Fundacja Marka Kamińskiego

Opinie o Fundacja Marka Kamińskiego

Aktualność
Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil!

Bardzo mi miło, że jesteście z nami!

Zapraszamy do współpracy oraz do wyrażania merytorycznych i prawdziwych opinii na temat naszej firmy. Każda Wasza opinia jest dla nas bardzo cenna i pozwala wyciągnąć odpowiednie wnioski, aby firma mogła się dla Was rozwijać!

Jesteśmy otwarci na opinie zarówno obecnych jak i byłych współpracowników, oraz klientów. Śledzimy treści pojawiające się na forum i zawsze staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Proszę jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.

Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się bezpośrednio pod adresem e-mail: REKRUTACJA@INVENA.PL
Nowy pracownik

Faktycznie dużo pracy i fajnych, ciekawych projektów. Jest to wyzwanie dla wytrwałych, ale można się wiele nauczyć. Polecam!

@kp

Pięknie dziękujemy za pozytywna opinię. Staramy się tak dobierać pracowników, aby atmosfera była jak najlepsza.

Aplikowałam i miałam 2 rozmowy, ale mnie nie zatrudnili, ich strata

@Nowy pracownik

Potwierdzam dużo pracy, ale też dużo satysfakcji.

Jakie godziny pracy obowiązują w Fundacja Marka Kamińskiego?

Pracownik Nowy wpis

Godziny pracy są elastyczne. Co do zasady trzeba zacząć do 9.

Ewelina Nowy wpis

Witam, a jak to jest konkretnie w przypadku pracy hybrydowej jeśli akurat ma się dzień home office? Mam na myśli przy tym specjalistę ds. wsparcia sprzedaży. czy są funkcje, które można później wykonać sobie samemu czy jednak do 17:00 maksymalnie się pracuje?

Karolcia

Hej, widzę aktywne ogłoszenie na specjalistę ds. wsparcia sprzedaży, ale 3 miesiące temu też takie było aktywne. Wiadomo skąd to wynika? Ciężko się utrzymać w firmie czy może warunki są średnie i ludzie rezygnują ze stanowiska? Bo w sumie nie widzę nigdzie wprost informacji o stawkach. Opisali w necie możliwość pracy zdalnej. Czy w takim razie jak jestem z innego miasta to mam szansę? A może jednak trzeba tak czy inaczej zjeżdżać do biura regularnie?

Nowy wpis

@Karolcia

Dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Nowa rekrutacja wynika z rozwoju i coraz większej ilości projektów jakie realizuje Fundacja. Pracujemy hybrydowo, 3 dni w biurze i 2 dni zdalne. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Nowy pracownik

kp
@Nowy pracownik

potwierdzam. Fajni ludzie też.

@Nowy pracownik

Potwierdzam dużo pracy, ale też dużo satysfakcji.

Aplikowałam i miałam 2 rozmowy, ale mnie nie zatrudnili, ich strata

@Kasia

Potwierdzam

miska
@kp

ludzie są tam naprawdę wartościowi

olkal
@Nowy pracownik

ja pracowałam ok 2 lat i wiele się nauczyłam co przydaje mi się teraz :)

Asia
@Justyna

Można wiedzieć, z kim były te rozmowy? To był sam szef czy ktoś inny? I czy rozmowy był online czy w biurze?? Jakieś detale o tych rozmowach można prosić?

Aktualność
Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil!

Bardzo mi miło, że jesteście z nami!

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Fundacja Marka Kamińskiego na stanowisko Specjalista ds. wsparcia sprzedaży? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Rekrutacja

Kandydacie/kandydatko, dziękujemy za Twoją opinię. Odpowiedź zwrotna jest dla nas zawsze cennym doświadczeniem z którego możemy wyciągnąć wnioski, by nieustannie usprawniać nasze projekty rekrutacyjne. Informuję i zapewniam, że żaden z pracowników fundacji nie dzwoni do współpracowników po godzinach pracy, a zadania wykonujemy w 8 godzinnym systemie czasu pracy. Jak w każdej firmie może nam zdarzyć się coś ważnego do dopytanie w kontakcie telefonicznym zwłaszcza kiedy jest to ważne lub niezbędne dla naszych podopiecznych. Podczas realizacji procesów rekrutacyjnych zawsze staramy się traktować kandydatów z należytym szacunkiem i dotrzymywać obietnicy informacji zwrotnej. Jeśli jednak zdarzyło się nam przeoczyć termin kontaktu to przepraszamy. Jeśli jest coś jeszcze co moglibyśmy wg. Pani/Pana usprawnić lub zmienić w procesie rekrutacyjnym uprzejmie prosimy o wiadomość pod adresem: rekrutacja@invena.pl. Pozdrawiamy

Alaa

ja dostałam informacje już na początku pierwszego spotkania, że oferują uop ale są otwarci na inna formę zatrudniania też jaka chce kandydat. Pytają o oczekiwania finansowe to oczywiste. Nigdy nikt Ci nie powie czy chcesz za dużo :) albo za mało :)

Dorota

Oooo czyli w sumie były 3 etapy? Ale skoro ostatni to rozmowa, to na czym polegały dwa pierwsze etapy? To były rozmowy czy jakieś zadanie rekrutacyjne?? Dajcie detale.

