Opinie o Fale Loki Koki (Polwell Sp. z o.o.) w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Polwell Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polwell Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polwell Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Magazyn w Bydgoszczy to typowy (usunięte przez administratora), całkowity brak szacunku dla ludzi którzy dają z siebie wszystko każdego dnia. Praca niczym nie różni się od pracy przy taśmie w fabryce, bardzo ciężka fizycznie. Połowa pracowników z różnymi urazami. Urlop dostaniesz tylko jak oni chcą a nie jak pracownik bo tam nie ma żadnej organizacji pracy, sami amatorzy i pseudo fachowcy. Zakazy które tam obowiązują i pomysły wdrażane przez pseudo fachowców są tak śmieszne jak by produkowali broń nuklearną. Ciągle brak ludzi do pracy Bo nikt tu nie chce pracować. Premia jest tylko wirtualna, nikt nie potrafi wytłumaczyć za co jej nie dostałeś, dostają ja tylko ci co przychodzą do pracy godzinę wcześniej. O wszystko trzeba się  prosić nigdy nie ma odzieży ochronnej jak chcesz nową. Człowiek człowiekowi jest wilkiem sami fałszywi ludzie. Nie dajcie sie oszukać podczas rozmowy kwalifikacyjnej jak to oni sa fajni i jak duzo płacą i jak duzo dają a dają tyle co inni bo muszą tyle dac, to sa nasze pieniądze bo takie jest prawo. Jeżeli chcesz być traktowany jak śmieć pracować ponad siły mieć problem z kręgosłupem  i zarobić 2800zl netto to zapraszam do magazynu w Bydgoszczy tu potrzeba takich ludzi bez ambicji i najlepiej jak byś się nie odzywal przez cały dzień.

Rudy
@ooo

Te osoby przychodzą wcześniej tylko dla poprawy swoich statystyk nikt tu nie płaci za nadgodziny bo przychodzą z własnej woli, WITAMY W POLSCE KRAINIE MLEKIEM I MIODEM PŁYNĄCEJ gdzie zwykły pracownik jest nikim

Natalia Nowy wpis

Dzień dobry, czy jest wolne stanowisko na przedstawiciela Handlowego w Toruniu ?

Polwell Nowy wpis
@Natalia

Dzień dobry, obecnie nie prowadzimy żadnego procesu rekrutacyjnego w Toruniu.

Gość Nowy wpis

Cześć. jakie teraz wychodzą targety dla przedstawicieli handlowych? jest teraz dostępna oferta na mój region, niestety nie wskazują w niej nawet widełek placowych. Ile wyniesie podstawa, czy jest ona zależna od doświadczenia? i co z premia?

Ktoś Nowy wpis

Faktycznie przychodzenie wcześniej podbijało statystyki ludziom? Teraz jak z nimi jest? i czy macie porady względem pracy jako Graphic Designer? Musze w pierwszej kolejności rzecz jasna jakoś się dostać na te ofertę, która została wystawiona. Macie przy tym jakieś konkretne porady? każda przyjmę. A co z zarobkami? jakie widełki?

ooo
@Marcin

A w jakich godzinach się pracuje na magazynie i dlaczego premia miałaby zależeć od przychodzenia do pracy godzinę wcześniej? Te osoby szybciej wychodziły do domu, czy pracowały godzinę więcej? No ale wtedy nasuwa się pytanie o płacenie tu za nadgodziny, o to, jak są one rozliczane? Mam także pytanie o to, ile jest tu ręcznego dźwigania, a na ile jest to zautomatyzowane?

