Pepsi Cola General Bottlers

Opinie o Pepsi Cola General Bottlers

gość1234 2010-03-21 18:16:14
Polecam wszystkim tę firmę! Przepracowałem tam kilka lat i wiem co mówię. [usunięte przez moderatora] firma! A Ci, którzy mają odmienne zdanie niech się wezmą za pracę, czasy komuny się skończyły. Pepsi na prawdę potrafi docenić pracownika za ciężką pracę a atmosfera jest rewelacyjna - no może poza obecnym dyrektorem sprzedaży bo to kompletny [usunięte przez moderatora], ale jak znam tę firmę to pewnie za chwilę go wywalą.
Jck 2010-03-24 00:09:36
Firma w porządku. Ogrom zadań jak i dynamiczne środowisko powodują, że w tej firmie dobrze odnajdą się wyłącznie osoby nie bojące się ciężkiej pracy. Firma potrafi docenić pracowników, a wynagrodzenia są na przyzwoitym poziomie.
- anonim- 2010-03-24 02:03:33
Jak się dostać do tej firmy? Kilka razy próbowałam wypełnić formularz na stronie internetowej ale ten nie wchodzi lub jest zablokowany.
anonim 2010-03-28 14:14:26
Jck - 2010-03-24 00:09:33

Popieram.POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW PEPSI
el kopyto 2011-03-24 22:16:46
pozdrawiam [usunięte przez moderatora], ktory nie ma pojeciao logistyce a cała robote ogarnia sylwek, ktory powinien zamienic sie z nim miejscem. Atmosfera jak w typowym [usunięte przez moderatora].Prawdziwa puszka. nie polecam. Moze sie starac robic i tak cie nie docenia. dadza Ci podwyzke 3% rocznie albo i nie
liptonek 2011-09-08 00:39:44
[usunięte przez moderatora] Ciekawe gdzie teraz robisz?
Biedrona?
w 2012-04-05 21:28:39
ja właśnie wypaliłem gume z tej chorej firmy po 5 latach pracy. tera jeszcze głupsza polityka odkad połaczyli się z frytkami,chodzi o oddział wrocław. ODRADZAM
kubuś 2012-10-26 13:51:37
gdzie mogę zgłosić skarge na c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] skie zachowanie przedstawiciela handlowego pepsi ze słupska.Z góry dziekuje za odp.
pepsi 2012-11-14 23:01:15
jak masz sprzęt pepsi /lodowka/ to tam jest naklejka z nr 600... lub 601... to infolinia skargi też przyjmują
cr 2012-11-14 23:03:57
biały nie miałes tak zle
jj 2013-05-31 12:36:37
A czy może się wypowiedzieć jakiś magazynier z Michrowa? Jakie stawki? Jaka praca? Jaka atmosfera?
kilo 2013-08-03 11:28:35
Pepsico zamknęło wszystkie magazyny, cała logistyka przeszła pod firmę zewnętrzną Schenker, zwolniono bardzo dużo ludzi, część narazie przeszła do schenkera
. 2013-09-19 12:31:10
w każdej firmie płacisz za użytkowanie auta słuzbowego jeśli masz je na wyłączność. Nie nie tankujesz za swoje
. 2013-09-19 20:37:29
150zł, ale przy zarobkach między 1200 a 1600zł to chyba i tak dużo ? :P
.. 2013-09-21 16:20:55
nie masz się kolego co zastanawiać nad pracą w pepsi bo rekrutacji na stanowisko przedstawiciela handlowego ds HORECA nie będzie;)
2013-09-22 13:15:58
nie bedzie rekrutacji na to stanowisko po po odejsciu jednego z przedstawicieli dzielą teren i klientów na dwóch innych handlowców...
XXX 2013-11-08 10:58:00
Najgorsza firma w Polsce jeśli chodzi o załatwienie czegokolwiek. Nie można się dodzwonić pracownicy olewają wszystko i wszystkich .Głupiej kwoty z korekty nie można odzyskać bo odsyłają człowieka od jednego do drugiego.
emblotka 2013-11-19 18:23:01
