Opinie o Caparol Farby (Caparol Polska Sp. Z O.O.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Caparol Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Caparol Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Caparol Polska Sp. z o.o. w Warszawa

To duża firma ogółem? Ten oddział do którego szukają kontrolera finansowego z ogłoszenia, pytam nie bez powodu, no bo te rozliczenia inwentaryzacji, kontakty z grupą, takie rzeczy mają znaczenie dla mnie, a przede wszystkim to ciekawe czy właśnie zarobki są adekwatne do tych wszystkich wymogów. Jak oceniacie?

Mikołaj

u nas też jak najgorsze zdanie po nim zostało. Skutki jego pomysłów są odczuwane do dziś. Ciut stanęliśmy na nogi ale niektórych relacji po prostu nie da się odbudować. Człowiek demolka.

MKN Nowy wpis

majstrował ale bez powodzenia. Utopił sporo środków i w efekcie sytuacja uległa pogorszeniu i to znacznemu

ja Nowy wpis
@MKN

jak u was na utrzymaniu ruchu? bo jest oferta

To ciekawe, bo specjalista ds. marketingu handlowego zarządza też budżetem, a więc to samodzielne stanowisko o b. wysokim stopniu decyzyjności, albo wręcz kierownicze, ale o zarządzaniu zespołem nie wspomnieli w ofercie. Czy zatem jest odpowiednio wynagradzane? Gdzie jest poprzedni marketer, na którego miejsce trwa rekrutacja?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Czy w Caparol Polska Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Firma Caparol Polska Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Kontroler Finansowy jaka ma stawkę? Ogłoszenie widzę dali ale informacji zero o tym, jakie wynagrodzenie jest. Nie wiadomo, na co liczyć teraz. Albo ja źle patrzę jakoś naprawdę.

W komentarzach wyczytałam, że pracuje się tutaj na II zmiany 7-15 i1 5-23 , i że nadgodziny w sezonie zdarzają się nawet po 12 godzin. Skoro mają miejsce te dodatkowe godziny, to czy można liczyć za nie na jakąś lepszą pensję? Dajcie znać:)

Hej mam takie pytanko, bo widzę ze w ofercie pracy wymagają żeby posiadać papieru na wózki widłowe, a może firma takie szkolenie sponsoruje czy niebardzo? Oczywiście mówię o pracy na produkcji. Zastanawiam się tez czy ciężko jest opanować prace na linii, czy jest jakiś szkoleniowiec który jasno wprowadza do pracy?

Antoni

Pojawiła się oferta praca dla specjalisty wsparcia sprzedaży. Trzeba mieć czynne prawo jazdy wiec pewnie to też praca w termie. Ktoś wie jak często jest się w biurze? Pół na pól z wyjazdami?

Wspornik sprzedaży
@Antoni

Nazwa stanowiska bardzo myląca, ze sprzedażą ma niewiele wspólnego, samo wsparcie działu handlowego - praca typowo biurowa, wrzucanie danych do SAP, zakładanie kartotek towarowych, handlowych, warunków promocji etc etc.

Ilona

Wykopałam oferte na magazyniera sprzed roku. Wynagrodzenie: 22-24zł/h brutto plus premia kwartalna 900zł, 12 zł dziennie na posiłek. A podacie ile magazynier ma w 2023? Chyba przynajmniej inflacyjne dali....

Suchy

Że ta firma jeszcze funkcjonuje to jest jakiś cud. Codziennie się słyszy o jakimś nowym wypowiedzeniu. Kolejni doświadczeni pracownicy odchodzą bo mają dosyć warunków i wynagrodzenia. Sielanka jest tylko na górze firmy, gdzie wszyscy bawią się w najlepsze pluszowymi słonikami. Jak firma nie obudzi się w odpowiednim czasie to jedynymi pracownikami którzy zostaną na Caparolu to będzie ochrona. Nie pozdrawiam : )

Czy Caparol Farby (Caparol Polska Sp. Z O.O.) idzie na rękę w kwestii grafiku?

