Osmofrost

Osmolice

Opinie o Osmofrost

adasik osmofrost 2010-08-31 11:50:11
Czy to prawda, że [usunięte przez moderatora] -osmolice [usunięte przez moderatora]zarabia 70 tyś PLN miesięcznie.
olek 2010-10-01 14:19:14
... cha , cha ... to bzdura, doskonale wiem ile zarabia si
eminem 2014-01-07 21:56:53
Praca w dziale rozładunku ciezka ale chociaz pieniadze sa z tego. Jak dla osob ktore przychodza tam pracowac tylko w wakacje to nikt nie mogl narzekac. Tylko trzeba wytrzymac te 2 miesiace, sporej liczbie osob sie to nie udaje...
pracownik2010 2014-05-03 11:12:47
wytrzymuja tylko ci co pracuja tam kilka lat,nowi przychodza i rezygnuja po 2-3 dniach,ktoś od kogoś usłyszał ze dobre pieniadze,zeby zarobic trzeba zasuwac i nie po 8 godz a kilkanascie
paluch 2014-05-12 18:24:26
wytrzymac udaje sie nielicznym..mozna ich policzyc na palcach jednej reki..przychodzili chłopaki po siłowni po pracach na budowie..tydzien/dwa i sie zwalniali.."żak" mozesz spróbować
Bartek 2014-06-07 11:24:40
jakie są średnie zarobki na rozładunku?
Sky 2014-06-09 16:19:05
Od ilu lat można się tam zatrudnić na wakacje?
Bartek 2014-07-27 19:58:03
Nie jest ciężko, najgorzej to jest się dostać na rozładunek bo są kolejki z podaniami. Jak już się dostaniesz, masz zapał do roboty i lubisz chodzić na nocki (od 19 do 3-4 średnio) to dasz radę. Nie róbcie z tej firmy nie wiadomo jakiego survivalu.
jbjnjhgbhj 2015-01-02 18:44:29
na rozładunku owszem może i jest placa .....ale reszta nie ma szans w tym roku nawet za pracujące soboty i niedziele niewyplacali złodzieje ....po co ciagnac ludzi w weekendy i za darmo szkoda ze glowni prezesi nie siedza w soboty i niedziele i nie zapieprzaja jak inni tylkooczekuja żeby ktoś za pol darmo robil
były pracownik 2015-01-05 14:30:11
Tak jak wyżej. Praca ciężka, zarobki- szkoda gadać, moim zdaniem wyzyskiwanie ludzi i nic więcej. Kierownictwo- cwaniaczki którzy myślą tylko jak pracownika ogolic z premii za jego ciężką pracę. Praca w soboty i niedzielę za marne grosze a jeżeli nie przyjdziesz wyciąganie są konsekwencje. Odradzam.
Rafał 2015-01-08 21:34:25
Ja pracowalem na rozladunku i naprawde nie robcie firmy jak jakich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Pracowalem na rozladunku w wakacje miedzy 3 a 4 klasa technikum z kumplami. Ekipy po 4 osoby, placone ponad 10 za tone a zdjac tone to moment we 4 jeszcze jezeli idzie cakiem caly slupek to paleta w 2 minuty. jezeli recznie przezucac troche dluzej. Fakt ze nocki ale czasem i 3 juz bylem w domu a czasem o 7 rano a zdarzylo sie ze i do 14 sie robilo, bywa. Ale za miesiac pracy zarobilem 4 tysie. w nasteone wakacje pracowalem 4 dni bo znalazlem prace na stale to przez 4 dni zarobilem 700zl. Moim zdaniem nie sa zle zarobki na rozladunku. Znalem jednego co przez 2 miechy zarobil 12 tysi. Ale jezeli chce sie opierdzielac a nie pracowal to i za nocke mozna zarobic 10zl. zalezy jaka sie ma ekipe i czy chce sie pracowac. A pozatym na nocce daja jedzenie, zupa czy kielbaska na goraco.
WOmatko 2015-05-08 19:50:11
Co ktoś pisze bzdury że wyciągnął 12 tys.... chyba na rok...zakład ogólnie robi ludzi w balona,nie polecam przepracowałem tam 4 lata mam dość.....
jdjudhfjr 2015-05-25 11:34:47
jeśli chodzi o podwyżki to dostaje się co sezon 2 % dlaczego nikt nie napisze w jakich warunkach się pracuje tylko pieprzy głupoty ze 12 tys zarobi na pewno nie w osmosyfie...tak wszysko ladnie pięknie tylo jak ma wlasciciel firmy przyjechać to lataja mało co się nie zesraja cale szefostwo ze strachu
bg 2015-07-29 13:41:30
przecież Rafał napisał ze 12 tys przez 2 miesiące, a to są realne kwoty, tylko fakt, trzeba być bardzo dyspozycyjnym i miec mega dużo siły i zapracia do takiej pracy
uroboros 2016-04-04 12:41:08
da się patałachu ja zarobiłem 15tys w 2,5 miesiąca
sezonowa 2016-09-12 21:01:05
Nie wiem jak wygląda praca na rozładunku, ale z tego co widziałam na hali to nie jest dobrze. Mężczyzn do dźwigania ciężkich worków i kartonów jest mało. Ci, co przychodzą na sezon często pracują kilka dni i rezygnują. Wolą zarabiać większe pieniądze, za tak ciężką pracę. A skoro mężczyzn nie ma, a prace trzeba wykonać, to jak łatwo się domyślić, dźwiganie niezgodne z przepisami bhp spada na kobiety. Kamery oczywiście są, ale służą tylko kontroli pracowników. Wypadki w pracy nie są zgłaszane, a i zmienia się te okoliczności ich powstania. Kierownictwo traktuje pracowników jak ostatnią ciemnotę, której można wszystko wcisnąć. A, że o posadę wszyscy stali pracownicy się boją, to nikt nic nie mówi, nawet, jeśli jest tego świadomy. Kodeks pracy jest tam łamany nagminnie. Nawet aneksy do umowy o pracę są podpisywane z kilkumiesięcznymi opóźnieniami. Generalnie wolna amerykanka - od księgowości począwszy, na linia produkcyjnej skończywszy. Praca dla ludzi bez lepszej alternatywy. Wiadomo, że przepisy są po to, żeby je stosować, ale chyba nie tylko na własną korzyść?!
xoxo 2016-09-12 22:00:53
A jakich zarobków można się teraz spodziewać? Dzięki
Zostaw swoją opinię o Osmofrost - Osmolice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Osmofrost