Opinie o Atelkom S.C. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Atelkom S.C.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Atelkom S.C. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atelkom S.C. w Kraków

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy w Atelkom S.C. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Szczęść Boże i ratuj się kto…. Nowy wpis

I ratuj się kto może :) Nie polecam z całego serca siedzenie po 12 godzin na punkcie 5x5m w moim przypadku ochydnym miejscu. Zachorowałeś? Żona rodzi ci dziecko? Może potrzebujesz nagle opuścić punkt? Bez szans! Nawet na to nie licz. L4 nie istnieje, nagle wolne nie ma co mówić. Zabraknie pracowników? To ciśnij po 12h 23 dni w miesiącu z sobotami. Kasa kasą może i nie najgorsza, ale warunki- tragedia. Tragiczny sprzęt do serwisów a jak coś zepsujesz cyk z wypłaty. Może brakło ci w kasie? Ludzki błąd za który ładnie zapłacisz :) nie polecam trzymać się z daleka chyba że jesteś masochista.

Czy w Atelkom S.C. zatrudniani są obcokrajowcy?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Atelkom S.C. odbywa się również w języku angielskim?

pytanie Nowy wpis

Zapomnij, na rozmowie kwalifikacyjnej będziesz oklejać towar, albo robić coś za pracownika który aktualnie siedzi w sklepie.

Sprzedawca

Zostają przedstawione warunki o prace, po czym jak powiedziałem że mi odpowiadają to zaprosili na sprawdzenie swoich sił w sklepie, obecnie jadę na szkolenie.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
byly pracownik

Firma to totalne (usunięte przez administratora). Kierownicy tragedia, nie wspomnę o ludziach pracujących w biurze. Na całe szczęście mam to już za sobą i nikomu nie polecam.

Blabla

Beznadziejna firma , nie polecam . Złe traktują ludzi i pracowników . Nieuprzejmi.

Swieży pracownik

moje informacje są z dnia 15.10.2020. Mam być szczery? Lepiej trafić nie mogłem. Czemu? ponieważ zarabiam tutaj na prawdę dobrze. Jakieś konkrety? Proszę bardzo, za miesiąc wrzesień zarobiłem 3700 do ręki. Ile przeracowałem? 17 dni po 12h. Czy praca jest ciężka? Nie, oczywiście, że ta praca nie jest dla każdego, trzeba lubić telefony, trzeba być z tym na bierząco, musisz być bardzo dokładnym i cierpliwym, ponieważ serwisowanie telefonów nie należy do najprostrzych. Śmieszą mnie wpisy ludzi, którzy mówią, że nie ma tutaj na nic czasu, że za dużo pracy. Zamówienia robi się około godziny, paczkę rozpakować to jakieś 20-40 minut, no a serwisy to już zależy. Na prawdę, ludzie, którzy tak źle się wypowiadają o tej firmie to jakieś nieroby, które chciałyby pieniądze za siedzenie. Co do kierowników i reszty pracowników. Jeśli jest się miłym i uprzejmym i ROBI SIĘ SWOJĄ PRACĘ to będzie się miało luz, atmosfera jest na prawdę fajna, nie ma tuaj PAN/PANI, wszyscy mówią do siebie na TY i kierownicy zawsze pomagają, jeśli ma się jakiś problem. Moje szkolenie trawło około miesiąca, pracowałem po 3 dni, a potem 1-2 dni przerwy. Jeśli ktoś chce dobrze zarobić w młodym wieku, a nie ma jakiegoś wysokiego doświadczenia, to polecam.

@Swieży pracownik

Jednak się przeliczyłem, Spóźnianie się z wypłatami, nieszanowanie pracownika było na porządku dziennym. Wieczne remanenty w których wiecznie się coś nie zgadzało, w efekcie czego z wypłaty znikało 100-150zl. Oczywiście najniższa krajowa na papierze, reszta pod stołem. Nie polecam nikomu

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Atelkom S.C.?

DAWID D.

Musisz być po studiach MBA

Czy w Atelkom S.C. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

...

Nie

Awanturujacy klient

Kupilem w oddziale w Kielcach telefon za kilkaset zlotych. Sprzedawca nie zadal sobie trudu by sprawdzic czy aparat bedzie funkcjonowal, dal paczke pinformowal o gwarancji i pozegnal. W domu okazalo sie, ze telefon nie laduje karty. Wrocilem do sprzedawcy gdzie okazalo sie, ze nie moge towaru wymienic,zwrocic etc.(usunięte przez administratora)Przyjecie reklamacji musialem prawie wymusic na sprzedawcy. Minelo 20 dni i nie mam zadnej opowiedzi z punktu sprzedazy . Ni moge polecic tej firmy. Moja ocena to dwoja z wykrzyknikiem!

Ona

@Ehhhh ale to przecież chyba niezgodne z prawem, żeby pracować codziennie i to po 12 h?!

Ehhhh

Praca tam to reżim, dają najniższą krajową na umowie, więc o emueyturze nie ma co myśleć, każą pracować 2 tygodnie dzień w dzień po 12h bo nie obchodzą ich przepisy, dla nich jest tak łatwiej, urlopu nie ma no bo przecież ktoś za Ciebie będzie te 2 tygodnie nonstop robił i urlop Ci wypłacą, ale według tego co masz na papierze a nie co faktycznie zarabiasz, nie uznają coś takiego jak L4 więc broń boże nie choruj! No a teraz w dobie kryzysu zapytajcie się tych co tam pracują co się dzieje bo to dramat. Nie polecam nikomu.

Zyczymy wesołej zabawy

Jeśli się Państwu bardzo nudzi lub mają Państwo ochotę na emocje niespotykane w dzisiejszych czasach - szczerze zachęcam. Oddałem telefon ze zbitą szybą do wymiany działający (w okolicach początku grudnia 2019) odbieram dzisiaj po 2 miesiącach (24.01.2020) :) martwy, nie uruchamiający się.... Nikt do mnie nie dzwonił i nie informował, musiałem dzwonić i pytać o wszystko sam. I teraz najweselsze: 1. Państwo nie poczuwają się do jakiejkolwiek odpowiedzialności 2. Ci wysokiej klasy specjaliści nawet nie zaproponowali co można w tej sytuacji zrobić. Zachęcam do wspaniałej zabawy!

@@@

Bezczelne podejście pracowników do klienta, na pytanie czy w razie czego można wymienić bo jest duży koszt zakupionego towaru odpowiadają że rzecznik praw konsumenta najbliżej jest w Hucie... Atelkom Bonarka.

Opinie, z którymi można zapoznać się w tym wątku nie są aktualne bądź dotyczą oceny firmy ze strony klienta. A jak można ocenić tego pracodawcę z perspektywy pracownika? Jak na tę chwilę wygląda sytuacja w firmie? Koniecznie dodajcie "aktualizację" w komentarzach.

Klient Plock

Sprzedają chiński bubel nie chcą zwrócić pieniędzy sprawa trafi na policje Moje sugestie dla Atelkom S.C.: Bubel chinski Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić nastawienie dla klienta

Biuro Atelkom
@Klient Plock

Dokładamy wszelkich starań żeby nasze usługi oraz towary były najwyższej jakości, przykro nam z powodu niezadowolenia z kupionego produktu, niestety zwrot w przypadku nie spełnienia oczekiwań nie jest możliwy, na przyszłość proszę kupować produkty oryginalne znacznie droższe i lepsze jakościowo. Sugerował bym skasowanie wypowiedzi ponieważ jest niezgodny z prawem - pomówienie art. 234 k.k. - zniesławienie art. 212 k.k.

Dawid
@Biuro Atelkom

Do biuro Amelkom Straszycie ludzi artykułami ale sami popełniacie tonę wykroczeń prawni skarbowych w ciągu jednego roku :) Ludzie dajcie sobie spokój Zaniżanie can na paragonach lewe remanenty coś jeszcze oooo na bank szefostwo wie o czym mówimy

Zainteresowana

Czesc, a jakie są opinie o pracy na stanowisku biurowym w tej firmie? Jest ktoś kto może się podzielić swoją opinią ?

była
@Zainteresowana

cześć, pracowałam tam kilka lat, ogólnie ciężko się dostać, dużo pracy ale kasa całkiem niezła, jak ktoś będzie kombinować/pracować po swojemu to będzie ciężko bo siedzi taki jeden co wszystkiego pilnuje, a jak wszystko zgodnie z zasadami firmy to luzik

Zainteresowana

Biuro Atelkom

Wynagrodzenie cyklicznie do 10 dnia każdego miesiąca (bez opóźnień) zgodnie z zapisem na umowie o prace.

Jarząbek

Szanowny pracodawcy czy prawdą jest to co słychać na mieście że zdarzają się notoryczne objawy czasowe w wypłacie wynagrodzeń.

Zostaw merytoryczną opinię o Atelkom S.C. - Kraków

• Jak się pracuje w Atelkom S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Atelkom S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atelkom S.C.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Atelkom S.C.?

Kandydaci do pracy w Atelkom S.C. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Atelkom S.C.