Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Zadzwoń tel. 795 116 179
Zobacz jakie masz możliwości prezentowania swojej firmy i odpowiadania na pytania użytkowników.
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Begra Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Begra Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2015-07-09 10:23:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pomóżcie innym, podzielcie się swoją opinią na temat firmy Begra Sp. z o.o.! Obecnie prawie każdy przed podjęciem pracy lub rozmową kwalifikacyjną sprawdza opinie na temat przyszłego pracodawcy.
zdjecie uzytkownika
xde - 2015-12-12 23:56:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam. Chodzą słuchy, że firma Begra chce swoich pracowników nagrodzić premią na święta. Może ktoś wie coś na ten temat? Ciekawi mnie czy rzeczywiście tak bardzo dbają o swoich pracowników jak to jest w ogólnej opinii formy :)

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Begra Sp. z o.o.

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: