Opinie o Milmex Systemy Komputerowe w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Milmex Systemy Komputerowe. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Milmex Systemy Komputerowe o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Milmex Systemy Komputerowe w Sosnowiec

Klub wariatki O

Czy znacie już wyrok sądu jaki dzisiaj zapadł? Mina O. musiała być bezcenna ????

@Grzegorz

Zgadzam się. Na Linkedin mają profil? No to ktoś go musi prowadzić?

Piszecie, że od 2013 roku firma nie płaci pracownikom, ale ktoś tam jeszcze pracuje oprócz zarządu? Wspominacie, że siedziba została sprzedana, a jak wygląda sytuacja firmy - funkcjonuje czy nie?

@Wielki Danton

No, ale jeśli firma rzekomo specjalnie nie odbierała przesyłek to jak w takim razie chcieli udowodnić przywłaszczenie mienia? Coś wyszło z tych pozwów w stronę pracowników czy raczej były oddalane te sprawy? Te rozprawy w tym roku wiadomo kiedy mają mieć miejsce?

Maria

Ktoś pracuje jako telemarketer? Od dawna nie widziałam ogłoszenia, więc zastanawiam się, czy to stanowisko jest cały czas zajęte, o ile w ogóle jeszcze istnieje. I to praca stacjonarna ogólnie?

Grzesiek P.
@Maria

Nikt nie pracuje na pewno stacjonarnie, bo siedziba firmy została sprzedana. Na pewno też nikogo nie przyjmują, a nawet jakby to i tak nie płacą, więc czemu jesteś zainteresowana taka pracą?

Kamila
@Grzesiek P.

Ale gdzieś siedziba musi być chociażby adres do poczty, coś wiesz na ten temat? Praca wtedy jest zdalna wśród tych którzy zostali? A skąd opinia, że nie płacą? Tobie nie wypłacili pensji czy zwlekali jakoś długo?

Grzesiek P.
@Kamila

Adres siedziby firmy jest podany w KRSie, nie zmienił się, ale na pewno nikt tam nie pracuje, bo budynek parę lat temu zlicytowano. Jagiellonska 40 w Sosnowcu. Nie było nigdy pracy zdalnej, myślę, że to się nie zmieniło, ale też przypuszczam, że nie mają teraz żadnego pracownika poza prezesami. Opinia stąd, że nie płacą od listopada 2013 i jest to fakt potwierdzony wieloma wyrokami sądowymi oraz postępowaniami przed organami ścigania. Nawet jakbyś chciała tam za darmo pracować, to jedyny sposób na kontakt - napisz na adres ich siedziby.

No właśnie, firma podobno nie funkcjonuje od 10 lat a nadal wpisana jest do rejestru przedsiębiorców. Może chodzi o zmianę adresu z rzeczywistego na wirtualne biuro? Może ktoś z byłych pracowników mógłby się wypowiedzieć, co się aktualnie dzieje z firmą.

Dario

Tak, zgadza się, firma nie płaci pracownikom od listopada 2013, czyli 10 lat. A skąd wiesz, że zarząd pracuje, może tylko pełni funkcje? Nie wiem dokładnie, bo siedziby firmy nie ma, więc cięzko powiedzieć czy ktoś w ogóle w firmie bywa, ale na pewno intensywnie pracują w sądach, dręcząc swoich byłych pracowników.

@Dario

Wow serio od tylu lat nie płaci? Ale to ludzie pracowali taki czas bez regularnej kasy? Czy po prostu odeszli wtedy i od tego czasu nie mogą doczekać się wypłat? I jak ta egzekucja była zrobiona, to pieniądze z tego idą właśnie na te zaległe wypłaty, czy na jakieś inne zaległości??

Wielki Danton

"Wow" jest trochę nie na miejscu, wiesz? Tak, ludzie pracowali bez żadnej kasy, nieregularnej też. Skoro ciagle im obiecywano złote góry... Kto się zwolnił to był pozywany, nie wiem czy każdy lubi chodzić po sądach. Ja niespecjalnie, dlatego o pieniądze nie sądzę się już dawno, skoro firma ma w sumie MILIARD zlotych dlugów czy coś koło tego... Przyjdź na rozprawy do Katowic w tym roku, to się dowiesz.

