Philips Healthcare

Opinie o Philips Healthcare

opinia. 2013-08-30 16:17:29
Chciałabym ostrzec przed nieuczciwością firmy PhilipsHealthcare mazowieckie
1. Brak zaangażowania w dopilnowaniu spraw pracowniczych. Błędnie sformułowana umowa. Sprawy korygujące zamiast kierownika, załatwia sam pracownik. Nawet poprawiona dokumentacja zawierała nowe błędy. Gdyby nie własna inicjatywa, nie udałoby się wyjaśnić sprawy. Kierownik nie zainteresowany sprawami pracownika.

2. Zatajanie faktycznego zakresu przyszłych obowiązków na nowym stanowisku pracy. Podczas rekrutacji, oprócz rekrutera jest również obecny kierownik działu! Z mojej strony było pytanie odnośnie zakresu obowiązków podczas rekrutacji. Otrzymałam odpowiedź inną od stanu faktycznego. Miałam zajmować się administracją, a zajmowałam się załadunkiem i wyładunkiem ciężkich (podkreślam CIĘŻKICH) przesyłek ze sprzętem medycznym oraz obsługiwałam magazyn. Nie wspomnę o tym, że w ogłoszeniu o pracę nie było o tym również wzmianki.

3. Hermetyczny, długo znający się zespół kilkuosobowy, w którym ciężko nawiązać dobre relacje. Nieprzyjemna atmosfera.

Jeśli chcesz się rozwijać, a nie uwsteczniać i znosić podrzędne traktowanie, to zastanów się zanim wciśniesz przycisk „aplikuj”. Koniecznie dopytaj o zakres obowiązków, aby potem nie okazało się, że zmieniasz swoją aktualną w miarę dobrą pracę, na coś zupełnie gorszego związanego z pracą fizyczną.
Zostaw swoją opinię o Philips Healthcare - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Philips Healthcare