Opinie o Aryton Sp. z o.o. w Chmielno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Aryton Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Aryton Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aryton Sp. z o.o. w Chmielno

Ida Nowy wpis

Dobra, pracy w centrali nie chwalicie, ale jak jest w salonach? Szukają sprzedawcy u mnie na Bacieczkach w Białym i jest umowa o pracę, a nie wszędzie w odzieżówce można ją mieć, tak naprawdę to mało gdzie. Jeszcze opieka medyczna i inne benefity. W sumie tylko jeszcze o zarobki sprzedawczyni chciałam Was jeszcze dopytać. Kto zna?

Ludwiak Elżbieta Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Prowadzę szwalnię szyjąca wysokiej półki marki zagraniczne oraz krajowe , jestem zainteresowana współpraca z Państwa firmą Proszę o kontakt pod numerem telefonu 600046173 lub maila elfashion@wp.pl Z wyrazami szacunku Ludwiak Elżbieta

Hanka Nowy wpis

„ Nie znaleziono propozycji pracy” Tak mi się wyświetla, jak próbuję wejść w to ogłoszenie na Szwaczkę. Byłabym zainteresowana jakby się udało czegoś dowiedzieć. Na tej szwalni praca jest bardziej indywidualna czy w zespole szyjecie? No i właśnie czy jest wakat teraz?

Aktualnie poszukują na stanowisko księgowej. Czy ktoś jest się w stanie wypowiedzieć w sprawie wynagrodzenia, ilości obowiązków, premii lub innych benefitow oraz atmosfery w pracy?

były
@Anonim

A MOŻ BYŚ PO PROSTU do nich podeszła albo przedzwoniła. na pewno Ci powiedzą na jakie zarobki i benefity możesz liczyć. możesz liczyć. gdybym był na ich miejscu na pewno bym Ciebie nie przyjął

Księgowy Nowy wpis
@były

@były, jesteś naiwny! Uważasz że jak petent idzie do firmy która szuka pracownika i zapyta się jak u was się pracuje? Wykorzystujecie pracowników, są premie? A kierownik to będzie mój psia psi? Powiem Ci ze oczywiście kooryzują. Ich zadaniem jest zdobyć naiwne osoby, desperatów którzy za najniższa krajową będą pracować. @anonim mam znajoma która pracuje w tej firmie. Na kokosy nie licz, kierownika wyrozumiałego nie mają w tym dziale. Co sama wywalczysz to dostaniesz. Ale nikt za tobą nie stanie. Ale na pewno co cię spotka to koloryzowanie, bajerowanie a potem szara, smutna i przede wszystkim samotna rzeczywistość. Podobno można nabawić się nerwów, i garba. Nie bez powodu cyklicznie ludzie z konkretnych działów są poszukiwani w Aryton. Szkoda ze nikt z właścicieli nie zastanowi się gdzie lub w kim tkwi problem.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Aryton Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Elżbieta

Dzień dobry, jak często firma szuka szwaczek lub prasowaczek? Dawno nie widziałam żadnych wakatów, a chciałabym ubiegać się o któreś stanowisko. Czy warunki i pensja jest na podobnym poziomie w obu przypadkach? Możecie zdradzić widełki? Oferują umowę o pracę, czy wszystkie składki są normalnie doprowadzane? Pracują tutaj młodsze dziewczyny, czy w różnym wieku? Dopytuje, bo ja już mam swoje lata :)

Gabi
@Elżbieta

Pani Elżbieto cały czas szukają. Tak płacą że deficyty mają na tym stanowisku bez przerwy. No ogłoszeń oficjalnych brak, bo co by mogli napisać że tyrać masz za najniższa krajową, bez premii. Na urodziny dadzą Ci bon do zakupu ciuchów w ich sklepie i ledwo na tishert ci starczy za 599zł. A no i najważniejsze jest dofinansowanie na obiady, nic specjalnego krewetki, kawior i cielęcina (taka półka cenowa restauracji) a dofinansowanie 5 zł. Nikt z prawie 100 pracowników nie korzysta ale jest. Za to cały ten cyrk korzysta z owocowych czwartków i wtorków. Jeśli dla Pani wartość pracy za minimum i otrzymanie dwa razy w tygodniu mandarynki i banana to cos. To ta firma jest dla Pani. Pracowałam półtora roku. Nie sądziłam że tają firma tak działa, żal stałych, długo letnich pracowników. Zasłużyli na więcej. Mam nadzieję że pomogłam. Pozdrawiam Gabrysia.

