Higienicus

Legionowo

Opinie o Higienicus

Nevi 2010-03-22 10:25:13
Uwaga na tą firmę!!!!!!!!!! Niby spółka z o.o. a kasy nie mają - nikt tam nic nie wie, jak sie chce kupić towar to zawsze są przed dostawą Tir'a, wiec tego towaru poprostu nie mają!!! Jeden plus to wiedza jednego z mniejszościowych współwłaścicieli - tego mu nie brakuje, ale to nie idzie w parze z fachowości prowadzenia firmy!!! ZDECYDOWANIE ODRADZAM
kala 2015-01-28 12:08:58
Nie zgadzam się absolutnie z opinią. Firma prowadzi sprzedaż produktów włoskich, które ma na stałe w ofercie ( szeroka gama czyściw) - i te produkty są dostępne od ręki. Ponadto firma sprowadza produkty na indywidualne zamówienia klientów ( i na te produkty trzeba czekać). klienci są informowani , które produkty są w stałej ofercie , a na które trzeba składać zamówienia z minimum dwutygodniowym wyprzedzeniem. Oferta w stałej dostępności jest niewspółmiernie większa niż oferta produktów na zamówienie.ZDECYDOWANIE POLECAM
Zostaw swoją opinię o Higienicus - Legionowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Higienicus