SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Opinie o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

RA

Wszystkie oczy zwrócone na linie RS...a co z linia RA?? Zapomnieli o nas! Pozabierali ludzi a wy sie meczcie,tak?? To może ktoś przyjdzie zobaczyć ja (usunięte przez administratora)!!! Może ktoś nas odwiedzi o 14 i zobaczy jak wyglądamy po 8godzinach pracy??? Lubimy nasza prace ale w tym momencie wysiadamy,brak sił:(

kolego w jaki sposób załatwiają te owe przeniesienie na inne stanowisko jakie to są te metody ? moze mi powiesz to bede tak robił a może są nie zastąpieni i dobrze pracują?

Jestem w szoku w jaki sposób niektóre osoby potrafią załatwic sobie przeniesienie na inne stanowisko czy też do innego działu. Wystarczy "te owe spojrzenie', włażenie majstrom i kierownikom w (usunięte przez administratora) i wszystko załatwione. Na pralkach nie liczy się twoje zaangażowanie, wydajnośc czy też frekwencja - tutaj trzeba umiec podlizac się odpowiednim osobom. Widocznie "władza" to lubi. Zwykła prośba o zmianę stanowiska nie wchodzi w grę. Życzę powodzenia i sukcesów NORMALNYM PRACOWNIKOM!!!

dhgfhgf

Witam ja powiem tak na pralkach jest jedno wielkie bagno. Pan [usunięte przez moderatora] wprowadza tam dosłownie terror ludzie boją się nawet iść do kibelka. Pralki a Lodówki i wtryskarki to dwa inne światy. Pozdrowienia dla normalnych

Firma SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Optymalizacji Procesów/ Dział Management Innovation. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
mieciu

Ja (usunięte przez administratora) całe miasto wraz z olszynkami udekorowane w loga szajsunga.Wielki sponsor kasy jak lodu a ludzie na tasmie po 1300 zł zarabiają.Śmiech na sali.Niedługo w wronieckim lidlu papier do (usunięte przez administratora) będzie też w logo szajsa.Dziś można było zwiedzić prężne fabryki Koreańskiego potentata.Dzieci moja dobra rada uczcie sie bo tam traficie..... a uwierzcie mi nie chcieli byście tego!!!

.. - 2011-05-01 14:34:23 a w assach są 3 zmiany tak jak w hot stamping. A Pan Krzysiu super człowiek.. praca na wtryskarkach a na pralkach to dwa różne światy ---------------------------------------------------------------------------------------------------- DOBRZE POWIEDZIANE!!! PRALKI A WTRYSKARKI TO DWA ROZNE SWIATY!!! JAK PRALKI I LODOWKI.

beti

Sama praca w samsungu OK mowie o FP ale kasa moglaby byc wieksza jak na te podwyzki w kraju

Dobrze napisałeś.Trzeba się dobrze \\\"zaprzyjaznić się\\\" po godzinach lub miec w rodzinie lidera,zeby dostac taka podwyzke.Bo wiedza tych Pan jest bardzo znikoma(nie dotyczy wszystkich z estetyki)Trzeba dobrze usmiechac sie do przelozonego nie tylko w pracy ale i po pracy

...

w assach jest super ja pracuje na dziale wtryskarek w hot stamping i nie narzekam:):)

kolezanki z pracy

mam pytanie do kolezanek z estetyki. z kim trzeba sie ,,zaprzyjaznic'' zeby dostac taka podwyzke jak wy ? (nie dotyczy wszystkich) bo na 1zl czy 2.80zl to trzeba zasluzyc[usunięte przez moderatora]

czy na dziale assemble są dwie zmiany? i jakie są szanse że przyjmie mnie Samsung??????????? nie chce pracować przez Manpower umowa na dwa tygodnie żal pl. prosze powiedzcie coś jak tam jest u pana Skolibockiego? i jak dostać umowe? jestem zielona kompletnie

monia

zaczynam prace od srody przez Manpower oczywiscie na pralki mnie skierowali na dział assemble czyli montaż tak? do pana Krzysztofa Skolibockiego prosze powiedzcie co mnie czeka?

zadowolona!

Pracuje tu od niedawna. Bardzo mi sie podoba w tej pracy. Ludzie sa bardzo mili i jest fajna atmosfera. Do liderów też nic nie mam. NIe rozumiem po co wy ludzie z zazdrości piszecie takie bzdury i kogos oczerniacie! Pracujcie jak należy to będzie wszystko dobrze!!!

szukam dojazdu z lubasza do wronek.. po weekendzie majowym zaczynam zmiany od nocek.. jak ktoś ma wolne miejsce i chce kogoś zabrać proszę o kontakt.. (usunięte przez administratora)

CzarciKuper

Ja pisalem o pralkach:) W dyskusje o lodowkach nie wchodze,bo nie mam pojecia jak tam jest... Na pralkach wcale nie jest tak zle jak to mowia/pisza. Trzeba tylko miec wszystko w 4 literach;)

a

Z lodówek:) I jeszcze dodam że zdecydowanie nie chciała bym pracować na pralkach.

CzarciKuper

jestes z pralek czy lodowek?

CzarciKuper - 2011-04-25 18:10:05 Praca \ NO TO CHYBA TWÓJ LIDER TAKI JEST!! MOWA BYŁAM O WIEKSZOŚCI LIDERÓW,A NIE O WSZYSTKICH. JA OSOBISCIE MA DOBREGO LIDERA. ZAWSZE STANIE JAK KTOS CHCE ISC DO WC. NIE MA Z NIM ZADNEGO PROBLEMU. OCZYWIŚCIE SA WYJATKI ALE ZNAM WIELU LIDEROW I KOORDYNATOROW Z KTORYMI DA SIE PRACOWAĆ

CzarciKuper

Praca "liderow" sprowadza sie do zamawiania towaru jesli ten sie konczy... Nawet za Ciebie nie stanie na stanowisku gdy chcesz isc do WC,bo nie ma pojecia co robic. 4 zl zdecydowanie za duzo. Wroce jeszcze do przemowienia Pana (usunięte przez administratora). kiedy to oglaszal,ze bedzie robil wzystko by wyeliminowac "zlych"pracownikow,a zostawiac tych najlepszych(nie obijajacych sie).(usunięte przez administratora) normalni,uczciwi pracownicy predzej czy pozniej opuszcza firme przy takich zarobkach czy podwyzkach. Pozdrawiam wszystkich oszukanych. Ave

Zostaw merytoryczną opinię o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. - Wronki

• Jak się pracuje w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.