Emma Nowy wpis
@Wielki Danton

No takie 'wow' to raczej wyrażenie ekspresji, wiadomo, ze jak ludzie nie dostali kasy, to jest naganne. A na jakiej podstawie firma miałaby pozywać ludzi, którzy odchodzą z pracy? W umowach był jakiś zapisy, że jak ktoś się zwalnia, to nie dostanie pieniędzy za przepracowany czas? Czy to były umowy na cza określony i dlatego firma dochodziła swoich praw?

Wielki Danton Nowy wpis
@Emma

Różne były powody tych pozwów, z tego co pamiętam. Ktoś się zwolnił z winy pracodawcy po "terminie", znaczy po 1 miesiącu, odkąd się dowiedział o niewypłacaniu wynagrodzeń, to też jest powód do pozwu. Dużo osób z terenu było pozwanych o "przywłaszczenie mienia spółki", bo firma specjalnie nie odbierała od nich przesyłek. Nie wiem zresztą czy dzisiaj w ogóle odbierają pocztę, skoro sprzedali ich siedzibę.

@Wielki Danton

Czy w Milmex Systemy Komputerowe zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Kai

O czym Ty gadasz, jakie umowy na okres próbny? Jak w ogóle firma nie majaca siedziby i nie płacąca pracownikom wynagrodzeń od 10 lat może zawierać jakiekolwiek umowy?!?

Angela
@Kai

To w takim razie ta firma jeszcze istnieje, nie została zlikwidowana? Piszesz, że nie wypłacili pracownikom zaległych pieniędzy, a mają już sądowy nakaz?

@Kai

To ludzie czekają po 10 lat na swoje pensje? Ale chyba nie ma takich wariatów, którzy tu pracują pomimo braku kasy? Ludzie się odwołują od tych wyroków? Domyślam, że to nie są małe pieniądze zliczając ogółem?

Kai J.

Być może są tacy wariaci, na pewno zarząd i jeszcze parę osób. Ludzie nie tyle czekają, bo niektórzy zmarli, ale są tacy co probuja cokolwiek egzekwować, także karnie. Skutków zero. Czemu miałby się ktoś odwoływać od wyroku na swoją korzyść??? Owszem, nie są to małe pieniądze, patrząc indywidualnie po kilkadziesiąt do kilkaset tysięcy złotych, a w sumie na pewno miliony złotych.

Klub wariatki O

Katarzyna
@Klub wariatki O

Jaki wyrok sądu?

Klub wariatki
@Katarzyna

sprawa karna prezesa przed sądem karnym w Sosnowcu, gdzie prezes został uniewinniony od wszystkich stawianych zarzutów.

Grażyna
@Klub wariatki

To chyba dobrze, no nie?

@Grażyna

Dla prezesa i jego rodziny na pewno.moga spokojnie fetować za pieniądze,których przez parę lat nie płacili pracownikom.

@Klub wariatki

Pracownik? To ktoś tam jeszcze pracuje? Oczywiście od 9:lat za darmo?

@Grzegorz

no ja właśnie chciałam spytać o to, na linku niby deklarowali, że od 11 do 50 osób jest zatrudnionych ale sam podważasz ich działanie. co się z firmą stało, że tak pisałeś?

@Renata

Nie wiem co podają na linku, mogą sobie pisać różne głupoty podobnie jak tutaj, nie przyszło ci to do głowy? Pracuje zarząd, to chyba zrozumiałe. Oczywiście za darmo wcale tego nie podważam.

@Grzegorz

Tak, na pewno pracuje zarząd i pełnomocnik, może jeszcze kilka osób, ale trudno powiedzieć skoro siedziby nie ma.

@Renata

No nikt nie podważał działania, przecież są do KRS wpisani i nic się tam nie zmienia poza ilośćią długów.

@Grzegorz

Zgadzam się. Na Linkedin mają profil? No to ktoś go musi prowadzić?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Milmex Systemy Komputerowe? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Milmex Systemy Komputerowe?

