Opinie o P.P.H. Alzbi Zbyszko Ostrowicki Solarium I Studio Tropic w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie P.P.H. Alzbi Zbyszko Ostrowicki Solarium I Studio Tropic. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w P.P.H. Alzbi Zbyszko Ostrowicki Solarium I Studio Tropic o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H. Alzbi Zbyszko Ostrowicki Solarium I Studio Tropic w Poznań

Administrator Nowy wpis

Czy w firmie P.P.H. Alzbi Zbyszko Ostrowicki Solarium I Studio Tropic można pracować na pół etatu?

Kamil Nowy wpis

Czy w firmie pracują sami Polacy?

mewa Nowy wpis

niestety @nina już od dawna to solarium nie oferuje pracy,. Z tego co mi wiadomo, mają stabilny zespół i dlatego nie potrzebują dodatkowo rąk do pracy

wera Nowy wpis

Najlepsze Solarium od lat w tej okolicy - fachowo, profesjonalnie, czysto, kulturalnie,Inni się podszywają, oni (TROPIC) są najlepsi w naszym mieście !

Czy rozmowa kwalifikacyjna w P.P.H. Alzbi Zbyszko Ostrowicki Solarium I Studio Tropic spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
niki

Zawsze dobre Solarium, a do tego Świetne Studio i to z Siłownią, Rolletic , Platformą. Polecam wszystkim dbającym o skórę, kondycję ciała. Bezpieczne opalanie -Solaria świetne - brązujące ( opalające, a nie parzące )

super solarium suoer lampy super obs���uga Od niedawna rewelacyjny rollmasa���¼ POLECAM !!!!!!!!!

natai

Uwazam ze jest to najlepsze solarium w poznaniu

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H. Alzbi Zbyszko Ostrowicki Solarium I Studio Tropic - Poznań

P.P.H. Alzbi Zbyszko Ostrowicki Solarium I Studio Tropic
3.8/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Rynek Łazarski 16
    60-733 Poznań
  • NIP: 7830011692 REGON: 630219831

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042