SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Opinie o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

VI Nowy wpis

Czy odpowiedź na CV jest zależna od stanowiska na które się aplikuje? Planuje iść na specjalistę ds. jakości podzespołów elektrycznych. zastanawiam się przy tym tak jak poprzednicy jak może rozmowa wyglądać i czy w ogóle warto poświęcać swój czas? Jest to oznaczenie pracy od zaraz, zastanawiam się czemu tak szybko kogoś potrzebują?

Ktoś Nowy wpis

jak już będziecie odpowiadać na to pytanie co do utrzymania ruchu to możecie też dodać parę słów o narzędziowni i zarobkach? Ślusarza także poszukują i myślę, że się zgłoszę. Na ile warto pracować? czy nadgodziny z opisu są nieograniczone?

Eryk Nowy wpis
@Ktoś

Złożyłeś u nich Cv był odzew z ich strony?

Potencjalny pracownik

Witam. Jak wygląda, praca na Utrzymaniu Ruchu? Jest sens składać papiery? Stawka większa niż 7brutto? ????

Prc Nowy wpis
@Potencjalny pracownik

Najlepiej złóż CV na rozmowie się dowiesz . Przeważnie system pracy 4/2 po 12 h z weekendami

CZ

Witam, czy udało się już skontaktować? Ciekawi mnie po jakim czasie jest już jakiś konkretny odzew. które stanowiska są proponowane? Można negocjować stawkę?

@Grażyna to ty chcesz pracować, a chcesz aby pracodawca do ciebie dzwonił?

HU
@Anna

Może nie chce mailowo się dogadywać? Czy tylko do rekrutacji jest mail? chciałam poszukać z ciekawości numeru kontaktowego ale chyba coś znaleźć nie mogę. Na który dzwoniliście w sprawie przyjęć?

Jurek
@HU

w internecie jest wszystko wiec widocznie nie chce ci sie szukac. biuro jest nad mediaexpert na placu targowym , numer sam szukaj ;p

Firma SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Optymalizacji Procesów/ Dział Management Innovation. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

@Pracodawca Przychodząc do tej firmy, myślałam, że trafiłam na porządnego pracodawcę, który liczy się ze swoimi pracownikami, a nie tylko z cyferkami w raportach. W Samsungu panuje wszechobecny nepotyzm, połowa tej firmy to ludzie którzy są z "polecenia", nie mający żadnej wiedzy. Podobnie jest z zarządzaniem firmą czy poszczególnymi działami tzw "menadżerowie" nie wiedzą czym sami się zajmują oraz jaki zakres obowiązków jest przypisany do podwładnych. Dopiero jak dojdzie do kryzysowych sytuacji, wtedy następuje przebudzenie i wyżywanie na współpracownikach... Reasumując, szerząca się niewiedza, niekompetencja oraz pielęgnowanie więzi "rodzinnych" to dewiza Samsunga. Radzę się zastanowić milion razy nad podjęciem tam pracy :)

Bili
@Karolina

A jak wygląda praca na produkcji?Jakie są zasady panujące odnośnie odziezy roboczej?Czego trzeba przestrzegać?

@Karolina

Hej chyba Ci się coś pomyliło to w Amice jest firma rodzinna, do Samsunga możesz się dostać tylko jak masz dobre CV, a jeżeli chodzi o pracę na produkcji to i owszem jest robiona akcja "poleć znajomego" a jak przyjmą tego znajomego i będzie pracował to Ty dostaniesz premię

@Karolina

Hej chyba coś Ci się pomyliło to Amica jest firmą rodzinną. Ja pracuje w Samsungu i nie widzę takich rzeczy o których piszesz, pewnie coś ci nie przypadło i teraz się mścisz pisząc bzdury.

NE
@Andrzej

A tak dla jasności i w ramach wyjaśnienia możesz wprost opisać jakie masz przeciwskazania co do tej poprzedniej opinii? jakie potwierdzone różnice zauważasz?

