Opinie o piekarnia 'Jedynka' w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy piekarnia 'Jedynka'. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie piekarnia 'Jedynka' na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o piekarnia 'Jedynka' w Jastrzębie-Zdrój

Witam jaka jest stawka godzinowa na początek? Czy jest dodatek nocny i za niedzielę lub święta?

Jakie godziny pracy obowiązują w piekarnia 'Jedynka'?

Monilk

Odradzam wam pracować w piekarni jedynce na ul.wrocławskiej na umowę zlecenie bo na kasie wasz uszuka z kasę,odwaga na zabskie

Jak długo czekaliście na odzew z piekarnia 'Jedynka'? Oddzwaniają zawsze?

PPPPPPPP

POLEM TĄ PIEKARNIE OMIJAĆ DUŻYM ŁUKIEM . TO NIE PIEKARNIA TO (usunięte przez administratora) ŻADZI PIERWSZA LEPSZA OSOBA Z ULUCY A SZEFOWA BIERZE WSZYSTKICH CO SIĘ NADAŻY ŻENADA

Ktosiek
@PPPPPPPP

W pełni się zgadzam

Magda

Można bez problemu poprosić o wolne?

Ktosiek
@Magda

Marzenie sciętej głowy ;)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w piekarnia 'Jedynka' odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w piekarnia 'Jedynka'?

Ccc

Najniższa jaka jest możliwa

Igor

Bardzo zmieniła się praca od momentu kiedy pandemia zmieniła funkcjonowanie świata?

Czy piekarnia 'Jedynka' zatrudnia studentów?

Owszem i to ile :D

Madzia

Powiem Jedno dobrze ze juz tam nie pracuje bo jesli ktos szuka pracy gdzie bedzie ciezko pracowac(usunięte przez administratora)Starzy pracownicy sa tylko robolami (usunięte przez administratora) Jak sie ktos zwalnia to najlepsza jest wymowka ze przez kogos i wtedy ta osoba jest tepiona ponizana obgadywana Piekarze z nocnej zmiany sa (usunięte przez administratora) ktorzy nie potrafia zrozumiec ze ktos sie dopiero uczy potrafia blachami rzucac w czlowieka jak nie nadaza a tlumaczena szefowej jest ze on taki jest musisz zrozumiec pupilami (usunięte przez administratora)i ludzie zajmujacy sie plotkowanie i krytykowaniem ktorzy trzymaja z kierownikiem a ludzie ktorzy tam naprawde ciezko pracuja maja poprostu (usunięte przez administratora)jedyny plus to wyplaty zawsze na czas o ile nie byl ktos na l4 to wtedy moze sie zdziwic po przelewie ile zostalo potracone poprostu zenada nie polecam nikomu

@Madzia

Lepiej byśmy tego nie opisali. Zgadzamy się że wszystkim. Widzimy, że nie tylko my mamy takie spostrzeżenia

Kierownik
@Madzia

Powiem krótko sprawa zgłoszona na policję spotkamy się w sądzie pozdrawiam

Onufry

Najgorzej jak zabraknie komuś chęci do pracy to jest marudzenie. Firma jest dobra i polecam pracę!!!

Artur
@Onufry

Fajnie, że jesteś zadowolona z pracy. Mógłbyś przedstawić jaki jest grafik pracy i czy obowiązują dwie zmiany?

Arkadiusz. K.

Poznałem osobiśćie Panią Aleksandre oraz załogę tej piekarni. Mogę powiedzieć, że polecam. Sam podją bym tam pracę gdybym nieieszkał 20km od tego zakładu. Pozdrawiam

Klientka

Nie polecam lodów w tej piekarni zatrucie murowane co do chleba i obsługi Ok ????

Witam wszystkich Po raz kolejny spotkałem się z zgryźliwymi uwagami sprzedawczyni w sklepie piekarni i postanowiłem napisać kilka słów w których zawrę moje spostrzeżenia. W sklepie piekarni byłem dziś o godzinie 9 tej. Spytałem grzecznie czy są jeszcze jagodzianki na co usłyszałem kilka zdań pod swoim adresem że jak się śpi do południa to nie można oczekiwać że będzie towar! Godzina 9 ta to nie jest południe bynajmniej! Piekarnia często nie ma asortymentu w wczesnych godzinach przed południowych a niektóre ze sprzedających tam pań ciągle mają pretensje do kupujących. To że sklep nie ma na półkach towaru jest też następnym problemem. Często brak jest nabiału mleka. Jako sklep osiedlowy jest bardzo kiepsko zaopatrzony i jeszcze pretensje kierowane są do kupujących jak by im robiono łaskę ze coś się sprzeda! Taką postawę do klienta uważam za skandaliczną szczególnie w dzisiejszych czasach. Sklep Jedynki jest złym przykładem niegospodarności i braku dbania o klienta do tego zła organizacja pracy powoduje długie kolejki do kasy.