Irena

Ja proszę o informacje odnośnie fabryki. Przy okazji chciałabym wiedzieć, na ile zmian jest praca. I czy często zdarzają się nadgodziny?

Robol
@Irena

Praca II zmiany 7-15 15-23 nadgodziny w sezonie zdarzają się nawet po 12 godzin.

opolanin

Witam wszystkich pracowników. Pytam w celach informacyjnych ponieważ pan Mariusz G. sprowadził do nas cudownego specjalistę utrzymania ruchu Roberta P. Zaczyna pracę od grudnia i chciałbym zapytać co o nim sądzicie ponieważ z tego co widzę pracował u was za czasów panowania wielkiego G...

@opolanin

przecież to nasz Robercik. Razem z Mariuszem wylecieli od nas. Jakiś czas temu Mariusz załatwił mu robote w Gliwicach. Chłop to kumpel Mariusza. Powiem tak będzie się działo i to grubo. Miliony pójdą grube tylko nie tam gdzie trzeba

Informator
@opolanin

Fałszywy człowiek. Patrzy tylko swojego. Ma duże mniemanie o sobie. Oni zawsze razem działają. Wkrótce jeszcze jedna Pani do Was dołączy.

Daro
@opolanin

Nic dobrego was nie czeka z MG. Narobi kosztów, nazatrudnia znajomych a na koniec zrobi delfin i Was zostawi z problemem tak jak u nas. Skasuje przy tym prowizje za innowacje.

@Informator

Jak mi się podoba jak co druga osoba piszącą zna się na ludziach, ocenia dyrektorów, kierowników itd, a pisze pod pseudonimem bo brakuje odwagi aby się podpisać.

pseudonim
@Piotrek

Robert zniszczyliście ten zakład razem z Mariuszkiem, rozwaliliście rodzinną atmosferę jaka tu panowała i ja wam tego zapomnieć nie umiem, zresztą stara kadra też ma do was o to żal. lepiej powiedzieć to sobie szczerze tu i teraz. Naciągaliście centrale na gigantyczne koszty twierdząc że się na czymś znacie. o jest po prostu nie w porządku. Upadlaliście ludzi do granic nieprzyzwoitości zadając ciągle pytania jak do 6 latka Cały wasz sukces to zespół ds czystszego powietrza. Zespół ten nie wygenerował nic oprócz kosztów. Pseudonimy dla tego że wszyscy jesteście mściwi.

@Piotrek

Bycie dyrektorem, kierownikiem, managerem do czegoś zobowiązuje a nie to co u nas było. Jeden z drugim coś se ubzdurali i realizując cel rozwalali wszystko co sie da. Nie tędy droga

@pseudonim

Piotr,nie Robert. Ja nie zamierzam nikogo bronić, nie znam sytuacji. Zastanawia mnie czy zaklad nadal funkcjonuje skoro został zniszczony? Co to znaczy "upadlać" ludzi zadając pytania? Chcialbym zrozumieć sytuacje bo tak wiele tu jadu.

@Irena

W Twojej wypowiedzi razi brak konkretów "jeden z drugim coś se ubzdurali i rozwalili wszystko co sie da" :-) Poważnie, aż tak źle?. Bycie człowiekiem zobowiązuje, nie tylko kierownika czy innego przełożonego.

@Piotrek

Zespół ds czystszego powietrza - masz konkret

Alutka
@Irena

Co się stało z "czystym powietrzem"? Dlaczego wycofali się z tego projektu?

@Irena

Tak jak we wcześniejszych komentarzach zero konkretów . Pozdrawiam , bez odbioru.

@Piotrek

Ale to co za projekt i co się stało w sumie? Ludzi pozwalniali czy jak? Skoro tak reagujesz na tę sprawę, to ciekawa jestem.