JB

Czy proszonych mają możliwość zakupu produktów S. W preferencyjnych cenach ? Czy można zakupić elementy wyposażenia np. Lodówek ?

Michal

Dzień dobry Czy można uzyskać gdzieś informacje na temat trasy autobusu pracowniczego? O jakich godzinach jedzie, gdzie są przystanki( w Tarnowie Podgórnym i Poznaniu)?

Alicja
@Michal

jak będziesz na rozmowie rekrutacyjnej do się dowiesz jak jeździ autobus pracowniczy

Autobus do Wronek
@Michal

Zapytaj na rozmowie, jak cię przyjmą to dostaniesz na maila rozkład z przystankami i godzinami odjazdów

VS
@Alicja

Po jakim czasie teraz od zgłoszenia zapraszają na rozmowę? i ogólnie ile cały proces trwa? Zastanawiam się także czy miał ktoś tak elastycznie ze po podpisaniu umowy mógł zacząć z miesiąc później? Musze wypowiedzenie złożyć wcześniej dlatego pytam. Są elastyczni?

RF

Ile zarabia taki supporter? Jest takie ogłoszenie dla lidera na dział produkcyjny teraz na necie. zastanawiam się czemu nikt nie awansuje? Pracownicy musza papiery od zewnątrz składać? O ile zarobki będą się różnić od zwykłych stanowisk produkcyjnych? I czy ta praca jest co do nich adekwatna?

@RF

Zarobki się adekwatne do pracy i są tajemnicą i nie pyta o nie na oficjalnej stronie

HA
@Andrzej

Czyli zarobki ustalane są indywidualnie i każdy pracownik na takim samym stanowisku może zarabiać inną kwotę? Czy podczas ustalania wysokości wynagrodzenia brane są też pod uwagę wykształcenie oraz doświadczenie?

skoda

tam większośc Skodami jeździ :P

IV
@skoda

Większość Skodami jeździ? a jakie jeszcze inne auta są do wyboru i od czego to zależy jaki dostaniesz? Co z rocznikami? I jak często są zmieniane na cos nowego?

@weła

Cześć . Mam pytanie czy przyjmuja jeszcze do samsunga do pracy . I jak sie zapisać.

E
@@weła

Tak się zastanawiam czemu nie padła odpowiedz na pytanie? było zbyt ogólne? W sumie o jakie stanowisko mogło chodzić i ogólny rejon? Dałby ktoś od razu znać jak oceniane są bieżące standardy BHP? Mam doświadczenie a okazuje się, że spec od niego jest teraz poszukiwany. Warto wysłać cv? jaka atmosfera na dziale BHP? I jakie są widełki?

Jam

Hi, just want to ask If somehow you were accepting migrant applicants that dosent have knowledge in speaking local language but can understand a bit,just a bit. I'm from Philippines, The only language that I can speak aside from my native tongue is mandarin and English. Thanks in advance to anyone who can answer this question

W SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. trwa proces rekrutacji na stanowisko Kontroler jakości. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

Katarzyna

jak pracuje się na kontroli jakości? Na forum było napisane, że wystarczy wykonywać swoje obowiązki, i wtedy można na spokojnie liczyć na awans. jak ścieżka kariery prezentuje się w tym dziale? Przyznawane są premie za wyniki w jaki sposób mogą być wyliczane? Jakie są normy?

Julia

Witam, czy w Samsungu pracownicy, którzy są mocno zaangażowani w wykonywanie swoich obowiązków, mogą liczyć na jakieś docenienie ze strony pracodawcy? Czy istnieje jakiś system nagradzania? Chodzi mi np. o premie lub różnego rodzaju benefity :) Można się tutaj czegoś takiego spodziewać?

bla bla

Nie, Nie, Nie

Jerzy
@bla bla

Świetnie... czyli sama podstawa? Wspaniała motywacja :) Jakieś podwyżki regularnie chociaż wpadają?

Terefere

Dobre sobie, tiaaa

ktoś
@Jerzy

są regulacje płac co roku. premie miesieczne 10-20 % uzaleznione od frekwencji.

