak nie bedziesz chodził w weekendy to (usunięte przez administratora) zarobisz a posłuchasz napewno ale cie nie zwolnią a tu wszyscy narzekają na nadgodziny ale ludzi przy takiej stawce jak my mamy to nie da się bez tego zarobić a jak komuś się to nie podoba to się zwolnijcie a nie tylko narzekać że długo w pracy porobicie debile po 8 godzin dostaniecie 1100 i wtedy narzekajcie że kasy mało a nie tylko pierdoły siejecie a zmiana pana P nie chodzi w niedziele na 200% a ludzie od papa N narzeka ale dziwne wszyscy przychodzą jak pieski więc o co wam do (usunięte przez administratora) czodzi poza tym plan na pół miał być tylko jedni robią drugim plus żeby było lżej a inni jada na zero bręczą pomyślcie troche i jak jest plan to jedziemy od 1 po 2 po 3 a nie 1 potem 5 potem 9

realone

Mam pytanie: czy praca w weekendy jest obowiązkowa? Co drugi tydzien a czasem co tydzien mam studia i nie wiem wiem czy jest sens rozpoczynac ta prace jezeli po tygodniu moge uslyszec zdanie "jak sie nie podoba to prosze sie zwolnic' :/

Zmiana pana N nażekała że nie ma nadgodzin to niech teraz [usunięte przez moderatora] nie narzekać.

kk

Witam! Również interesuje mnie kwestia dojazdów z Szamotuł. W grę wchodzi tylko transport na zasadzie zebrania ekipy ze wspólnej zmiany i podróż autem, czy też może kursuje jakiś busik?Pozdrawiam

nowy

Witam,czy ktos orientuje się może z jakich miejscowosci dowozi autobus?słyszałem że z miedzychodu przez sieraków,a z szamotuł lub pniew?musze znależć lokum a we wronkach cięzko.dziękuję z góry za informację

ktoś

mam pytanie czy macie już przelew na karty podarunkowe?

on

ONA - 2013-03-26 17:44:00 Tomek (usunięte przez administratora) to najlepszy z najlepszych....... mozna pisac o Nim w samych superlatywach... Dla mnie to Ktos kto potrafi zrozumiec drugiego człowieka.... Ma szacunek sam do siebie...jezeli ktos nim pomiata to trudno... OBRONA TO ATAK.... NIE MOZNA POZWILIC WEJSC SOBIE NA GLOWE A jeżeli ktos go nie zna i opowiada cos na jego temat to niech najpierw go pozna a wtedy głupio (usunięte przez administratora) Trzymaj sie (usunięte przez administratora) tak dalej byle bys nie uległwiec bedzie ktora to juz wersja najlepszy z najlepszych pewnie 6 im dalsza liczba tym wieksza zenada wiec zobaczmy co potrafi ta figura - oklaski na wejscie

ONA

Tomek Helak to najlepszy z najlepszych....... mozna pisac o Nim w samych superlatywach... Dla mnie to Ktos kto potrafi zrozumiec drugiego człowieka.... Ma szacunek sam do siebie...jezeli ktos nim pomiata to trudno... OBRONA TO ATAK.... NIE MOZNA POZWILIC WEJSC SOBIE NA GLOWE A jeżeli ktos go nie zna i opowiada cos na jego temat to niech najpierw go pozna a wtedy głupio (usunięte przez administratora) Trzymaj sie (usunięte przez administratora) tak dalej byle bys nie uległ

dorota

dostałam ofertę pracy do kontroli jakości, na wtryskarkach...może mi ktoś powiedzieć jak tam jest, co trzeba robić i na którą zmianę najlepiej bo słyszałam że są 3..proszę poradzcie bo mam się szybko zdecydować!!!!!

xyz

Powiedzcie mi Ci co są na stanowisku montażu po ile robicie godzin? Standardowo po 8 , na 2 zmiany czy jak ? Bo dzwonili do mnie czy przyjdę do was, ale tak kręcili jak się pytałam na ile godzin i wg... Dzieki i pozdrawiam.

NOVA

PODOBNO 200 ZŁ DLA TYCH CO SĄ ZATRUDNIENI PRZED 10 MARCA

Zostaw merytoryczną opinię o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. - Wronki

• Jak się pracuje w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.