SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Opinie o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

sam

ale powiedza ci ze musimy tyrać po tyle godzin bo jak nie chcemy to mozemy sie całkowicie zwolnić i do tego chca mam zrobić fajne zmiany np. od 6 rana do 18 no i ile mamy wtedy czasu dla naszych dziecimoze mi ktoś powie

ania

muszę przyznać Ci RACJE żeby iść do pracy trzeba mieć zadowolenie z TEJ PRACY anie że idziemy wszyscy bo MUSIMY A JESZCZE trzeba wysłuchać SŁowa BOŻEGO że jesteśmy do (usunięte przez administratora) NA DZIEŃ DOBRYkoreańczycy też tyko ludzie a nasi dawni kochani przełożeni z dawnej AMICI tego nie zauważaja wszyscy doskonale wiedza ze zwykły robotnik spadnie z MAŁEGO stołka i nie bedzie go tak GO bolało jak ICH NIECH ONI my TEZ POSIADAMY RODZINY z która chcemy PRZEBYWAĆ po co jest ta SMIESZNA ANKIETA co trzeba było wypełniać nie szkoda wam papieru

peep

Nihil - 2011-09-17 19:08:22 do wszystkich pracownikow pralek. Dobrze wiemy jak wyglada praca w tej fabryce. Od 10 do 13 godzin dziennie. W KP jest jasny zapis o 150 nadgodzinach rocznie. Liczmy dokladnie nadgodziny,nie musimy tyrac na idiotow. Wiekszosc z nas te 150 h juz dawno temu wyrobilo,nie obawiajmy sie zastraszania sadem!!!! Art. 151. § 4. W układzie zbiorowym pracy lub w regulaminie pracy albo w umowie o pracę, jeżeli pracodawca nie jest objęty układem zbiorowym pracy lub nie jest obowiązany do ustalenia regulaminu pracy, jest dopuszczalne ustalenie innej liczby godzin nadliczbowych w roku kalendarzowym niż określona w § 3. Art. 131. § 1. Tygodniowy czas pracy łącznie z godzinami nadliczbowymi nie może przekraczać przeciętnie 48 godzin w przyjętym okresie rozliczeniowym. W związku z powyższym max nadgodzin w roku to 416

ona

Ludzie w koncu sie troszke postarajmy to bedziemy moze normalnie pracowac i nie bedziemy spedzac tyle czasu w pracy,troszke uwagi w to co robimy i napewno bedziemy z tego co robimy zadowoleni i z siebie tez.

Firma SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Optymalizacji Procesów/ Dział Management Innovation. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Nihil

Nie chodzilo mi o imie czy nazwisko... Nie wiem po co opisujesz gdzie orbiles czy gdzie nei robiles,wiem co to znaczy ciezka fizyczna praca,ale nie o to chodzi czy ja w Samsungu sie mecze czy nie.Chodzi o zasady Firma Samsung jest firma legalna,zarejestrowana w Polsce,a co za tym idzie MUSI przestrzegac KP. Niejednokrotnie bylem straszony(nie tylko ja zreszta) przez dyrektora M. wlasnie tym kodeksem oraz sadem pracy.Jesli on zmusza mnie do przestrzegania tego kodeksu to dlaczego mam nie wdrazac innych paragrafow,ktore przemawiaja na moja korzysc i wiekszosci hali(bo jestes nielicznym,ktory chce tam siedziec po 13h) Dlaczego mamy z siebie robic bialych murzynow?

