Opinie o Kosmetix w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kosmetix. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kosmetix o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kosmetix w Warszawa

Małgorzata Nowy wpis

Ktoś tu niżej mówi że firmę powinien odwiedzić sanepid - o co może z tym chodzić? Coś nie tak z warunkami sanitarnymi? Wpływa to mocno na pracę?

Marti1991 Nowy wpis
@Małgorzata

Sprzedawanie produktów po terminie mówi samo za siebie ;)

Jm

Moim zdaniem opinie są tochę zafałszowane, ponieważ firma jest naprawdę w porządku

inti
@Jm

Może dla managerów, szeregowy pracownik nawet jak się stara, nie jest doceniany.

Marina
@Jm

Jest w porządku . . O co chodzi z pomyśle franczyzy i zbieraniem po 20 tyś zanim podpiszą jakakolwiek umowę

Adrian
@Marina

Niestety nie znalazłem żadnych informacji na temat franczyzy, ale jeśli jest taka możliwość, to fajnie byłoby gdybyś dodała takie informacje. Firma prowadzi sklepy z kosmetykami i perfumami, więc chętnie dowiem się, czy potrzebują sprzedawców lub konsultantów kosmetycznych. Czekam na komentarze.

Krz189
@Jm

W porządku?? Dobry żart! Naprawdę dobry. Ta firma to jest jedno wielkie nieporozumienie. Kręcą i (usunięte przez administratora) ludzi. Karzą sprzedawać produkty po terminie to jest normalne?! No raczej nie. Cała ta sieć sklepów WAY TO BEAUTY powinni zamknąć. Nikt normalny nie wytrzyma w tej firmie nawet miesiąca. Nie pozdrawiam

Grzegorz Nowy wpis
@Krz189

Jak długo tu pracowałeś? Opisałeś negatywne aspekty pracy w Kosmetix, może powiesz też co Twoim zdaniem działało tu poprawnie? Liczę na Twój szczery wpis, daj znać!

Krz189 Nowy wpis
@Grzegorz

Pracowałem ponad 6 lat. W tej firmie nie ma nic pozytywnego. Typowy szef wyzyskiwacz łącznie z szefową. Szefowa tylko się drze a tak naprawdę (usunięte przez administratora) umie. Niby fryzjer z wykształcenia a ma takie opinie że nie jedne to już by włosy straciły. Mniejsza o to. Najgorsza firma do jakiej kiedykolwiek trafiłem. Powinien tak sanepid wpaść i zrobić taki naprawdę porządny przegląd że tak powiem. Tragedia.

Zastanawiam się z jakiego powodu są te ciagle rotacje ?

Zażenowana

Typowy pracodawca wyzyskiwacz - proponują najniższą krajową i za takie śmieszne pieniądze wymagają nie wiadomo czego. Za ochłapy wypłaty marzą o pracowniku który się angażuje, rozwija i jest kreatywny. Do tego wymagają żeby poświęcać swój prywatny czas w domu i samemu uczyć się programu (oczywiście za darmo). Ponad to kiedy szefowa jest w biurze panuje nerwowa atmosfera bo ta kobieta tylko chodzi i się unosi jak nie do każdego pracownika po kolei to chodzi po całym biurze, krzyczy do słuchawki i wszystkim przeszkadza w pracy. Dla mnie żenujące jest samo to, że nie ma własnego biura tylko chodzi i rozprasza innych. Generalnie nieciekawa firma, która nie daje perspektyw i nie inwestuje w rozwój pracowników tylko pracowników wykorzystuje. Radzę omijać szerokim łukiem każdemu kto nie jest zdesperowany w poszukiwaniu pracy.

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Element

Najgorsza firma w której pracowałam. Wewnątrz w firmie panuje straszny bałagan , co chwile się coś nie zgadza , szefostwo i regionalni tworzą koło wzajemnej adoracji , a do swoich pracowników na niższych szczeblach nie maja za grosz szacunku . Co chwile są rotacje , które tylko pokazują na to jak beznadziejna jest ta firma, bo kto normalny wytrzymałby z szefostwem , które ma Cię za nic . Każą Ci wciskać ich produkty ,obiecując złote góry , a nie dostajesz nic w zamian , poza marna podstawa . Na premie od sprzedaży czy podwyżki nie ma co liczyć ,pojawiają się obietnice , a gdy przychodzi co to czego umywają ręce i szukają marnych argumentów , abyś przypadkiem nie dostał większych pieniędzy . Omijajcie to miejsce szerokim łukiem , chyba ze akurat marzy Wam się praca do której idziesz z ściśniętym żołądkiem zastanawiając się w jakim humorze jest dzisiaj szanowna ,,Pani” szefowa, która gnoi ludzi bez żadnych oporów . Podsumowując (usunięte przez administratora) i kilometry mułu, toksyczne miejsce z jeszcze gorszymi ludźmi .

