Opinie o Osmofrost w Osmolice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Osmofrost. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Osmofrost na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Osmofrost w Osmolice

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Osmofrost? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Księgowa?

Nick Nowy wpis

Od razu odradzam firmę. Na początku sielanka. A później zdzierają jak najwięcej z pracownika. Ceny rosną a pensje maleją. Nie polecam

Były pracownik Nowy wpis

Wszystko ok by było gdyby kobiety nie wykorzystywali mężczyzn którzy dźwigają worki a zamiast im pomagać to gadają na taśmie a zarabia każdy tyle samo. Trochę to nie uczciwe. Brakuje mężczyzn!! Niestety mało kto chce robić tak ciężko za najniższą krajową.Pracowałem tam 6 miesięcy w sezonie ludzi traktują jak roboty trzeba pracować 7 dni w tygodniu a jak nie to do widzenia.Niestety jeśli masz dzieci nie polecam tam się zatrudniać bo nie będą mieć z tobą kontaktu .Wszystko by było dobrze gdyby doceniali pracowników a przede wszystkim mężczyzn którzy naprawdę mają ciężko.

Ile jest zmian w Osmofrost?

Pracownik Nowy wpis

3 zmiany

Czy zdarzają się nadgodziny w Osmofrost?

Mikołaj

Nie ma nadgodzin, normalnie masz 8 godzin i 3 zmiany rotacyjne, poza sezonem wolne weekendy.

Krzysztof
@Mikołaj

A jaka jest Twoja opinia o tej firmie? Poleciłbyś innym żeby aplikowali?

Aleksandra
@Mikołaj

To w sezonie weekendy są pracujące, tak? To potem w tygodniu odbierane są te dni jakoś, czy w jaki sposób układany jest grafik aby mieć jakieś dni wolne w tygodniu?

@Aleksandra

Pracujesz do upadłego kiedy tylko jest taka potrzeba. Dni wolne ha ha ha . Jak nie ma roboty to masz dni wolne - bezpłatne.

Firma Osmofrost poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno

Czy dla osób które idą tylko na okres wakacyjny niedzielę są obowiązkowe?

Igor

Przynajmniej pozycję na rynku firma sobie wypracowała, dobry pracodawca więc nie przesadzajcie z narzekaniem.

Igor2
@Igor

Jaką pozycję? Co ty za brednie wypisujesz? Pozycję to może i ma, ale napewno nie w tym kraju hahaha.

Sołtys
@Igor

Opinie wypracowała ale zła. Podwyzki nie sprawiedliwe, "ty jesteś sam, to tobie nie potrzeba, masz dobre auto to ci wystarczy" itp. Igor to chyba tu nie pracował.

Helena
@Sołtys

Poważnie takie argumenty dają? A chwalą chociaż za zaradność skoro tak na lodzie niektórych zostawiają?

Katarzyna

Jakie są zarobki na chwilę obecną odnośnie osób jeżdżących na wózkach widłowych czy są jakieś premie uznaniowe

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Osmofrost?

Ramzes

Są, jak sobie sam zorganizujesz i opłacisz????.

anonimowy

Jakie są zarobki w DKJ? Trzeba wykonywać nie swoje obowiązki?

@anonimowy

Stanowczo za niskie jak na prace wyłacznie w godzinach nocnych przez caly sezon po 6dni w tygodniu (2tys na reke)- mowie tu o pracownikach nowych w DKJ. Nieważne czy pracowalam po 12 czy po 4 godziny- wyplata byla z roznica max 200zl.

Iwona

@Pracownicadziękuję za Twoją opinię. To ważne móc w pracy liczyć na dobrego kierownika. Czy dobrze rozumiem, że firma zapewnia ciepłe posiłki dla pracowników? Czy można liczyć na jeszcze jakieś benefity? Chętnie też dowiemy się więcej o tym jak wygląda Twoja praca. Czy jest to praca zmianowa, czy też masz stałe godziny pracy?