Zawiedziona

Na poczatku bylo super a nawet bardzo super, ale chyba Pani Aleksandrze juz nie zalezy na tej piekarni, bo to co sie tu dzieje przechodzi ludzkie pojecie ... O jakimkolwiek pilnym wolnym zapomnij a o l4 juz nie wspomnę. Omijajcie szerokim łukiem - nerwy codziennie zszarpane, chyba czas najwyższy stąd uciekać ... Moje sugestie dla piekarnia 'Jedynka': Tragedia! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić swoje zachowanie co do pracowników i oczywiście jakość pieczywa, a nie wysyłać chleb z z przed 2 dni

@Zawiedziona

Zawiedziona co ty piszesz. Wolne, (zawsze jeżeli to możliwe personalnie) szefowa idzie na rękę. Nigdy nikt nie miał z tym problemu. Temat L4 wyssany z palca. Dostajesz, oddajesz, leczysz się. No chyba, że Ci potrzebne do innych celów. Klejny temat. Pieczywo: Zawsze wysyłane jest świeże. Nigdy, odkąd istnieje piekarnia nie było na sklepach starego pieczywa. Wiele można szefowej zarzucić ale Zdecydowanie nie to o czym ty piszesz.

Nigdy...
@Klara Józef

Nigdy nie mów nigdy... Pieczywo było wysyłane stare (nie całe).. A nawet nie wiadomo czy nadal nie jest. Nie wierzysz... popytaj pracowników jeśli o ile tam pracujesz.

Klara Józef

Skoro taka tragedia tam jest to ty się do niej dokładasz pracując tam i uczestnicząc w niej. Najwyraźniej wcale tak mocno Cię to nie irytuje. Pracy tyle na rynku a ty w tym trwasz. Tak pracujemy tam.

klient
@Klara Józef

Niestety ze starym pieczywem to prawda. Bardzo często jest dostarczany odświeżany chleb do sklepu. Pieczywo jest pomieszane w jednej dostawie. Już po dotyku da się poznać który stary a który świeży. Jakość pieczywa spada a ceny niestety rosną nieprzyzwoicie. Po ostatniej podwyżce cena chleba powala. Ciasta niestety też bardzo drogie i niestety nieświeże. Niedawno pojechałam na Rolniczą kupić świeże ciasta . To co przywiozłam do domu - masakra. Wstyd by było podać takie stare ciasta gościom. Szkoda, że nie wzięłam paragonu bo na pewno byłby powrot do piekarni. Kiedyś ta piekarnia była dla mnie nr 1 ale teraz jest nr 1 od końca. Przykre, że można tak zarżnąć firmę.

Prawdziwy klient
@klient

Hahahaha widać że to pisze ktoś z konkurencji od lat kupujemy ciasta w jedynce i są bardzo dobre i stosunkowo tanie

nick

miejsce pracy jest straszne, aleksandra żabska właścicielka "jedynki" sama reprezentuje fatalny poziom, wspiera właśnie zachowania i działania dokładnie takie jak opisane poniżej, do niedawna, przez dosyć wymianą pracowników, podobno było jeszcze gorzej, produkty są niedobre i gorsze niż w innych piekarniach, nie ma żadnej tradycji, pracownicy rzeczywiście kłócą się, żabska to popiera, itd. sama pokazuje im jak zachowywać się, pracuje tam jej syn, jest taki sam, w "firmie" wystarczy zbić się w tzw. bandę, robić bardzo dużo i żabska będzie to popierać, taka "zaradność"

nick
@nick

w zdanie "do niedawna, przez dosyć wymianą pracowników, podobno było jeszcze gorzej" powinno wyglądać "do niedawna, przez dosyć dużą wymianą pracowników, podobno było jeszcze gorzej" na tym portalu nie ma możliwości edycji, niestety

@nick

Na forum regulamin zabrania podawania imion i nazwisk osób z firmy, o której dyskutujemy. Zakaz jest spowodowany ochroną danych osobowych i jeśli jest łamany, komentarz może być usunięty. Pod tym linkiem znajdują się szczegółowe zasady obowiązujące na Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin Proszę byś się z nimi zapoznał.

