SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Opinie o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Dosyć

Robimy za grosze nie szanują nas w tej firmie [usunięte przez moderatora]

pomocy

to jest nie do zniesienia. Premontaz dostal ludzi a montaz pokrzywdzony!! my tez potrzebujemy ludzi i to conajmniej 30 osob. ludzie zlitujcie sie~!!!! POMOCY!!!

ladna - 2011-06-04 16:40:23 no i kolejny problem dzisiaj o godz 13;55 na pianowaniu drzwi pan (usunięte przez administratora) powiadamia swoich pracownikow ze dzis do 15 smiech na sali co ten czlowiek wystwiera dziwne ze jeszcze sie nikt za to nie wzial ja gdybym byla bardziej odwazna powiedziala bym jemu prosto w oczy co z niego za czlowiek i to z takim tekstem przypominam dzis do 15 nie czy bysmy mogli tylko do 15 normalnie rece same sie unosza taka ładna a taka strachliwa :-)

ladna

no i kolejny problem dzisiaj o godz 13;55 na pianowaniu drzwi pan K.P. powiadamia swoich pracownikow ze dzis do 15 smiech na sali co ten czlowiek wystwiera dziwne ze jeszcze sie nikt za to nie wzial ja gdybym byla bardziej odwazna powiedziala bym jemu prosto w oczy co z niego za czlowiek i to z takim tekstem przypominam dzis do 15 nie czy bysmy mogli tylko do 15 normalnie rece same sie unosza

Firma SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Optymalizacji Procesów/ Dział Management Innovation. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
bleks

DZIĘKI SERDECZNE ZA INFO INES.POZDRO

bleks

Witam.Takie pytanko z innej beczki,czy wie ktoś do kogo uderzyć aby sie zapisac do związków zawodowych?Pozdrawiam

mieciu

ZGADZAM SIĘ W 100% SILNE NOGI I WYGODNE BUTY TO PODSTAWA W LOGISTYCE.JAK SIE ZATRUDNISZ TO SAM KORZENIOWSKI ZA ROK CIE NIE DOGONI!!!STAWKI 9 ZETA NA POCZĄTEK PO PROBNYM NIBY 10 NO CHYBA ZE LUBISZ LIZAĆ ROWY TO WTEDY WIĘCEJ....

Rolnick

Mistrzowie, liderzy, koordynatorzy są jacy są. Jakimi kryteriami kierowano się przy ich wyborze - nie wiem! Jeszcze tego klucza nie rozgryzłem, ale zauważyłem, że nie wszyscy to przydupasy, nie wszyscy z porządnym wykształceniem (czytaj: choć średnim), nie wszyscy z doświadczeniem, nie wszyscy mający pojęcie o wykonywanej pracy, nie wszyscy zawsze byli chętni na nadgodziny, ale za to wszyscy bardzo podporządkowani! Szkoda tylko, że pseudo-kariera ich tak zmieniła i pozwalają sobą tak manipulować. Pamiętam, że prawie wszyscy z nich kiedyś byli zupełnie normalnymi ludźmi! Mogliby też czasami wstawić się za swoimi podwładnymi, zamiast rozładowywać na nich swoją frustrację!

Pomocy - 2011-06-03 12:52:58 Jaką stawke maja operatorzy wózka widłowego.Wie może ktoś?Prosze o odpowiedź.Pozdrawiam 9,00 na początek, potem 10,00. Acha i uprawnień na wózek nie musisz posiadać !!! Tylko silne nóżki do pchania i dużo skarpetek na zmianę bo się piętki ścierają ;-)