Rudy
@ooo

Czy kandydat na stanowisko Specjalista/ka ds. marketingu w firmie Polwell Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Maja

A może ktoś napisać jakie stawki oferuje firma jako pracownik magazynu? Proszę o szczere odpowiedzi. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

@Maja

Wynagrodzenie pracownika magazynu posiada dwie składowe: podstawę oraz premię. Podstawa jest uzależniona od doświadczenia oraz posiadanych umiejętności. Jeśli jest pani zainteresowana pracą w naszej organizacji, zachęcamy do składania CV na adres mailowy: hr@falelokikoki.pl

@Maja

Pewnie coś około 3300-3500 brutto + 3 miesiące bez premii, a potem to zależy jak cwana albo jak szybko będziesz (usunięte przez administratora) co też nie zawsze daje gwarancję premii

Łukasz
@Polwell

A jakiej wysokości jest ta premia i od czego dokładnie zależy jej wysokość?

Killer
@Łukasz

Premia jest przyznawana indywidualnie moim zdaniem każdemu pracownikowi ;) System premiowy jest uzależniony od ilości zamówień w danym miesiącu, błędów, pomyłek, ilości spakowanego towaru, ilości zebranego towaru ogólnej ilości wysyłki, generalnie im więcej robisz tym lepiej dla firmy, premia podstawowa to premia za obecność w pracy + uznanie za ilość.

Edyta
@Killer

A możesz mniej więcej jakieś widełki podać ile można z takiej premii wyciągnąć?

Killer
@Edyta

200-600 brutto

@Killer

Tą premia podstawowa to śmieszna kwota 200 zł brutto jak i druga część premii to też kpina

Zofia
@Spejson

jak 200 skoro ktoś pisał, że nawet 600? to chyba trzeba się "postarać", żeby 200 dali? Co doceniają tutaj a za co tną?

@Polwell

Niestety ale nie jest to prawda . Podstawa nie jest uzależniona od doświadczenia.

Pracownica oddziału w Poznaniu

Jestem obecnym pracownikiem placówki w Poznaniu, pracuje od kilku miesięcy w tej firmie i mogę szczerze napisać, że jest to najlepsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałam. Rozpoczynając współprace miałam 2tygodniowe szkolenie w jednym z oddziałów, dziewczyny były bardzo pomocne, wszystko o co pytałam było na bieżąco tłumaczone z uśmiechem na twarzy. Po szkoleniu trafiłam na docelowy oddział w którym pracuje obecnie . Nie rozumiem negatywnych opinii, bo według mnie wszystko jest tak jak być powinno. Dostałam umowę o prace tak jak było umówione, po paru tygodniach pracy wraz z koleżanka otrzymałyśmy podwyżki. Premie wyrabiamy co miesiąc - wiadomo to jest praca i trzeba być zaangażowanym w żadnej firmie nie dostanie się premii za nic. Co najważniejsze - po 3 miesiącach pracy podupadłam na zdrowiu i musiałam pójść na zwolnienie lekarskie - nikt nigdy nie wypomniał mi tego, że choruje wręcz przeciwnie, firma stanęła na wysokości zadania i sam kierownik regionalny robił wszystko, aby mi pomoc. Szef całej firmy pomógł mi umówić wizyty u specjalistów, którzy mi pomogli! Pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem pracodawcy. Mając pracownika na L4 nikt nie wyzywał, nie miał pretensji tylko dzwonił pytając jak się czuje i czy może jakoś pomoc. Według mnie mało która firma zachowałaby się w taki sposób i bardzo doceniam fakt, że kierownik regionalny Pan T.U. , oraz koleżanki z oddziałów na Murawie i Alejach Marcinkowskiego robili wszystko, abym wróciła do zdrowia. Jeżeli ktoś chce mieć prace, gdzie panuje świetna atmosfera, ludzie są pozytywni, pomocni to zdecydowanie polecam!! Ja pracując w tej firmie nie mam na co narzekać, jest to spokojna praca, dobre zarobki, dużo benefitów dla pracownika tj. opieka zdrowotna, dofinansowanie do karty multi sport czy premia na wakacje. Piszę tą opinie, bo uważam, że jest to solidna firma w ktorej pracują wspaniali ludzie.

Szymon
@Pracownica oddziału w Poznaniu

Napisałabyś, co należy do Twoich obowiązków i czy robisz na UoP na czas nieokreślony? Napisz też proszę od czego zależy premia, że wyrabiasz ją co miesiąc i ile teraz wynoszą zarobki?

Bardzo nie polecam. Jestem byłym pracownikiem biura oddziału centrala, w biurze panuje tragiczna atmosfera, brak szacunku dla pracownika łącznie z pseudoawanturami i zmyślonymi problemami podczas gdy kwestie, które naprawdę powodują bałagan jak brak przekazywania wiedzy, brak komunikacji i totalna niekompetencja oraz ignorancja osób zarządzających są zamiatane pod dywan, bo przecież "tak tu jest/tak było zawsze". Marna wypłata, ciągłe robienie pod górkę, wprowadzanie nerwowej atmosfery. Podsumowując: strata czasu,zdrowia i pieniędzy.

MARCIN CIESLAK- BYLY PRACOWNIK

TA FIRMA TO (usunięte przez administratora) TOTALNE ! (usunięte przez administratora) JAK (usunięte przez administratora) A CIAGLE ZLE. KOLEDZY KRADNA CI ZAMÓWIENIA, NIE WYRABIASZ NORMY I NA KONIEC MUSISZ SIE Z TEGO TLUMACZYĆ . OMIJAJCIE TĘ FIRMĘ SZEROKIM LUKIEM, BO TAM PRACUJA FALSZYWI I SLODKO PIERDZACY LUDZIE, MASAKRA.......JAK JUZ TAM WPADNIESZ, TO ZROBISZ SWOJE W POCIE CZOLA I KOPNA CIE W (usunięte przez administratora) CHYBA ZE LIDER TO TWOJ KUMPEL I BEDZIESZ MIAL CZY MIALA TYLE KLIKOW, ZE ZASLUZYSZ NA PREMIE, KTORA WISI W POWIETRZU. KLAMSTWO NA KAZDYM KROKU I W ZYWE OCZY...MASAKRA!........

Dobrze powiedziane!

Miś
@MARCIN CIESLAK- BYLY PRACOWNIK

Marcin nie przesadzaj. Jakoś przyszły razem z tobą do pracy inne osoby które NADAL pracują, dostają premie, nie włażą nikomu w (usunięte przez administratora) i nie marudzą. Jak kaczka mówi że nie umie pływać to znaczy że woda jest za gęsta... Weź się w garść człowieku bo przepijesz życie, a drugiego nie będzie.

Byla
@MARCIN CIESLAK- BYLY PRACOWNIK

Zgadza się. Na dodatek to jest firma w której kierownictwo podpisuje się piórami w dowód swojej zajebistosci biznesowej ale z obiecanej premii wypłaca ci 10% bo to polskie janusze biznesu. Każdy kradnie ile w lezie, bo tak płaca a (usunięte przez administratora) kwitnie - ale bardziej przez osoby które pracują latami w biurze i cie nie polubią. Oczywiście są święte krowy, którym za każde pierdniecie należa się kokosy - ale to bardziej fryzjerzy - nie pracownicy. Tez bym omijał.

Niestety ale to prwda

Czy Polwell Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Polwell

Wszyscy pracownicy zatrudnieni są na podstawie umowy o pracę.

Łucja
@Polwell

Od samego początku? Mam na myśli okres próbny o ile takowy jest :)

@Łucja

Tak, od samego początku :)

Zofia
@Polwell

No to super informacja. ;) I jak to okresowo wygląda? Pierwsza na 3 miesiące i później już na nieokreślony?

@Zofia

Pierwsza umowa podpisywana jest na 3 miesięczny okres próbny, później dwie umowy na czas określony (każda na rok czasu), następnie umowa na czas nieokreślony.

Czy urlop w Polwell Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Polwell

Tak, zgodnie z obowiązującym kodeksem pracy, w firmie Polwell urlop wypoczynkowy jest płatny dla każdego pracownika. W związku z tym wysokość wynagrodzenia urlopowego nie jest niższa niż podstawowa miesięczna stawka zatrudnionego.

