Opinie o KERMI Sp.z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy KERMI Sp.z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w KERMI Sp.z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KERMI Sp.z o.o. w Wrocław

Waldemar

Kiedyś byłem przedstawiciel handlowym w firmie Kermi.....Niestey zła atmosfera w pracy... Mobbing z strony Dyrektora Ironmana i Pani Dyrektor.

@Waldemar

Dosyć dziwna sytuacja, bo pracuję w w firmie Kermi ponad 20 lat. Załoga liczy kilkadziesiąt osób więc znamy się wszyscy bardzo dobrze. W większości są to wieloletni pracownicy ze stażem 10 - 20 lat pracy co jeszcze ułatwia taką znajomość. Nigdy nie pracowała tu żadna Pani Dyrektor..... Drogi Waldemarze czy aby na pewno pracowałeś w tej firmie?

Waldemar

Pracownik Nowy wpis
@Waldemar

Tomek Nowy wpis

Nie mogę się dodzwonić do działu obsługi klienta. Dzwoniłem pod podany na stronie internetowej numer, ale nikt nie odbiera. Ktoś miał ten sam problem?

Ziomek Nowy wpis

(usunięte przez administratora) pogania kierownik człowiek bez szkoły rozumem też nie grzeszy zwykły szon zastępca nie lepszy... Dyrektor qdłaty co mu sie epoki pomieszały i jeszcze jeden psychicznie chory piotr t (usunięte przez administratora)

Bea

Pracował ktoś na stanowisku specjalisty ds. obsługi klienta? Możecie się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak wygląda atmosfera pracy, jaki zakres obowiązków, w jakich widełkach można się spodziewać wynagrodzenia?

Mieczysław
@Bea

A na jakie kwoty liczysz? Jakieś doświadczenie masz w tym zakresie?

Bea Nowy wpis
@Mieczysław

Pracuję w branży cztery lata. Posługuję się niemieckim na poziomie podstawowym. Mam doświadczenie w SAPie. Najważniejsza jest dla mnie dobra atmosfera pracy i stabilne zatrudnienie. Jak to wygląda w Kermi? W jakiej sytuacji jest firma? Rozwija się?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w KERMI Sp.z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Janusz

Z tego co widzę panuje nie dosyć nieciekawa atmosfera na magazynie, wspominacie o kierowniku, czy on nadal pracuje? jest kłótliwy?

Irmina
@Janusz

Witaj Piotrze. Złego słowa nie napiszę na pracodawcę na publicznym forum. Ale benefitów mogłoby być więcej. Jeśli idzie o dofinansowane obiady pracownicze to polecam firmę Bombardier z Wrocławia. Pracownicy (wiem to od koleżanki, która jest tam zatrudniona) zamawiają obiady przez specjalny panel dotykowy, a firma dopłaca im do każdego posiłku. Działa to trochę jak Pyszne, tylko że jest taniej. Powodzenia w nowym miejscu pracy. Irmina.

Aleksander
@Irmina

O, czyli jednak są benefity, a co wchodzi w ich skład, może wiesz? To pewnie oferują także premię, ale ciekawe od czego uzależniona?

Abc
@Janusz

Nie bardzo rozumiem jaki jest sens zapytań o stanowiska na które nie ma wakatów? Firmy konkurencyjne składają zapytania żeby sobie same odpowiedzieć? I "pochwalić się" swoimi benefitami? :D Magazyn od dłuższego czasu zatrudnia kompetentnych, rzetelnych pracowników, nie zapowiada się aby cokolwiek miało się zmienić. Każdy pracownik wypełniający swoje obowiązki z zaangażowaniem nie wypowie się źle o firmie - nawet jeśli jego stosunek pracy ustał. Wszyscy pracownicy traktowani są z szacunkiem, atmosfera jest bardzo przyjazna, wręcz rodzinna. Każda opinia która mówi inaczej niestety albo jest nieprawdziwa albo świadczy o osobie która ją wystawia - nie każdy jest stworzony do uczciwej pracy :)

Honorata
@Abc

Haha, dobry byłby taki trik ze strony konkurencji, ale tak to by się chyba reklamowali tutaj jakoś? Szkoda, że taka dezinformacja się u szerzy bez sensu, potem ludzie mają wątpliwości jak ten co wątek otworzył. Jest jakiś pomysł, żeby jeszcze lepiej to wszystko wyklarować? Szkoda reputacji na takie coś...

