Opinie o ZPCH ROKA w Piotrków Trybunalski Polna 14

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ZPCH ROKA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ZPCH ROKA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPCH ROKA w Piotrków Trybunalski Polna 14

Wojtek Nowy wpis

firma tragedia kordynator z Radomia pani chruslak to klamczucha i wywiera szantaż emocjonalny na swoich pracownikach

Elżbieta Nowy wpis
@Wojtek

Czemu tak uważasz? Co ta Pani powiedziała niezgodnego z prawdą?

Wojtek Nowy wpis
@Elżbieta

dużo rzeczy i kalmie na każdym kroku kręci źle traktuje pracowników traktuje jak (usunięte przez administratora) obgaduje z innymi pracownikami

bozena Nowy wpis
@Elżbieta

pani chruslak Radom okrobna baba na dyrektora z Warszawy gada jaki to on jest i wogole teraz zminili nazwę firmy i nadal gada na dyrektora a ten zamiast przyjechać gadać z pracownikami nawet się nie pojawia też dobry

Versace_85

Pracowałam ponad rok w tej firmie i nigdy nie narzekałam (oddział katowicki), tutaj kontakt z koordynatorem bardzo dobry, środków czystości nigdy nie brakowało, wypłaty zawsze na czas, żadnych pretensji czy dyskryminacji; jak dobrze pracujesz to cię docenią. Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii, być może akurat trafiłam na miłe kierownictwo. Niestety jak to zwykle bywa w firmach sprzątających zero socjałów, żadnych bonów czy premii ale to można pominąć. Drugi (ogromny) minus to podział grup, im wyższy stopień niepełnosprawności i w dodatku jak masz znajomości nieważne czy to w kierownictwie czy u znajomych pracujących w firmie, wtedy możesz liczyć na dopasowanie godz pracy wg swoich potrzeb (chcesz na rano - nie ma sprawy i dostajesz ranne zmiany), 3 grupa niestety nie ma co liczyć na takie przywileje bo to gorszy sort więc zostałam przeniesiona na zmiany które mi nie pasowały, wytrwałam do końca trwania umowy i nie chciałam przedłużać. Ogólnie rzecz biorąc w roce dobrze wspominam pracę i chętnie bym w niej została gdyby nie rotacja i podział pracowników z grupami na lepszych i gorszych

@Versace_85

Witam, duże szczęście pracować w przyzwoitej firmie choć, choćby na krótką metę. Rota to Rota, nie w każdej jest uczciwie. Pozdrawiam.

Kto
@Versace_85

Jak ci pasowało to dlaczego się zwolniłaś to pytanie

Grażyna
@Kto

"więc zostałam przeniesiona na zmiany które mi nie pasowały", no nie wiem czy tak całkowicie pasowało wszystko ale właśnie to może być powód?

Czy w ZPCH ROKA występują paczki/bony świąteczne?

Nie. Nawet premii nie ma. Za nadgodziny też nie płacą a karzą wyrabiać. "Jak się nie podoba to się zwolnij." - takie perełki można usłyszeć od brygadzisty.

Marzena

nic nie ma pracujesz za kogoś kto jest na urlopie i nawet dodatku nie ma za dodatkowe metry

Nono

Ale jemu siem marzyć

Lucyna

Firma bez nadziejba potrafią ludxi wykorzystać na maksa 2 isiby na cały budenk 2 puebtriwy zawsze brakuje środków do sprzątania obiecują a nic nie robja tylko wykorzystać osoby i zatryrac brak szkoleń bha wszystko po cichaczu podpis i załatwione dla nich etat to rozucaja po rejonie bo przypatkow 2 puebtriwy budenk to nie jest pełny etat to wysyłają jeszcze żeby sprzątać nie polecam tej firmy dużo gadają mało robią

Grzegorz
@Lucyna

Zgadzam się nie polecam

Grażyna
@Grzegorz

Jak nie ma czym sprzątać to inwestują tutaj we własne środki czy temat olewają?

Negatywny
@Lucyna

To prawda tak brzytko powiem h......

Brałeś udział w rekrutacji do ZPCH ROKA. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Dsnuta

Wykorzystuja ludzi tylko dużo obiecują nad godzin nie plaża są nie słowni wysyłają na urlop kiedy cha a w trakcie urlopu przerywają ci bo ludzi do pracy nie ma to po co wysyłają ludxi na urlop a na wieczór dzwonią i mówią że mam jutro przyjść do pracy biorą kordynatoxy kasę za pracownika a im jak najmniej dać nie polecam a w Kielcach to lipa to tanie wykorzystać pracowników na maksa i nie litować się

Bodzio

Pracowałem pół roku w okresie jesiennym i zimowym. Okazało się teraz w marcu że mają redukcję etatów i zostałem zwolniony. Po rozmowach z długo pracującymi kolegami z pracy dowiedziałem się że to jest normą na zimę zatrudniają ludzi a potem z nich rezygnują. Poza tym na nadgodzinach kantują. Jeżeli wychodzisz z inicjatywą poprawy jakości pracy to zostajesz poinformowany że ty nie jesteś od myślenia lecz od robienia. Na sprzętach strasznie oszczędzają i to nawet na grabiach lub na łopatach do odśnieżania które są do połowę zdarte i powiedzą że są jak nowe więc jakoś pracy też jest gorsza. Przynajmniej oddział olsztyński. NIE POLECAM

Jolanta
@Bodzio

No nie, dobrze, że o tym mówisz, na pewno pomożesz innym, bo te zwolnienia po sezonie to jakaś masakra... Dało się chociaż zarobić tam coś porządnego pomimo tych kantów na nadgodzinach?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie ZPCH ROKA? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Irena

Witam, ani to ani to, i po problemie!

GORAL

.Jezeli uczciwie pracujesz pracodawca cie doceni.Zapamietaj raz na zawsze.Nie zagladaj nikomu w kieszen.

Dana
@GORAL

Pracowników mają gdzieś. Można pracować uczciwie a I tak cię nie docenią starasz się to wykorzystują i pracujesz za ludzi z grupą , bo przecież to darmowy pracownik a że nie Nadaje się do żadnej Pracy to robisz za niego.

Jaki jest okres rozliczeniowy w ZPCH ROKA? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Dana

Z przelewami nie ma Problemu są na czas Nawet i wcześniej.

Ewelina

Zgadzam się z Tobą . Oni patrzą tylko na swoje kieszenie a pracowników maja gdzieś . Ludzie zaczęli ich opisywać gdzie się tylko da . Za ludzi niepełnosprawnych maja inną pulę pieniędzy , ani premii ani nic tylko pracowników gnoili i gnebili ! Nie polecam !!!!

@Ewelina

Masz racje Panie z oddzialu w Kielcach sa wporzadku ale ten caly szef to (usunięte przez administratora)!!! Zwonlnil mnie z dnia na dzien nawet nie wiem czemu nie zdaje sobie sprawy jak strata pracy dziala na osobe z depresja od maja staczam sie duzo pale i zdrowie mi siada psychiczne i fizyczne bylam dobrym solidnym pracownikiem pracowalam w onninenie w milej atmosferze. Pracy nie moge znalezc ba nawet przestalo mi juz zależeć by ja znaleźć

Goral
@Ewelina

Nie zgadzam sie z ta wypowiedzia.Twoje wynagrodzenie to nie tylko 1700 zł.,ale zus,podatki,ktos za ciebie prowadzi sprawy kadrow,ksiegowosc i inne koszty.pieniadze za prace dostajesz na czas.anaie kłam,ze masz nie zapłacone nadgodziny.Jezeli tak Ci zle to sam otworz taki zakład a nie zagladaj w kieszen tego co Ci prace organizuje.Pracowałem w Roce ponad 20LAT i nigdy ani pan Mackowiak ani Pan Kantorski nie (usunięte przez administratora) mnie ani na złotowke.Ten czas przepracowany w tym zakładzie wspominam mile. Z pozdrowieniami dla moich szefow P.Andzeja i P Witka- moze sie jeszcze spotkamy

@Agnieszka majka

Juz dawno chcialam skasowac ta moja opinie,otoz wstydze sie tego co napisalam poniewaz bylam wtedy w depresji mialam zal do kazdego oprocz siebie.Przepraszam Pana kierownika i cala Roke!!! Zdrowych wesolych świat:)

@Agnieszka majka

Zapomnialam o rownie waznej osobie,Pani sprzatacce z Onninenu w Kielcach, nabluzgalam Pani Przepraszam!!! Wszystkiego dobrego!!!:)

@Agnieszka majka

Witam, dlaczego Sobie pozwalasz, aby przepraszał ktoś i kradł Twoją tożsamość.Agnieszko to (usunięte przez administratora) za Ciebie pisał

@Agnieszka majka

Witam, dasz Sobie radę, głowa do góry. Myślę, że już pracujesz, powodzenia.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie ZPCH ROKA?

Czy często chorujesz?

ElaEla

Czy chcesz pracować za minimalną stawkę ,a pracować na kilku obiektach...

Magdalena

Zerknęłam na stronę firmy Roka z ogłoszeniami o pracę, jednak widzę, że nie ma tam ani jednej aktualnej oferty, choć mimo wszystko można wysłać swoje zgłoszenie przez specjalny formularz. Pomyślałam, że zapytam jeszcze tutaj, może jednak ten pracodawca poszukuje nowych osób do pracy?

ChudyByk

Witam. Mam umiarkowany stopień niepełnosprawności, chodzę o kulach. Jest możliwość dostania w tej firmie pracy?? Dziękuję i pozdrawiam

ktoś
@ChudyByk

Pewnie tak. Skoro zatrudniają alkoholików i psycholi...

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w ZPCH ROKA?

Sylwia

W krakowie jest bardzo źle

egon

W Katowicach jest beznadziejnie. Zero kontaktu z koordynatorem.