@nick

Witam. Syn pani (usunięte przez administratora)tam pracuje? Pierwsze słyszę. A co on tam robi, tzn na jakim stanowisku pracuje?

P

Napisze krótko nie polecam najgorszemu wrogowi . Pozdrowienia do najbardziej fałszywej osoby Eli . Oli. Iwony .

Beata

Pracowałem i nie pracuje ponieważ w takim (usunięte przez administratora) nie da się pracować . Nie polecam nikomu takiej pracy a klijentom odradzam zakupy .

Olo

Ci co piszą te negatywne opinie z pracowników to muszą być naprawdę ludzie którym się nie chcę pracować. Skoro tak źle piszecie o tej piekarni i Pani Oli to co tam jeszcze robocie? Dlaczego się nie zwolnicie i nie pojdziecie gdzieś indziej. Wiem co piszę bo pracowałem tam i najlepsza piekarnia to jest w okolicy. Obecnie jestem jeszcze zagranicą Ale wracam w lutym na stałe do Polski i mam nadzieję że się tam zatrudnię ponownie. Pozdrawiam szefostwo ż jedynki.

@Olo

Bardzo Cię proszę niepublikowanie imion osób pracujących w firmie. Jest to niezgodne z regulaminem forum. Zakaz wynika z ochrony tożsamości. Jeśli dane pracownika się pojawiają, komentarz może być usunięty. W przypadku wątpliwości, pozostawiam link do obowiązujących nas zasad: https://www.gowork.pl/regulamin A przy okazji chciałabym dopytać o powody, dla których tak bardzo spodobała Ci się praca w piekarni 'Jedynka'. Co konkretnie na to wpłynęło? Jeśli napiszesz coś więcej, może być to ważna wskazówka dla użytkowników szukających pracy.

Wieloletni pracownik

Same anonimy ciekawe?? Czego się boicie??

Klara...
@Wieloletni pracownik

Wieloletni pracownik a cóż to za pytanie? Skoro tyle pracujesz to po sposobie wypowiedzi, używanych słów i zwrotów powinieneś wiedzieć kto pisze. To nie jest trudne do odgadnięcia, nawet dla nas krócej pracujących od ciebie. A dla pistronnych czytelników zapewne wiele mówi dlaczego anonimy.

@Wieloletni pracownik

A ty czego boisz się, że podpisujesz wieloletni pracownik ? Podaj imię i nie obawiaj się współpracowników.

Klara Józef K

Wypłata zawsze na czas. Atmosfera pozostawia wiele do życzenia, ale jak ma być dobra jeżeli osoba prowadząca to przedsiębiorstwo jest niezrównoważona emocjonalnie. Fochy, obraza, słowne poniżanie pracowników. Jeżeli dobrze się ktoś tam czuje to tylko mężczyźni. Kobiety to niestety w większości drugi sort. Takie są moje spostrzeżenia. Ktoś może się ze mną zgadzać bądź też nie. Jakie szefostwo taki pracownik.

@Klara Józef K

Chciałabym jeszcze dopytać o warunki zatrudnienia. Czy do zasadniczego wynagrodzenia firma oferuje jakiekolwiek premie bądź dodatki pozapłacowe? Tego typu bonusy stanowią dodatkową motywację do pracy i wiele osób zwraca na to uwagę. Będą zainteresowane jak sytuacja wygląda w piekarnia 'Jedynka'.

Klara...
@Agnieszka

Agnieszka nie wiem jak inni nie interesuję się tym ale my jesteśmy z zarobków zadowoleni. Ktoś wcześniej o tym pisał. Tak jak umawiasz się na wstępie tak jest dotrzymane. Gratyfikacja jak wszędzie, jeżelu jest to nikt o tym nie rozmawia.

Agnieszka

@Gosc @Ppppp przypominam, że regulamin forum zabrania podawania w komentarzach imion osób, które pracują w firmie. Jest to związane z ochroną danych, a komentarze zawierające tego typu informacje mogą być usunięte przez administratora. W przypadku wątpliwości, pozostawiam link do zasad panujących w serwisie: https://www.gowork.pl/regulamin

Zostaw merytoryczną opinię o piekarnia 'Jedynka' - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w piekarnia 'Jedynka'?

Zobacz opinie na temat firmy piekarnia 'Jedynka' tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w piekarnia 'Jedynka'?

piekarnia 'Jedynka'
2.9/5 Na podstawie 110 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042