R. RUDNIK SPEDYCJA KRAJOWA I MIĘDZYNARODOWA

Toruń

Opinie o R. RUDNIK SPEDYCJA KRAJOWA I MIĘDZYNARODOWA

Shadow 2011-01-18 01:29:27
Absolutnie nie polecam.Szef to gość zapatrzony w siebie z jakimis wyraźnymi kompleksami.Zarobki śmieszne a wymagania duże.Próba jakiejkolwiek dyskusji nie ma sensu i tak nikt Cie nie wysłucha.To zawsze Ty bedziesz winien,zatem szkoda nerwów szczerze odpuście sobie a jeżeli nie posłuchacie napewno przekonacie sie o tym na własnej skórze jaki to syf.
anonim 2011-10-28 12:21:00
Shadow - 2011-01-18 01:29:27

Absolutnie się zgadzam. Mam nadziej że firma wkrótce zniknie z rynku!!!
KOS 2012-01-25 10:08:46
Firma[usunięte przez administratora] to firma nierzetelna prowadzona przez człowieka bez zahamowań i wrażliwości społecznej. Właściciel firmy to człowiek który bardzo niewiele wie o transporcie jak i prowadzeniu biznesu. Firma budowana na oszustwach i krętactwach. Gdyby nie sumienność pracowników już dawno upadłaby. Wiecznie problemy z płatnościami i nieszanowanie przewoźników i klientów. Szczerze nie- polecam!
xx 2012-11-25 22:39:46
[usunięte przez administratora] Odradzam pracę w tej firmie.
Komenada 2013-11-12 11:47:51
Spedycja Rudnik to naciągacze i oszuści płatności po terminie grubo ponad miesiąc i codziennie słyszę tylko jutro już powinno wyjść a kwota do zapłaty masakra 1300 zł!!
Busiarz 2014-10-16 15:57:44
Witam! Firmie z Piaseczna przewodzi młodzieniec po którym widać przerost formy nad treścią. Lansuje się na wielkiego "prezesa", który pozjadał wszystkie rozumy. Praca, która oferują to żenada. Jazda za granicami jest "po sznurku" czyli informują na bieżąco którędy masz jechać, gdzie się zatrzymać i gdzie tankować. Jeśli ktoś zapragnął zostać szczeniaczkiem to to jest dobra firma. Nie polecam! Żenada! a praca jak kierowcy tira, szkoda jechać na rozmowę tracić czas i pieniądze.
Pola 2015-02-05 11:49:10
Bardzo fajny zespół ludzie którzy wzajemnie moga na siebie liczyć. Bardzo fajna atmosfera pracy.
dxse 2015-02-23 10:16:45
A bierzesz do buzi z polykiem?
Pola 2015-02-23 16:11:40
hmm podpisz sie imieniem i nazwiskiem jak masz jaja i odwagę bo jak widać Ci ich brakuje . No cóz zawsze wiedziałam ze jakiś zniewieściały jesteś tylko nie wiedziałam ze tak bardzo :)
młody 2015-03-10 22:51:33
Witam czy może ktoś coś konkretnego powiedzieć na temat firmy SA jakieś poprawy ??? Zależy mi na odpowiedzi??? Waszej z góry dzięki.
Busiarz 123 2015-03-13 13:31:57
jeżdżę u nich od roku nie narzekam - kasa na czas jak kros chce sie przyczepić to zawsze znajdzie coś
kierowca 2015-03-23 16:52:35
Firma Rudnik to Wielka siciema. 2 tygodnie 4 tysiące kilometrów każdy ma Cię gdzieś. Więcej spania niż jazdy. Odradzam kazdemu
waldek 2015-05-17 22:45:07
Możesz coś więcej napisać i podać fakty.To, że mało jazdy to chyba dobrze.Przecież to nie Matek.
waldek 2015-05-18 08:34:21
Podpisz się z nazwiska lub określ się jakim autem jeździliśmy.Powiem, Ci wygodę.byłeś zatrudniony.
filip 2015-07-21 21:38:42
a dalbys jej do buzi?
bo ja nieeeee

tu nawet czarny worek by nie pomogl
patriot 2015-10-27 11:12:35
W tej firmie panuje wyzysk, kłamstwa. Nie polecam.
bolek 2016-03-30 14:56:15
Witam zostałem zaproszony na rozmowę na spedytora do przyuczenia.Mam 28 lat i nie mam doświadczenia. Czy możecie coś więcej napisać jakie zarobki, umowa, godziny pracy, atmosfera?

maki 2016-05-17 16:12:27
Wiesz co wczesniej poszukiwali spedytorów i keirowcow miedzynarodowych na umowe o pracę, niewiem jednak czy obecnie poszukiwani sa pracownicy, bo nie widzialem zadnego nowego ogloszenia juz od dawna.
Zostaw swoją opinię o R. RUDNIK SPEDYCJA KRAJOWA I MIĘDZYNARODOWA - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie R. RUDNIK SPEDYCJA KRAJOWA I MIĘDZYNARODOWA