Opinie o MARDEL w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MARDEL. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MARDEL o rekrutacji.

Branże: Agencje nieruchomości
Agencje nieruchomości Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MARDEL w Szczecin

Karol Nowy wpis

Zastanawiam się czy firmie grozi upadek?

Niro6 Nowy wpis

Nie polecam. Szef jest (usunięte przez administratora), który potraf rzucać wszystkim w zasięgu ręki. Nie potrafi rozmawiać, delegować zadań, tylko krzykiem rozładowuje na innych swoją frustracje! Omijać szerokim łukiem.

kdjfj Nowy wpis

ta firma jest od ponad roku jednoosobowa. w 2016 r wszyscy dostali wypowiedzenia bo pan szef stwierdzil po 20 latach ze jest nie rentowna i nie bedzie dokladal do interesu. wiec co tu pytac o szczegoly czegos czego nie ma!

DGKS

Współpracuję z Panem Mariuszem i tak przypadkowo wszedłem na opinie. Znam też cześć jego pracowników. Czytam te brednie i zastanawiam się, kto pisze te bzdury i po co? Czemu to ma służyć ? O mojej firmie też byli "niezadowoleni" piszą różne niestworzone rzeczy. Szanowni Państwo jak wam tak źle to możecie iść do innej pracy rynek jest otwarty. Po co ktoś się męczy przez trzy miesiące ? A potem pisze opinie o pracodawcy ,prawda często bywa pośrodku . Może gowork powinien uruchomić aplikację w której pracodawcy z imienia i nazwiska będą pisać o swoich pracownikach. Wtedy będzie równowaga i to będzie cała prawda o P. "Kowalskim" i jego profesjonalizmie. Ja zatrudniam już ponad 80% pracowników z Ukrainy i są to ludzie, którym chce się pracować są mili i uśmiechnięci i pracowici a ich wydajność jest większa od naszych rodaków. Wszystkim polecam warto sprawdzić. Piszę to z szacunku do Pana Mariusza ,którego bardzo cenię i dużo zawdzięczam.

Nick Nowy wpis
@DGKS

A ile Pan płaci tym lepszym Ukraińcom skoro oni tacy uśmiechnięci ?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w MARDEL się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Iza

@Mariuszjeśli zniknęły jakieś komentarze oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez administratora za naruszanie zasad regulaminu. Dlatego przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią.

Mariusz

Pracowałem tam i ZDECYDOWANIE odradzam! O szczegółach nie napiszę bo usuna opinie.

Mariusz

Dlaczego administrator usuwa prawdziwe opinie o tej firmie i zostawia tylko te pisane przez właściciela? Przecież to jawne oszukiwanie potencjalnych pracowników oraz klientów! Dlaczego nie zostawicie prawdy?

edek

słuchajcie, a co z nowymi ofertami pracy teraz, coś wiecie?

ll

Dlaczego wszystko co nie jest pochwałą jestem usuwane to niemożliwe żeby istniała firma bez wad.

wesołek

a ja słyszałem że szukają chętnych do oświetlenia księżyca, bo na ziemi już nie ma co oświetlać.

Monia 92

Aktualnie szukam pracy i ofertę Mardel też sprawdzałam . Czytałam wasze wpisy ale też pytałam znajomych. To co ktoś pisze po 3 m-c bo wyleciał to gruba przesada w poprzedniej pracy też miałam takich co tylko narzekali a po kilku tyg. ich nie było. Mają swoje standardy i ja to szanuję znajomi ocenili firmę wysoko. Poszłam na rozmowę i było wszystko ok pracownicy b. mili. Wniosek jeden trzeba coś potrafić. Może się uda

Devi

Ale bzdety niektórzy piszą. Pracuje jako podwykonawca dla tej firmy znam pracowników z szefem też czasami załatwiam swoje sprawy. Pracownicy są ok konkretni i merytoryczni to są inżynierowie ( techniczni ) więc nie muszą łazić po korytarzu i ględzić, siedzą u siebie i pracują. A co do szefa to co ma z każdym kawkę pić, szef to szef. Ja też zatrudniam kilka osób. Popatrzcie na listę referencyjną to raczej mówi samo za siebie. Łatwo krytykować niech każdy spróbuje poprowadzić swoją firmę. Powodzenia dla poszukujących idealnego pracodawcy

it's no fake

@Tomka skoro tak piszesz to chyba nie jesteś i nie byłeś pracownikiem tej firmy, nie zabieraj więc głosu, skoro nie masz wiedzy na ten temat. (usunięte przez administratora)

it's no fake

Wystawiam ocenę niedostateczną. Wszystko co napisała Renaga to niestety prawda. Wszystkim rządzi szef, (usunięte przez administratora) . Pracownicy chodzą ze strachu na paluszkach, nikt się nie uśmiecha, nie rozmawia - wszyscy pozamykani w swoich biurach, żeby tylko szef mnie nie zauważył. Atmosfera w pracy grobowa, (usunięte przez administratora)

Renaga

Małe wymagania? niekoniecznie... :) (usunięte przez administratora)

Ola

Od lat rekrutacja na te same stanowiska co kilka miesięcy. To daje do myślenia.

dadasdasd

nie wiem czemu ale opinie o tej firmie sa usuwane

Niebieska.

Firmie Mardel Sp. z o.o. daje ocenę mierną. Ocenę wystawiam po trzech miesiącach pracy (jest to okres próbny, umowa zlecenie). Trzy etapy rekrutacji. Pierwszy pisemny (pytanie jak na rozmowie kwalifikacyjnej), około 40 min.. Drugi ustny,z przyjemna Panią, około 8 min.. Trzeci ustny, już z panem Szefem, około 10min.. I nie myślcie, ze Pan Szef wstanie z krzesła, aby Cie przywitać, o podaniu ręki zapomnijcie! (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o MARDEL - Szczecin

MARDEL
2.1/5 Na podstawie 69 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042