Dariusz

Tak wygląda, że nie płacą ci w ogóle mimo że masz normalna umowę o pracę. Można iść się sądzić od razu, bo wynagrodzenia nie zobaczysz.

Zuzanna
@Dariusz

Jak to możliwe? Nikomu nie wypłacili tego wynagrodzenia? Jak długo już czekasz? Daj proszę znać bo zaniepokoił mnie twój wpis

Dariusz
@Zuzanna

Wy sobie tutaj jaja robicie takimi pytaniami? Proszę przeczytaj wszystkie komentarze od 2013 roku jak przestali płacić, a nie tylko pierwsza stronę. W tym kraju wszystko jest możliwe. No owszem paru osobom wypłacali pod stołem, żeby siedziały cicho. Jeśli dobrze liczysz to tak, nie płacą prawie od 10 lat

Kamila
@Dariusz

I te wszystkie osoby miały umowę o pracę? Nie mogę tego zrozumieć, bo skoro 10 lat nie płacili jak twierdzisz, to nadal byli ludzie którzy przychodzili do pracy? Byli tacy, którym udało się wysądzić swoje pieniądze?

@Kamila

Oczywiście, że miały umowę o pracę, bo inaczej nie byłoby nawet stwierdzonego przestępstwa. Nadal byli ludzie...ciężko to wytłumaczyć. Jeśli jesteś osobą niepełnosprawną, w trudnej sytuacji życiowej, pracujesz w zakładzie pracy chronionej, to wydaje ci się, że prawo i przepisy oraz instytucje powinny cię chronić. Teraz w listopadzie będzie 10 lat. Zapewne zarząd i pełnomocnik pracują nadal, nie wiem czy są jacyś inni pracownicy.

Maria

W mediach wisi trochę artykułów na temat firmy, dosyć kontrowersyjnych. Ale nie wnikam w szczegóły, chciałam tylko spytać, jak wobec tego wygląda sytuacja pracowników? Nadal pracujecie, płacą tam normalnie?

@Maria

Nie płacą od listopada 2013.

Anonymous

Chciałbym poinformować, że zakończyła się po 7 latach egzekucja z budynku siedziby Milmexu. Oczywiście nabywcami zostali "właściwi ludzie" ;)

@Anonymous

Nie zakonczyla się, gdyż Milmex w swej dobrotliwosci i ugodowosci wobec wszystkich pracowników składa kolejne zażalenia i sprzeciwy. Byleby tylko ktoś grosza nie dostał. Panie prezesie, tak, ma Pan krew na rękach. Co najmniej 10 osób.

Grażyna
@Wielki Danton

Matko, "egzekucja" brzmi źle. Chodzi o jakieś zwolnienia czy co?

@Wielki Danton

z ciekawości jakie 10 osób masz na myśli?

@Grażyna

Egzekucja komornicza. Kogo by Pani chciała zwalniać, jeśli nikt tam już nie pracuje?

@pracownik

Byłych pracowników, którzy nie mieli pieniędzy na leczenie się ani lekarstwa.

Paulina
@Wielki Danton

A czemu ludzie nie pracują? Wiesz może ?

@Paulina

Bo niektórzy poumierali. Poza tym czy ty pracowałabyś przez 10 lat bez wynagrodzenia??!

didi

Katowicka prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie wyłudzenia przez sosnowiecką spółkę Milmex Systemy Komputerowe dotacji z Unii Europejskiej na rozwój infrastruktury informatycznej. Chodzi o ok. 80 mln zł. To kolejne postępowanie dotyczące tej firmy. Inne dotyczy (usunięte przez administratora) na szkodę abonentów, którzy podpisali umowy na dostawę darmowego unijnego internetu.