Julia
@Polwell

A czy w Polwellu obowiązują może benefity w postaci wczasów pod gruszą? Na co mogą liczyć generalnie pracownicy jeśli chodzi o wszelkie dodatki pozapłacowe? Co obowiązuje? :)

Ktos
@Julia

Karta na wakacje i na święta.

Spejdon

Musi być płatny 100 %

Spejdos
@Polwell

Kodeks pracy? Dobre sobie. Przecież w tej firmie coś takiego nie istnieje

@Spejdos

Wszystkie firmy w Polsce podlegają i zobowiązane są do przestrzegania kodeksu pracy, który jasno określa zasady oraz obowiązki pracownika, jak i pracodawcy. Firma Polwell w 100% przestrzega wszystkich wytycznych zapisanych w kodeksie. Jeśli jednak ma Pani/Pan jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: hr@falelokikoki.pl. Postaramy odpowiedzieć się na ewentualne niejasności.

Duch

Pracę na magazynie to można polecić jedynie osobą które mimo pracy niczym robot na koniec usłyszą i tak, że nie wyrobili normy o której nikt nie ma pojęcia jaka jest. Dzielisz się zamówieniami z innymi na danej linii a potem się okazuje, że winny jest tylko jeden. Jak lubisz być niedocenianym za wręcz akordową pracę i uwijanie się w pocie czoła to śmialo możesz aplikować ;)

@Duch

Zasady wyliczania średniej - normy miesięcznej są znane wszystkim pracownikom i nie opierają się na pracy akordowej. Każdy może sprawdzić swój wynik w dowolnym momencie miesiąca. Kierownik magazynu, zastępca oraz liderzy są w stanie udzielić informacji na ten temat. Jeśli jednak pojawiają się dodatkowe pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z działem HR, bezpośrednimi przełożonymi lub liderami.

@Polwell

To jakie są te zasady wyliczania normy miesięcznej? Bo na magazynie nikt tych zasad nie zna

@Spejson

Odnosząc się do swojego poprzedniego wpisu, wszystkie szczegóły związane z wyliczaniem premii, można uzyskać u liderów i przełożonych. Każdy nowy pracownik, jest zapoznawany z funkcjonowaniem systemu premiowego. Jeśli ktokolwiek ma wątpliwości, zapraszamy do zadawania pytań bezpośrednio do w/w osób, aby mogły one wyjaśnić wszelkie niejasności.

@Polwell

Tylko że liderzy też nie znają szczegółów wyliczania premii

@Spejson

Nie tylko kliki/linie się liczą ale i sztuki ile pobrałeś. No niestety od kiedy ta firma stała się mini Amazonem to dyrekcja wpadła na pomysł, że zrobimy z naszych czarnuchów korpo szczury. Niech się pozabijają o kliki. Im słupki rosną, a wam garby. W te kuwetki to jedyne co to można nasrać. Lepiej już tam nie będzie.

Koksuu

System premiowy to totalna żenada. Możesz się starać, (usunięte przez administratora) jak motor ale co z tego jak nie wyrabiasz normy dzięki koledze z 'ćwiartki' bo bierze sobie te największe zamówienia a Ty zostajesz z pojedynczymi zamówieniami ????????

Aneta
@Koksuu

A możesz napisać jak dokładnie wyglada system premiowania ? Ciężko wyrobić normę ? Czy są słabe te premie.?

Polwell Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko Operator. Aplikowałeś na tę ofertę i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się pomocna.

Spejson

Odradzam aplikowanie do tej firmy.

Hfhh

Witam. Jak wygląda praca na magazynie? Jakie są stawki wynagrodzenia, czas pracy, ilość zmian.