Jeśli jesteś pupilkiem brygadzisty i w dodatku pijesz alkohol albo jesteś plociuchem co na wszystkich donosi to atmosfera jest wspaniała. Możesz walić wódę na portierni i nikt Ci nie zwróci uwagi. Ale jeśli tylko wspomnisz o swoich prawach i nie daj Boże postawisz się Panu Brygadziście to już jesteś do zwolnienia. Generalnie to same plociuchy, alkoholicy, menele, psychole i podpierdalacze.

nie polecam pracy w tej firmie. Pracuje od roku. Nie mila koordynatorka tylko ma wymagania, bardzo mało placą. Zadnych premii zupełnie nic. ja jestem niepelnosprawna dostają na mnie 2 tys. Nawet na świeta bozego narodzenia nic nie dali:( mało płacą za zastępstwa. Nie maja szacunku do pracowników.

Goral

Aja ta firme polecam.Przepracoawałem w niej ponad 20 lat.pozdrowienia dla p.Andrzeja i p.Witka Goral

goral

Wszedzie trzeba pracowac.Zalezenie ci nie płaca.Ana firme nie narzekaj.Sprobuj pracowac dobrze i bezproblemowo to napewno cie docenia.Ja pracowałem w roce ponad 20 lat.Cenie pana kantorskiego i Mackowiaka jako szefow,ze stwozyli taka potezna firme. Nie raz byłem nagradzany za prace i mam o włascicielach tej firmy jak najlepsze zdanie. pozdrawiam-niepokorny prracownik

???? Myszka

Czy ktoś pracuje w tej firmie Roka z Białegostoku. Jak tam jest wogule?

Sylwia

Witam! równy rok pracuje w tej firmie, ale po prostu jeszcze z taka podłością sie nie spotkałam. (usunięte przez administratora) Ja pracuje w urzedzie dozoru technicznego w krakowie. (usunięte przez administratora) Każe mi odrabiać prace za salon orange ktory sie znajduje w galeri, a galeria jest zamknieta. Ja dwa tygodnie temu byłam na zwolnieniu lekarskim bo mam problemy z kregoslupem. Ja sie nie zgodzilam na odrabianie tego bo moj stan zdrowia jest zły. (usunięte przez administratora) nie chciala mi zaplacić za zastepstwo za hotel, gdzie zastepowalam kolezanke. Twierdzila ze salon jest zamkniety i nie musi mi płacic, ale ja w tym czasie byłam na urlopie wypoczynkowym. Potem sie okazało ze mi zaplaci 30 zl dniowki za hotel, gdzie moja kolezanka ma tam cały etat a mi nawet nie zaplaciła 10 zl na godzine, chociaz były niektore pokoje zajete na hotelu. (usunięte przez administratora)kazała mi skladac wypowiedzenie i dltego postanowilam odejsc z tej firmy, do konca maja mam umowe i odchodze. Ciekawe kto im zastapi dobrego pracownika, bo ja jestem naprawde dobrym pracownikiem i kogo znajda na salon orange, a galerie handlowe maja otweirac za dwa tygodnie. Nie polecam pracy w krakowie

Misiu

@toto a czemu tutaj czata płaci za dojazdy?

ROKA - PIOTRKOW- (usunięte przez administratora) WYZYSK PRACOWNIKA. Właściciel Pan Mackowaiak- gbor i (usunięte przez administratora) bo inaczej nie można go określić. . Szef ochrony ma się za Bóg wie co- młody gniewny nie mający za grosz kultury ani szacunku do ludzi tam pracujacych... z umowami zwlekaja, kręcą - 3 i nie chce dac na stałe. tylko nagrac i do uwagi....

bezrobotny
@Ania

Dziwisz się, KASTA rządzi nie tylko w sądownictwie. A te gnoje z Polnej robią łaskę, że zatrudnią i dadzą "1700" w porywach, siedzą tam na (usunięte przez administratora) po 12 godzin i słuchają radia lub gapią się w monitor lub "otwórz bramę lub zamknij", sami k..wa maja jakieś "3000" w administracji bo dojazd z Łodzi albo były policjant z możliwością dorobienia do emeryturki. Innych biorą na 24 godziny lub do mycia kibli lub sprzątania hal produkcyjnych całodobowo na trzy zmiany i to poza Piotrkowem. A To Są Ludzie z Grupą!!!! Z Orzeczeniem!!! Wymagający wsparcia!!! Czytałem że do Solid Security jest nabór ludzi z wykształceniem podstawowym lub niepełnym, pytam się w tej sytuacji co ma zrobić osoba z wyższym wykształceniem lub po technikum??? Sąd Pracy jeszcze pozostaje, bo to tak nie może pozostać albo ingerencja ze strony Prezydenta Chojniaka. pozdrawiam.

mansun1977@wp.pl

Mają jakieś wolne miejsca na terenie Piotrkowa T?

Zostaw merytoryczną opinię o ZPCH ROKA - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w ZPCH ROKA?

Zobacz opinie na temat firmy ZPCH ROKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPCH ROKA?

ZPCH ROKA