szajsung - 2011-06-02 20:45:56 ludzie porażka majstrowie i liderzy mogą zostawać na nadgodzinach ale my mamy rodzinny i dzieci niedługo dziecko zamiast tata będzie się pytał żony kim jest ten pan wiem sami na początku ich tego nauczyliśmy zostawanie na nadgodzinach ale czas ich tego odzwyczaić niech każdy napisze TAK jeśli się ze mną zgadza a Koniowi dużo nie trzeba tylko siana i wody ;) a z rodziną sptyka się w pracy z Synem w KJ ZDECYDOWANIE ZGADZAM SIE Z TOBA. KONIOWI TYLKO WODA WYSTARCZY BO SIANA TO JUZ MA ZA DUZO ALE W GLOWIE!!! BRAK SLOW POPROSTU. DZISIAJ W PRACY OD 4 I DOPIERO DO DOMU WESZLEM. CZY MY JESTESMY NIEWOLNIKAMI??? LUDZI ZLITUJCIE SIE I DAJCIE NAM LUDZI. MIALO BYC 400 SZTUK NA TAKA LICZBE LUDZI. A TU ZROBILEO SIE NAGLE 100% WIECEJ CZYLI 800 SZTUK. A WIEC JAK UMIECIE LICZYC BRAKUJE 50% LUDZI NA CALEJ LINI RA

wozek

normalnie ok 9zl , moze 9.50

Pomocy

maly

20 na godzine i bedziemy pracowac

szajsung

kameleon

to jest nieporozumienie co tam się wyprawia pracuję od początku i wiem jak jest zależy gdzie się dostaniesz ludzie mają już dosyć jak nie zostaniesz na nadgodzinach możesz znaleźć się na czarnej liście wiara po jednym dniu zdaje ciuchy bo mają dosyć

m

Ludzie wy nie wiecie o czym mowa. Premontaż i montaz lini RA bardzo chetnie sie wypowie na temat pracy w samsungu. NIe da sie robic!!! CO MOZE ZNOWU PIZZA NAM PRZYNIESIECIE??? a wiecie co ja wam powiem? GLEBOKO W (usunięte przez administratora) MAM WASZA PIZZE BO RODZINA MNIE W DOMU WIDZI TYLKO JAK SPIE BO NA NIC WIECEJ SILY NIE MAM. rozumiem ze sa w samsungu stanowiska na ktorych jest milo i spokojnie. i wlasnie linia RA takim stanowiskiem kiedys byla. jak byl I(usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) sobie z nas jaja robi!!! nie potrafi zalatwic ludzi. a my juz nie mamy sil!! ile mozna. Jutro na 4 rano do pracy i do 16. a ktos mi powie ze za wieksze pieniadze by pracowal w takich warunkach. bzdura. pracuje juz pnad rok w samsungu i nie bylo takich dni jak kiedys. Niestety jak tak bedzie dalej to zaczynam szukac innej pracy bo tu w tej chwili nie da sie pracowac

szajsung

normalnie zarabiamy ile pracownicy z man power gdzie jest logika zatrudnienia pracuje od początku samsunga stawkę mam 9,49 tak oni nas szanują [usunięte przez moderatora]

anonim - 2011-06-02 13:52:29 nie wiem czemu się tu dziwicie i lamentujecie, normalne jest to, że efektywność zwiększa się stopniowo i obserwuje wyniki-jeżeli są dobre, czyli nie ma braków, uznaje się, że jest ok, i podkreca dalej. Liczą się wskaźniki, a nie samopoczucie pracowników, jeżeli nie wpływa źle na wyniki pracy. To samo tyczy się zarobków - jeżeli można mieć pracownika za daną stawkę, to sie jej nie podnosi, dopiero jeśli zabraknie chętnych. To są zasady, które są czymś naturalnym na rynku. Ale podam prosty przykład, który powie, że wcale nie jesteście tacy zmęczeni - jeśli by wam zaproponowano pensję trzy, czterokrotnie większą - już nie padalibyście jak much, byłoby ok - taka prawda, więc spoko - Wasze organizmy dadzą radę tylko zmieńcie podejście. Zawsze można znaleźć lepszego pracodawcę - co np. płaci z 3 miesiecznym opóźnieniem, pod stołem, bez składek na emę, w syfie i brudzie - ale będzie lepszy bo polski! Popieram, tu nie chodzi o zmęczenie ,tylko o pieniądze

Jakie stawki maja operatorzy wózków widłowych? Prosze o odpowiedż

Zostaw merytoryczną opinię o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. - Wronki

• Jak się pracuje w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.