TKN
@Irena

Tomasz, polecam kontakt ze specjalistą, myślę że to można próbować leczyć ... powinienieś przynajmniej próbować

rozpruwacz

Pracowałem u słonia za rządów MG oraz RW. Robota jak robota, raz dobrze, a raz źle. No chyba ze się komuś nie chciało pracować no to tacy się sami wykruszali co było widać po pierwszym dniu pracy. Po wprowadzeniu automatyzacji na mokrej wcale nie było juz tak cięzko fizycznie (mówie tu o pakowaniu) gdyz juz nie trzeba wszystkiego przerzucać ręcznie. A bywały dni ze trzeba było 20t przez łapy przerzucić. Na ogół firmę mogę polecić, atmosferka top, no moze z paroma wyjątkami ale tak chyba wszędzie jest. Uwaga tylko na czopków, którzy kompetencjami nigdy się nie schanbili a jedynie mokrymi palcami. Odszedłem tylko z powodu lepszej oferty. Słyszałem ze jest nowy kierownik produkcji mokrej. Ktoś coś o nim? Bo o poprzedniku opinie znam.

@rozpruwacz

Czyli jednym słowem atmosfera i brygada na dobrym poziome. A co lepszego ci zaproponowali gdzieś indziej czego tu nie miałeś. Chodzi o zarobki czy coś innego?

Tomtom
@Antoni

Oczywiście że chodzi o zarobki, jak w każdym przypadku. W firmie nic się nie zmieniło od rządów (usunięte przez administratora) i mio być tak pięknie i kolorowo za (usunięte przez administratora), ale jak idziesz z wypowiedzeniem to tylko życzą ci powodzenia w nowej firmie. Do caparola można iść na przeczekanie co najwyzej, i jeżeli masz jakiekolwiek ambicje to zwiewac z tamtąd szybko..

@Tomtom

czyli aż tyle kandydatów tu jest, że nie zależy im na trzymaniu poprzedników? wiadomo co aż tak ich zachęca do pracy tutaj? ktoś się orientował w temacie?

kaiser

Produkty bardzo słabej jakości. Po rozmowie z kilkoma firmami budowlanymi przed wykonaniem ocieplenia domu wszyscy odradzają ten system.

łukasz
@kaiser

Jaki system , gdzie ?, na co ? odradzają bo się nie znają , jak dobry wykonawca to z każdym produktem sobie poradzi czy to Caparola czy Quick mix ;)

pl
@łukasz

caprola nie znam, a na quick mixa szkoda płacić.

@kaiser

Potwierdzam. Jakość produktów jest tragiczna. Po roku tynk zaczął pękać.

Tom z Poznania

Caparola współpracuje z firmami budowlanymi, które nie znają się na budownictwie, tak więc tynk może pękać, bo został nieprawidłowo nałożony. Polecam zapoznać się z warunkami gwarancji caparol

K
@Tom z Poznania

Potwierdzam

tecgnolog
@kaiser

Człowieku a jakiej jakości mają być jak ekonomista wtrącał się w proces produkcji zupełnie ignorując ludzi technicznych. Tak chcę przez to powiedzieć że Mariuszek wszystko wiedział zawsze najlepiej. Każdy technik był zwykłym (usunięte przez administratora) dla niego., Zmieniał systemy produkcji, programy miksowania no i w efekcie zamiast produktu wychodziła papka nadająca się na odpad.

@Tom z Poznania

Prawda

Klient

Nieuczciwą firma, kiepskie produkty

Gabriela
@Klient

Wszystkie produkty kiepskie? Czy jakie masz na myśli? i dlaczego piszesz że firma jest nieuczciwa?

@kaiser

Cala prawda i tylko prawda. Serwis oraz produkty słabej jakości.

@Andrzej

I cena pewnie nieadekwatna co do tej jakości? A jaki miał Pan problem z serwisem tak na marginesie?