@Hfhh

Praca na magazynie w głównej mierze opiera się na kompletowaniu zamówień oraz przygotowaniu ich i wysyłce do naszych klientów. System pracy opiera się na dwóch zmianach od poniedziałku do piątku. Samo wynagrodzenie uzależnione jest od doświadczenia i składa się z podstawy oraz premii. Zachęcamy do aplikowania na oferty pracy, które pojawiają się na portalach branżowych lub wysłanie swojego CV na adres mailowy: hr@falelokikoki.pl

Rekruter

Proszę uważać na zapewnienia Pań przeprowadzających rozmowę rekrutacyjną o kontakcie, informacji zwrotnej w sprawie rekrutacji. Po rozmowie cisza, brak odpowiedzi (TAK/NIE). Kiepskie podejście do osób poszukujących zatrudnienia, pytania bez celu na rozmowie. Miałem wrażenie, że Panie przejrzały CV 5 minut przed rozmową. Pomijam fakt, że spóźnienie na rozmowę to brak szacunku do drugiej osoby. Kiepsko, bardzo kiepsko...

@Rekruter

Odnosząc się do zamieszczonego wpisu, chcielibyśmy zaznaczyć, że jeśli chodzi o informację zwrotną, każda osoba biorąca udział w procesie rekrutacyjnym otrzymuje od nas wiadomość w formie telefonu, SMS'a lub wiadomości mailowej. Może zdarzyć się, że z przyczyn losowych, taka informacja zostanie przekazana w innym terminie, ale gwarantujemy, iż zawsze dotrze ona do każdego kandydata. Osoby prowadzające rekrutacje mają za sobą spore doświadczenie i wiedzę niezbędną do ich przeprowadzenia, a zadawane pytania podczas rozmowy służą lepszemu poznaniu kandydatów. Jeśli ma Pan dodatkowe spostrzeżenia lub uwagi, zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: hr@falelokikoki.pl

Julia
@Rekruter

Cześć, a o jakie stanowisko się ubiegałeś w Polwellu? Jakie pytania Ci zadawano na rozmowie i jakie tematy poruszano? Chciałabym się zorientować jak się przygotować.. Czy po rozmowie miał być jeszcze kolejny etap czy już decyzja odnośnie przyjęcia?

Kpn
@Polwell

Słucham? Z tego co wiem za każdym razem jak były rekrutacje to połowa osób nie dostała żadnej informacji…

Zniesmaczony
@Polwell

No niestety, kontaktu po rozmowie rekruracyjnej nie było żadnego więc zgadzam się w 100% że firma nie kontaktuje się później. Wypada to naprawdę słabo i świadczy o braku kultury i szacunku do kandydata. Wystarczyłoby tylko napisać sms/maila i poinformować o zakończeniu rekruracji i tyle. Skoro tak wywalone ma HR to nawet dobrze że się nie dostałem bo strach pomyśleć jak traktują pracownika swojego ;)

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Polwell Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

24.12

To zalezy. Byly lata ze byla wolna. A tak to ograniczony sklad i do 14:00.

roleski
@24.12

w wigilie wszystkie kobiety mają dzień wolny, faceci siedzą i nic nie robią i czekają aż prezes zwolni do domu zazwyczaj koło 14.

nick
@roleski

Które kobiety mają dzień wolny? Chyba tylko w centrali jeśli faktycznie tak jest.... sklepy są otwarte zawsze

Zobaczycie,że niedługo my w ogóle jako przedstawiciele przestaniemy być potrzebni. Zrobiliśmy bazę klientów,a teraz klienci będą mogli sobie sami zamawiać towar ze strony internetowej. Coś czuje,że będą redukcję w etatach i wystarczy jeden przedstawiciel w oddziale, w nie 3 czy 4.

Franz
@Paweł

Jeszcze pracujesz, czy już się spakowałeś? Nie rozumiem, po co pisać takie niesprawdzone bzdury. Nikt pracy przez ostatni rok pandemii nie stracił, firma niedawno przedstawiła nowe JASNE zasady pracy dla doradców, wiemy jakie są nasze zadania i jak dotychczasowe cele połączyć z internetem. Rozumiem, że jest to forum dla ludzi sfrystrownaych, ale po(usunięte przez administratora)o własnego gniazda?

