SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Opinie o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

witam.Jesteś pewnie jednym z tych co wchodzą wszystkim w (usunięte przez administratora).Wiem,że moge się zwolnić i w końcu do tego dojdzie.Lekarz to będzie potrzebny tobie,gdy już cię wycisną jak cytryne.Jak jesteś taki mądry to zapraszam na Premontaż na pare dni to inaczej będziesz śpiewał.Chodzi mi tylko o szacunek do mnie i reszty pracowników.Myślą,że kupią pizze i są fajni.Ja tego nie kupuje.Pozdrawiam wszystkich którzy dają rade.

ale ludzie którzy sami pokazują koreańczykom i liderom że można pracować po 10 godzin i jeszcze proszą czy mogą dłużej zostać w pracy jeszcze narzekają że niemogą zostać

xxx

a co sie okazalo teraz ze od poniedzialku montaz bedzie robil po 800sztuk i to w tym samym skladzie co wczesniej!! to jest dopiero ciekawe. ludzi brakowalo przy 600 sztukach a co dopiero teraz. Brak slow. na calej lini RA brakuje ponad 50 osob a kierownictwo sobie chyba jaja robi ze my sie wyrobimy. kazdemu z nas zalezy na pracy ale nie robcie z nas glupich wolow do roboty bo tego zniesc sie nie da!!

vvv

Opisze w paru słowach prace na lini RA. Od 3 tygodni liczba ludzi jest zmniejszona bo zabrali pracownikow na linie RS. Linia RA miala jecha 400 góra 500 sztuk lodowek. Okazalo sie ze jedziemy po 650 a ludzi i tak za malo. W tej chwili jeden pracownik robi na stanowisku dla 2 albo nawet dla 3 ludzi. Wychodzimy z pracy mokrzy i bez sil. Mowa oczywiscie o montazu RA. Natomiast na pianowaniu drzwi kobiety koncza prace codziennie o godzinie 12.30 i okupuja stół i nie rozumiem gdzie tu jest sprawiedliwosc.

Firma SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Optymalizacji Procesów/ Dział Management Innovation. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Macie racje, Samsung to pieklo ale na linii RS jest podobnie jak na RA, licza sie tylko sztuki. Jak nie zostajesz na nadgodzinach to trafiasz na czarna liste.

firma

Na postój to trzeba miec jeszcze urlop. Podobno firma moze zabrac nam polowe urlopu. W przypadku samsunga postoj jes planowany 10 dni w lipcu i 10 dni w grudniu czyli 20dni. Mlody pracownik ma 20 dni urlopu wiec caly urlop zaplanowany przez firme. ale to nie koniec! Na linie RA na poczatku roku nie bylo zamowien wiec zmusili nas do przymusowego urlopu wiec ogolnie byly to 2 wolne poniedziali i kilka 2 dni po szkoleniach. Wiec firma zafundowala nam dodatkowe 4 przymusowe dni urlopu. Czyli wychodzi na to ze na ten rok potrzebuje 24 dni urlopu a mialam tylko 20 dni. Dziekuje firmie samsung ze zaplanowali moj caly urlop!

z honorem i godnością

Tempo jak na zawodach i to hasło "Osiągnąć cel".A jaki jest ten cel?Wyssać z ludzi wszystko co ma wartości.Honor,zdrowie,godność.Najgorsze jest to,że 75% pracowników fizycznych to ludzie z wiosek dla,których samo to,że pracują w SAMSUNGU jest powodem do dumy a zarobki jak na ziemi obiecanej.Większość osób pracuje bo musi.Ma rodziny na utrzymaniu,kredyty,raty.Ludzie z zarządu o tym wiedzą i to wykorzystują.Ciekawy jestem czy ten postój urlopowy będzie?!NIc mnie już nie zdziwi.Ja szanuje wszystkich,którzy pracują na PREMONTAŻU RA bo tam naprawde można oszaleć.Andżela szaleje jak gestapo w czasie wojny.

mieciu - 2011-05-22 20:57:55 Witam.Orientuje się ktoś czy powstała juz w naszym zakladzie kasa zapomogowo-pozyczkowa?Jeżeli tak to jakie kwoty wchodzą w gre i na jakich zasadach?i do kogo w tej sprawie jakby co się zgłosić?Pozdro. Kasa jeszcze nie powstała, ale zajmują się tym związki zawodowe. Zgłoś się do kogoś z zarządu związków. pozdrawiam

mieciu

co do wypowiedzi to czegoś nie rozumiem jestem młoda i do brzydkich nie należę a żadnego awansu ani propozycji na szkolenie nie dostałam pracuję na pralkach i nikomu w [usunięte przez moderatora] nie wchodzę i widocznie dlatego nie mam podwyżki 2,80 i żadnych względów muszę pracować jak każdy normalny

monia

Witam! A czy będą przyjmować do biur kobiety jeszcze, średnio-zaawansowany angielski, wykształcenie wyższe, bogate doświadczenie zawodowe, praca dotychczas głównie w Poznaniu, pracuję przez MANPOWER na dziale wtryskarek :/

ona

(usunięte przez administratora) slyszalam ze mnie zauwazyles wpatrujesz sie we mnie calymi godzinami to mile ale twoj ziomek z ktorym top liste prowadzisz to taki burak mrugnij oczkiem czasem do mnie bedzie milo

[usunięte przez moderatora] pralki są horrorem ale nie napisałem z jakiego względu , [usunięte przez moderatora] są horrorem pod względem atmosfery a nie pracy i rządzenia osób wyższych.. pozdrawiam

Spheres of Madness - 2011-05-17 20:27:06 jezeli pralki sa dla Ciebie horrorem to musisz miec dwie lewe rece... Kilkanascie osob powroci reszta zostanie Pozdrawiam zgadzam sie z tym ze na pralkach jest ok.a pracowac trzeba wszedzie za lezenie kasy nie dawaja.pozdrawiam wszystkich z pralek

kto wie czy osoby które przyszły z pralek na wtryskarki zostaną już tam , czy wrócą z powrotem do horroru jakim są pralki?;/

przjmują przez Manpower na powiatowym urzędzie pracy szamotuły jest aktualne ogłoszenie polecam zadzwonic do agencji, tam jest podany numer! powodzenia

anonnim

przyjmują cały czas na RS

Na lodówki beda przyjmowac na pewno. Nowa linia produkcyjna ma ruszyc na dwie zmiany,wiec prosze nie sluchac pana ponizej,to bzdura.

Metal&Hell

Teraz jest zastoj wiec raczej sie nie dostaniesz. Po wakacjach moze. Wiara sie teraz boi zeby nei zwalniali,a ty chcesz prace dostac;)

anzdia

Jeszcze raz pytam-kto mi powie, kiedy będą teraz przyjmować do Samsunga??Co zrobić żeby mnie tez przyjęli?? Pozdrawiam:)

Zostaw merytoryczną opinię o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. - Wronki

• Jak się pracuje w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.