Opinie o Natvita (Nat Sp Z O O) w Mirków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy NAT SP Z O O. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w NAT SP Z O O o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NAT SP Z O O w Mirków

Gocha Nowy wpis

A czy ktoś wie jak wygląda praca na magazynie czy mógłby polecić ewentualnie czy nie

Na jakie wsparcie w NAT SP Z O O mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Pracodawa

Kobiety w ciąży, jak również pozostali pracownicy są traktowani zgodnie z kodeksem pracy. Czy ta odpowiedź jest wyczerpująca na zadane pytanie?

Iwona
@Pracodawa

Czyli jesteście Państwo otwarci na młode mamy? Można liczyć na stabilność zatrudnienia?

Pracodawa
@Iwona

Jesteśmy otwarci na wszystkie osoby, które chcą z nami pracować. Cenimy sobie długotrwałą współpracę i dobrą, koleżeńską atmosferę.

Gabriela
@Pracodawa

Wszystkie? Nawet jeżeli nie maja zbyt dużo doświadczenia?

@Gabriela

@Gabriela Przed przystąpieniem do pracy wszystkie osoby przechodzą szkolenie. Pokazujemy jak wygląda system pakowania, by nie popełnić błędu. Zawsze do pomocy jest pracownik już wdrożony więc odpowiadając na Twoje pytanie, tak przyjmujemy osoby bez doświadczenia.

Barbara
@NAT sp. z o.o.

Dzień dobry. ;) To super, że bez doświadczenia ma się szansę na szkolenie, ale tak z ciekawości to podczas rekrutacji jednak ci doświadczeni będą mieli pierwszeństwo?

@Barbara

Oczywiście doświadczenie jest ważne ale każde przedsiębiorstwo ma swoją specyfikę i standardy pracy. Zatem doświadczenie jest tu bardziej wartością dodaną a nie kryterium pierwszeństwa przy rekrutacji.

Barbara
@NAT sp. z o.o.

Rozumiem, a o jakich właściwie standardach jest tutaj mowa?

@Barbara

Przede wszystkim o standardach pakowania towarów, poruszania się po zakładzie, bezpieczeństwie czyli elementach, które wpływają na jakość naszej oferty.

Hanna
@NAT sp. z o.o.

A jak w takim razie wygląda rekrutacja? :)

@Hanna

W odpowiedzi na ogłoszenie rekrutacyjne oczekujemy CV wraz z dodatkowymi dokumentami, np. certyfikatami, jeżeli oczywiście są wymagane. Analizujemy nadesłane CV i wybrane osoby zapraszamy na spotkanie. W trakcie rozmowy przedstawiamy firmę, nasze oczekiwania, warunki zatrudnienia a także zadajemy kilka pytań, by lepiej poznać kandydata. Decyzja o zatrudnieniu lub odrzuceniu może zostać podjęta już podczas pierwszego spotkania. Zdarza się, odsuwamy ją w czasie, gdy np. przed nami jeszcze kolejne spotkania rekrutacyjne lub kandydaci są w trakcie innych procesów rekrutacyjnych.

Aneta
@NAT sp. z o.o.

Pytania zadajecie dotyczące doświadczenia, życia prywatnego czy jak?;)

@Aneta

Rozmowa rekrutacyjna prowadzona jest zgodnie z prawem i nie pytamy o życie prywatne potencjalnego pracownika.

Hanna
@NAT sp. z o.o.

A czy to ciężka fizycznie praca? Mam na myśli, czy na produkcję chętnie przyjmują państwo również kobiety. Wiem, że produkcja produkcji nie równa

@Hanna

Praca nie jest ciężka fizycznie, wymaga jednak skupienia, zachowania czystości i precyzji. Przyjmujemy kobiety i mężczyzn.

Roman
@NAT sp. z o.o.

Fajnie, a na jakiej umowie? Dostanę od początku na czas określony czy muszę się przygotować na zlecenie?

@Roman

Kwestia wyboru rodzaju umowy jest zależna od potrzeb stron. W zależności od stanowiska, rodzaju wykonywanej pracy i czasu, zatrudnienie może następować na podstawie umów cywilnoprawnych lub umów o pracę.

Hanna Nowy wpis
@NAT sp. z o.o.

A jesteście otwarci na studentów jako firma? :) Czy raczej potrzebujecie pracowników na pełen etat?

NAT sp. z o.o. Nowy wpis
@Hanna

Jesteśmy otwarci na studentów zarówno w niepełnym, jak i w pełnym wymiarze pracy.

pracownik Nowy wpis
@Roman

Jaką ustalisz taką dostaniesz.

Jakie są mocne strony pracodawcy NAT SP Z O O?

NAT sp. z o.o.

Dobra renoma firmy na rynku i ciągłe zainteresowanie produktami NatVity to atuty, które powodują, że ciągle się rozwijamy. Jako pracodawca zapewniamy warunki pracy odpowiednio dostosowane do stanowiska, tak by pracownik miał poczucie bezpieczeństwa i komfortu pracy. Wprowadzamy nowe urządzenia i procedury, które ułatwiają wykonywanie obowiązków i optymalizują ergonomię stanowiska pracy. Ważne są dla nas dobre relacje i miła atmosfera pracy. Dbając o zachowanie czasu pracy, brak nadgodzin dajemy pracownikom możliwość zachowania równowagi pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym. Nasi pracownicy mogą również liczyć na zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Pantera

Ludzie . Omijajcie ten zakład jak najdalej... pracowałam tam i nie polecam. Zima bardzo zimno, zakaz wychodzenia do toalety, zakaz rozmawiania ze sb. Dajcie spokój przerwa 15 minutową nie ma normalnej stołówki. Szkoda czasu na tą pracę naprawde.

