Agencją Reklamową ZOOM/DigiTouch

Suchy Las koło Poznania

Opinie o Agencją Reklamową ZOOM/DigiTouch

admin 2015-07-09 15:42:44
Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie Agencją Reklamową ZOOM/DigiTouch? Zachęcamy do zadawania pytań na naszym forum.
grafia 2016-07-14 15:45:20
zdecydowanie nie polecam. kiedyś miałam wątpliwą przyjemność tam pracować - jeszcze jako osoba świeżo po studiach, bez wielkiego doświadczenia, co oczywiście jest w takich firmach na rękę - praca za kiepskie pieniądze, ale ci zależy. jest to firma rodzinna i jak to często w takich miejscach bywa, właściciele nastawieni są wyłącznie na swój zysk, a pracownika mają gdzieś. podobne odczucie miały i inne osoby. dwaj koledzy zmuszeni sytuacją życiową zaczepili się tam, ale jak tylko mogli, poszukali sobie zajęcia za godziwe pieniądze, w miejscu, gdzie się ich szanuje, z cieniem szansy na jakikolwiek rozwój.
Zostaw swoją opinię o Agencją Reklamową ZOOM/DigiTouch - Suchy Las koło Poznania
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencją Reklamową ZOOM/DigiTouch