VistaPrint

Toruń

Opinie o VistaPrint

pliszkin 2011-08-13 10:33:06
W mojej ocenie : nierzetelna firma. Jak bedziecie finalizować zamówienie najpierw okaże się, że ceny były podawane netto i kwota do zapłaty rośnie ponad 20%. Potem okaże się , że musicie dopłacić jeszcze 60 złotych za przesyłkę. A potem możecie (tak jak ja), w ogóle nie otrzymać przesyłki ze swoim zamówieniem (od Vistaprint dowiecie się, że nie monitorują przesyłek)! Po trudnej procedurze reklamacyjnej (ze względu na brak kontaktu ze strony Vistaprint) otrzymacie obietnicę zwrotu należności. Może Wy bedziecie mieli więcej szczęścia, bo ja jestem tylko zasypywany reklamami, a zwrotu pieniędzy jak nie było, tak nie ma. Groupon już dawno mi zwrócił należność (bo to oni mnie wrolowali w tę "promocję"), a Vistaprint milczy jesli nie liczyć namawiania na kolejne zakupy. W mojej osobistej ocenie, po tej transakcji: jest mnóstwo naszych rodzimych rzetelnych i uczciwych firm zdecydowanie bardziej zasługujących na klienta, od Vistaprint.
naciągnięty, jak tysiące innych w Vistaprint 2011-10-14 17:26:47
Produkty Vistaprint tak pakuje, ze ulegly uszkodzeniu. Jakosc okropna. Zdecydowanie ODRADZAM VISTAPRINT!!!
Po zamówieniu otrzymalem status VIP Klienta, za to po zlozeniu reklamacji przez miesiac brak najmniejszego kontaktu ze strony Vistaprint! OSTRZEGAM!

Stracilem 100 zł uważaj, abys i Ty nie stracił pieniedzy zamawiając w VISTAPRINT!

1. Duzy Magnes na drzwi auta - dotarl uszkodzony. Jako profesjonalnie wykonujacy i wysylajacy taki produkt Vistaprint powinna wiedziec, ze po zrolowlaniu i wszadzeniu w cienki kartonik i w papierowa koperte z duzym prawdopodobienstewm ulegnie on uszkodzeniu. Otrzymalem uszkodzony magnes, nie dajacy sie plasko rozwinac, z uszkodzeniami nadruku na krawedziach zalaman i odksztalceniach (zmarszczkach) wzdluz zalaman.

2. Podkladka pod mysz wykonana przez Vistaprint - to produkt wyjatkowo niskiej jakosci:
2. a zostal wykonany niezgodnie z projektem - na krawedzi poza rysunkiem, kolor zamiast czarny (jak na projekcie bedacym podstawa zamowienia) jest brazowy - wyglada to okropnie.
2 b. farba na nadruku rozlala sie (podciekla) z czarnego na biale tlo ! - to zupelnie dyskfalifikuje wykonanie produktu
2 c. na krawedziach zewnetrznych podkladka jest postrzepiona, wychodza z niej nitki, krawedz ma kolor bialy
2 d. material pod podkladka - guma jest zbyt sliska, podkladka przesuwa po stole podczas przesuwania myszki - taka podkladka nie byla widziana od kilkunastu lat uzytkowania podkladek!

Cena (naciaganie na koszty, na koncu dowiadujesz sie, ze to cena netto, zmuszanie do doplaty za przesylke (inaczej wysla za miesiac) to NIEUCZCIWE PRAKTYKI.

ZDECYDOWANIE ODRADZAM VISTAPRINT !!!!
Zostaw swoją opinię o VistaPrint - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VistaPrint