Izabela
@Element

Na pewno praca w sprzedaży i na jakiś wynik @element jest stresująca i niepewna co do wysokości wypłaty. Wiadomo, że nie jest to podstawą do nieprzyjemnej atmosfery i traktowania z góry przez kierownictwo. Jednak wyrażając opinie o firmie pamiętajmy, żeby podawać wszystkie strony tej sytuacji - plusy i minusy. Ktoś może się w tym tonie wypowiedzieć na temat Kosmetixu?

Weronika

@Zośka, czy aby na pewno jest aż tak źle? Nie można powiedzieć na temat firmy nic chociażby neutralnego? @Acima, jesteś w dalszym ciągu pracownikiem Kosmetixu? Co możesz powiedzieć na temat zmian jakie zaszły w tym miejscu pracy?

Acima
@Weronika

Tak w firmie zmieniło sie dużo Atmosfera.Jeszcze bardziej destrukcyjna.

Zośka

To ta firma w ogole jeszcze funkcjonuje !??? Inspekcja pracy jak i sanepid już dawno powinni się zająć tym miejscem. Szacunku do pracowników z tego co czytam jak nie było tak nie ma do tej pory. I niestety tak pozostanie... Czy ktoś Wie czy w sklepie w Zielonce pracuje jeszcze ulubienica Romanowskiego Wielka (usunięte przez administratora) ! Która niestety kosztem innych ludzi osiągała swój cel... Śledzę forum 80% prawdziwych komentarzy zostało pousuwanych...oczywiscie tych niewygodnych dla firmy. Ja pracowałam w 2012 r... tylko 3 tygodnie... I nigdy nie miałam gorszej pracy ! (usunięte przez administratora) Salony kosmetyczne słysząc jego nazwisko bezdyskusyjnie kończyły jaką kolwiek rozmowę o współpracy nie było mowy. Podejście szefa do pracowników żenada... Przekleństwa i wyzwiska na codzień...taki grzeczny i kulturalny szef firmy. Podejście do klienta...żenada Szkolenia....hahaha nic więcej nie będę komentować bo słów brak. Nie polecam ! Lepiej w swoim życiu omijać tą firmę i tych ludzi...

Acima

Jak najdalej od tego syfu i pseudo kierowników którym do polskiego jakoś nie po drodze.Jak coś takiego jeszcze funkcjonuje to tylko ludzie pokroju pana D ogarniają.

Weronika

@Neroha, co chciałeś nam przekazać za pośrednictwem swojej opinii? Na forum najbardziej istotne są komentarze dotyczące warunków pracy, atmosfery czy zatrudnienia w firmie. Każda merytoryczna wypowiedź jest w stanie pomóc podjąć decyzję odnośnie zatrudnienia w danym miejscu. Czy zechcesz odpowiedzieć na moje pytania dotyczące pracy w Kosmetixie?

Weronika

@Neroha, jak wnioskuję po Twoim komentarzu, jesteś byłym pracownikiem firmy? Czy jeśli praca w Kosmetixie nie była dla Ciebie satysfakcjonująca, próbowałaś przekazać swoje uwagi do kierownictwa? Dyskutuje z użytkownikami i pytam ich o różne aspekty pracy w danym miejscu, ponieważ jest to istotna podpowiedź dla tych, którzy planują aplikować do konkretnej firmy. Nie sugeruje się wyłącznie negatywnymi czy wyłącznie pozytywnymi wypowiedziami, ponieważ wiele osób ma inne zdanie na temat tych samych aspektów pracy. Mówi się, że "tyle osób - ile opinii" i to powiedzenie sprawdza się także w tym przypadku. Czy poczułaś się urażona którymś z moich pytań?

Drążysz szefie.????

Weronika

@Neroha, czy możesz powiedzieć nam coś na temat warunków pracy w tym miejscu? Jaka atmosfera panuje w tym przedsiębiorstwie? Pytam zarówno o relacje pracownik-pracownik jak i pracownik-pracodawca. Jak wygląda ten aspekt w Kosmetixie? Będziemy wdzięczni za każdą merytoryczną odpowiedź na temat pracy w firmie.

@Weronika

Warunki odbiegają od norm przyjętych w tych czasach,atmosfera w firmie jest nerwowa,mydlenie oczu podwyżkami.Relacje pracowników są trudne z uwagi na przekrój ludzi-dwa poziomy...Brak szacunku dla pracownika to codzienność.Tyle jest złych komentarzy a Ty ciągle dopytujesz.Jakieś to dziwne...

Weronika

Czy ktoś mógłby powiedzieć nam coś na temat warunków pracy w tym miejscu? Jak wygląda aspekt benefitów pozapłacowych w firmie? Czy takowe są dostępne dla pracowników? Podzielcie się z nami informacjami na ten temat. @Yuma, skąd wniosek, że nie rozumiem kontekstu wypowiedzi? Forum odwiedzają różne osoby jednak ich cel jest podobny: chcą zasięgnąć opinii na temat firmy. Pytam o to czy dana osoba jest obecnym czy byłym pracownikiem tylko w celu porównania opinii: jak już wspomniałam inną wyrazi osoba, która pracuje w firmie a inną ta, która w niej pracowała. Różnica polega także na tym, że osobie stale pracującej w firmie mogę zadać pytanie, na które ta, która w niej już nie pracuje, nie będzie mogła odpowiedzieć. Udzielanie opinii nie jest oczywiście obowiązkowe Gdy będziesz czuł się gotowy by nam takiej opinii udzielić - na temat jakiegokolwiek aspektu pracy w firmie, czekamy na Twoją wypowiedź. Jeśli nie, być może zdecydujesz się innym razem.

