Opinie o Unimil Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Unimil Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Unimil Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unimil Sp. z o.o. w Kraków

Ładna Nowy wpis

Firma "prywatna" brak możliwości awansu. Brak jasnych reguł i procedur w pracy. Brak perspektyw rozwoju. Proszę unikajcie na Swojej drodze zawodowej.

Patrycja Nowy wpis

Czy po wysłaniu cv odzywają się tylko do wybranych kandydatów ?

Edyta Nowy wpis

W jaki sposób można skontaktowac się z przedstawicielem handlowym z Warszawy.W firmie nikt nie odbiera telefonu.

rfgb Nowy wpis

@paweł no wlasnie od dluzszego czasu nikt sie tutaj nie wypowiada nie wiadomo dlaczego pewnie wszystko w firmie jest w prozadku

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Unimil Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.

Nie polecam, unikajcie szerokim łukiem!

KejtAB

Mozesz napisac cos wiecej? Wydawalo mi sie,ze Ansell to powazna firma i nie pozwolilaby sobie na jakis "przekret".

LESKO-GOŁDA

To była bardzo dobra firma, dopuki, nie został zrobiony przekręt przez jej ostatni zarząd. Firma została zniszczona, a cały jej majątek sprzedany i wytransferowany na zachód i do wcale nie do Ansell. Oficjalnie tak, ale nieoficjalnie to w Krakowie jest tylko hurtownia, a pieniądze są gdzieś w Jersej lub wyspy dziewicze itp. Ostatnia emisja była po to, żeby ściągnąć pieniądze z rynku po 40 PLN, wytransferować je i odkupić akcje po przysłowiowej złotówce. OFE, dawny Uniwersal itp. brały w tym udział. Była kasa i nie ma kasy, kolejna afera na kilkadziesiąt milionów.

ted

Praca ana stanowisku salesa to jedna wielka gehenna!!

krak

beznadziejna firma...

Karina

Bardzo proszę o informację dotyczącą zatrudnienia u w/w pracodawcy na stanowisku PH-Sales Executive. Każda informacja będzie bardzo pomocna. Jakie zarobki, pensja podstawowa, narzędzia pracy, ogólna atmosfera..?-po prostu cokolwiek pomocnego! Dziękuję!

Zostaw merytoryczną opinię o Unimil Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Unimil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Unimil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unimil Sp. z o.o.?

Unimil Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Kamieńskiego 47
    30-644 Kraków