Ja stety niestety nie miałam mozliwości znaleźć się w szeregach Pepsi za to uczestiniczyła w procesie rekrutacyjnym. I tu spotkało mnie rozczarowanie jako, że od firmy reprezntującej jedną z najbardziej znanych marek na świecie oczekiwałam zachowania jakiegoś poziomu i standardów. Ile sama rekrutacja jest przygotowana profesjonalnie, składa się z trzech etapów testów analitycznych, assessment center i rozmowy o tyle komunikacja z kandydatmi ubiegajacymi się na stanowisko przebiega na poziomie bardzo miernym. Zostałam zaproszona na pierwszy etap rekrutacji poprzez 3 sekundową rozmowę a następnie drogą mailową przesłano mi adres, już na początku nieco zniechęciło mnie zaczynanie maila od słowa witam ( myślę, że nie muszę wspominać, że jest to błąd językowy ) i inne językowe niedociągnięcia, które przykuły mą uwagę i wkazywały na nie kompetencję pracowania, które się ze mną kontaktuję. Pierwszym etapem okazały się być testy, które trwały 1,5 h. I nie wiem czy coś jest ze mną nie tak ale wydaje mi się, ze w dobrym tonie było by poinformowanie, że są to testy i trzeba zarezerwować sobie tyle i tyle czasu. niestety nikt tego nie uczynił. Za drugim razem było lepiej napisano że rekrutacja będzie polegała na wykonaniu zadania. Później trzeci etap. Znowu brak informacji na czym będzie polegał. Okazał się być standardową rozmową kwalifikacyjną. Po tygodniu bez odpowiedzi postanowiłam, napisać z zapytaniem czy to aby rekrutacja dobiegła końca z racji, że nawet jeśli wynik jest negatywny uważam, że należy mi się informacja zwrotna. Niestety nikt nie raczył odpowiedzieć a wydaje mi się, że powinno być to standardem nawet bez proszenia o wynik rekrutacji.
ktos 2014-02-27 13:12:36
pracowalem w pepsi znin i powiem wam ze 2012 i2013 zwolnili ogolnie 28 osob wiekszosc z produkcji...na poczatku fajnie ale im dluzej pracowalem tym gorzej..zero inwestycji maszyny w oplakanym stanie ale im ciagle malo chcieli wiekszych wynikow....2013 zwolnili 14 osob ktore dostaly odprawy a po 2 miesiacach przyjeli 5 osob ktore byly zwolnione bo brak ludzi taka polityka tej firmy
xyz 2014-03-12 06:08:21
Czy ktoś może przybliżyć temat weksli in blanco w Pepsi . Czy wszyscy je podpisują ? Chodzi mi głównie o kierowców.
Dzięki
name 2014-04-02 19:21:43
czy ktoś pracował w pepsi w Gądkach przez agencje pracy Otto? i na czym polegają te testy na spostrzegawczoac ?
pytający 2014-04-02 19:24:37
czy ktoś pracował w pepsi w Gądkach przez agencje pracy Otto? i jak wygląda test ns spostrzegawczosć
pewniak 2014-06-11 08:49:57
Pracuję na magazynie w Michrowie. Kiedyś była kasa do zarobienia setki etc mimo pracy przez firmę lizingową ale te czasy już się skończyły na zlecenie możesz pracować ile chcesz lecz umowa o pracę ogranicza ilość dni pracy żeby nie przekroczyć 168. a w praktyce jedna z osób w skali miesiąca miała przepracowane 7 dni... ja 12 inny 14. jeśli się godzi ktoś na pracę za 1000 zł polecam :) pracuję już kilka lat przez firmę zewnętrzną i nic się nie zapowiada żeby zostać zatrudnionym bezpośrednio przez zakład. niektórzy się dostali ale każdy się może domyślać w jaki sposób dziękuję pozdrawiam
też ktos 2014-07-01 17:11:19
nic się nie zmieniło,brak grafików pracy chociaz według kodeksu powinny być ,masa nadgodzin,praca w systemie 4/2 ( 12 godzin w pracy przez 4 dni 2 dni wolne, brak urlopów ,zabieranie urlopow juz zaplanowanch .czy nikt tego nie widzi w warszawie
a podobno to firma przestrzegajaca wszelkich standardow czym sie chełpią w każdej formowej gazetce.
Alien82 2014-08-17 20:57:49
A płacą za te nadgodziny?
Jeśli tak to dobrze, że są
Andrew 2014-10-01 19:48:41
Orientuje się ktoś czy sa obecnie przyjęcia na stanowiska inżynierskie do Firmy?
Ewentualnie jakiś kontakt email do działu rekrutacji?
Andrew 2014-10-11 16:13:31
Akurat takie rzeczy wiem, niestety na ich stronie nie ma żadnych informacji, nawet kontaktu email do działu rekrutacji, więc próbuję w inny sposób dowiedzieć się o rekrutacji w pepsico...
trendek 2014-12-05 20:21:21
Witam,