@Weronika

Benefity?Zapomnij.Na święta jakieś śmieszne bony na zakupy w sklepach WTB.Premia to żenada o ile w ogóle jest.Jak się wybierasz to tego kurniku to sobie daruj.

Weronika

@Yuma, niestety, nie odpowiedziałeś na moje pytania. Nie wszyscy użytkownicy forum w pełni mogą zrozumieć Twoje wypowiedzi, ponieważ nie są napisane w sposób konkretny, dlatego proszę byś je doprecyzował. Oczywiście, nie musisz tego robić jednak użytkownicy będą Ci bardzo wdzięczni za wszelkie merytoryczne informacje na temat warunków pracy w tym miejscu. Ponawiam zatem pytanie, ponieważ nie udzieliłeś odpowiedzi odnośnie przyznawania benefitów i ich formy (bo akurat o nie zapytałam) w firmie. Po Twoim komentarzu można wywnioskować, że jesteś byłym lub obecnym pracownikiem firmy - jest to istotne z perspektywy opinii. Inną będzie miał były pracownik, inną obecny (bo przykładowo w firmie mogły zajść zmiany - korzystniejsze bądź nie). Użytkownicy i osoby pragnące podjąć zatrudnienie chcą dowiedzieć się jak najwięcej o strukturze firmy, warunkach pracy, benefitach czy atmosferze panującej w tym miejscu. Czy wobec tego powiesz nam coś na temat wybranego aspektu pracy w firmie?

@Weronika

Droga ,,Weroniko,, gratuluję inwencji i bogatego zasobu słów.Nie potrafię jednak zrozumieć ,że nie rozumie Pani kontekstu wypowiedzi.Na każde pytanie z wyjątkiem tego czy jestem byłem pracownikiem czy też obecnym nie ma odpowiedzi i z uwagi na możliwość anonimowosci nie zamieszczę rozwikłania tej zagadki.Poprzednia wypowiedź nie jest wyimaginowana.Wysuwa się jakże obcesowe ,,dziękuję i pozdrawiam,,...

Weronika

@Yuma, możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Jesteś obecnym czy byłym pracownikiem firmy? Powiesz nam czy dla pracowników dostępne są benefity pozapłacowe? Jeśli tak, to w jakiej formie?

@Weronika

Proszę czytać że zrozumieniem,wszystko zostało zawarte w treści wypowiedzi.

Yuma

Swobodne wyrażanie swoich poglądów,nie leży temu pracodawcy.Brak szansy realizacji swoich pomysłów.Nie inwestowania w pracownika.Ignorowanie człowieka dzieki któremu mają to co mają.Nie doceniają potęgi kultury organizacyjnej i wprowadzają napięty klimat.Brak umiejętności menadżerskich u właścicieli jak również kierowników.Firma cechuje się hipokryzją.To wszystko w oczach małego,szarego pracownika stawia tego pracodawcę na podium najgorszego pracodawcy.

Gregor

Zastanawiająca jest ta cisza. Czy firma normalnie działa?

nieznana

ta firma to jedne wielkie dziadostwo!

Bartosz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

G.

Dodam bo zapomniałam że stanowisko było fakturzysty/ pracownik administracji .

G.

Witam Firma Kosmetix oraz GKhair należą do tego samego właściciela, zarobki w obydwu spółkach różne . Chciałam się zatrudnić miałam dzień próbny po godzinie 14 stej powiedziano mi że stawka ustalona na rozmowie wstępnej jest dużo za duża , trochę to słabe i mało profesjonalne bo po co pracownika brać na dzień próbny. Ludzie tam wydawali się w porządku , praca też typowo biurowa ale stawka już nie . W tym dniu było nas dwie mi zaproponowano pracę w jednej spółce za 1900 netto(3 mies na zlecenie później na rok już umowa o pracę) innej dziewczynie w drugiej spółce za 2000 netto (miesiąc na zlecenie później umowa na rok) - obie nie podjęłyśmy zatrudnienia. Rozmowa pozytywna , dużo niuansów życiowych typu czy mamy dzieci , czy planujemy , czy dojazd mamy dobry itp a warunki wymienione wyżej były na 11/2017 .Co do umowy to nie wiem czy wszystko zawarte jest na umowie i nie ma czegoś pod stołem , bo u osób tzw. prywatnych często tak bywa.

Zostaw merytoryczną opinię o Kosmetix - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kosmetix?

Kandydaci do pracy w Kosmetix napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kosmetix