@Gabi

A na jakieś benefity w postaci karty MultiSport albo prywatnej opieki medycznej można liczyć, skoro zarabia się tutaj najniższą krajową i bez premii? Piszesz, że szkoda Ci długoletnich pracowników... To oni też pracują za minimalną? Nie mają jakiegoś większego wynagrodzenia? Jak to jest?

zosia

aktualnie poszukują koordynatora do sklepu internetowego w siedzibie firmy. Jak to wygląda z atmosferą w pracy? Jak wynagrodzenie? Najniższa krajowa czy coś więcej?

Gal anonim
@zosia

Nie polecam, chyba że masz stalowe nerwy i lubisz (usunięte przez administratora) w pracy.!!! też byłam na rozmowie wszystko pięknie fajnie. Ale skontaktowałam się z byłym pracownikiem. I z pewnością tam się nie zatrudnię.

Ktoś aplikuje do firmy Aryton Sp. z o.o. w mieście Chmielno? Podzielicie się wrażeniami z rekrutacji?

Malwa

Naprawdę nikt z was nie ma pozytywnego zdania o pracy w firmie? Szczerze to trochę się z dziwiłam, raz ktoś mi polecał pracę w tym miejscu. Właśnie szukają kierownika sklepu, więc tym bardziej bardzo ciekawi mnie jak obecnie w 2023 to wszystko tu wygląda? Jakie widełki oferują? W benefitach widzę dofinansowanie kursów i szkoleń, w jakich szkoleniach braliście udział?

Danka

To co firma robi to krok wstecz moim zdaniem. Zatrudnianie ludzi bez wartości Korpo szczury. Którzy po za procedurami nic nie wnoszą. Kultury osobistej i w kontakcie z drugim człowiekiem brak. Kierownik regionalny jest od tego aby sprawdzać błędy salonów i dołować ludzi by ci mieli problem z sobą. Sama zero wnosi, potrafi tylko się wymądrzać, raz poproszona prze że mnie o pokazanie jak obsługiwać klienta, bo miała zastrzeżenie do mojej obsługi, parsknęła śmiechem i powiedziała nie pokaże ci, tego trzeba się nauczyć. Gratulacje dla firmy ze mają kukłę która może wyjeździć paliwo i wyeksploatować samochód. Widać firma ma za mało kosztów skoro takie działania podejmuje. Na pewno w dłuższej perspektywie czasu widzę tu rozwój ale tych bez użytecznych korpo szczurów.!!!

Zżera mnie

No nie wierzę. Szwaczki na pewno są doceniane, nie oszukujmy się jak by było aż źle płacowo to firma by upadła i nikt by dla nich nie szył. Firma docenia pracowników na różne sposoby gratyfikacja na święta, podczas urodzin. Z roku na rok są zmiany na lepsze.

szczerze

Nie pracowałam w gorszym miejscu. Jeżeli w ogóle można w ten sposób określić prace w firmie Aryton. Kompletne rozregulowanie, brak jakiegokolwiek porządku pracy, pomysłu . Wszystko samo sobie, po najmniejszej lini oporu. Narzędzi do pracy brak, towaru brak, ale Ty przychodź do pracy z uśmiechem od ucha do ucha i maluj trawę na zielono, to nic ze towaru wiecznie nie ma, masz sprzedawać. Marka Podobno premium a zarobki minimum. Najniższa krajowa. Wielkie rozczarowanie. Trzeba mierzyć zdecydowanie wyżej.

@szczerze

Towaru i narzędzi brak? Jakie tak właściwie masz na myśli i jak bez nich można sobie radzić? To jak to w praktyce musiało wyglądać?

Kaja
@szczerze

Jaki dress code obowiązuje pracowników w firmie Aryton?