SAM

Witam. Mam pytanie odnośnie stawki na stanowisku technologa w Samsungu. Czy również pracuje się w weekendy, czy są nadgodziny? Jak wygląda rekrutacja? Za odpowiedzi z góry bardzo dziękuję. Pozdrawiam

L

Czy ktoś może powiedzieć coś na temat pracy inżyniera/konstruktora w tej firmie? Jakie warunki, czy dużo nadgodzin i jakie są perspektywy podwyżki w przyszłości bo na wstępie nie chcą się zgodzić na więcej niż 6000 brutto? Czy można się dużo nauczyć w tej pracy? Pozdrawiam

"wygwizdac palanta"- Jezu co za ludzie w tej firmie pracuja. Dziekujemy takim idiota j.w. bo dzieki nim niedlugo nie bedzie nadgodzin. Zobaczymy jak wowczas wszyscy bedziemy plakac. Zastanowcie sie ludzie czasami nad soba. W tej firmie naprawde pracuje duzo osob ktore musza utrzymac i nakarmic rodzine! Jest cholernie ciezko to fakt, ale nikt was na lancuchu do pracy nie przyprowadzil, moze lepiej zmienic prace na "lepsza" skoro wszystkim tutaj zle.

hmmmmm.....

Czy Wy ludzie macie nie pokolei w głowach???? Nie wiecie że pisząc cos możecie skrzywdzic niewinnych ludzi??? Widzieliście coś że Oni razem??? A nawet jeśli to ich wyłacznie sprawa.To że dobrze sie dogadywali to nie znaczy od razu że coś maja ze soba.Postawcie sie na ich miejscu jak sie teraz czują.....DOROŚNIJCIE a ona niech idzie z tym do kierownika.Trzymaj się.....:)

Dajcie spokój normalnym ludziom.Życie to nie sen,chcieliście wolności słowa to macie,pomyślcie jednak o sobie.Negujecie zachowanie innych osób popatrzcie na siebie(usunięte przez administratora) Tylko mądre odpowiedzi

a

Pierwsze słysze ze sie daje ale OK.Ta Blondyna wczoraj złozyła sprawe na POLICJE wiec teraz dopiero sie zacznie..ale dobrze zrobiła bo widac ze nie ma nic na sumieniu i jak by sie bała ze cos wyjdzie na jaw w zyciu by tego nie zrobiła!Pozdawiam

Bezrobotna

Może mi ktos napisac czy bedą przyjmowac teraz do Samsunga???? Szukam pracy juz od dawna ale jakos brak.......

Kazdy robi tak jak lubi. Czy to jest wasze życie?? Bez sensu to wasze gadanie. NIe macie nic innego do roboty niz tylko plotkowanie?? Chyba nie macie innych tematów to wciągacie w to innych niewinnych ludzi. Popatrzcie najpierw na siebie a napewno nie jesteście idealni i tez by sie znalazł temat do plotkowania... Zajmijcie sie swoim życiema nie robic szum bo ktos sie zachowuje nie tak jakbyście chcieli. Każdy jest inny.

kiedy bedą przyjomwac do samsunga

Anonim - 2011-09-13 11:34:29 Hej, czy przyjmują ciągle do samsunga we Wronkach? I czy jest możliwość dojazdu busem firmowym? busem firmowym raczej nie ale jest mozliwosc zameldowania we firmie,tz dwie zmiany robisz przerwa na sen i od nowa

ktos

Za sobote placa 100% a za niedziele 200% czyli16,60 i 24,90 przy stawce 8,30.

manil

wiem że za 8 godz. pracy płacą 8,30 zł na rękę a ile płacą za nadgodziny i soboty proszę o odpowiedz

ada

co do lodówek nie polecam [usunięte przez moderatora]

kacha - 2011-08-28 12:02:36 a co z rekrutacją na nowe fabryki?? była rekrutacja wewnętrzna na dziale wtryskarek, byłam na rozmowie i było całkiem całkiem ale teraz cisza? chodzą plotki że miejsca są już pozałatwiane, w tym roku zaczynam magistra z zarządzania angielski też w miarę ale chyba mogę pomarzyć o awansie, znajomości to podstawa i żadna szkoła z nimi nie wygra!!! proszę o info pozdrawiam to pruj na profesora pozniej dr hab. i jak nie masz znajomosci w samsungu to dalej (usunięte przez administratora) na wtryskarkach. rekrutacja byla. dla sciemy. pozory trzeba stwarzac.

Zostaw merytoryczną opinię o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. - Wronki

• Jak się pracuje w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.