Alicja

Firma KERMI w chili obecnej szuka kogoś na stanowisko Referenta ds. marketingu - ogłoszenie bez trudu znajdziecie w sieci. Do zakresu obowiązków ma należeć między innymi: udział w realizacji kampanii marketingowych i współpraca z działem marketingu w firmie macierzystej oraz służbami zewnętrznymi firmy. Co myślicie o tej ofercie? Dajcie mi znać.

BEA

pracowałam tam kiedyś w księgowości- nie polecam

Ola2101
@BEA

Dlaczego? Pytam bo zostałam zaproszona na rozmowę o pracę.

Kermi
@BEA

Dziwne że taka opinia pojawia się w momencie trwania rekrutacji.konkurencji się ktoś boi ...

Aga1976
@Kermi

Zastanów się dlaczego rozmowy kwalifikacyjne przebiegają w takim miłym klimacie....

Grażyna
@BEA

Napisałaś, że nie polecasz pracy w dziale księgowości w KERMI. A możesz wyjaśnić, co konkretnie było nie tak? Bardzo byś pomogła osobom zainteresowanym pracą w tej firmie, dzięki.

Gaga
@BEA

Można jakieś konkrety? Atmosfera, godziny pracy (elastyczność), zarobki? Byłabym wdzięczna, bo zamierzam wysłać cv do księgowości.

Rafi

Bardzo zła atmosfera pracy w magazynie.....

zainteresowany
@Rafi

Kierownik czy koledzy?

Mariusz

Dzień dobry, jestem ciekawy jak obecnie wygląda sytuacja w KERMI? Jak przełożeni i relacje z nimi? Zapraszam do dyskusji

Tonik

Jeśli ktoś nie zdołał się utrzymać w firmie to jego opinia jest mało obiektywna!!

Kierowca

Jestem tu teraz i chamskie odzywki do mnie nie pozostawie bez odzewu nie będzie do mnie jakiś wuzkowy kurwił nie ma jak polskie (usunięte przez administratora)

Stefan

Dlaczego narzekają byli pracownicy?

byly

nie polecam tej pracy. jestem byłym pracownikiem tej firmy w biurze jest ok ale magazyn to totalna porażka, zgadza sie ze kierownik to głupi człowiek bez zadnej szkoly. szczerze odradzam ze wzgladu na tego goscia . sama firma w sobie jest ok.

Janusz

Tak dobrze się pracuje i dlatego nie ma chętnych do pisania?

to taki niewielki zakład, że nawet opinii nie ma kto pisać...

SzukamPracy

Zgadzam się z ww "Ktosiem". Dużo dźwigania,brak jakichkolwiek szans na awans! Kierownik niszczy atmosferę i nie znosi jak ktoś jest mądrzejszy od niego (co nie jest akurat trudne). Nie polecam tej pracy.

niezadowolony

Jeśli chodzi o pracę w magazynie, to szkoda czasu na tą firmę. Robota ciężka, w słabej atmosferze z .... kierownikiem. Nie polecam, brak możliwości rozwoju, awansu.

Obcy

Kolejne ogloszenie do pracy na magazyniera w firmie kermi. Widocznie nikt tam nie moze zagrzac miejsca. Pewnie nowi przychodza i odchodza. miałm sprobowac ale opinie mowia same za siebie. Nie warto. Z tym kierownikiem to niezla pompa musi byc.

Łysy

Jak się piszę w ogłoszeniu "Podstawowa umiejętność liczenia" to chyba logiczne że nie szukają ludzi inteligentnych, tylko osobę mało inteligentną którą mógłby rozporządzać ww kierownik.

Robo

Kierownik z podstawowym wyksztalceniem.Hehe. Jak sie on tam uchował. Pewnie niezly burak, który mysli ze jest kimś.

portofino
@Robo

Robo coś Ci wyjaśnię wykształcenie nie idzie w parze z mądrością. Ktoś jak ma wykształcenie to -powinien posiadać wiedzę( wedle wykształcenia), ale wiedza i mądrość to nie to samo. Możesz mieć wiedzę, a być głupi. :-) A tak poza tym szukają teraz PH, na ile można liczyć ?

SzukamPracy
@portofino

Portfolio. Wykształcenie podstawowe nie świadczy o tym że człowiek jest głupi. Świadczy o tym że człowiek jest leniwy, spoczął na laurach i nie interesuje go inwestowanie w siebie. A skoro taki ktoś nie umie iść do przodu i inwestować w swój rozwój to nie powinien kierować firmą, a tym bardziej ludźmi. Chyba że robi to za małe pieniądze, co jest na rękę pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o KERMI Sp.z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w KERMI Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KERMI Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KERMI Sp.z o.o.?

KERMI Sp.z o.o.
3.1/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Graniczna 8 B
    54-610 Wrocław