Opinie o Pepsi Cola General Bottlers w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pepsi Cola General Bottlers. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Pepsi Cola General Bottlers o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pepsi Cola General Bottlers w Warszawa

Lucek

Dopiero co szukali tu laboranta. W ogłoszeniu było że trzeba się przygotować na zmianowy 12 godzinny czas pracy również w soboty, niedziele i święta. Jak to jest wtedy rozliczane? Są setki za weekendy? Wrzućcie praktyczne porady.

Bob

Zmiany standardowe 12h - 6-18 i 18-6. Co do rozkładu pracy to jest różnie - w założeniu powinien być ciąg dni DDD-WWW-NNN-WWW-DDD (3 dni, 3 wolne ,3 noce itd), czasami po 5 dni ciurkiem, czasami w tygodniu masz wszystkie dni wolne ale potem nadrabiasz. Jest dynamicznie :D

Lucek

Bob
@Lucek

Dodatek 20% dostajesz tylko za zmiany nocne. Praca niezaleznie od tego czy jest na tygodniu, czy w weekend, to dostajesz 0% bonusu. Za pracę w święta, gdy jest przewidziana produkcja dostajesz bonus do nawet kilkuset %, ale takich sytuacji jest od kilku do 0 w roku. Zazwyczaj w świeta tego typu nie ma produkcji więc jeśli z jakiegoś powodu musisz siedzieć w sylwestra, boże narodzenie, wielkanoc czy inne święta w pracy gdy nie ma planowej produkcji to masz 0% bonusu. Ale w takich sytuacjach na zakładzie jest tylko kilka osób z utrzymania ruchu + może klika osób z produkcji i ochrona.

@Bob

A można się dogadać, że pracuje się na same nocki? Wiem, że to dziwne ale mi by taka praca odpowiadała. Praca w weekendy jest ogólnie godzinowo lepiej płatna? Czy każda godzina tak samo jak w tygodniu?

Bob Nowy wpis

Ciężko mi powiedzieć ponieważ sam nie potrzebowałem tak nigdy kombinować. Wiele zależy od twojego przełożonego wtedy i ogólnie działu.

@Bob

a to w jakich godzinach w ogóle odbywają się te zmiany? i ile dni się pracuje, i ile ma się wolnego? co jaki czas jest inna zmiana?

Bob Nowy wpis

Pytanko do osób, które miały , mają jakieś opinie na temat pracy na produkcji w Michrowie ? Jaka atmosfera i ogólne warunki pracy. :)

Gal anonim

Pieniadze ładne i social są ale co z tego. Atmosfera tragiczna jaka robia liderzy i pracownicy. Stres i czas aby premia była. Ludzie powinni podać ich do sądu za (usunięte przez administratora) , wyzwiska.(usunięte przez administratora)

Witold
@Gal anonim

Premie robi się zespołowo czy indywidualnie że aż taki stres? Tak ciężko wyrobić normę?

kamis
@Witold

Premia jest indywidualna.

Gal anonim

Nie polecam pracy w Michrowie na stanowisko operatora maszyn. Praca nie jest lekka to raz. Dobrze płatna i dobry social ale to tyle z plusów. Nowy pracownik musi być odporny na wszystko bo ma w gratisie (usunięte przez administratora) wyzwiska i nie miła atmosfere na start. Ciskanie liderów do pracownikow aby premia była. W przeliczeniu na netto masz 30-35zł za dzień. Niech sobie w buty wsadza beda wyższi. A na nie ktorych działach wgl nie do osiagniecia lub ledwo braknie by ją stracić. Stres nie samowity. Szkolenie to nauka z instrukcji. Nikt ci nie wytlumaczy od a-z praktycznie. Może jak trafisz na sympatyczną osobę to tak. A jak na toksyczną osobę to jest na zasadzie raz ci pokaże i masz umieć. A to że robisz krótko i masz prawo nie umieć, pomylić się trudno. Źle zrobisz to uwaga do kierownika. Nie ktorzy bo nie mowie wszyscy z tych liderów czy współpracowników to wgl nie powinni miedzy ludzmi być tylko jak małpy trzymane w klatce. Wypuscic je tylko jak sie robota skończy i najlepiej innym korytarzem. Bywało tak że nie mogłem zjeść czy nawet iść na siku. (usunięte przez administratora) Nie idzcie tam (usunięte przez administratora) straszny. Po roku bym musiał regularnie psychologa odwiedzać a fizycznie wykończony jak kapeć.

Antonii

Witam jeśli ktoś by był chętny do pracy na wózkach widłowych to nawet spoko , ale ja nie przedstawię wam pozytywów tylko negatywy , setki zapomnij tylko pupile je dostają ( jak to powiedział kierownik magazynu " a to myślisz że zasługujesz " ) Urlop zapomnij lato zima jest pozajmowany. Ten kto podpięte** ten kierownika zadowala tą zasadą większość pracowników się kieruje , ten kto ma mały staż bywa tak że jeździ sam na linii i robi za 3 . Pochwały zapomnij jedyne co usłyszałem to więcej się nie da ? Jak to kierownicy mówią do pracowników jeśli jesteś potrzebny w pracy "to jak jesteś mi na rękę czy nie jesteś " Starsi pracownicy niektórzy naprawdę da się normalnie pracować , ale już powoli ci co lepiej sobie radzili to albo pouciekali albo pozmieniali robotę . W tej robocie nie będziesz zmęczony fizycznie , ale będziesz psychicznie zdołowany . To co kiedyś było , a to co jest teraz to porażka .