Pani O. coś Pani cicho siedzi

Może napisze Pani coś ciekawego znowu, tak się Pani starała, tak wypruwała flaki , i jakoś przegrała Pani z kretesem, porażka że aż miło. Oj tyle było chodzenia na rozprawy, pisemek nabazgranych odręcznie na kartkach, bzdur i kłamstw, urojeń, siania zamętu, latania gdzie się da, i tyle zmarnowanego czasu. Ale jak widać sąd nie dał się nabrać na Pani durnowate wywody. taka aktywna tak starała się zaszkodzić a tu proszę teraz cisza :-) siedzi jak zbita w koncie, proszę pomyśleć teraz jak kpią i śmieją się z Pani pani przyjaciele :-p z sądowej ławy. jeszcze nie ma Pani załamania nerwowego? wszystko przed panią :-) hihihi

Daniel
@Pani O. coś Pani cicho siedzi

Przynajmniej dostaliśmy dzięki niej pieniądze, a pan Michał jak zwykle nic nie załatwił tylko jeszcze udawał jakąś kancelarię, żal... Pozdrawiam z Częstochowy.

Katarzyna
@Daniel

Jeszcze pieniądze od nas wziął za nic. A z wyroku w sądzie też nie dostałam ani grosza do dzisiaj, ci ludzie wyroki chyba do kosza wyrzucają, nie odbierają poczty, brak kontaktu z firmą od lat. Budynek pod adresem firmy figuruje jako nieruch.na sprzedaż.

simi

Ta firma od listopada 2013 nie płaci wynagrodzenia swoim pracownikom!

@simi

A ostatecznie ktoś teraz jest tu zatrudniony czy nie? W poprzednim wątku pisali, że podobno tylko zarząd działa i chcę się upewnić. Co do tych wynagrodzeń to nie jest czasem regulowane jakoś?

@Renata

Ludzie, nic nie jest uregulowane i nie będzie, skoro pieniądze były dawno wyprowadzone z firmy, tak trudno to zrozumieć?! W jakim świecie wy żyjecie, gdzie istnieje sprawiedliwość czy co?

zosia

W dalszym ciągu nie otrzymałam kasy za lokal i media!!! Mimo że w Sądzie wygrałam 2 sprawy nikt nie raczył wykonać WYROK. Sądu. Poniosłam tylko dodatkowe koszty ok.2000zł za założenie spraw, nikt z Milmexu nie pofatygował się przybyć do Sądu na rozprawy i nawet nie udzielił pisemnych wyjaśnień. Jakie to jest POLSKE PRAWO, że każdy może robić co chce. Co mam w takiej sytuacji zrobić?

Jak wygląda ścieżka kariery w Milmex Systemy Komputerowe? Czy trudno jest zdobyć awans?

Grzegorz

Znowu takie durne pytania, może byście sprawdzali czy firma w ogóle działa!?

ale jaja

Pamiętacie Pana Dyrektora Witolda M. z Milmexu? A wiecie, kto przejął budynek? A wiecie, kto zasiada w radzie Indos.s.a który przejął budynek?. Otóż ten sam Pan Dyrektor! A wiecie że Indos na początku głównie zajmował się długami kopalń hut i tym podobnych przynajmniej tak w necie piszą? A wiece kto czym zajmował sie Józef J? czy mnie się wydaje czy miał dużo wspólnego z hutami... Komornik przejął budynek od Milmexu a budynek od komornika przejął Indos ten sam, który jest połączony osobą Pana Mikołajczyka z Milmexem!!! jedna firma przejmuje budynek dłużnika a w obu tych firmach zasiada jeden człowiek!!!!! czy to jest normalne??? A Nam komornik powiedział, że nie ma dla nas pieniędzy z licytacji!!! A wiecie, czym zapłacił za budynek Indos? Nie pieniędzmi a długiem, jaki niby Milmex miał wobec Indosu. Tym samym zabrakło komornikowi Beckerowi pieniędzy dla PRACOWNIKÓW, którzy powinni dostać w pierwszej kolejności a jak zabrakło kasy to podstępnie ulokował nas w 10 czy tam którejś grupie żeby się nam nie należało??? Komornik Becker umieścił nas tam tylko dlatego ze nie miał kasy bo zamiast kasy zgodził się na papierek. Czy mnie się tylko wydaje czy tylko ja odnoszę takie wrażenie, że wygląda to tak jakby komornik działał razem z Indosem? i jeszcze ta osoba Pana Dyrektora Mikołajczyka, która w obu tych spółkach była na wysokich stanowiskach. Jakoś prokurator z Katowic nie chce tego widzieć chyba i nie umie wiązać faktów... A nas zrobił Indos tym razem z komornikiem na szaro? Tak to wygląda to się nadaje do telewizji!!! Może by trzeba zadać pytania niektórym panom... zacząć od Komornika a na prokuraturze skończyć bo chyba Katowicki prokurator o tym nie wie albo nie chce wiedzieć. ... Każdy kto dostał to pisemko od komornika o tym że nie dostanie kasy powinien iść do prokuratury do mediów żeby się dobrali temu Komornikowi i Indosowi do d...oczywiście nie do sosnowieckiego sądu... Czy mnie się tylko wydaje że najpierw nie zapłacił nam Milmex a teraz tak samo nasz wykiwał Indos i Pan komornik?