Skamol news

MG doprowadził do całkowitego zatrzymania zakładu w Opolu Ilość wyrobów niezgodnych 100% po jego zmianach w procesie straty liczone w milionach Szczegóły na Skamol opinie

Nowwy

Witam. Jestem w trakcie szukania pracy, i mam zamiar aplikować na produkcję mokra w caparol. Jak tam się pracuje ❓ jaka panuje atmosfera ❓poprzedni zakład gdzie pracowałem to był czysty wyzysk, dlatego jestem ciekaw jak jest w caparolu.

@Nowwy

A to teraz u nich przyjmują ludzi, że już planujesz aplikowanie do nich?

Nowwy
@Irena

Tak, jest rekrutacja dlatego zadałem pytanie.

@Nowwy

O nie widziałam! na jakie stanowisko biorą teraz?

Jakie godziny pracy obowiązują w Caparol Polska Sp. z o.o.?

Pasiasty

6-14, 15-23 Chyba że się zmieniło coś. Ale pracy nie polecam. Dlaczego.. Ano dlatego ze odchodząc po kilku latach dostałem więcej w innej firmie na start niż miałem w caparolu. Mowa o produkcji. Pozatym ludzie zaczęli się zwalniać na potęgę, co już o czymś świadczy. Nie mam nic do wspolpracownikow, chociaż niektórzy przychodzili tam do pracy żeby odbebnic swoje i niczym się nie przejmować. O podwyżkach na rozsądnym poziomie również można zapomnieć.

@Pasiasty

To dużo osób stamtąd odeszlo?

Kamilek
@Kamila

@Kamila, a czytałaś inne posty? Co drugi jest o tym ile osób odeszło z Caparol, wystarczy trochę się wysilić, poczytać i można wysnuć sobie już wnioski.

@Kamilek

Wyczytałam, że "bardzo dużo osób" co mi nic kompletnie nie daje, bo równie dobrze może to być 20 albo i 100 osób. A Ty nie masz konkretniejszych informacji?

Te 20 albo i 100 osób
@Kamila

Już 20 osób to bardzo dużo w skali dwóch lat :)

@Te 20 albo i 100 osób

No trochę tak i co myślicie, że ten trend będzie się tak utrzymywał? :/

Skamol
@Te 20 albo i 100 osób

Ze Skamola tam gdzie zarządza Mariusz Wasz były dyr też ze 20 lub ponad 20 wykwalifikowanych odeszło lub M im podziękował - przypadek? Nie sądzę

Te 20 albo i 100 osob
@Skamol

Owszem, Mariusz namieszał, ale ja mówię tu o przypadku biura w Warszawie, gdzie raczej Mariusz nie miał za dużo do powiedzenia :) Tutaj były różne czynniki, które powodowały że ludzie odchodzili - Mariusz nie był jedynym :)

Katarzyna
@Te 20 albo i 100 osob

Może w takim razie jesteś w stanie się podzielić tymi innymi czynnikami, przez które występuje tak duża rotacja?

Skamol Opole

najnowsze info Działania Waszego byłego dyr. doprowadziły do kompletnego zatrzymania całego SKAMOLA, Tak ulepszał, że zakład pracy ciągłej stoi od soboty. GENIUSZ optymalizacji. Na własnej skórze się przekonałem co żeście z nim przechodzili. Współczuję Wam Straszny człowiek.

mieszacz mokry
@Skamol Opole

To na bank będzie szukał kozła ofiarnego zasłoni się albo logistyką albo UTR Potem wymyśli genialną jego zdaniem procedurę i zapewne użyje swojej tajnej broni z której tu wszyscy grzali OK to START sprawdź czy jest zasilanie sprawdź czy zbiornik jest na miejscu i takie pierdoły

Franciszek
@mieszacz mokry

Czy po odejściu tego dyrektora, o którym tyle słów już padło, jest lepiej z organizacją i kulturą pracy? Szukam pracy, ale w spokoju. Jak wyglądają inne aspekty pracy w Caparol? Jak wygląda podział obowiązków, wynagrodzenie, kwestie urlopów?