Przenośnik BWP

Czytając opinie o magazynie, mam wrażenie jakbym w innym magazynie pracował. Mobbingu nie odczułem, owszem kierownicy potrafią być surowi, bo muszą tacy być! Ich praca jest oceniana przez zarząd i jak uważasz, że odczułeś mobbing to zgłoś to do zarządu, kierownik to taki sam pracownik jak magazynier i podlega kodeksowi pracy. Wzmianka o urlopie na niedziele miała zapewne charakter żartu i została mylnie odebrana, wszyscy wiedzą o „specyficznym” humorze kierowników, czego przykładem była dzisiejsza muzyka. Krzyczycie o pieniądzach i premii, więc uwaga, pensje macie płaconą za wykonaną pracę, premia jest dodatkiem za zaangażowanie i wiele innych składowych. Jeśli wykonujesz „swoją robotę” masz za to pensje, premia większa lub mniejsza zależy od tego ile więcej pracy wykonasz o czym było mówione na spotkaniu z zarządem. Na koniec dodam, że pisanie tutaj swoich bóli jest kompletnie bez sensu! Więcej ugrasz wysyłając anonimowy list otwarty do zarządu i kierownictwa ze swoimi uwagami. Taki list pracodawca traktuje poważnie, wasze krzyki tutaj nic nie znaczą…

Byly
@Przenośnik BWP

Pracowałem tam 12 lat więc wiem o czym pisze kolego może teraz się trochę pozmieniało jak został zdegradowany jeden z kierowników

NN
@Przenośnik BWP

Rozumiem że zaangażowanie to są darmowe nadgodziny ?Premia zależy od tego czy pracujesz w godzinach nadliczbowych za darmo czy nie. Są tacy którzy obojętnie ile zrobią to premię dostaną a są i tacy którzy nie mają co liczyć na premię.

NN
@Byly

Pozmieniało się ale na gorsze niestety

3xCH
@NN

Dokładnie, swieta prawda! !

Święta prawda
@Przenośnik BWP

Najważniejsze że Czysta prawda wyrobił(-a) "mityczną normę" i od listopada nie był(-a) poniżany(-a) i upokarzany(-a), przez pana Policjanta.

Ale fikołek
@Przenośnik BWP

"Krzyczycie o pieniądzach i premii, więc uwaga, pensje macie płaconą za wykonaną pracę, premia jest dodatkiem" O Panie ale fikołek. Premia jest dodatkiem? To czym nazwiemy uzupełnianie podstawy by się zgadzała przed PIPem premią? Krzyczeć to można na psa przy budzie lub na karuzeli w wesołym miasteczku a nie przy wypłacie Panie Szanowny.

DK

Praca w tej firmie to szczyt upokorzenia. Ja mam kilka lat pracy w tej firmie po czym płacą mi mniej niż najniższa krajowa podstawę i uzupełniają podstawę twoją wyrobioną premia, żeby PIP się nie doebau- to żart. Januszerka rodem z lat 90tych, zero szacunku dla pracownika. Odbieranie premii, dawanie nowych samochodów żeby z zewnątrz wyglądało przyzwoicie. Na początku myślałem że firma ma jakieś zasady, wartości. Od 5 lat robią sobie jaja z pracowników, który tyrali lata dla tak dużej sprzedaży. teraz to już im się nawet nie chce, trzeba szukać innej firmy a tą omijać z daleka. Na wiosnę planuje zmianę bo to co wyprawiają Ci Panowie oderwani od rzeczywistości, a raczej kreujący swoją własną przechodzi pojęcie. Mam nadzieję, że tego typu Januszexy prędzej czy później zgniją.

Januszwell
@DK

Jak stary bjje babe ale pracuje to tak samo wyglada jak ta yarisa za pol etatu

Granulak
@Januszwell

Nie no nie jest tak źle spoko jest.