Justyna
@ktoś

Czyli jak zachoruję i będę potrzebować l4 to obetna mi premie?

Jan
@Justyna

A co chciałaś chorować i premie dostawać, premia jest benefitem

@Julia

W Samsungu są co roku podwyżki i awanse, jak będziesz dobrze pracować to możesz awansować

@Andrzej

tylko czy można prosić jeszcze o zdefiniowanie "dobrze pracować" jak tu w firmie jest to konkretnie rozumiane?

@Katarzyna

Wystarczy wykonywać swoje obowiązki, robić to co należy do twojego stanowiska

Justyna

Nadgodziny są tutaj częste? Chociaż są płatne? Zastanawiam się też czy bez doświadczenia mam szanse się tu dostać, skoro to dobra praca na początek?

Witam, czy samsung przyjmuje na weekendy Polaków? Jaką stawkę płacą? (:

@Misia

Czemu tylko na weekendy? Interesuje cię praca dorywcza? Pewnie musisz się skontaktować z kadrami. Ja też jestem zainteresowany pracą ale na cały etat. Jakbyś coś się dowiedział to napisz.

@Jacek

@Jacek interesuje mnie praca na weekendy bo na codzień pracuje w amice ale chciałam sobie dorobić. Podobno przyjmują na weekendy, ale nie wiem jaka stawka. Może idź dowiedz się do go work?

Jerzy
@Misia

Czemu pytasz czy przyjmują Polaków? Co ma narodowość do tego?

@Jerzy

@Jerzy Dlatego, że obcokrajowcy maja pierwszeństwo oni mogą nadgodziny pracować Polacy nie..

@Misia

No dobra... A z czego wynika to pierwszeństwo, bo chyba nie bardzo rozumiem?

Jacek

Twoja opinii dotyczy produktu i do tego są takie serwisy jak ceneo czy opinie w sklepach internetowych. Ta strona dotyczy Samsung Electronics Poland Manufacturing- fabryki produkującej pralki i lodówki i tu się ocenia firmy jako pracodawcę ...

Od kiedy otwierają nową fabrykę w Samsungu sprzętu elektronicznego?

Julia

Nie wiem. Ale szukam pracy. Wiesz czy już otworzyli rekrutację?

Tak szukają

Na jakie stanowiska?

Operator maszyn monter elektroniki

Hanna

Które lepsze i łatwiej się nauczyć? No i stawka oczywiście też ważna

Hanna

Hej, szkoda, że pracownicy Samsunga ostatnio piszą rzadziej, przynajmniej z tego, co zauważyłam. Teraz jest więcej opinii klientów. A mi bardzo zależy, żeby dowiedzieć się, czy warto w firmie pracować i dlaczego, jeśli tak. Jakie jest wasze zdanie, napiszecie?

@Hanna

Wszystko zależy jakie masz oczekiwania Ja pracuje w samsungu 8lat. Na początku ciężko sie przyzwyczaić

Pracaa

A jezeli mozna spytac to cieżko sie przyzwyczaic ogólnie do pracy warunków itd?

Julia

Hej, do czego ciężko jest się przyzwyczaić? Jak wyglądają początki zatrudnienia w Samsungu? Skoro pracujesz w firmie już 8 lat to może napiszesz jak wygląda kwestia podwyżki/awansu? Ile razy i w jaki sposób udało Ci się uzyskać wyższą stawkę lub przejść na wyższe stanowisko?

@Pracaa

No właśnie. Ja tez chciałbym wiedzieć. Początki w każdej firmie nie są łatwe, a jak się pozna lepiej obowiązki to potem jest już z górki. Tylko nie trzeba mieć od razu ogromnych oczekiwań, bo można się rozczarować.

Magda

Jak połączyć telefon s drukarka m2022w kupiłam używaną czy potrzebuję jakiegoś hasła dedykowanego do drukarki

Zostaw merytoryczną opinię o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. - Wronki

• Jak się pracuje w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.