Trzy Plus
@Franciszek

Moim zdaniem jest lepiej. Udgrzebujemy się z gów... ale na pewno jest spokojniej. Co prawda od początku roku z firmy odeszło bardzo dużo ludzi (myślę, że padł rekord odejść), ale atmosfera się poprawiła. Pracodawca chyba spokorniał... :) Niestety ze względu na kryzys (przez zamkniętą sprzedaż eksportową do Rosji i Białorusi), firma wstrzymała zatrudnienia.

@Trzy Plus

Szkoda. A niw myśleli żeby zacząć eksport na inne rynki niż te kraje?

Były
@Kamila

Nie musieli myśleć, w innych krajach również są oddziały Caparola i fabryki :)

@Były

Ok, dzięki za info. A możesz napisać coś o zarobkach? Ty już chyba tu nie pracujesz sądząc po nicku więc chyba możesz podać jak zarabiałeś. Wypłaty były na dobrym poziomie? Bo jak tak to pewnie to się nie zmieniło, nie?

Były
@Antoni

Były trochę poniżej średniego rynkowego wynagrodzenia dla danego stanowiska :)

Omen

Oczy mnie bolą jak czytam takie wypociny.. Po pierwsze Mariusz G. nigdy nie objął firmy tylko zakład w Kleszczowie. Po drugie "Ich Troje" wspaniałych o których wspominasz w czarnej d... mieli pracowników.. i nigdy nie prowadzili firmy a jedynie produkcję. Zrobili sobie swoiste Eldorado. Może i było za ich czasy lepiej ale na pewno nie to była ich zasługa. Nie rozumiem dlaczego całą winne obecnej sytuacji firmy widzisz w tym że przyjęto nieodpowiednią osobę?? Na to się składa wiele czynników i trochę więcej osób oraz nieodpowiednie decyzje. Spójrz czasami szerzej i bardziej obiektywnie..

@Omen

Jedynie moge sie zgodzić ze zrobili sobie swoiste eldorado. Czepiasz sie troche moich słów bo chodziło mi oczywiście o fabrykę w kleszczowie a nie całą firmę. Nie wiem czy miałeś z tymi ludźmi duzo doczynienia ale Ja mialem bardzo duzo i ludzie z produkcji również. Ja tutaj mowie o atmosferze jaka panowała w firmie za czasów mariusza g. a jesli mowisz o wielu czynnikach nie do końca chce w to wnikac. Jesli chodzi o zmiane w fabryce w kleszczowie zmieniło sie na gorsze po zmianie dyrektora, zwolnieniu pozniej Bogusia i zatrudnieniu za niego koleżki wspomainego wyżej mariusza g. Kto na to wszystko pozwolił wiadomo. Sprawy szerzej pojęte, inne czynniki mnie nie interesują bo od tego sie zaczęło psuć w kleszczowie a sprawy firmy w Warszawie akurat mnie nie dotykały. Wyraziłem swoja opinie i podziela je wiele osob z fabryki, magazynu a nawet produkcji suchej którzy mieli mniej styczności z nimi

Irena

Musicie się zebrać i razem zadziałać bo ten typ pozwalania najmądrzejszych i zatrudni usłużnych nieudaczników. Tutaj wyleciał z hukiem a nie że sam się zwolnił. Nie wierzcie w żadne jego słowo. Na końcu zawsze chodzi mu żeby upodlic pracownika, obniżyć wynagrodzenie i zwiększyć wydajność. To bardzo fałszywy typ i wierzy w. To że jest najmądrzejszy. Po czasie tak upodlic załogę że sami zaczną się ludzie zwalniać.