Honorata
@Kaja

slyszalas moze ze jest jakis wymagany? bo net nic na ten temat nie mowi, to nie korporacja ze trzeba chyba chodzic w garsonce no nie?

Kaja
@Honorata

No właśnie nie wiem ???? dlatego pytam byłego pracownika, jak należy ubrać się tam do pracy

ćma
@szczerze

Szwalnia w Chmielnie zajmuje się wszywaniem metek w gotowe produkty i wypychaniem jako swoich wyrobów, . a te są kurierami przywożone z Włoch. Czy to nie haczy o paragraf ? Może ktoś się tym zajmie....

@ćma

To czekaj... Przy tym co piszesz ile płaciliby szwaczce za doszywanie samej metki? Ile ich obecnie jest zatrudnionych?

Czy w Aryton Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Niestety bez zmian i nie zapowiada się żeby było lepiej.

Stara wyjadaczka

Niestety bez zmian. A nawet gorzej. Firma zaczęła się rozwijać ale w stronę korpo. Zatrudniają korpo szczury które wogule mają wszystko gdzieś. Właściciele dalej ślepi nie widzą ze są im mydlone oczy. Zatrudniane osoby na bezsensowne stanowiska, dany samochód służbowy. Pensja dyrektora i przywileje. Jeździć i odchaczac ptaszki każdy potrafi. No ale cóż pustaki nie mogą przekazywać wiedzy. Jak ktoś chce mieć pracę i nie chce pracować to polecam Aryton. Pensja w miejscu i zero awansów. Wystarczy być ładna i mieć plecy.

@Stara wyjadaczka

Pensja w miejscu, znaczy ile dają? Podstawa razem z premią. A co do zmiany w korpo… Myślisz, że da się tego uniknąć, jeśli firma ma się rozwijać?

stały klient od lat

chciałam się z Wami podzielic moim zdaniem i ogromnym rozżaleniem które mnie spotkało, od lat jestem klientem w Waszym salonie, nie bede wymieniac miasta do którego uczęszczałam ale po tym co sie ostatnio dowiedziałam juz nie bede tam chodzic..... jak wspomniałam jestem kientem od lat, i z rózna obsługa sie spotykam i spotykałam , rok temu w jednym z salonów spotkała mnie ogromna niespodzianka i przyjemnosc, nawiązałam relacje z kobietą która zachwyciła mnie nie tylko swoim ogromnym profesjonalizmem ale serdecznością, uśmiechem ogromną wiedzą na temat firmy i podejciem do klienta, nasza rekacja trwała rok, przychodziłam tylko do tej pani która okazała sie byc kierownikiem tego salonu, zawsze mogłam na nią liczyc, szykowała mi stylizacje nawet dobierała wszystko innne do niej. Ostatnio chciałam znów ja odwiedzic z zamiarek odnowy szafy mojej, zostałam potfornie rozczarowana..... Kiedy weszłam zobaczyłam całkowicie inne panie, podeszłam i zapytałam o p.kierownik gdzie usłyszałam że juz nie pracuje...... zamilkłam i wyszłam, ludzie nie rozmumiem jak mozna pozbawic prace taką osobe? profesjonalna, miła i indywidualnie podchodząca do klienta, empatyczną, moje kolezanki są zbulwersowane jak po dzisiejszej kawie im o tym powiedziałam. Gdzie śa ludzie ktorzy zajmuja sie rekrutacja???? jakich ludzi zwalniaja i rekrutuja???to okropne jak w naszym kraju postepuje sie z osobami ktore daja serce i pełen profesjonalizm! rezygnije z tej firmy bo złamała mi serce, zniszczyła naszą relacje. Panu włascicielowi proponuje sie przyjrzec kogo zatrudnia. To tyle, zal pozostaje

kuba
@stały klient od lat

Miło się czyta że w jakimś sklepie jest lub była cudowna obsługa. Szkoda że z jakiś powodów została tam dokonana zmiana. Osobiście nie wierzę że właściciele zwolniliby tak dobrą i sprawną obsługę. Może po prostu Ta/Te Panie odeszły np na urlop macierzyński lub z innej ważnej przyczyny. Należy sobie życzyć aby ich następczynie były równie dobre tym bardziej że wiem że w Tej firmie przykłada się bardzo dużo uwagi do szkolenia

Katarzyna
@kuba

Proszę pana , miał by pan więcej odwagi przyznać się ze jest pan kobieta a nie ukrywać się pod tym nikiem , jeśli chodzi o ta sytuacje to troszkę bardziej wtajemniczona jestem niż pan :) wiec zbędny komentarz pani tu daje a sama jestem pracodawca i wiem jak ciężko jest o dobrych ludzi do pracy , ba z pasja i sercem , a ta pani na urlop macierzyński narazie się nie wybiera . Zazdrość i tyle żegnam bo widzę ze nic tu po mnie

Stała Klientka
@stały klient od lat

Jakie miasto bo tez mam podobna sytuacje ?

Kolorowa
@Stała Klientka

Stała Klientka
@Kolorowa

Ja miałam przyjemność w Łodzi

Katarzyna
@stały klient od lat

Ja miałam przyjemność mieć kontakt z przebudowana profesjonalna Kierowniczka w Arkadii w Warszawie Pani Karolina zawsze wiedziała jak połączyć to co już mam w szafie z nowościami które mi proponowała.

@stały klient od lat

Przecież bardzo możliwe, że ta pani kierownik sama się zwolniła. Prawdopodobnie nie odpowiadało jej coś w tej firmie. Po wielu latach w końcu zdecydowała się coś zmienić w swoim życiu a nie tkwić w toksycznej sytuacji. Znam to z własnego doświadczenia.

Krystyna
@stały klient od lat

Dzien dobry dołączę do Pani opini,zgadzam się z Panią w 100%,byłam ostatnio w ubiegłym tyg,na chwilę ,zajrzec,co nowego się pojawiło,lubię to markę,niestety zachowanie Pani sprzedawcy w czerwonych włosach,bardzo mi się nie spodobało,rozmowy na głos o klintkach,które przychodzą i denerwują,to chyba nie na tym powina polegac obsługa, już mi kiedyś koleżanka mówila o nie profesjonalnym zachowaniu tej Pani,nie zwraxa ona uwagi na to,kto jest w sklepie,na głos komentuje wygląd i zachowania klientek,czy tak powinna wyglądać obsługa w takim drogim salonie?To chyba pytanie do firmy,niestety ale nie będę wiecej odwiedzać salonu w copernicusie,poczułam się tam bardzo źle i więcej nie wrócę ????

Aniek
@stały klient od lat

Widocznie ta była kierowniczka miała tylko taki stosunek do Pani, ja inaczej to wspominam z moimi znajomymi... Do tego Pełna chaosu, udawała ze zna się na rzeczy, opowiadała bajki byle sprzedać, ciągle problemy z komputerem, nieumiejętność obsługi nie raz widziałam jak woła dziewczyny z ekipy bo nie umoe sobie poradzić... Żenada. Cieszę się że obecna ekipa w Krakowie jest tak sympatyczna, fachowa/zawsze szczerze doradzi i nie wciska na siłę by sprzedać jak ta poprzednia kierownik. Nowa energia i serdeczność, aż chce się wracać. Mam tam swoje ulubione panie

Krakowianka
@Kolorowa

W Krakowie w galerii panie są świetne! Nie ma rzeczy niemożliwych, zawsze stają na głowie by pomóc i dogodzić każdemu, a mam naprawdę ciężki charakter - jestem wymagająca. Jednak wracam tam już od 2 lat i widać, jak salon się rozwija, świetny wystrój, świeże spojrzenie, marka chyba odmłodniała dzięki tej ekipie. Moje córki także uwielbiają to miejsce

@stały klient od lat

Jakie miasto bo miałam podobnie :(

Zadowolona klienka

Markę poznałam niedawno, postanowiłam wypróbować. Na początek zamówiłam szal, przyszedł uszkodzony, natomiast zostałam potraktowana bardzo profesjonalnie. Firma wysłała kuriera po odbiór przesyłki, a po kilku dniach dostałam pełnowartościowy produkt. Wszystko na ich koszt. Ogólnie jestem zadowolona i na pewno jeszcze tam wrócę.