@DK

Dzień dobry, system wynagrodzeń funkcjonujący w naszej firmie musi być i jest zgodny z Kodeksem Pracy. Struktura wynagrodzeń na stanowiskach handlowych to podstawowe wynagrodzenie + premia. Zgodnie z obowiązującym prawem nikt nie otrzymuje wynagrodzenia niższego od minimalnego. Co więcej, liczba osób otrzymujących wynagrodzenie bliskie minimalnego jest niewielka i wynika prawdopodobnie ze słabszych wyników sprzedaży w danym regionie. Cała branża fryzjerska w jakiej działamy, notuje w efekcie pandemii gorsze wyniki biznesowe. Liczymy, że od marca sytuacja będzie lepsza i wzrosną wynagrodzenia w części premiowanej sprzedaży. To, co chcielibyśmy podkreślić, to fakt, że na większości stanowisk oferujemy wynagrodzenia wyższe niż rynkowe, ich poziom regularnie monitorujemy. Firma się zmienia (unowocześnia) w odpowiedzi na wymagania rynku, ale ludzie (pracownicy) są nadal na pierwszym miejscu i zapewniamy im bezpieczeństwo zatrudnienia w wielu aspektach. Jeśli spotkał się Pan z sytuacją braku szacunku, lub poczuł się potraktowany niesprawiedliwie, poprosimy o kontakt z naszym działem HR i zgłoszenie problemu. Kontakt: hr@falelokikoki.pl

Odpowiedź
@Polwell

Jeśli pracownik jest dla Was najważniejszy, proponuję sprawiedliwe wynagrodzenie, bez omijania obowiązującego prawa po konsultcji z swoimi prawnikami. Mówiąc o złych wynikach i sugerowaniu nieudolności handlowca zaznaczę, że jest to żenujące i bezpodstawne biorąc pod uwagę rozwój na rejonie kilkunastu salonów partnerskich z wielu marek podczas gdy mamy do czynienia z kilkunastoma firmami konkurencyjnymi w okolicy a nasz rejon jest mocno ograniczony. I oczywiście Państwo będą bronić się osiągnięciami kilku ludzi z 100 pozostałych i sugerować, że reszta się nie nadaje, przez co zaniżać ich samoocenę, bo przecież nikt nie zabronił 95 przedstawicielom robić obrotu 100 tyś. jak 5 pozostałym i pewnie się nie nadają. Szkoda, że coraz więcej konkurencji dostrzega, że jednak się nadają. Takie podejście, czego nie życzę zaprowadzi na manowce.

Wanda

Nie polecam . Brak szacunku dla ludzi . Szkoda czasu praca handlowca stacjonarnego mało rozwojowa ogranicza się do dźwigania dostaw i wystawiania FV. Kierownik zaleca spożywanie posiłków w toalecie bo pomieszczenia socjalnego brak . Odpowiedzialność finansowa nawet jak się okaże ze ktoś wynosi towar, którego nie jesteś w stanie upilnować . Na umowie handlowiec w realu / handlowiec , księgowy, ochroniarz , telefonista, tragaż, sprzątaczka. Ale zawsze można spróbować . Powodzenia

pracownika brak
@Wanda

Wanda od razu widać ze pracujesz lub pracowałas w tej smiesznej firmie wszystko sie zgadza panowie zatrzymali sie w ich chorych głowach i pomysłach pracownik to nikt jak ci się nie podoba to pa nie ważne ile pracujesz chore godziny pracy pensja w miejscu nie polecam omijajcie szerokim łukiem powinna się PIP mocno przyjrzeć tej firmie ten pomysł z lunchem i 9 godzinami pracy to chore nie dlugo sie obudza z reka w g.. kiedyś fajna firma dzis (usunięte przez administratora) niestety

Granulak
@Wanda

Który czereśniak (usunięte przez administratora) taki mądry odnośnie kierownika?

Zostaw merytoryczną opinię o Polwell Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Polwell Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polwell Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polwell Sp. z o.o.?

Polwell Sp. z o.o.