Opinie o Idea Fresh s.c. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Idea Fresh s.c.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Idea Fresh s.c. o rekrutacji.

Branże: Nieruchomości i usługi powiązane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Idea Fresh s.c. w Lublin

Ewa Nowy wpis

Ludzie to smiech u blaznow pracowac za grosze kierownik alkoholik i damski bokser szacunku dla kobiet nie ma kiedy sie nahla zone punktuje a reszta szefosrwa zamiast go zwolnic to mu wtoruje ludzi okradaja i z tego kase maja .Hamstwo i obloda

Agnieszka Nowy wpis

Ktoś pisał że inspekcja pracy ma się wziąć za firmę. No i jak? Dało to coś? Nadal część pracuje bez umów a część na zleceniu?

Magik Nowy wpis

Tego kierownika to powinni juz dawno zwolnic pijaka i oszusta jak mozna takim ludziom pozwolic kierowac innymi ludzmi oni sa smieszni zatrudniajac takiego czlowieka

Grażyna Nowy wpis
@Magik

W jaki sposób kierownik oszukiwał ludzi?

Aga

To zlodzieje i oszusci Kierownik oszukuje ludzi razem z prezesem wala na godziny i na sare ludzi mysla ze na Jeleni trafili ale trafia na sprawiedliwosc po Nowym roku beda dobrze przeczesani przez inspekcje pracy i skonczy sie lewizna przedstawicielki handlowej zlodziejki firmowej

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Idea Fresh s.c. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Paulina

Czy coś zmieniło się w kwestii niskich wynagrodzeń? A jeżeli nie to może chociaż atmosfera pracy uległa poprawie, czy dalej brak szacunku? No i jak z tą umową? Dalej tzw. śmieciówki?

Emerytka
@Paulina

Umowy śmieciowe i bez umów 50:50

Czesław
@Emerytka

I kto niby chce w obecnych czasach pracować bez umowy?

Kulu

Nie polecam, mała płaca, umowa śmieciowa kilka dni pracy za darmo nic tylko inspekcja pracy powinna odwiedzić firmę, właściciele chamscy kierownik zapijaczony pod wpływem (usunięte przez administratora) wozi pracowników lepiej trzymać się z daleka od tej firmy...

Maria
@Kulu

W ostatnim czasie kilka osób własnie wspominało tu o niepokojącej sytuacji w firmie Idea Fresh. Skoro Kierownik w trakcie pracy jest pod wpływem alkoholu, to powinno się to zgłosić do odpowiedniej instytucji. Dlaczego sam o tym nie pomyślałeś?

Kulu
@Maria

Maria zgłoszone do odpowiednich służb było już jakiś czas nie współpracuje z tą firmą choć Panie które sprzątały bardzo miłe i sympatyczne osoby w porównaniu do właścicieli.

Spontan

Ta firma to jakaś komedia praca za grosze brak szacunku do pracownika, zero pochwały od pracodawcy, premii za dobrze wykonane obowiązki wieczne pretensje. Nie polecam.

Al

Pracodawcy to prymitywne chamy i nie warto z nimi współpracować!

@Al

Nie polecam, wyzysk totalny, brak konkretnych umów ,kierownicy bez szacunku do pracownikow. Firma moze i dobrze sprzata oraz zostaje na ryknu dzieki wyłącznie pracownikom którzy staraja sie wykonac swoje obowiązki. Bez pracownikow nie bylo by tej firmy. Niestety kierownik uwaza inaczej. Daje ochlapy na chleb a sam dzieki skubaniu ludzi na kasę nie utrzymal by sie na ryku

Czy tak dobrze się pracuje, że przestaliście pisać? Może potrzebni są pracownicy?

Zula

Właśnie wybieram się jutro na rozmowę o pracę czyli odradzacie

Kasia .

Masakra ta firma ,uciekać kto może ! Małe zarobki, praca kilka dni w miesiącu jest za darmo (wymysl właścicieli) brak szacunku dla pracowników ,umowy śmieciowe.nie polecam tej firmy .

XXX

Beznadziejna firma, male zarobki, pracodawcy ... Brak slow mi wogole na nich! NIE POLECAM!!!

Ola

Słyszałam o tej firmie od koleżanki i ponoć lepiej nie zaczynać tam roboty, gdyż za takie marne pieniądze szkoda tylko słuchać chamskich tekstów tych aroganckich pracodawców

Patrycja

przede wszystkim stosunek pracodawcy - nie można pracować w miejscu, gdzie nie szanuje się człowieka i traktuje jak z góry i to jeszcze za tak małe zarobki.

xxx

Pracowalam w tej firmie miesiac lub ponad miesiac i szczerze nie moge uwierzyc ze jest az takie wyzyskiwanie ludzi! Umowe mialam aby smieciowa! z powyzszymi komentarzami sie zgadzam o pracodawcach bo tacy ludzie jak oni powinni sami zawalac za takie grosze moze wtedy by sie dowiedzieli jak ciezko kaza pracowac ludziom aby mogli wykarmic swoje rodziny!!!

Patrycja

Ogolnie firma to kiepski pomysl!!!

Agata

Brak poszanowania dla pracowników z ich strony. Zatrudniają na czarno i płacą ochłapy a przy tym wzbogacają się na pracownikach i jeszcze uważają, że i tak dużo płacą. W dodatku nie ma co liczyć na jakąkolwiek pochwałę ze strony tych buraków.

lock

te wszystkie pozytywne opinie chyba sami pracodawcy sobie wpisali hehehe:) nie ma w tej firmie nic fajnego i przestrzegam przed nia bo placa aby 7zl za godzine- zenada!!! WYZYSK

eee

firma beznadziejna malo placa, praca na czarno, wyzysk ludzi a na dodatek szefowie okropnie chamscy, bez kultury, aroganccy oraz nie dbajacy o swoich ludzi!!!

Maklosz

Napisze ktoś może coś więcej o pracy w ideafreshu? Na jakim stanowisku pracujecie i jak przebiegała do niego rekrutacja? Firma nadal szkoli nowych pracowników? Może wiecie, czy szukają kogoś, zaniósłbym CV... Jak się pracuje, ile płacą? Pensja dociera na czas? Co z samorozwojem?bardzo mi zalezy na tych informacjach, żeby mieć fajną pracę.

Patrycja

Nie polecam. 1. brak poszanowania ze strony tych aroganckich pracodawców 2. Małe zarobki 3. Jak coś źle z się zrobiło to wypominają wiele razy a jak sami coś źle zrobią to jest wszystko cacy

PAWEŁ

Aroganccy właściciele! Ludzie- pozytywy sami sobie tu wypisują. Inspekcje, kontrole i finał działalności. Jak tak można działać bezkarnie w dzisiejszych czasach?Uważajcie i omijać z daleka

Zostaw merytoryczną opinię o Idea Fresh s.c. - Lublin

• Jak się pracuje w Idea Fresh s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Idea Fresh s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Idea Fresh s.c.
1.5/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Jana Śnieżyńskiego 7
    20-706 Lublin