Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o MARDEL

Pracowałeś w firmie MARDEL i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2010-12-26 07:02:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Daj poznać tą firmę innym. Nie zachowuj bardzo przydatnych informacji wyłącznie dla Siebie. Opinie zatrudnionych ludzi to siła przetargowa wielu firm w miejscowościach takich jak Szczecin , pozostaw swoją opinię o firmie Mardel Sp. z o.o.. Co pozytywnego a co negatywnego słyszałeś o tej spółce? Inni z chęcią także o tym przeczytają. Od kiedy tam pracujesz? Czy można tam dobrze zarobić?
zdjecie uzytkownika
Niebieska. - 2014-06-26 10:11:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Firmie Mardel Sp. z o.o. daje ocenę mierną.
Ocenę wystawiam po trzech miesiącach pracy (jest to okres próbny, umowa zlecenie).
Trzy etapy rekrutacji. Pierwszy pisemny (pytanie jak na rozmowie kwalifikacyjnej), około 40 min.. Drugi ustny,z przyjemna Panią, około 8 min.. Trzeci ustny, już z panem Szefem, około 10min.. I nie myślcie, ze Pan Szef wstanie z krzesła, aby Cie przywitać, o podaniu ręki zapomnijcie!
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MARDEL

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy MARDEL?
Zadaj pytanie
x