Nowe zasady dotyczące cookies

Profil firmy: MARDEL

zdjecie uzytkownika
Niebieska. - 2014-06-26 10:11:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (5)
Firmie Mardel Sp. z o.o. daje ocenę mierną.
Ocenę wystawiam po trzech miesiącach pracy (jest to okres próbny, umowa zlecenie).
Trzy etapy rekrutacji. Pierwszy pisemny (pytanie jak na rozmowie kwalifikacyjnej), około 40 min.. Drugi ustny,z przyjemna Panią, około 8 min.. Trzeci ustny, już z panem Szefem, około 10min.. I nie myślcie, ze Pan Szef wstanie z krzesła, aby Cie przywitać, o podaniu ręki zapomnijcie!
zdjecie uzytkownika
dadasdasd - 2015-08-27 11:04:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nie wiem czemu ale opinie o tej firmie sa usuwane
zdjecie uzytkownika
Jacynty - 2015-08-28 13:58:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
dajcie znać, jak to teraz w Mardelu wygląda, chyba poszukują tam projektanta - konstruktora do działu projektów i nie powiem, że chciałbym aplikować. Jak wygląda sprawa z zarobkami, czy wypłata i atmosfera są ok. Może ktoś, kto obecnie tam pracuje mógłby dać znać, czy warto tą firmą się zainteresować. :)
zdjecie uzytkownika
Ola - 2015-11-20 09:22:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Od lat rekrutacja na te same stanowiska co kilka miesięcy. To daje do myślenia.
zdjecie uzytkownika
kasku - 2015-11-20 12:25:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@Ola, a o jakim stanowisku mowisz jezeli o asystentce dyrektora to i ja bylam zainteresowana nie maja wysokich wymagań wzgledem klienta
zdjecie uzytkownika
elik - 2015-11-22 23:12:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak na asystentkę dyrektora to mają faktycznie małe wymagania. Wiadomo, że wykształcenie wyższe, bo taka osoba musi być oczytana, umieć się wysłowić. Dodatkowo język, obsługa komputera.
zdjecie uzytkownika
Jacynty - 2015-11-25 02:16:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no właśnie doszły mnie słuchy, że pojawiły się oferty oł jeee! na pewno wysławianie to na stanowisku asystentki poważna kwestia
zdjecie uzytkownika
edek - 2015-11-27 14:54:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nie wiem czy stanowisko asystentki jest wymagające, ale uważam, ze spokojnie można zarobic ponad średnią krajową. Nie wiem jak z premiami, ale można tutaj dorobić sobie konkretną stawke i umowa o prace jest.
zdjecie uzytkownika
Renaga - 2015-12-25 12:03:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Małe wymagania? niekoniecznie... :) (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
gfgf - 2016-01-04 21:45:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@Renaga no ale ja przyklad na takim stanowisku jak kierowca kat B ciezko ejst cos pwoeidziec na temat atmosfery bo przeciez jezdzi sie samemu samochodem
zdjecie uzytkownika
ulala - 2016-02-07 18:32:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no tak, ale zawsze chociazby przez radio mozesz pogadac z innymi kierowcami, poza tym w punktach docelowych też widzisz się z innymi ludzmi i można ocenić czy sa mili czy nie.
zdjecie uzytkownika
2345 - 2016-02-14 18:28:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
to dziwne ze od listopada wisi od nich oferta pracy dla kierowcy kat. B, jeszcze by nikogo nie znalezli? szukaja doswiadczonwych kierowcow aut, ale rowniez osoby mlode na skutery
zdjecie uzytkownika
welon - 2016-02-19 13:04:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
kolego, podejrzewam, że już kogoś znaleźli. Jakoś nie chce mi się wierzyć w to że tyle by zwlekali z poszukiwaniami. Wiadomo czy dają od razu umowę o pracę?
zdjecie uzytkownika
Pioth - 2016-03-03 21:42:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Hej. Wiecie czy niedługo pojawią się jakieś oferty pracy? Slyszałem, że można liczyć u nich na stabilne zatrudnienie, zwłaszcza że dają umowy o pracę tak jak się przewinęło w komentarzach.
zdjecie uzytkownika
life - 2016-03-09 19:20:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ciężko powiedzieć czy w najbliższym czasie coś się pojawi @Pioth. Ale muszę się zgodzić, że stabilne zatrudnienie oferują, bo znajomy pracował u nich jako kierowca z kat. B przez długi czas jako dostawca pizzy i bardzo sobie robotę cenił. Zatrudnienie miał na umowę o pracę.
zdjecie uzytkownika
opin - 2016-03-12 11:04:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
MARDEL poszukuje do centrali głównej w Szczecinie doradcy ds techniczno -handlowych @Pioth zaglądnij na ich stronę może , jeżeli spełniasz wymogi to aplikuj , powodzenia
zdjecie uzytkownika
it's no fake - 2016-03-23 10:23:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wystawiam ocenę niedostateczną. Wszystko co napisała Renaga to niestety prawda. Wszystkim rządzi szef, (usunięte przez administratora) . Pracownicy chodzą ze strachu na paluszkach, nikt się nie uśmiecha, nie rozmawia - wszyscy pozamykani w swoich biurach, żeby tylko szef mnie nie zauważył. Atmosfera w pracy grobowa, (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
Tomka - 2016-03-26 10:17:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Obserwuję ogłoszenia firmy ale chyba nic nowego nie oddają @it'snofake. Trochę mnie zaskoczyłaś swoim wpisem. Każdy ma humory w pracy, ale gdyby było tak źle to nikt by nie chciał chyba tam pracować. Piszesz o dużej rotacji, jednak nie widzę żadnego ogłoszenia na asystentkę czy recepcjonistkę.
zdjecie uzytkownika
it's no fake - 2016-03-30 16:23:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@Tomka skoro tak piszesz to chyba nie jesteś i nie byłeś pracownikiem tej firmy, nie zabieraj więc głosu, skoro nie masz wiedzy na ten temat. (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
ww - 2016-04-01 22:49:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Faktycznie może mcie rację, ale nie ma nikogo środ was ktoby mógł zapanować nad całą tą atmosferą? To wpływa zniechęcająco i sta te negatywne opinie,wiec ,,złego'' nalezy szukac w osobach nie firmie.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie MARDEL!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MARDEL

Twoj email:
Wiadomość: