Lilla Piu Arte albo Rd Poland

Opinie o Lilla Piu Arte albo Rd Poland

anonim 2010-10-27 15:31:19
Wszystko na temat tej firmy to prawda.Trzeba sie naprawde zastanowic ,czy warto psuc sobie zdrowie i tam pracowac,mysle ze lepiej byc sprzataczka..Wedlug mnie Marta to najkrucej- putana która awansowała dzieki szeroko rozłożonym nogom,Aleksandro --cazzo grande,wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ktory nie mógł ułozyc sobie życia we włoszech ,przyjechał do ?olski i teraz wyrzywa sie za swoje niepowodzenia,bo wspólpracowac z ludzmi nie potrafi.Ciekawe czy obojgu kieszen sie nie urwała od prania brudnych pieniedzy.OSZUSCI.Firma tulipan ,krzak....itp.ubrania kupuja w stokach za bezcenn a sprzedaja nie powiem ze 100% drozej ,a zdecydowanie wiecej.Niestety ale lilla moda nie ma sie czym szczycic bo te ciuchy to szmaty z ktorych karza wycinac metki czasami bo zamiast MADE IN ITALY WIDNIEJE MADE IN CHINA ....HA,HA.a cena oczywiscie nieziemsko wysoka wporównaniu do ceny zakupu.Gdybym tylko mogła powiedziała bym im co o nich myśle ,bo rozum to oni maja miedzy nogami a w głowach totalna pustka,tak jest w przypadku Martusi i Alfonsa.PRACA DO NICZEGO A AWANSOWAC MOZNA PO ROZLOZENIU NOG JAK PANI MARTA.
Zostaw swoją opinię o Lilla Piu Arte albo Rd Poland - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lilla Piu Arte albo Rd Poland