Zareagujcie bądź przekażcie komus jaki to człowiek bo gosciu zniszczy wszystko i albo ucieknie albo będzie czerpał radosc z upodlenia ludzi zanim go zwolnią ale może być już za późno

były już pracownik

To co myśmy tu z Mariuszem przeżywali to szok. Można by książkę napisać. Niemniej trzeba o tym głośno mówić bo taki człowiek skacze z firmy do firmy i je niszczy od środka. Naszą czujność uśpił fakt, że jeszcze kilka tygodni przed przyjściem tego typa właściciela chwalili zakład i postępy. Atmosfera w zakładzie była wręcz rodzinna wszyscy no prawie wszyscy się szanowali, żyliśmy jak rodzina. Mariusz to wszystko zniszczył :( Dlatego myśleliśmy, że zatrudnili nam managera z krwi i kości. Chociaż po pierwszym spotkaniu uczucia były mieszane. Chłop wyglądał jak by od pługa był oderwany a i wysłowić się za bardzo nie umiał. Wiedzy jak się okazało nie miał ani ekonomicznej ani tym bardziej technicznej. Ludzie zczytali figuranta dość szybko. To typ psychopatyczny, mściwy i w dodatku egoista. Wierzy uparcie w swoją nieomylność, każdy kto będzie nawet próbował uświadomić go, że nie ma racji na przechlapane na starcie. Do tego dochodzą krzyki, wyzwiska, straszenie wszystkich zwolnieniem i odesłaniem do szpitala dla obłąkanych. Nawet jak okaże się że Mariusz nie miał racji będzie realizował swój pomysł niszcząc przy tym zakład, ludzi i narażając na koszty spółkę. Z załogi wytypuje kilku słabych, zrobi z nich coś na kształt emisariuszy swojej niefachowości i każe raportować. Ci przedstawiciele będą mieli za zadanie popieranie jego durnych pomysłów. Nie wiem jak jest w Slamol ale prawdopodobnie tak samo bo to typ działający wg tych samych utartych schematów. Tak, że załogo Skamol pozostaje mi przekazać kondolencję i zachęcić do walki. Z tym człowiekiem sukcesów nie osiągniecie. A dla Mariuszka :) Jak tak zespół ds czystszego powietrza, o ile spadło zapylenie, ile nerwów nas to kosztowało, ile kasy poszło, jakie są efekty pracy zespołu? - odpowiedź środków sprzeniewierzono mnóstwo efekt 0 - słownie zero jak było tak jest.

krzuchu
@były już pracownik

W istocie rzeczy tak było a skutki złych decyzji są odczuwalne do dziś.

@Omen

@omen mówiłeś ze oczy Cie bolą od moich wypocin. Wejdz na strone skamol go work i zobacz co byly dyrektor zakladu w kleszczowie mariusz g. wyprawia i co sądzą o nim ludzie a nie jest tam dlugo zresztą jak u Nas :) Fabryka stała a jego metody ulepszania juz sie ulewają pracowniom natomiast bardzo dzielnie sie udziela na forum broniąc swoich idiotycznych racji. PS. Zalatwil tez krzysiowi G. stanowisko kierownicze w vesuvius w gliwicach defacto w firmie gdzie był szefem przed caparol, moze tam go chwalili ze zaufali jego koleżce haha

Skamol biedny pracownik

a jaj był szefem i go chwalili to czemu odszedł? To taki sam mit jak nam wciskał, że w Campsrol go chwalili i nie chcieli żeby odchodził po tym jak ulepszył mieszalniki tynków i miksowały 6000 obr/min :)

ciekaF

Dlaczego firma odwłosiła rekrutację na szefa utrzymania ruchu?

technik
@ciekaF

bo stary na niczym się nie znał i pracował pod dyktando MG

@technik

I jak, jest już ktoś na to stanowisko? Jak go oceniacie? Jest lepiej?

Zostaw merytoryczną opinię o Caparol Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Caparol Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Caparol Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Caparol Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Caparol Polska Sp. z o.o.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Caparol Polska Sp. z o.o.