Pracownica

Pracuje tam od półtorej roku i szczerze nie narzekam... Wypłaty są na czas, ciepły posiłek, warunki wiadomo jak to w chłodni nie za ciepło.. Jeśli ktoś chce na prawdę pracować to da sobie radę... Kierownictwo jakie jest takie jest, ja trafiłam na super kierownika i jest ok.. Zarobki adekwatne do pracy - czym lepiej się starasz tym premia lepsza... Jeśli chodzi o pracę w weekendy to jest to tylko przez 2 Góra 3 miesiące ale wtedy płacą automatycznie wzrasta do ponad 2 tys... Więc jeśli masz zapał i chęci, nie masz dwóch lewych rąk do pracy to śmiało możesz składać podanie :-) myślę że moja opinia się przyda :-) pozdrawiam

Iwona

Pracujesz w Osmofrost? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnie oferowanych warunków zatrudnienia. Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

jacek

a nie wie ktos czy mozna sie przyjac?

xoxo

A jakich zarobków można się teraz spodziewać? Dzięki

sezonowa

Nie wiem jak wygląda praca na rozładunku, ale z tego co widziałam na hali to nie jest dobrze. Mężczyzn do dźwigania ciężkich worków i kartonów jest mało. Ci, co przychodzą na sezon często pracują kilka dni i rezygnują. Wolą zarabiać większe pieniądze, za tak ciężką pracę. A skoro mężczyzn nie ma, a prace trzeba wykonać, to jak łatwo się domyślić, dźwiganie niezgodne z przepisami bhp spada na kobiety. Kamery oczywiście są, ale służą tylko kontroli pracowników. Wypadki w pracy nie są zgłaszane, a i zmienia się te okoliczności ich powstania. Kierownictwo traktuje pracowników jak ostatnią ciemnotę, której można wszystko wcisnąć. A, że o posadę wszyscy stali pracownicy się boją, to nikt nic nie mówi, nawet, jeśli jest tego świadomy. Kodeks pracy jest tam łamany nagminnie. Nawet aneksy do umowy o pracę są podpisywane z kilkumiesięcznymi opóźnieniami. Generalnie wolna amerykanka - od księgowości począwszy, na linia produkcyjnej skończywszy. Praca dla ludzi bez lepszej alternatywy. Wiadomo, że przepisy są po to, żeby je stosować, ale chyba nie tylko na własną korzyść?!

bg

przecież Rafał napisał ze 12 tys przez 2 miesiące, a to są realne kwoty, tylko fakt, trzeba być bardzo dyspozycyjnym i miec mega dużo siły i zapracia do takiej pracy

jdjudhfjr

jeśli chodzi o podwyżki to dostaje się co sezon 2 % dlaczego nikt nie napisze w jakich warunkach się pracuje tylko pieprzy głupoty ze 12 tys zarobi na pewno nie w osmosyfie...tak wszysko ladnie pięknie tylo jak ma wlasciciel firmy przyjechać to lataja mało co się nie zesraja cale szefostwo ze strachu

WOmatko

Co ktoś pisze bzdury że wyciągnął 12 tys.... chyba na rok...zakład ogólnie robi ludzi w balona,nie polecam przepracowałem tam 4 lata mam dość.....

uroboros
@WOmatko

da się patałachu ja zarobiłem 15tys w 2,5 miesiąca

Rafał

Ja pracowalem na rozladunku i naprawde nie robcie firmy jak jakich (usunięte przez administratora) Pracowalem na rozladunku w wakacje miedzy 3 a 4 klasa technikum z kumplami. Ekipy po 4 osoby, placone ponad 10 za tone a zdjac tone to moment we 4 jeszcze jezeli idzie cakiem caly slupek to paleta w 2 minuty. jezeli recznie przezucac troche dluzej. Fakt ze nocki ale czasem i 3 juz bylem w domu a czasem o 7 rano a zdarzylo sie ze i do 14 sie robilo, bywa. Ale za miesiac pracy zarobilem 4 tysie. w nasteone wakacje pracowalem 4 dni bo znalazlem prace na stale to przez 4 dni zarobilem 700zl. Moim zdaniem nie sa zle zarobki na rozladunku. Znalem jednego co przez 2 miechy zarobil 12 tysi. Ale jezeli chce sie opierdzielac a nie pracowal to i za nocke mozna zarobic 10zl. zalezy jaka sie ma ekipe i czy chce sie pracowac. A pozatym na nocce daja jedzenie, zupa czy kielbaska na goraco.

Tak jak wyżej. Praca ciężka, zarobki- szkoda gadać, moim zdaniem wyzyskiwanie ludzi i nic więcej. Kierownictwo- cwaniaczki którzy myślą tylko jak pracownika ogolic z premii za jego ciężką pracę. Praca w soboty i niedzielę za marne grosze a jeżeli nie przyjdziesz wyciąganie są konsekwencje. Odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Osmofrost - Osmolice

• Jak się pracuje w Osmofrost?

Zobacz opinie na temat firmy Osmofrost tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042