@Pantera

I weź tu sobie zrób gorącą herbatę i ją wypij. Może zrobisz, ale nie wypijesz. Ludzie pracujący na zewnątrz w zimie mają gorące napoje co godzinę, w pożądanych firmach. Widzę, że nie dość, iż mrożą pracowników to jeszcze nie dają szansy rozgrzać się?

PIP
@Pantera

Centrum Poradnictwa PIP Szanowni Państwo, nasza telefoniczna, bezpłatna pomoc prawna cieszy się Państwa ogromnym zainteresowaniem, wpływa to na czas oczekiwania na połączenie z prawnikiem. Przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za wyrozumiałość. Szanowni Państwo, informujemy, że porady są udzielane od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 15.00 dla osób dzwoniących z telefonów stacjonarnych - 801 002 006 dla osób dzwoniących z telefonów komórkowych - 459 599 000 (Koszt połączenia zależny jest od stawek operatora telekomunikacyjnego. Koszty naliczane są od momentu połączenia z infolinią, tj. również za czas oczekiwania).

Firma NAT SP Z O O prowadziła rekrutację na stanowisko Magazynier - Pakowacz. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Młoda

Praca dramat, szatnia damska wspólna z mężczyznami, jak również toaleta. Traktowanie ludzi gorzej niż zwierzęta, zakaz odzywania się i wychodzenia do toalety.

@Młoda

To tak integracyjne! To już imprezy nie są potrzebne, integrujecie się w szatni i toalecie. Zwierzęta to chociaż poszczekać, pomiałczeć, pomuczeć mogą.

NAT SP Z O O poszukuje pracownika na stanowisko Grafik. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

Nie

Nie brałam udziału w rekrutacji, bo nie odpowiedziano na moje CV. Całe szczęście, bo wtedy jeszcze nie wiedziałam jak jest. Z tego co wiem poprzednia graficzka sama odeszła. Gdy ludzie sami odchodzą to pewnie nie dlatego, że mieli za fajnie. Może gdyby jedna, dwie, trzy osoby odeszły ok...ale gdy wszyscy chcą odejść lub to zrobili...o czymś to świadczy. Adminie, na stanowisko kierownika też jest oferta aktualnie. Nowo zatrudniony kierownik odszedł zanim jeszcze tak na dobre wszedł do środka. Brawo on, że tak szybko połapał się jaką będzie mieć tam karierę. Przy okazji pozdrawiam kolegę byłego kierownika.

Selena

Nie polecam!!!! Takie pieniądze jak tu sie zarabia to kilka lat temu w Polsce juz były ,zanada ! Obiecywana premia od 100 do 500 a w rzeczywistości nie dostaje się nic !! Zero szacunku dla pracownika, brak szatni ,brak sprzątaczki, pracodawca zmusza swoje pracownice do sprzątania toalety ,szatni i biur, nie dozsolona temperatura na hali ,jest tak zimno ,ze ciężko się pracuje, ciężko uwierzyć, że jeszcze istnieją tacy pracodawcy ..

Ten tamten tamtej tejże tego
@Selena

Nie wiem co robi inspekcja pracy. Podobno ktoś zgłaszał uchybienia w warunkach pracy, mianowicie temperatury. Nawet wiem kto i wiem kiedy. Może to ja ;) Musicie się przypomnieć inspekcji. Kara jest od 1000zł do 30000 zł za takie uchybienie. Pracownik może odmówić pracy w takiej temp. a i tak musi mieć zapłacone 100%. Według precedensu z roku 1974 w Polsce, sąd przyznał rację osobie, która zerwała umowę pracy z dnia na dzień z tego powodu. Teraz opierajac się na tamtym wyroku, każdy inny sąd w Polsce oprze się o tamtą decyzję. Ja bym na waszym miejscu palcem nie ruszył poniżej 14 stopni. Jak ktoś siedzi przy kompie to minimum +18. Prawo jest prawem, nie wolno go łamać, to nie Białoruś czy inna Rosja.

Mentos

Nie polecam!!! Wszystko co tutaj jest napisane jest prawdą.Temperatura jest tak niska,że nie masz ochoty iść do toalety za potrzebą.Szefostwo źle traktuje pracowników.Potrafią kłócić się między sobą i oczywiście upakażać wszystkich kto tylko im podpadnie.Czysty (usunięte przez administratora)

stokrotka

Tam jest dramat... Szkoda czasu na taką pracę nie polecam

Wodomierz

Niestety, ludzie ze starej ekipy zwalniają się. Nowi którzy przychodzą, bardzo szybko odchodzą. Właściciele jakby nie mogli zrozumieć, że warunki pracy gdzie indziej są na znacznie wyższym poziomie. Sanitaria, tragedia, miejsce do spiożywania posiłków, tragedia. Najniższa krajowa +100zł premii to nie jest marzenie dla nikogo na dłuższą metę. Ot tak, aby zaczepić się na miesiąc, dwa. Głównym powodem dlaczego ludzie odchodzą jest jednak temperatura. Powinna być minimum 14, przez 6 miesiecy w roku jest dużo niższa, przez 3 miesiące w roku sięga maks 6-7, bywa i gorzej, nawet do 0. Proszę o opinię tych osób którym zależy aby miejsce pracy nie wpływało negatywnie na ich zdrowie. Długotrwałe wychłodzenie wiąże się z ogromnymi problemami zdrowotnymi...np kości, nerki, zatoki itd.

Zostaw merytoryczną opinię o NAT SP Z O O - Mirków

• Jak się pracuje w NAT SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy NAT SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NAT SP Z O O?

NAT SP Z O O
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Wrocławska 33D
    55-095 Mirków