TOMASZ KAMINSKI Poznań

Plaszcz dla zony na Walentynki. Okolo 3000 PLN. Dostarczony ze zle uszytymi rękawami. Rekawy wystarczajaco szerokie dla kija od szczotki - nie dla ramion. Wypelnilismy druczek do wymiany. Wyslalismy kurierem. Po dlugim oczekiwaniu otrzymalem wiadomość.: Przesylka do odebrania w jakims cholernym punkcie Poznania, o ktorym nigdy nie słyszałem. Takie tanie (usunięte przez administratora) za spore pieniądze.

@TOMASZ KAMINSKI Poznań

Ja to i tak bym się cieszyła, że nie pomylili Poznania np., z Opolem. Różnie bywa. No ale w końcu ostatecznie już wszystko z tym płaszczem było dobrze tak? Skorzystacie jeszcze z ich usług czy już raczej nigdy?

E-Z

(usunięte przez administratora) bez przyszłości, omijać szerokim lukiem ...

Edyta

Klientka Aryton jestem od lat. Bardzo chętnie odwiedzałam salony, w Bydgoszczy, Gdańsku, Poznaniu. 6 msc temu przeprowadziłam się do Torunia, zmiana pracy itd,itc. Będąc na zakupach w Galerii Copernicus, weszłam do Salonu Aryton ... Obsługa taka sobie. Pani kierownik chyba bardziej jest skupiona na sobie niż na klientkach. Uwielbia opowiadać o Sobie jaka, to ona przemęczona, że non stop jest w pracy, dzieci same...( Jeżeli jest taka przemęczona, to niech nie zabiera pracy innym, bardziej doświadczonym specjalistom).Druga Pani lekko nadszarpnięta zębem czasu, non stop na telefonie! Czy to Call Center? Wrzaski, krzyki na salonie. Obgadywanie klientów, że ma rozm. 44, a chciałaby się zmieścić w 40. Bardzo niesmaczne zachowanie. Godzina 20.30. pędzę z pracy na złamanie karku, by odebrać swoje zamówienie ze sklepu internetowego. Podchodzę pod salon, a tam kartka na drzwiach"Zaraz Wracam".. 5 minut zamknięte.10 zamknięte, 15 zamknięte... Myślę sobie dobrze pójdę zobaczyć jeszcze buty do sukienki, która zamówiłam w Aryton... Jakie moje zdziwienie było, widząc 2 Panie z Aryton w konkurencyjnym butiku przymierzając w sweterki... Roześmiane, szczęśliwe... A ja (usunięte przez administratora) 15 minut siedziałam na sofie, czekając by w końcu odebrać swoje zamówienie... Czy tam ktoś z właścicieli, dr regionalnego ma pojęcie co się dzieje na tym salonie? Dlatego wsiadam w samochód i razem z siostrą jedziemy na zakupy do Poznania. Tam jest przynajmniej profesjonalne podejście do klienta.

Renata
@Edyta

Szanowna Pani, czuję się w obowiązku odnieść się do Pani opinii. Podobnie jak Pani jestem wieloletnia klientką Patrizia Aryton a ponieważ mieszkam od wielu lat w Toruniu, to oczywistym wyborem jest miejscowy salon. Nigdy nie spotkałam się z lekceważeniem klienta, wręcz odwrotnie... Nigdy nikt mnie tak dobrze obsłużył . Profesjonalizm, empatia, najwyższa kultura osobista, znajomość marki i jej produktów ale nade wszystko umiejętność pomocy klientkom w świadomym wyborze z przeogromnej gamy produktów to w mojej opinii cecha Pani kierownik. Nie chcę się odnosić do Pani oceny drugiej Pani obsługi bo jest ona poprostu nieelegancka, nie można zrozumieć jak kobieta może się wyrazić tak o drugiej kobiecie. Podsumowując, szczerze polecam zakupy a nawet zwykłe odwiedziny w salonie . Niezwykle kobiety które tam pracują niegdy Cie nie zostawią z kłopotem z wyborem wymarzonej garderoby a ich przyjazne i serdeczne nastawienie sprawia że zakupy tam to przyjemność. Pozdrowienia dla Pani Magdy ????