Dorota

Macie info o pracy jako Project Manager? Ja właśnie widziałam dawne ogłoszenie. Napisali tam o benefitach dla pracowników. Ale nie wymienili ich. Niech ktoś napisze, jakie to konkretnie benefity daje firma pracownikom?

Magda

Byłam związana z Fundacją od 2020 roku. Był to okres wielkich zmian (przede wszystkim zmiany formuły flagowego programu LifePlan), pełen wspaniałych osób i wielkich inicjatyw. Fundacja daje możliwość rozwoju na wielu płaszczyznach i realizuje duże projekty- wszystko to kwestia chęci i zaangażowania. Osobiście serdecznie polecam !

Jak długo trwa proces awansu w Fundacja Marka Kamińskiego?

lol

czego ? ;) w tej "firmie" takie pojęcie nie obowiązuje.

Weronika

@Ania A podczas Twojego zatrudnienia warunki pracy w Fundacji oceniasz jako średnie? Jakie wynagrodzenie można tam osiągnąć?

Na jakie benefity można liczyć w Fundacja Marka Kamińskiego?

Weronika

Dlaczego wyśmiałeś pytanie o benefity? Zupełnie normalne pytanie na dzisiejszym rynku pracy. Mam rozumieć, że w Fundacji Marka Kamińskiego nie oferują ich swoim pracownikom?

Adrian

Dlaczego te pół roku jest taką granicą? Co Twoim zdaniem działa w firmie nie do końca poprawnie że rotacja następuje tak szybko? Ciekawi mnie też kwestia zarobków, można być usatysfakcjonowany wynagrodzeniem w Fundacji Marka Kamińskiego? Napisz proszę coś więcej na ten temat.

Feliks

Bardzo różne opinie na forum mozna przeczytać ale sądzę, że tak samo jest z pracownikami różnie pracującymi. Generalnie jest spoko w firmie!

niknik

fajni ludzie

swoj

Dla mnie to również najciekawsza praca ze wszystkich jakie wykonywałam dotychczas.

Helena
@swoj

Czy powiesz nam coś więcej na temat warunków pracy w Fundacji Marka Kamińskiego? Jaka atmosfera panuję w tym miejscu zatrudnienia? Pytam o relację zarówno na stopie pracownik-pracownik, jak i pracownik-pracodawca.

Praca w Fundacji jest specyficzna. Nie jest to korporacja, która rządzi się pewnymi prawami, do których wiele osób jest bardzo przyzwyczajona. Trzeba być elastycznym i zmotywowanym do działania człowiekiem, który chce osiągnąć realny wynik i tworzyć coś wielkiego, coś zmieniającego świat na lepsze. Rozwój tutaj jest gigantyczny, trzeba tylko chcieć i skupiać się na konsekwentnym działaniu :) Marek Kamiński od lat realizuje swoje pomysły i udowadnia, że można! Moje sugestie dla Fundacja Marka Kamińskiego: Trzeba robić swoje i realizować (chociaż czasem na 1 rzut oka nierealne, to od lat udowadniacie, że możliwe do realizacji) projekty! Lubię atmosferę w Fundacja Marka Kamińskiego za: Otwartość na ludzi oraz możliwość rozwoju, z której można czerpać garściami

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób obszerny o firmie Fundacja Marka Kamińskiego? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym użytkownikom w uzyskaniu informacji o firmie.

m

@

Jest git

Nie wiem skąd poniższe opinie - mogę jedynie snuć domysły. Współpracuję z Fundacją i mogę wyrazić się tylko i wyłącznie pozytywnie! Możliwości rozwoju, współtworzenia niezwykłych projektów i kreatywna przestrzeń dla Twoich pomysłów - tak można opisać FMK! :) trzeba ino pracować, a to nie dla wszystkich jest oczywiste w pracy :D Utwierdza mnie to tylko w przekonaniu, że lepiej samemu wyrobić sobie opinie niż sugerować się hejtem, bo do takowego chętnych zawsze jest wielu ;) Nie wiem jak było kiedyś, wiem co jest teraz - a jest dobrze, a nawet lepiej :)

Przyszłość
@Jest git

Potwierdzam! Pracuję w Fundacji i może warto patrzeć w przód, a nie wracać do historii, której zresztą nie znam....Obecnie jest bardzo dobra atmosfera, w której tworzone są fantastyczne rzeczy!

Bzdury

Nie wiem skąd poniższe opinie, ale w Fundacji nie dość, że każdy może robić rzeczy wielkie, to każdy ma możliwości rozwoju - trzeba tylko chcieć i działać :) Albo na przestrzeni czasu dużo się zmieniło, albo osoby, które wypisują tutaj opinie liczyły na prosta korporobote, gdzie udaje się speca, a efekty pracy to rzecz drugorzędna ze względu na ogromne budżety ;)

Bzdury

świadczą o jednym - rozwoju i coraz większej ilości pracy :)

Pracuję w Fundacji od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Zgrany zespół, fajni ludzie, a przede wszystkim ciekawe projekty i można się dużo nauczyć .

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Marka Kamińskiego - Gdańsk

• Jak się pracuje w Fundacja Marka Kamińskiego?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Marka Kamińskiego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Marka Kamińskiego?

Fundacja Marka Kamińskiego