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
kandydat

Dzien dobry. Chcialbym sie dowiedziec cos na temat pracy w DUR jako warsztatowy. Prosze jak ktos ma wiedze jak ta praca wyglada jakie zadania sa rzeczywiscie stawiane przed pracownikiem. Jakie premie ile nadgodzin miesiecznie. Jak wyglada magazyn czesci. Prosze o rzeczywistosc.

Małpa

Z daleka od tego bałaganu. Brak wózków oraz skanerów ale to najmniejszy problem. Zmuszanie do nadgodzin to norma. Calkowity brak prywatnego życia. Ciągłe zmiany w grafiku bez uzgodnienia tego z pracownikiem. Omijajcie to szerokim łukiem.

mixx

Pracował ktoś jako operator maszyn w Michrowie przez agencje pracy Leasing Team i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Paulina

Pepsi Cola General Bottlers jest to duży koncern, czy możecie podzielić się opiniami na temat tego pracodawcy? Wielu ludzi rozważa złożenie kandydatury w tej firmie, czy polecacie rozpoczęcie współpracy? Każda opinia przyda się do podjęcia decyzji!

poli
@Paulina

zależy na jakie stanowisko, ale wszystko zależy od przełożonego który bardzo może zniechęcić do pracy w takiej korporacji

Czy Pepsi Cola General Bottlers narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

krezus

Niestety, ale pepsi wymusza wykorzystanie urlopu wypoczynkowego i to wręcz dobitnie

Cezary

Dobry pracodawca więc i atmosfera jest dobra sprzyjająca pracownikom, ja polecam pracę w firmie.

La La la

Jak wygląda biuro Pepsi w Warszawie? Jakie są benefty dla pracowników np na stanowisku analityka? Jakie zarobki mniej więcej?

Ja.

Jak pepsi może w ogóle reklamować swój produkt OSZUSTEM PODATKOWYM który okradał ludzi ...wstyd Messi kradł pieniądze a pepsi bierze go do reklamowania swojego produktu..jaki Messi taka pepsi ..SKANDAL

Witold
@Ja.

Jak sam wiesz piszesz na forum pracowniczym, a nie konsumenckim, wiec jeśli masz jakieś uwagi odnośnie produktu, powinieneś skontaktować się z punktem obsługi klienta. Proszę obecnych pracowników o komentarze dotyczące obecnych rekrutacji i wolnych stanowisk do obsadzenia. Także informacje dotyczące warunków wynagrodzenia będą bardzo istotne, więc zachęcam Was do pisania opinii o pracodawcy.

Paulina

@Jaś, a jak oceniasz ogólną współpracę z firmą Pepsi Cola General Bottlers, pomijając wspomnianą przez Ciebie sytuację? A może posiadasz jakieś informacje, jak pracuje się w niej? Jeżeli tak to w obu kwestiach zachęcam Ciebie do podzielenia się doświadczeniami i spostrzeżeniami.

Paulina

@Ewelina, firma prowadzi obecnie rekrutację na kilka stanowisk. Dla ułatwienia Twoich poszukiwań, dodaję link: https://www.pepsicojobs.com/main/jobs?stretch=10&stretchUnit=KILOMETERS&location=Warszawa%2C+Polska&woe=7&page=1 Czy któraś z tych ofert zainteresowała Ciebie? Daj znać, czy zdecydowałaś się na aplikację do Pepsi Cola General Bottlers.

Ewelina

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko zaglądacie na forum? Czy firma potrzebuje pracowników?

Jola

Pepsi? Raczej tania podróbka, towar adekwatny do ceny w promocji 2,50 za 2 litry w Tesco. Co wy zrobiliście z tym napojem?????. Slodkie i bez gazu.... DNO!!!!!

Wkurwiony klient

Siema wasza pepsi nie smakuje jak pepsi tylko jak tania (usunięte przez administratora) podróba co wy z nią (usunięte przez administratora) zrobiliście?!

trendek

Witam, mam pytanie o stanowisko PH ds HORECA. Ile wizyt dziennie? W jakich godzinach praca? Bardziej zajmujemy się wizerunkiem czy sprzedażą? Jaka furka? Można używać prywatnie? gps? multisport? szkolenia? z góry dziękuję za odpowiedz! pozdrawiam

Bbb
@trendek

Podłączam się

Paulina

@Pawel2279 zdecydowałeś się na aplikację na to stanowisko? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o warunkach zatrudnienia w firmie. Na pewno cenna będzie również informacja na temat tego, czego można oczekiwać podczas procesu rekrutacyjnego.

Pawel2279

Witam. A jak jest na utrzymaniu ruchu, pytam konkretnie o automatyków? Jakie stawki? Czy jest to praca zmianowa? Jeśli tak, to jak wygląda grafik? Dziękuję i pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Pepsi Cola General Bottlers - Warszawa

• Jak się pracuje w Pepsi Cola General Bottlers?

Zobacz opinie na temat firmy Pepsi Cola General Bottlers tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pepsi Cola General Bottlers?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pepsi Cola General Bottlers?

Kandydaci do pracy w Pepsi Cola General Bottlers napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pepsi Cola General Bottlers