Iwona
@Renata

Od kilu lat jestem klientką w Patrizia Aryton w Toruniu i nigdy nie spotkałam się ze złą obsługą . Pani Magda jak i pani Dorota bardzo miłe pomocne . Jak nie ma produktu na sklepie to robią co mogą aby towar przyjechał z innego salonu. Jest możliwość skrócenia jak i wydłużenia produktów oczywiście tych które się do tego kwalifikują. Ostatnio przy zakupie sukienki Elisse dla mojej córki były wyszywane rękawy w innym rozmiarze - tego wymagała sytuacja. Zawsze mogę liczyć na pomoc. Nie rozumiem tych negatywnych opinii i czytam je z ogromnym zdziwieniem gdyż osobiście nigdy ich nie doświadczyłam . A atmosfera panująca w sklepie jest tak miła że zazwyczaj przebywam w salonie dłużej niż wymaga tego sytuacja????

Oliwia
@Iwona

Ja również nie mogę zgodzić się z powyższą opinią. Pani Magda jest niezwykle pomocną osobą dla niej nie ma rzeczy niemożliwych, gdy w grę wchodzi klient.

Judyta

Zastanawia mnie gdzie jest sens i logika w zwalnianiu wyszkolonych dziewczyn w trakcie pandemii,żeby 3 miesiące później zatrudnić nowe osoby.

Anita
@Judyta

Bo takie wyszkolone dziewczyny się cenią mają własne zdanie bo już dłużej pracują domagają się podwyżek bo są już fachowcami. Znają już swoją wartość, a taki nowy pracownik pewnie bez żadnego doświadczenia weźmie co mu dadzą.

B

Niestety, ale nie wspominam dobrze. Praca za najniższą krajowa. Brak możliwości rozwoju. Jedyne „szkolenia” odbywały się na instagramie podczas których Panie przebierały się w rzeczy marki i bawiły w modelki. Pracownik podpisujac umowę, nie otrzymuje bazowej wiedzy, która mógłby później podzielić się z klientem i wykorzystać w codziennej pracy. Sklepy bez towaru, wieczny brak modelu, rozmiaru. Ściągnięcie towaru dla klientki często graniczyło z cudem. Wewnętrzne konkursy nagradzane voucherem do wydania w firmie, zamiast grosz więcej do wypłaty żeby nakarmić rodzine. Słaba atmosfera, stanie na baczność , odpytywanie z metek, brak kontaktu z przełożonymi, nie odpowiadanie na wiadomsoci czy telefony. W emailach wieczne straszenie, że jak czegoś nie zrobisz na już to trafi ta informacja do „ prezesa”. Ceny rzeczy nie adekwatne do jakości, ale to akurat już każdy jest w stanie sam ocenić nie będąc nawet pracownikiem.

T-ń
@B

To prawda . W 100 % się zgadzam. Źle obsadzone stanowisko kierownika. Byłam ok 2 msc na okresie próbnym. Ucieklam przed wygaśnięciem umowy. Ciągłe pretensje, żale ze str kierownika. Pytanie przy kliencie na kogo nabijamy paragon! Wstyd! Naprawdę ludzie tam u góry zwróćcie uwagę kogo zatrudniacie! Obgadywanie do klientów byłych pracowników, a o obgadywaniu klientów do klientow już nie wspomnę. Nie będę pisała o jakie miasto mi chodzi. Ludzie chcą pracować, rozwijać się ale głupotą i chora ambicja pracowników dłużej zatrudnionych odbiera nam chęć pracy w tej firmie!

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Aryton Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Niestety w tej Firmie dużo się mówi o możliwości rozwoju ale niestety takiego nie ma. Firma jedynie wymaga żeby samemu się rozwijać ale nic nie daje. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Aryton Sp. z o.o. - Chmielno

• Jak się pracuje w Aryton Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aryton Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aryton Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aryton Sp. z o.o.