logo Walkin.pl Sp. z o.o.

Walkin.pl Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Walkin.pl Sp. z o.o.

Ja 2010-09-13 18:08:57
Nie polecam pracy w tej firmie. Obiecują złote góry, a dostajesz marne ochłapy!!
Ona 2011-07-03 15:19:20
Niestety muszę podzielić powyższą opinię.
Zmiana ustalonych warunków pracy i płacy w trakcie. Obniżka wskaźników premiowych i jeszcze próba wmówienia, że to będzie podwyżka, a końcowo nie wypłacenie premii wogóle.

Notoryczne zmienianie zdania przez szefa tłumaczone później słowami "ja nic takiego nie powiedziałem".

NIezapewnione podstawowe narzędzia pracy - telefon - w pracy, która wymagała kontaktu z klientem. Mimo oczywiście obietnic przy zatrudnieniu, że takowy bedzie.

Nie polecam. Szkoda czasu i nerwów.
aaa 2011-10-13 11:10:21
Niestety też się zgadzam, z obietnic kokosów do najniższej krajowej.

A wymagania ....
Poszkodowany 2012-06-12 10:45:20
Zgadzam się Zwalnianie ludzi nagle, bez ostrzeżenia, wypłata dłuuugo po terminie, to jakiś koszmar... Pan (usunięte przez administratora) powinien się zastanowić nad sobą
jksk 2016-04-19 23:04:29
cześć, czemu nie odzywacie się na temat firmy? Czy kwestia terminowej wypłaty wreszcie sie uregulowała?
Zostaw swoją opinię o Walkin.pl Sp. z o.o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Walkin.pl Sp. z o.o.