mam pytanie o stanowisko PH ds HORECA. Ile wizyt dziennie? W jakich godzinach praca? Bardziej zajmujemy się wizerunkiem czy sprzedażą?

Jaka furka? Można używać prywatnie? gps? multisport? szkolenia?

z góry dziękuję za odpowiedz!

pozdrawiam
Poważny 2014-12-14 14:20:39
Czy 4-4,5 tyś. na rękę można teraz w Pepsi zarobić?Rozumiem,że tak znana marka nie poniża się i mniej swoim pracownikom nie oferuje?
anonim 2015-03-08 14:39:11
Na detalu PH jest w stanie zarobić nawet koło 4 tys. ale trzeba się przy tym napocić. Auto na start Yaris, potem Fabia. Auto masz do użytku własnego (koszt 150zł/mies.) Multisport ok 50zł/ mies. Prywatnia opieka medyczna + ubezpieczenie.
Podstawa marna bo jakoś 2000zł na rękę (może mniej). Ale premie są wysokie + konkursy.
Ciekawa praca, ale dla kumatych.
slade 2015-03-18 19:06:58
To jak ty sie tam dostałeś skoro trzeba być kumatym?
chętny 2015-03-19 11:40:31
a po podstawowym przyjmują . jastem zainteresowany . czy tylko wykształciuchów .
kukuryku 2015-04-19 20:09:37
Najgorsza firma oszuści.promocja na głośniki to blef już pierwszego dnia zabrakło głośników a reklama leci dalej w telewizji. Hanba dla takiej korporacji.
ppoj 2015-04-23 12:23:05
ciągle tam praca jest 3 lub 4 dni w tygodniu po 12 godz.czy coś sie zmieniło?
xani 2015-05-07 16:20:11
Staram się o pracę w pepsico w księgowości. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak wygląda drugi etap rozmowy w tej firmie, a także jak wyglądają zarobki w (przybliżeniu) na takim stanowisku w tej firmie.
haga 2015-07-23 13:32:46
a jak wyglada tam praca w call center? jakie zarobki, atmosfera? czy warto?
Ania 2016-06-20 15:28:52
Hej
Jeśli umiecie okłamywać konsumenta i macie gdzieś zadowolenie klienta to na 100% znajdziecie prace od ręki. Ja już nigdy tego produktu nie kupię!!! nie dbają o bezpieczną butelkę i aż strach myśleć co się pije bo pewno też mają takie podejście do produktu w środku!!!
Ttt 2016-08-27 11:12:27
Potwierdzam
pbgvgj 2016-09-04 20:41:17
@ Ania - a przepraszam co masz na myśli mówiąc że nie dbają o bezpieczną butelkę? ja tam pije pepsi i nigdy żadnych problemów nie miałam, a uważam, że jest lepsza niż cola. A butelka jest jak każda inna
Seniorita 2016-11-04 14:01:24
Mam pytanie a jak praca w Laboratorium i jakie zarobki chodzi mi o grodzisk
Zostaw swoją opinię o Pepsi Cola General Bottlers - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pepsi Cola General Bottlers