@ale jaja

(usunięte przez administratora) Tak, myślę, że sporo osób - w tym ja - wie o opisanej sytuacji i umie wiązać fakty. Ale zanim uznacie Państwo, że to ogólnoświatowy spisek, to Was uświadomię - nie dostaliście pieniędzy z licytacji, ponieważ poszliście na ugody z (usunięte przez administratora) i dlatego, że nie złożyliście wniosków o egzekucję na samym początku albo je wycofaliście. Przykro mi, życie jest brutalne. Prokurator doskonale wie, że budynek kupiły "odpowiednie osoby".

@ale jaja

Spróbuj iść do mediów z tematem :) Wiesz, jakoś żadne medium w tym kraju nie było zainteresowane tą aferą... Może dlatego, że minister Gliński jest u władzy, a Max B. jest kuzynem rządzących...? Ta sprawa nigdy nie trafi na wokandę, jeśli jedna osoba nie zniknie ze śledztwa w Katowicach.

Szymek
@ale jaja

Niestety zgadzam się z opinią Mz Hyde. Ja kasę dostanę i jestem zadowolony, tylko trzeba się było tym zainteresować 6 lat temu, jak się licytacja zaczynała.

ale jaja
@MZ HYDE

skoro wie, to czemu nic nie robi w tej sprawie a INDOS nie występuje nigdzie, nawet wzmianki o nich nie ma w prokuraturze? ugody nie mają nic wg mnie z tym wspólnego, fakt trzeba było 6 lat temu ale wtedy Becker mówił ludziom że nie ma sensu bo nie odzyskają nic, wiele tytułów zwrócił, pytam się dlaczego? osobiście znam osoby które dostały tytuły z informacją że nie ma jak ściągnąć a część zostawił to też ciekawe... Te składane z ugoda przez M.K też są, nie wiem czy czytałeś uznane, jedynie stwierdzone jest że nie ma środków, więc ugody nie maja nic do tego, komornik uznał te zobowiązania przynajmniej część z tego co widzę w papierach, mógł je dać do kategorii 3, dołączyć a wywalić firmy które tam są ale był dogadany zapewne.

@Szymek

Ale z czym się nie zgadzasz? Napisane było - pieniądze dostaną CI, którzy złożyli wnioski o egzekucję z nieruchomości na samym jej początku i ich nie wycofali.

@ale jaja

Piszesz bzdury. A kim w ogóle jest Michał K, żeby z nim podpisywać jakiekolwiek ugody?! Dla mnie jest zerem. I nie ma żadnej legitymacji do reprezentowania spółki. Napisz proszę, jakie firmy znalazły się w kategorii 3 i dostaną pieniądze...? Chyba tylko Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych, który tylko na tym interesie zarobi, bo minimalne wynagrodzenia (usunięte przez administratora) w międzyczasie podniósł niemal o 100 procent!!! Oczywiście, że INDOS występuje w prokuraturze, tyle że jest wierzycielem Milmexu, a to że doktor M się tam wkręcił to już jego prywatna sprawa i (usunięte przez administratora) a nie kwestia spisku. A Beckera 6 lat temu trzeba było nie słuchać, komornik ma obowiązek przyjać tytuł do egzekukcji i prowadzić ją tak długo, aż nie zgodzisz się sam na jej umorzenie czy nie wycofasz wniosku.

indos
@MZ HYDE

Pan Witold nie wkręcił się się do Indosu, tylko wywodzi się z Indosu, dziwnym trafem zasiadał w radzie przed tym jak zaczął pracować w mx potem zniknął a potem się pojawił znowu ot takie wakacje sobie zrobił. więc się nie wkręcił tylko od lat siedział w Indosie o czym wszyscy którzy chcą wiedzieć wiedzą, bo łatwo informacje pozyskać w tej sprawie, tak samo jak jeszcze pracując przed mx w indosie był aresztowany trafił na listę ostrzeżeń i robił wiele innych, a jeszcze ciekawsze że Pani od Pana J która reprezentowała Węglopex jest jego sąsiadem ma dom obok zaraz :-)

Iwo

Katowice nie wiedzą.

Czy w Milmex Systemy Komputerowe wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Arriva

po co takie głupie pytania tutaj padają???

Jak szefostwo w Milmex Systemy Komputerowe traktuje ludzi?

Stach

Chyba po ostatniej rozprawie sądowej wszyscy dostali pieniądze bo jest cisza

@Stach

Mówisz? A jeśli masz rację, to w sumie co teraz z tym wszystkim?

Zofia
@Stach

No dobra nawet jak dostali wszyscy, to potem nadal tam pracują czy juz koniec z robotą tutaj? Czy jest opcja na kontynuację pracy?

NADZIEJA

Jest nowa nadzieja na odzyskanie pieniędzy, podpiszcie ugody!!!

@NADZIEJA

Tzn. Ugody odnośnie internetu za który (usunięte przez administratora) kasę ukradli?

komornik
@NADZIEJA

a się zdziwisz jak odzyskają :-)

Anka
@NADZIEJA

Jakie ugody? Co ty za brednie siejesz?

Tarnowianin
@Anka

a ugody takie, że jak podpiszesz, to kasę odzyska głównie prezes i jego synek :P

@Tarnowianin

Synek swoje dostanie na pewno, już nawet komornik o to zadbał :P

Staś

Na nadzieji się skończyło

Jaka jest kultura pracy w Milmex Systemy Komputerowe?

Po co takie głupie pytania? Tam od 8 lat pracuje się za darmo, nie ma mowy o żadnej kulturze.

Ale o co jest cały spór ?

@Michał

O to, że od 2014 roku nie płacicie wynagrodzeń pracownikom, są na to dziesiątki wyroków sądowych!

@Michał

Michalku, znowu tu piszesz posty? Lepiej powiedz, jak wyciągnąłes te zaległe wynagrodzenia od tatusia, rzekomo działając "w interesie pracowników " ????????

@Janmar

Nawet od listopada 2013, przynajmniej ja miałem nie płacone prawie 3 lata. (usunięte przez administratora)

Andrade

Czy budynek firmy już został zlicytowany przez komornika?

@Andrade

Tak.

Wyrywacz chwastów

Panie Michale niech Pan się przestanie produkować tu na forum, bo szkoda czasu i słów :)

Wielki Danton

Ale o co chodzi? Ja bym chętnie poszedł do sądu i opowiedział co widziałem, niestety nikt mnie nie zaprasza! Nie mieszkam na końcu świata, tylko w Krakowie, jakoś niestety do nas żadne informacje ani decyzje czy umorzenia nie docierają. Może by tak więcej konkretów jakie postępowanie i o co chodzi, bo tego głównie bym sie chciał dowiedzieć.

Michał K
@Wielki Danton

Ja cię mogę zaprosić nie ma problemu :-)

@Michał K

No to czekam tylko prosze nie zapominać, że moja żona też pracowała u was za darmo długo!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Milmex Systemy Komputerowe - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Milmex Systemy Komputerowe?

Zobacz opinie na temat firmy Milmex Systemy Komputerowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Milmex Systemy Komputerowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Milmex Systemy Komputerowe